Pieno žvaigždės

Aukštaitijos derbyje - "Lietkabelio" pergalė
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) jau pirmąjį savaitgalį įvyko Aukštaitijos derbis. Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (1-0) savo arenoje 86:74 (19:15,
Naujasis "Pieno žvaigždžių" vedlys Cvirka: apie neatvyksiantį amerikietį ir komplektaciją
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubas naują Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezoną pasitinka atsinaujinęs.Pasvaliečių gretose neliko nė vieno praėjusiame
Pasvalyje – Čempionų lygos patirties turintis puolėjas
„Betsafe-LKL“ sezonui besiruošiančios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pasipildė dar vienu naujoku.Į Aukštaitijos klubą atvyksta Kenny Goinsas. Sutarta dėl vienerių
Šaulys iš Jonavos keliasi į Pasvalį
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pasikvietė 29-erių gynėją Evaldą Šaulį. 191 cm ūgio klaipėdietis susitarė dėl vienerių metų kontrakto.Praėjusiame Lietuvos krepšinio
"Pieno žvaigždėse" – legendinio žalgiriečio sūnus Martynas Arlauskas
Artėjant „Betsafe-LKL“ sezonui Pasvalio „Pieno žvaigždes“ sustiprino Martynas Arlauskas.Pasvalio klubas su krepšininku sudarė dvejų metų sutartį.22-ejų krepšininkas
Pasvaliečiai sutarė su į Lietuvą grįžtančiu Pacevičiumi
Intensyviai sudėtį artėjančiam sezonui komplektuojančios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ sustiprino priekinę liniją.Pasvalio klubas sukirto rankomis artėjančiam sezonui su Martynu Pacevičiumi.25-erių
"Pieno žvaigždžių" atakoms diriguos NCAA spindėjęs amerikietis
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ rado pagrindinį atakų organizatorių.Ramūno Cvirkos treniruojamas klubas pasikvietė profesionalo karjerą pradedantį 23-ejų Corey Alleną.Pastaruosius šešerius
"Pieno žvaigždes" papildė "Juventus" palikęs Vaitkus bei ukrainietis puolėjas
Komplektaciją pradėjusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ stiprina puolėjų grandį.Artėjančiame sezone Pasvalyje rungtyniaus Ignas Vaitkus bei Artiomas Kovalovas. Su I. Vaitkumi sutartis
"Pieno žvaigždės" pristatė vyr. trenerį ir pirmą naujoką
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ turi naują vairininką – į komandą sugrįžta Ramūnas Cvirka.55-erių specialistas prie Pasvalio klubo vairo sugrįžta po penkių sezonų pertraukos
Šernius: vasarą nusprendėme pasirikti Selby, o ne Elmore'ą
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ baigė sezoną, kuriame liko už Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamųjų borto.9 pergales reguliariajame sezone iškovoję pasvaliečiai liko
Pergalingas finišas: pabaigoje įsisiautėję šiauliečiai laimėjo Pasvalyje
„Šiaulių-7bet“ (15-15) komanda pergalingai užbaigė Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliarųjį sezoną. Paskutiniojo turo mače svečiuose 89:67 (15:16,
"Neptūnas" Pasvalyje nutraukė pergalingą "Pieno žvaigždžių" žygį
Rungtynių pabaigoje susigriebęs Klaipėdos „Neptūnas“ (13-16) užsitikrino mažiausiai septintą vietą „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone ir neprarado vilties palypėti dar
Ant bangos esančios "Pieno žvaigždės" išsivežė pergalę iš Panevėžio (komentarai)
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (9-19) surengė puikų spurtą antrame kėlinyje, taip atitrūko ir dėjo pamatus pergalei Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Svečiuose
Pasvalyje – įspūdinga "Pieno žvaigždžių" pergalė prieš dzūkus
Antrą Šventų Vėlykų dieną, pirmadienį, „Betsafe-LKL“ čempionate įvyko turnyro lentelės kaimynų dvikova tarp Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (8-19) ir Alytaus „Dzūkijos“
Karjeros tritaškių salvę surengęs Gailius neišgelbėjo: "Pieno žvaigždės" laimėjo Klaipėdoje
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-19) komanda pirmavo didžiąją dalį rungtynių ir „Betsafe-LKL“ mače svečiuose 95:91 (24:24, 28:18, 18:14, 25:35) sugebėjo nugalėti Klaipėdos
Netikėtas smūgis: "Juventus" krito Pasvalyje
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pergalę pasiekė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-19) komanda namuose 90:76 (29:14, 20:25, 19:19, 24:26) įveikusi Utenos
Monstriškai žaidęs Palaciosas atvedė "CBet" į pergalę prieš pasvaliečius
Jonavos „Cbet“ (13-13) krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę paeiliui, leidusią sustiprinti savo pozicijas dėl kovos „Betsafe-LKL“ turnyro lentelės ketvertuke.V.
LKL drausmės komisijos sprendimas dėl prieniškių protesto – vienbalsis
Kovo 27 d. po „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynių tarp Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ir Prienų „Labas GAS“ komandų, Lietuvos krepšinio lyga gavo VšĮ
Prieniškiai nespėjo pataikyti pergalingo metimo ir per pratęsimą krito Pasvalyje
Prienų „Labas GAS“ (3-22) komanda išbarstė dviženklę persvarą, tačiau didvyriu tapti galėjo Ignas Sargiūnas. Vis tik jo metimas buvo atliktas ne laiku ir laukė pratęsimas.Galiausiai
Kėdainiuose – pasvaliečių pergalė ir mačo pabaigos nesulaukęs "Nevėžio" strategas
Šeštadienio vakarą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-18) komanda. Antrajame kėlinyje solidų pranašumą susikrovusi
"Rytas" savo tvirtovėje nepasigailėjo pasvaliečių
Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Vilniaus „Rytas“ (19-3), kuris namuose 99:66 (28:12, 24:26, 22:14, 25:14) sutriuškino Pasvalio
Pasvalio klube – Ukrainos rinktinės centras
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ stiprina komandos priekinę liniją.Pasvalio klubas pasirašė sutartį iki sezono pabaigos su ukrainiečiu Dmytro Skapincevu.214 cm ūgio vidurio puolėjas
Prieš finalo ketvertą – Ulanovo sezono mačas bei "Žalgirio" pergalė prieš Šalengos auklėtinius
Kauno „Žalgirio“ (20-1) komanda trečią kartą šiame „Betsafe-LKL“ sezone nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3-17) klubą.Jures Zdovco auklėtiniai
Antrą sezono pergalę prieniškiai iškovojo Pasvalyje
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vyko turnyro lentelės kaimynų akistata, kurioje vos antrąją sezono pergalę pasiekė Prienų „Labas GAS“ (2-19) klubas.Prieniškiai
"Žalgiris" su sugrįžusiais Kalniečiu ir Nebo sutriuškino svečius iš Pasvalio
Kauno „Žalgirio“ (19-1) krepšininkai laimėjo klaidų lenktynes prarasdami daugiau kamuolių už varžovus, tačiau pranašesni buvo ir taškų lenktynėse bei „Betsafe-LKL“
Koronaviruso papurtyti  "Šiauliai" nepasipriešino Culpepperio vedamiems pasvaliečiams
Koronaviruso papurtyti "Šiauliai" nepasipriešino Culpepperio vedamiems pasvaliečiams
„Šiaulių-7bet“ (10-7) komanda po dviejų savaičių priverstinės pertraukos grįžo ant parketo. Nuo koronaviruso pasveikę Antano Sireikos auklėtiniai svečiuose vykusiose „Betsafe-LKL“
Ryškiai Pasvalyje žibantis Jarumbauskas: kai vasarą man sakė, kad gausiu 5–8 minutes, pasakiau, jog tinka
Simas Jarumbauskas vasarą netikėtai sužinojo, jog nebetęs karjeros Prienų „Labas GAS“ klube. Jis vyko į Pasvalį manydamas, jog tenkintis turės 5–8 minutėmis ant „Betsafe-LKL“.
Legionierių vedama "Dzūkija" atsilaikė prieš "Pieno žvaigždes"
Pirmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate itin svarbią pergalę iškovojo Alytaus „Dzūkijos“ (7-10) komanda. Namuose žaidę alytiškiai įveikė tiesioginius konkurentus

Ką šiuo metu klausotės? (1530) 09.21 20:45