Pieno žvaigždės

Petrauskas prieš ketvirtfinalį: "Žalgiryje" gali rasti silpną vietą, bet ar sugebėsi ja pasinaudoti?
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ Betsafe-LKL pirmenybių reguliarųjį sezoną užbaigė 8-oje vietoje ir atkrintamosiose susitiks su Kauno „Žalgiriu“.Šį sezoną Lietuvos
"Žalgiris" neturėjo vargo Pasvalyje
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iki 11 pratęsė pergalių seriją „Betsafe–LKL“ čempionate. Žalgiriečiai išvykoje nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“
"Dzūkija" toliau kabinasi į atkrintamąsias
Itin svarbią pergalę prieš tiesioginius varžovus dėl patekimo į atkrintamąsias antradienį „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (11/23).Nikola
Itin svarbiame mūšyje - prieniškių pergalė Pasvalyje
Prienų „Cbet“ (14/20) komanda „Betsafe-LKL“ mače parodė charakterį, surengė puikią atkarpą ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir taip dėjo pamatus pergalei.Manto Šerniaus auklėtiniai
Fantastika: Fridrikssonas surinko 51 naudingumo balą, o "Šiauliai" kyla į septintą vietą
Trečiadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate itin svarbią pergalę namuose iškovojo „Šiaulių“ (11/19) komanda. Antano Sireikos vadovaujama ekipa po atkaklios
Masiulio vedamas "Lietkabelis" palaužė "Pieno žvaigždes"
Panevėžio „Lietkabelio“ (20-10) komanda galingai pradėjo ketvirtą kėlinį ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) namų rungtynėse 98:90 (27:26, 19:24, 21:19, 31:21)
"Pieno žvaigždės" užtikrintai įveikė svečius iš Kėdainių
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (12-17) ekipa „Betsafe-LKL“ čempionate atsitiesė po praėjusią savaitę patirto pralaimėjimo uteniškiams.Gedimino Petrausko auklėtiniai
Mirkovičius – apie Petrausko panašumą su Kairiu bei milžinišką "Pieno žvaigždžių" potencialą
Branko Mirkovičius profesionalo kelią pradėjo dar 2003-iaisiais, o Lietuva jam yra jau aštunta šalis karjeroje. Serbas karjerą pradėjo gimtojoje šalyje, o po to prieš žaidimą
Kupšo vedamas "Juventus" dramatiškai palaužė "Pieno žvaigždes"
Šeštadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate pergalę iškovojo Utenos „Juventus“ (18-10) komanda, namų rungtynėse susitvarkiusi su Pasvalio „Pieno
"Ryto" pergalių seriją nutraukė svečiai iš Pasvalio (trenerių komentarai)
„Betsafe-LKL“ čempionate nutraukta Vilniaus „Ryto“ (21/6) komandos įspūdinga 14-os pergalių seriją. Tai padaryti svečiuose sugebėjo Pasvalio „Pieno žvaigždės“
"Rytas" ketvirtajame kėlinyje iškovojo pergalę Pasvalyje
Vilniaus „Rytas“ (21/5) tęsia įspūdingą pergalių seriją šiame „Betsafe-LKL“ čempionate. Šeštadienio vakarą sostinės ekipa išvykoje palaužė
Pasvalyje nutūpęs Haney – apie netradicinį amerikiečiams pomėgį ir kylančią karjerą
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pavasarį nusprendė atlikti rokiruotę gynėjų grandyje – išvykusį Andreją Milutinovičių pakeitė Stevenas Haney.25-erių amerikietis sezoną
"Pieno žvaigždėms" grįžęs Franke nepadėjo – namie nusileista "Dzūkijai"
Šeštadienį Pasvalyje vykusiose rungtynėse, svečiai iš Alytaus iškovojo 9-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Nikola Vasiljevo vadovaujami Alytaus „Dzūkijos“
Į "Pieno žvaigždes" grįžta Olandijos rinktinės gynėjas
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ stiprina gynėjų grandį. Į komandą sugrįžta Olandijos rinktinės atstovas Yannickas Franke.Su 24-erių gynėju sutartis sudaryta iki sezono pabaigos.195
Perkeltos "Ryto" ir "Žalgirio" rungtynės įvyks jau po Eurolygos reguliariojo sezono pabaigos
Savaitgalį Vilniaus „Ryte“ patvirtintus teigiamą COVID-19 atvejį, kovo 21 dieną planuota „Betsafe-LKL“ akistata tarp „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“
Efektingai mačą perlaužusios "Pieno žvaigždės" laimėjo Prienuose
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10/14) komanda „Betsafe-LKL“ mače parodė charakterį, surengė puikią atkarpą trečiojo kėlinio pabaigoje ir taip dėjo pamatus pergalei.Gedimino
Aukštaitijos derbyje Pasvalyje – dominavusio "Juventus" pergalė
Sekmadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate užtikrintą pergalę iškovojo Utenos „Juventus“ (17-7) komanda, išvykos rungtynėse be didesnės intrigos susitvarkiusi
"Pieno žvaigždėse" nepritapusį Milutinovičių keičia Lenkijoje sėkmingai rungtyniavęs amerikietis
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ nusprendė atlikti permainas atakuojančio gynėjo pozicijoje.Komanda abipusiu susitarimu išsiskyrė su Andreja Milutinovičiumi, kurį pakeis Stevenas
"Šiauliai" įveikė benefisą surengusio Lekūno vedamas "Pieno žvaigždes"
Tomas Lekūnas žaidė įspūdingas rungtynes, tačiau to Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (9/13) neužteko. Gedimino Petrausko auklėtiniai „Betsafe-LKL“ mače namuose 70:88 (14:19,
Pasvalyje – magiškas Manigato šūvis ir šeimininkų triumfas
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (9/12) vėl kvėpuoja pergalingu ritmu „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. Trijų pralaimėjimų seriją nutraukę pasvališkiai namuose 79:68 (14:12,
9 taškus paskutinę minutę pelnęs Vinalesas ištraukė "Lietkabelį" Aukštaitijos derbyje
Šeštadienio vakarą Pasvalyje vykusiose rungtynėse, svečiai iš Panevėžio iškovojo 14-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Nenado Čanako vadovaujami Panevėžio
Su broliu svajojantis žaisti K.Giedraitis: norėjau įrodyti, kad esu vertas būti "Ryte"
Sezoną Karolis Giedraitis pradėjo Vilniaus „Ryto“ sudėtyje, tačiau jau spalio mėnesį sulaukė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ kvietimo prisijungti. Sostinės klubas nesudarė
Nukeliamas "Žalgirio" ir "Pieno žvaigždžių" susitikimas
Lietuvos krepšinio lyga (LKL)  per Lietuvos krepšinio federaciją (LKF) gavo Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) prašymą 2021 m. vasario 15-23 d. vyksiančio
Grigonio LKL karjeros mače – tris kėlinius vargusio "Žalgirio" pergalė prieš "Pieno žvaigždes"
Be Joffrey Lauvergne‘o ir Steve'o Vasturios rungtyniavęs Kauno „Žalgiris“ (15/2) „Betsafe-LKL“ čempionate įsirašė dar vieną pergalę.Tris kėlinius
"Neptūnas" išlieka neįkandamu riešutu pasvaliečiams
eštadienį Klaipėdoje vykusiose rungtynėse, aikštės šeimininkai įveikė svečius iš Pasvalio ir iškovojo 7-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Klaipėdos
"Pieno žvaigždės" neturėjo vargo Kėdainiuose
Sekmadienio vakarą Kėdainiuose vykusiose rungtynėse, „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo 8-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Gedimino Petrausko vadovaujama
"Juventus" įveikė klaidose paskendusias "Pieno žvaigždes"
Utenos „Juventus“ (11-5) namuose iškovojo užtikrintą pergalę bei pagal laimėjimus pasivijo ir Vilniaus „Rytą“ (11-5), ir Panevėžio „Lietkabelį“ (11-4).Žydrūno
"Juventus" laimėjo Aukštaitijos derbį Pasvalyje
Šeštadienio vakarą Pasvalyje vykusiose rungtynėse, Utenos „Juventus“ ekipa iškovojo 10-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Žydrūno Urbono vadovaujami