Atletas

"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
D.Sabeckis grįžo į "Atletą"
Prieš trečiąjį Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) rato startą Kauno r. „Atletas“ sulaukė papildymo. Į komandą sugrįžta 32-ejų Deividas Sabeckis. 190 cm ūgio
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo Kauno derbį, "Ryto" dubleriai – sutriuškinti
Trijų pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse nutraukė Kauno r. „Atletas“ (3-5), kuris išvykoje 77:75 (17:17, 17:12, 22:25, 21:21) po atkaklios kovos nugalėjo Kauno
"Atletas" sudarė sutartį su Rusijos jaunimo rinktinėse žaidusiu lietuviu
Nenumaldamai artėjant naujoms „7bet-NKL“ sezono kovoms Kauno r. „Atletas“ pranešė dar apie vieną naujoką. Po sėkmingo pasirodymo šios komandos peržiūroje, Kauno
"Atletas" pratęsė sutartis su treneriu ir vienu lyderių, Jurbarko klubas pristatė pirmą naujoką
Kauno r. „Atleto“ klubas oficialiai paskelbė, kad pratęsė sutartį su Medu Kuprijanovu.26-erių 197 cm ūgio puolėjas praėjusį sezoną su „Atleto“ marškinėliais per
Kebli "Ryto" padėtis: iš gilesnio kampo LKL čempionai išsprūdo tik sykį
Per visą istoriją tik viena komanda yra laimėjusi Lietuvos krepšinio lygą (LKL), kuomet finalo serijoje atsiliko 1-2. Būtent tokioje situacijoje atsidūrusiems Vilniaus „Ryto“ krepšininkams
"Atletą" įveikę "Telšiai" – NKL finalo ketverte
„Telšiai“ žengė į „7bet-NKL“ finalo ketvertą. Ryčio Vaišvilos treniruojamas klubas išvykoje 78:68 (17:22, 21:20, 18:10, 22:16) nugalėjo Kauno r. „Atletą“
"Atletą" įveikę "Telšiai" – per žingsnį nuo finalo ketverto
„Telšiai“ išsiveržė į priekį „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijoje. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 77:51 (25:18, 17:15, 13:10, 22:8) palaužė Kauno r.
NKL ketvirtfinalis: žvėriškas Lelevičius atvedė į pergalę žalgiriečius, 40-metis Sirutavičius – "Atletą"
Liutauras Lelevičius siautėjo ant parketo, o jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ ketvirtfinalyje. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose
Lemiamą mačą laimėjęs "Atletas" – paskutinis NKL ketvirtfinalio dalyvis
Paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Kauno r. „Atletas“. Remigijaus Bardausko auklėtiniai lemiamose aštuntfinalio rungtynėse savo aikštėje
Sabeckio tritaškis aštuntfinalyje išvedė į priekį "Atletą", Vilniaus derbį laimėję "Ryto" dubleriai – ketvirtfinalyje
Paskutinę reikiama pergalę iškovojęs Vilniaus „Rytas-2“ žengė į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį. Andriaus Šležo treniruojamas klubas savo aikštėje 92:85 (22:18,
NKL aštuntfinalis: "Rytas-2" dramatiškai palaužė "Steką", pergales šventė "Atletas" ir "Šilutė"
„7bet-NKL“ aštuntfinalio starte Vilniaus „Rytas-2“ pasiekė dramatišką pergalę. Andriaus Šležo auklėtiniai išvykoje 84:79 (20:26, 13:18, 25:22, 26:13)
Žalgiriečiai įveikė reguliariojo sezono nugalėtojus; aiškios aštuntfinalio poros poros (rezultatai)
„7bet-NKL“ reguliarusis sezonas pasiekė finišo tiesiąją, po kurios paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.Turnyre buvo sužaistos paskutinės šešerios reguliariojo
"Šilutei" – drausminės ir piniginės nuobaudos, nubaustas ir peštynėse dalyvavęs sirgalius
Vasario 25 d. vykusių „7bet-NKL“ čempionato rungtynių tarp „Šilutės“ ir Kauno r. „Atleto“ metu, buvo užfiksuoti neįprasti pažeidimai, kurie išsiskyrė
"Šilutės" ir "Atleto" dvikovoje – žaidėjų muštynės su sirgaliaus dalyvavimu
„7bet-NKL“ čempionate įvyko dramatiškos savaitės rungtynės, kurios pažymėtos žaidėjų apsistumdymu ir išvarymu bei dramatišku pratęsimu. Simono Serapino treniruojama
"Atleto" gretose – RKL siautėjęs gynėjas; RKL: dramatiška VDU pergalė bei pasibaigusios LCC bėdos
Neseniai su Karoliu Babkausku atsisveikinęs Kauno r. „Atletas“ rado naują gynėją. Klubas oficialiai skelbia, kad prie komandos jungiasi Rokas Grėbliūnas.190 cm ūgio krepšininkas
"Atletą" paliko vienas lyderių Babkauskas
Kauno r. „Atletas“ oficialiai paskelbė, kad abipusiu susitarimu komandą palieka vienas lyderių Karolis Babkauskas.185 cm ūgio 31-erių kaunietis šį „7bet-NKL“ sezoną
NKL: žalgiriečių pergalė Kauno debyje bei "Ryto" jaunimo triumfas dublerių dvikovoje
„7bet-NKL“ dramatišką pergalę iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (22-9). Vytauto Pliaugos auklėtiniai savo aikštėje 72:62 (10:14, 19:18, 17:17, 26:13) pranoko
NKL septynetų grupės paaiškėjo dar nesibaigus antrajam ratui
Artėjantį antradienį „7bet-NKL“ komandos baigs reguliariojo sezono antrąjį ratą, tačiau jau dabar tapo aišku, kuriose grupėse jos pratęs kovas iki atkrintamųjų.Po 26 rungtynių
NKL: "Atletas" nukovė "Ryto" dublerius, užtikrintai laimėjo "Sūduva-Mantinga" ir "Vytis-VDU"
Gytis Sirutavičius sužaidė geriausias sezono rungtynes ir jo vedamas Kauno r. „Atletas“ (9-12) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.Remigijaus Bardausko
"Atleto" gretas sustiprino D.Sabeckis
Prie Kauno raj. "Atleto" jungiasi jau kurį laiką su komanda besitreniruojantis Deividas Sabeckis, kuris pastaruosius keturis sezonus žaidė Italijoje.Naujokas gali rungtyniauti įžaidėjo
Vargo neturėję žalgiriečiai bei telšiškiai lieka nenugalėti, "Atletas" iškovojo trečią pergalę
Kauno „Žalgiris-2“ (10-0) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate. Galingai mačą pradėję Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 103:80 (36:15, 26:18, 20:25, 21:22)
"Ryto" dublerių šturmą atlaikęs "Atletas" triumfavo Vilniuje (rezultatai)
Kauno r. „Atletas“ (2-3) iškovojo antrąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 89:75 (22:17, 13:18, 23:13, 31:27) nugalėjo
Žalgiriečiai per pratęsimą įveikė "Atletą", grandų mūšyje – "Telšių" pergalė (rezultatai)
Užsikūręs Liutauras Lelevičius pelnė 32 taškus ir jo atstovaujamas Kauno „Žalgiris-2“ (3-0) išplėšė pratęsimą bei pratęsė „7bet-NKL“ pergalių seriją