Tomas Purlys

Šešiolikmečiai Baltijos taurės turnyrą pradėjo pergale
Baltijos taurės turnyrą pergalingai pradėjo Lietuvos jaunučių (U16) vaikinų rinktinė. Tomo Purlio auklėtiniai Taline 83:71 (31:13, 22:20, 16:17, 14:21) nugalėjo Latvijos rinktinę.Lietuviai
Jaunučiai įveikė ir argentiniečius bei pateko į finalą
Lietuvos šešiolikmečių rinktinė sėkmingai tęsia pasirodymą tarptautiniame turnyre Turkijoje. Tomo Purlio auklėtiniai pusfinalio rungtynėse įveikė Argentinos bendraamžius –
Šešiolikmečiai tiesiog pasityčiojo iš bosnių ir pateko į pusfinalį
Lietuvos šešiolikmečių rinktinė sėkmingai įveikė Turkijoje vykstančio turnyro ketvirtfinalio etapą. Tomo Purlio auklėtiniai 124:62 (34:13, 21:26, 32:13, 37:14) sutriuškino
Šešiolikmečiai turėjo pripažinti Prancūzijos bendraamžių pranašumą
Lietuvos šešiolikmečių rinktinė sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes Turkijoje. Tomo Purlio auklėtiniai 54:73 (13:26, 11:16, 21:14, 9:17) turėjo pripažinti Prancūzijos bendraamžių
Prasidėjo atranka į reprezentacinę Lietuvos šimtmečio 3x3 krepšinio komandą
2020 metų Tokijo olimpiadoje bus naujovių – į olimpinę programą buvo įtrauktas krepšinis 3 prieš 3. Šiuo metu FIBA 3 prieš 3 reitinge Lietuvos vyrai yra 31-oje vietoje
Jaunieji krepšininkai įgūdžius tobulino Italijoje
Tomo Purlio vadovaujama ir projekto „Talentų U15 karta“ pagrindu sudaryta Lietuvos jaunučių rinktinė grįžo iš Italijos, kur dalyvavo aštuonių komandų tarptautiniame turnyre.
Lietuviai įveikė Bambergo krepšininkus ir tarptautiniame turnyre kausis dėl 5-os vietos
Tomo Purlio vadovaujama „Talentų U15 karta“ rinktinė tęsia pasirodymą tarptautiniame turnyre Italijoje. Lietuviai kovoje dėl 5-8 vietų įveikė Bambergo „Brose Baskets“ ekipą
"Talentų U15 karta" rinktinė tarptautinio turnyro grupės etape laimėjo tik kartą
„Talentų U15 karta“ rinktinė pralaimėjimu baigė tarptautinio turnyro grupės rungtynes. Tomo Purlio auklėtiniai 75:84 (17:27, 16:15, 20:20, 22:22) turėjo pripažinti Regio „Pallacanestro