"Šiauliai" lemiamame kėlinyje panaikino dviženklį deficitą ir laimėjo Prienuose

Evaldas Šaulys, bcsiauliai.lt nuotr.
„Šiaulių“ krepšininkai vis dar išsaugo teorines viltis žengti į „Betsafe-LKL“ atkrintamąsias varžybas. Antano Sireikos auklėtiniai dar kartą sugebėjo panaikinti dviženklį Prienų „Skycop“ pranašumą ir namo grįžti su pergale. Laimėjimas šį kartą buvo pasiektas 90:88 (22:19, 25:35, 14:19, 29:15).

Šiauliečiai per keturis lygos ratus varžovus iš Prienų sugebėjo nugalėti triskart.

Šeimininkų negelbėjo ir du pakartoti sezono rekordai. Malcolmas Grantas įmetė 7 tritaškius ir pakartojo Mindaugo Girdžiūno pasirodymą, o Darjušas Lavrinovičius su 4 blokuotais metimais pakartojo geriausią asmeninį ir lygos sezono pasirodymą.

Prieniškiams nepadėjo geriausios Martyno Gecevičiaus sezono rungtynės. Gynėjas pelnė 14 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko 31 naudingumo balą.

Norint įšokti į atkrintamųjų traukinį šiauliečiai turi ne tik laimėti likusias ketverias rungtynes, tačiau ir tikėtis, jog savo bagažo nėviena pergale nepapildys ir Alytaus „Dzūkija“. Šių komandų dar lauks ir tarpusavio mačas.

Nors šeimininkai pačioje rungtynių pradžioje pabandė pabėgti, tačiau šiauliečiai sėkmingai atlaikė pirmą varžovų atakų bangą, patys spurtavo 11:0 ir atitrūko 13:7. Po Virginijaus Šeškaus paprašytos minutės pertraukėlės prieniškiai trumpam buvo perėmę iniciatyvą, tačiau ketvirčio pabaigoje vėl sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 22:19.

Antrajame kėlinyje abi ekipos daugiausiai rėmėsi tritaškiais – tinklelį skrodė vienas metimas po kito, o persvaros neturėjo nei viena komanda – 35:35. Ir vėliau abi komandos taškus rinko sparčiu tempu, tačiau sėkmingiau tai darę „Skycop“ krepšininkai atitrūko ir ilsėtis išėjo jau pirmaudami 54:47.

Po pertraukos svečiai pradėjo nuosekliai mažinti deficitą ir netrukus priartėjo – 55:57. Tačiau vėliau „Skycop“ pradėjo tolti ir pasibaigus trims kėliniams buvo priekyje jau dviženkliu skirtumu 73:61.

Kai jau atrodė, kad dviženklę persvarą sukaupę prieniškiai ramiai užbaigs rungtynes, Šiaulių krepšininkai pradėjo artintis ir sumažino atsilikimą – 73:78. Įpusėjus kėliniui Antanas Udras dvitaškiu komandą priartino dar labiau – 75:78. Tas pats A. Udras šiauliečius traukė ir toliau, sumažindamas deficitą iki minimumo – 82:83.

Likus žaisti mažiau nei dvi minutes pirmą savo dvitaškį pataikė Arnas Labuckas, taip suteikdamas savo komandai keturių taškų persvarą – 86:82. Tačiau čia pat šiauliečiai sėkmingai išnaudojo varžovų techninę pražangą ir po Armino Urbučio dvitaškio po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį 87:86. Po to komandos vėl keitėsi taikliais metimais – 89:88. Vėliau Evaldas Šaulys pridėjo vieną taiklų baudos metimą (90:88) ir šeimininkams išsigelbėti paliko dešimt sekundžių. Lemiamas metimas buvo patikėtas Mindaugui Lukauskiui, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį ir pergalę iškovojo „Šiaulių“ krepšininkai.

"Skycop": M.Grantas 26 (2/10 dvit., 7/13 trit.), D.Lavrinovičius 22 (8/11 dvit., 5 atk. kam., 4 bl., 30 naud. b.), M.Gecevičius 14 (7 atk. kam., 10 rez. perd., 6 išpr. praž., 31 naud. b.), M.Lukauskis (1/6 dvit., 3/5 trit., 4 rez. perd.) ir V.Lipkevičius (6 atk. kam.) po 11, Ž.Janavičius 2 (4 rez. perd.).

"Šiauliai": E.Šaulys 20 (5 atk. kam., 3 per. kam.), A.Udras 17 (5 atk. kam., 2 bl.), S.Allenas 11, A.Urbutis (2 bl.) ir I.Vaitkus (7 atk. kam.) po 9, K.Žemaitis (5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) ir K.Lukošiūnas (2/8 trit.) po 8.

"Samsonas" įsitvirtina "Žalgirio" partnerių gretose
Mėsos perdirbimo įmonė „Samsonas“ skaičiuoja 30-uosius metus. Šis laikotarpis įmonei yra ypač reikšmingas, nes jau ketvirti metai yra tęsiamas bendradarbiavimas su Lietuvos
"Taiklus kaip Javtoko kablys" – linksma Gailiaus ir Želionio dvikova
LKL TV rubrikoje „Ausinių iššūkis“ nuotaikingai dvikovai susėdo du Klaipėdos „Neptūno“ atstovai.Iššūkio metu Deividas Gailius ir Edgaras Želionis
Zdovcas nusivylė "Žalgirio" puolimu, Šeškus stebėjosi, kaip taip ilgai sugebėjo atsilaikyti
Po antros pergalės Citdele KMT ketvirtfinalyje prieš Jonavos ekipą Kauno „Žalgirio“ strategas Jure Zdovcas liko patenkintas savo auklėtinių energija, tačiau pastebėjo, kad be
Ulanovo vedamas "Žalgiris" antrą kartą įveikė Šeškaus kariauną ir žengė į KMT pusfinalį
Kauno „Žalgirio“ komanda turėjo pavargti Garliavoje, bet galiausiai 68:59 (18:7, 15:19, 12:18, 23:15) įveikė Jonavos „CBet“ klubą ir taip žengė į Citadele KMT finalo ketvertą.Primename,
Aštuoniese žaidę "Šiauliai" įspūdingai atsitiesė ir Liepojoje nukovė Tartu ekipą
Šiaulių "Šiauliai-7bet" (2-1) iškovojo antrą pergalę Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) varžybose.Antano Sireikos auklėtiniai Liepojos olimpinio centro
Normantas – apie "Ryto" veidą,  artėjantį mūšį su "Žalgiriu" ir debiutą rinktinėje
Normantas – apie "Ryto" veidą, artėjantį mūšį su "Žalgiriu" ir debiutą rinktinėje
Trylika pergalių iš eilės, kova dėl vietos pačioje turnyro lentelės viršūnėje ir vos vienas pralaimėjimas iki šiol. Toks yra dabartinio Vilniaus „Ryto“ paveikslas
Auklėtinių dušą gavęs Sireika taikosi į titulą: kitokių minčių ir būti negali (pasveikino Kuzia)
Pirmą kartą istorijoje į „Citadele“ Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą prasibrovęs „Šiaulių-7bet“ klubas ruošiasi patriukšmauti ir ten. Antanas
Zdovcą nustebinęs Šeškus prasitarė, kad LKL klubai "Žalgirio" nebebijo: įkąsti patyliukais tikisi daugelis
Kauno „Žalgiris“ trečiajame kėlinyje krito į duobę ir iššvaistė dviženklę persvarą, tačiau spurtu 20:2 galiausiai parbloškė Jonavos „CBet“ ir priartėjo
"Žalgiris" nesustabdė monstriškai žaidusio belgo, tačiau laimėjo pirmąjį ketvirfinalio mūšį
Kauno „Žalgiris“ iššvaistė dviženklį pranašumą, tačiau lemiamu metu susigriebė ir „Citadele“ Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalyje startavo pergale.Jure
Utenoje laimėję šiauliečiai pirmąkart istorijoje žengė į KMT finalo ketvertą
„Šiaulių-7bet“ komanda užtikrintai pradėjo rungtynes ir užtikrintai sužaidė jų pabaigą, tad tai atvėrė Antano Sireikos auklėtiniams duris į Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele
Adomaičio auklėtinių barjerą dramatiškai peržengęs "Lietkabelis" – KMT finalo ketverte
Šeštadienio vakarą Panevėžio „Lietkabelis“ tapo antrąja ekipa, patekusia į Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketvertą.Antrajame ketvirtfinalio
Užtikrintai laimėjęs "Rytas" – pirmasis KMT pusfinalio dalyvis
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje („Citadele KMT“) paaiškėjo pirmieji pusfinalio dalyviai.Ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse Vilniaus „Rytas“ namuose 94:80 (22:16,
Orelikas: slidinėdamas susiplėšiau kojos raumenį, tad nusipirkau naujus sportbačius
Šeštadienį Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse Panevėžio „Lietkabelis“ sieks pratęsti sėkmingą žygį šiame turnyre ir
LKL skelbia visuotinę atranką į "Betsafe" snaiperio konkursą
Kaip ir kiekvienais metais, Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto metu bus rengiamas „Betsafe“ snaiperio konkursas, o jame susirungs taikliausi „Betsafe-LKL“
Blaževičiaus ir Jankūno vedamas "Žalgiris" užtikrintai laimėjo Prienuose
Kauno „Žalgiris“ (16-1) nesulaukė labai lengvo gyvenimo Prienuose, tačiau galiausiai pasiekė pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Jures Zdovco auklėtiniai 88:71 (20:19, 27:17,
Monstriškai žaidęs Buva padėjo "Rytui" įveikti septynis Šeškaus karius
Jonavos „CBet“ (7-9) klubas yra kaip reikiant išretėjęs dėl koronaviruso, tačiau tai nesutrukdė porą kėlinių tampyti nervus Vilniaus „Rytui“ (15-1).Po pertraukos
"Rytas" gana ilgam neteko Ndouro
Vilniaus "Ryto" gerbėjus pasiekė nemaloni žinia: Lietuvos vicečempionai kurį laiką turės verstis be neseniai kontraktą iki sezono pabaigos pratęsusio Maurice'o Ndouro.Klubas pranešė,
Aistruoliai patys išrinks "Ryto" ir "Žalgirio" dvikovos komentatorius (balsavimas)
Likus kiek daugiau nei savaitei iki antrojo „Betasfe-LKL“ derbio tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ ekipų, krepšinio aistruoliams dar viena
LKL teisėjų direktoriaus sprendimas: teisėjai klydo Pasvalio ir Kėdainių ekipų akistatoje
LKL teisėjų direktorius Algimantas Pavilonis peržiūrėjęs bei išanalizavęs 2022 sausio 10 d. vykusių „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynių tarp Pasvalio
Ką vienas apie kitą žino "Ryto" puolėjai Butkevičius ir Radzevičius?
LKL TV rubrikoje „Ar gerai mane pažįsti“ žiniomis apie vienas kitą rungėsi Vilniaus „Ryto“ krepšininkai – Arnas Butkevičius ir Gytis Radzevičius.Jiedu vienas
"Šiaulių" senbuvis Stankevičius: pernai buvo geresni žaidėjai, šiemet – geresnė komanda
Daugelis pastebi, jog „Šiaulių-7bet“ komandoje kiekvieną sezoną atsiranda vis naujai sužibančių asmenybių. Ne išimtis yra ir trečiajį sezoną šioje ekipoje
"Nevėžio" talento iš Senegalo dėjimas – gražiausias LKL savitės momentas
LKL.lt čempionato aistruoliams pristato gražiausių praėjusios savaitės momentų penketuką.Rinkinyje sutiksite du Utenos ekipos legionierius – Jayliną Airingtoną ir Patricką Millerį –
Artimiausios savaitės "Žalgirio" tvarkaraštyje – dar trys pakeitimai
Eurolygai oficialiai patvirtinus, jog ketvirtadienį turėjusios vykti Kauno „Žalgirio“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ rungtynės neįvyks dėl COVID-19 atvejų Serbijos klube, Lietuvos
Sezono tritaškių rekordą pagerinę šiauliečiai užtikrintai susitvarkė su "Dzūkija"
Įspūdingai iš toli atakavusi „Šiaulių-7bet“ (10-6) komanda užtikrintai atrodė antrojoje rungtynių dalyje ir taip pasiekė pergalę „Betsafe-LKL“.Antano Sireikos
Pasvalyje – įspūdingai sugrįžusio "Nevėžio" pergalė minimaliu skirtumu
Pirmadienio vakarą įspūdingą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (4-11) komanda. Charakterį pademonstravę Gedimino
"Rytas" nepagailėjo LKL autsaiderių
Gražiais epizodais savo sirgalius lepinęs Vilniaus „Rytas“ (14-1) iškovojo nesudėtingą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose 106:75
"Žalgiriui" nepavyksta žaisti: rungtynių dieną išaiškintas COVID-19 atvejis varžovų gretose
Paskutinę minutę dėl COVID-19 rizikų valdymo šiandienos popietę turėjęs įvykti Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio mūšis Jonavos „Cbet“
Urbonas gūžčiojo pečiais dėl pamestų galvų: eisime ir toliau graušime parketą
Po pralaimėjimo šeštadienį Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ komandos vairininkas Žydrūnas Urbonas atvirai pabrėžė, kad jo auklėtiniai sužaidė prasčiausius šį