Valencia

"Ryto" varžovai neteko vieno lyderių - V.Marinkovičių išpirko "Valencia"
Į Eurolygą sugrįžęs Valensijos "Valencia" klubas suderino kontrakto sąlygas su gynėju Vanja Marinkovičiumi.Ispanai išmokės 200 tūkst. eurų išpirką Belgrado "Partizan"
"Valencia" atakoms diriguos rezultatyvių perdavimų meistras iš Andoros
Į Eurolygos kovas grįžtanti Valensijos "Valencia" ekipa gynėjų liniją sustiprino šio turnyro patirties turinčiu įžaidėju iš Andoros.Oficialiai pranešama, kad Europos
Į S.Rodriguezą pretenduoja trys Ispanijos klubai, "Real" susigrąžinti neketina
Eurolygos čempionas Maskvos CSKA klubas turėjo kontrakte su Sergio Rodriguezu numatytą opciją jį pratęsti iki liepos 12 dienos, tačiau pasklebė, kad ja nepasinaudos.Jau anksčiau rašėme,
Oficialu: buvęs žalgirietis B.Motumas iš Turkijos keliasi į Ispaniją
Su Stambulo "Anadolu Efes" komanda Eurolygos vicečempionu tapęs buvęs žalgirietis Brockas Motumas keis darbovietę, bet toliau rungtyniaus stipriausioje Senojo žemyno krepšinio lygoje.Oficialiai
Buvęs žalgirietis K.Pangosas - ambicingus planus kuriančios "Valencia" radare
Į Eurolygą po metų pertraukos grįžtanti Valensijos "Valencia" komanda kuria ambicingus planus, į kuriuos pateko ir 2016-2018 metais Kauno "Žalgirio" marškinėlius vilkėjęs
"Valencia" rimtai derasi su CSKA atakų organizatoriumi S.Rodriguezu
Į Eurolygą sugrįžtantis Valensijos "Valencia" klubas rimtai nusitaikė į Maskvos CSKA atakų organizatorių Sergio Rodriguezą.Kaip praneša Ispanijos žiniasklaida, krepšininką
Į Eurolygą žengianti "Zenit" prisiviliojo "Valencia" amerikietį
Eurolygos vardinį kvietimą gavusi Sankt Peterburgo "Zenit" komanda į savo gretas vilioja šio turnyro patirties jau turinčius krepšininkus.Skelbiama, kad Rusijos klubas pasiekė
Į Eurolygą grįžusi "Valencia" išsiskyrė su buvusiu Prancūzijos rinktinės įžaidėju
Į Eurolygą sugrįžęs Valensijos "Valencia Basket" klubas atsisakė buvusio Prancūzijos rinktinės gynėjo Antoine'o Diot paslaugų.Nuo 2015 metų Valensijoje rungtyniavusio krepšininko
Buvęs žalgirietis B.Motumas jau sukirto rankomis su "Valencia"
Su Stambulo "Anadolu Efes" komanda Eurolygos vicečempionu tapęs buvęs žalgirietis Brockas Motumas keis darbovietę, bet toliau rungtyniaus Stipriausioje Senojo žemyno krepšinio lygoje.Anksčiau
"Real" tiesiausiu keliu pasiekė Ispanijos lygos finalą
Madrido "Real" klubas Ispanijos "Endesa" krepšinio lygos pusfinalio serijoje didelių sunkumų neturėjo.Čempionų titulą ginantys madridiečiai trečiose pusfinalio serijos
1000-ajame F.Reyeso mače "Real" ir antrą kartą įveikė Europos taurės laimėtojus
Ispanijos čempiono titulą ginantis Madrido "Real" klubas - per žingsnį nuo pirmenybių finalo.Vėlų šeštadienio vakarą Pablo Laso auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 79:66
Ispanijos pirmenybių pusfinalio starte čempionai sutriuškino Europos taurės laimėtojus
Ispanijos pirmenybių pusfinaliai startavo triuškinančia čempionų pergale. Vėlų ketvirtadienio vakarą Madrido "Real" klubas namie 94:72 (26:18, 22:15, 26:13, 20:26) nepaliko vilčių
Europos taurės laimėtojai tapo paskutiniais Ispanijos lygos pusfinalio dalyviais
Paskutiniu Ispanijos krepšinio pirmenybių pusfinalio dalyviu tapo Valensijos "Valencia Basket" klubas.Vėlų antradienio vakarą Europos taurės laimėtojai savo gerbėjų akivaizdoje
Europos taurės laimėtojai - ant bedugnės krašto
Ispanijos krepšinio pirmenybėse prasidėjusiose atkrintamosiose varžybose tęsiasi netikėtumai.Penktadienį Europos taurės laimėtojas Valensiijos "Valencia Basket" klubas savo gerbėjų
"Baskonia" su T.Sedekerskiu nesėkme baigė Ispanijos čempionato reguliarųjį sezoną
Vitorijos "Baskonia" (26/8) klubas, kurio marškinėlius vilki Tadas Sedekerskis, nesėkme baigė Ispanijos pirmenybių reguliarųjį sezoną.Sekmadienį baskai išvykoje 81:92 (23:26,
"Real" liko jėgų po finalo ketverto turnyro - įveikta Europos taurės laimėtoja "Valencia"
Sekmadienį trečią vietą Baskonijoje vykusiame Eurolygos Finalo ketverto turnyre iškovoję Madrido "Real" (27/6) krepšininkai šiandien jau kovojo Ispanijos pirmenybėse.Čempionų
Rezultatyviausiai žaidęs R.Giedraitis liko be bilieto į Eurolygą - taurę iškovojo "Valencia"
Valensijos "Valencia Basket" krepšininkai ketvirtą kartą triumfavo antrame pagal prestižą Senojo žemyno krepšinio turnyre bei po metų pertraukos grįš į Eurolygą.Antradienį
Ar Giedraitis nuskraidins "Albatrosus" į Eurolygą?
Berlyno „Alba“ klubas, kuriam atstovauja Lietuvos rinktinės krepšininkas Rokas Giedraitis, sieks įveikti Valensijos „Basket“ komandą ir išlyginti Europos taurės
"Alba" su R.Giedraičiu nesėkme pradėjo Europos taurės finalo seriją
Berlyno "Alba" komanda su Roku Giedraičiu nesėkme pradėjo Europos taurės finalo seriją, kurioje kovojama dėl kelialapio į Eurolygą.Antradienį Vokietijos klubas Ispanijoje 75:89 (13:20,
"Rytą" eliminavusi "Valencia" - Europos taurės finale
Ketvirtfinalyje Vilniaus "Rytą" eliminavusi Valensijos "Valencia Basket" komanda laimėjo abi pusfinalio rungtynes ir dėl patekimo į Eurolygą kovos Europos taurės finale.Penktadienį
"Ryto" skriaudikai laimėjo pirmąjį pusfinalio mačą ir išsaugojo aikštės pranašumą
Europos taurės aštuntfinalyje Vilniaus "Rytą" eliminavę Valensijos "Valencia Basket" klubas laimėjo pirmąją pusfinalio dvikovą ir kovoje iki dviejų pergalių išsaugojo
"Rytą" gyręs Valensijos klubo treneris nepamiršo ir šiurpią traumą išgyvenusio Ch. Kramerio
Vilniaus „Rytas“ nesugebėjo peržengti Europos taurės favorite laikomos „Valencios“ ekipos barjero turnyro ketvirtfinalyje, tačiau susilaukė oponentų iš Ispanijos vairininko
R.Štelmaheris apie 2005-ųjų pergalę prieš Valensiją: laimėjo didesnes širdis turėję vaikinai
Vilniaus „Rytas“ po septynerių metų pertraukos sugrįžo į Europos taurės ketvirtfinalį. Vakar pralaimėjimą Valensijoje prieš „Valencia Basket“ patyrę vilniečiai
Tris kėlinius kovęsis "Rytas" palūžo Valensijoje (Ch.Krameris patyrė traumą)
Vilniaus „Rytas“ nesėkmingai pradėjo Europos taurės ketvirtfinalio seriją. Antrame kėlinyje be traumą patyrusio Ch. Kramerio likę vilniečiai 64:75 (20:12, 10:14, 13:22, 21:27) nusileido
"Ryto" kelias iki Europos taurės ketvirtfinalio
Vilniaus „Rytas“ po septynerių metų pertraukos sugrįžta į Europos taurės ketvirtfinalį. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai jau rytoj Ispanijoje pradės TOP8 etapo kovas prieš vieną
Europos taurės ketvirtfinalio belaukiant: istorinė Vilniaus ir Valensijos klubų akistata
Vilniaus „Rytas“ sėkmingai pasirodė 2018-2019 metų Europos taurės TOP16 etape ir po pergalės 90:68 lemiamose rungtynėse namuose prieš Monako „AS Monaco“ išsikovojo
Misija – Eurolyga: kokie scenarijai leistų "Rytui" grįžti į elitinį būrį?
Dar prieš mėnesį neapsikentę triuškinamu Vilniaus „Ryto“ pralaimėjimu namuose prieš Panevėžio „Lietkabelį“ sostinės klubo sirgaliai vijo lauk vyriausiąjį
Nieko nelėmusiame mūšyje Ispanijos čempionai įveikė "Maccabi"
Penktadienį paskutiniame Eurolygos reguliariojo sezono ture Ispanijoje susitiko dvi jau vilčių patekti į atkrintamąsias varžybas neturėjusios komandos.Šalies čempionas Valesijos "Valencia