Naujienos kraunasi...

Naujasis Šiaulių komandos generolas: apie komplektaciją, mokymosi procesą ir tikslus

Naujasis Šiaulių komandos generolas: apie komplektaciją, mokymosi procesą ir tikslus
Evaldo Šemioto nuotr.
Šiaulių „Šiaulių-Vilmers“ ekipa 2021-2022 metų sezoną pasitiko gerokai atsinaujinusi. Vienas iš pagrindinių pasikeitimų – naujasis ekipos vyriausiasis treneris Tomas Keršis. Strategas pakeitė pastaruosius dvejus metus prie komandos vairo stovėjusį Romualdą Petronį.

Šiaulietės sezoną pradėjo dviem pergalėmis „Douglas Baltijos čempionate“ bei viena pergale „Huawei Moterų lygos“ čempionate. Vis tik spalio 19 dieną nutrūko nepralaimėtų rungtynių serija, kuomet Šiaulių klubo krepšininkės po įtemptos kovos „Douglas Baltijos čempionate“ turėjo pripažinti Kauno „Aisčių-LSMU“ pranašumą.

Nepaisant solidžios pradžios, komandos strategas T. Keršis teigė, kad komandos komplektacijoje yra spragų, trūksta svarbų vaidmenį atlikti turinčios krepšininkės, tačiau pasitempti turi likusios žaidėjos.

„Viena iš pagrindinių žaidėjų, kuriai buvo numatytas svarbus vaidmuo, Ana Hernandez Gil, ji atvažiavo pasiruošusi, tačiau atsinaujino sena trauma, kurios gydymas yra labai komplikuotas ir dabartinėmis žiniomis ji nusprendė baigti krepšininkės karjerą, – sakė T. Keršis. – Dėl šios priežasties mums trūksta žaidėjos svarbiam vaidmeniui, kadangi sezonas tik prasidėjo, rinkoje nėra laisvų žaidėjų, tai jaučiame, kad nesame visos sudėties.

Stengiamės ieškoti papildymo. Tikrai nesame stipriausio pajėgumo, trūksta svarbios žaidėjos, o likusiomis merginomis, manau, turime tik pasidžiaugti. Žaidėjos stengiasi tobulėti, yra įdomus poros vyresnių ir jaunesnių žaidėjų junginys, kurios gana gerai papildo viena kitą. Visomis likusiomis žaidėjomis esame labai patenkinti.“

Šiaulių klubo strategas tikino, kad komandos pasiruošimas sezonui nebuvo pats lengviausias, tačiau tuo pačiu džiaugėsi merginų nusiteikimu ir teigė, kad skųstis negalima.

„Iš vienos pusės, turime suprasti, kad reikia labai daug kantrybės. Komandai, pradedant nuo trenerio ir žaidimo stiliaus, viskas nauja, tai nėra standartinis pasiruošimas sezonui, – pasakojo T. Keršis. – Neturime žaidėjų iš praėjusių sezonų, kurios galėtų pamokyti koleges. Yra vienoks darbas, kuomet kažką parodai ir tos žaidėjos tai pademonstruoja. Tas mokymosi procesas būna daug spartesnis.

Taip pat kelios žaidėjos vėlavo atvykti dėl įvairių priežasčių, turime kelias problemas dėl traumų, tad pasiruošimas nebuvo be iššūkių, bet didžiąja dalimi stengiamės atsigriebti po prarasto laiko dėl traumų ar kitų priežasčių. Iš klubo pusės jaučiame pasitikėjimą ir kantrybę, kad galime po truputį gerinti savo žaidimą, tad jausmas dvejopas.

Treneriams visada norisi galvoti, kad per tą pusantro mėnesio buvo galima truputėlį toliau nukeliauti, bet iš kitos pusės, įvertinus visas aplinkybes, nelabai galime skųstis. Merginų atsinešimas yra nepriekaištingas, noras įsisavinti, noras patobulėti, noras susižaisti, noras priimti informaciją yra tikrai didelis, dėl šios priežasties yra kuo džiaugtis.“

Nepaisant A. Gil išvykimo, komandoje žaidžia trys legionierės – Donica Cosby, Katrina Trankale ir Ahyiona Vason. Paklaustas apie jų įsiliejimą į komandą, T. Keršis atviravo, kad žaidėjoms skirtingai sekasi prisitaikyti prie žaidimo filosofijos ir lygio, tačiau tiki, kad ankščiau ar vėliau šios krepšininkės duos naudos komandai.

„Kiekviena turbūt skirtingai. Vienai galbūt reikia daugiau laiko, kitai – mažiau. Jos visos yra visiškai skirtingos dėl savo turimos patirties, žaidimo stiliaus, – teigė strategas. – Renkantis jas, buvo labai kruopščiai atsižvelgiama į tai, ko reikės komandai, ir kokias savo kompetencijas ir savybes jos įneš į komandą.

Norėjosi turėti daugiau lietuvių, ir į tam tikras pozicijas stengėmės pasikviesti lietuves, norėjosi turėti mažiau užsieniečių nei dabar turime, tačiau nebuvo lengva kitas merginas įkalbėti, todėl turėjome pasikliauti legionierėmis.

Nenoriu įvardinti pavardžių, iš vienų galbūt tikimės gerokai daugiau, suteikiame dar šiek tiek laiko įsivažiuoti, kitos žaidėjos daugiau atneša naudos, bet sezonas ilgas, tikrai jų visų pagalbos reikės. Tikime, kad tas savybės, kurių ieškojome žaidėjose, mes suradome. Dėl tos priežasties negalime žaidėjų vertinti blogai ir visada stengsimės ieškoti būdų, kaip jos galėtų atnešti dar daugiau naudos komandai.“

T. Keršis pastaruosius dvejus metus dirbo Estijoje, tačiau jautė, kad jau yra laikas grįžti į Lietuvą. Ši informacija netruko pasiekti Šiaulių klubo savininko Artūro Nacicko, kuris pasiūlė būtent T. Keršiui stoti prie „Šiaulių-Vilmers“ komandos vairo. 

„Šiaulių klubo savininkas yra A. Nacickas. Jį pažįstu jau daug metų. Kartas nuo karto vis pabendraujame, – pasakojo treneris. – Po dvejų metų Estijoje labai norėjau sugrįžti į Lietuvą, A. Nacickas sužinojo, kad noriu grįžti, aš taip pat norėjau rasti tinkamą vietą, kur galėčiau dirbti. Čia kaip menininkui reikia geros drobės.

Ryšis tarp mano tikslų bei norų, tarp žaidėjų ir klubo pastangų sudaryti tinkamas sąlygas tikrai buvo. Tai atrodė kaip pasirinkimas numeris vienas. Didelių dvejonių nebuvo. Užsiminėme vienas kitam, kad galbūt būtų galimybė, ir galiausiai susitarėme.“

Tai bus pirmasis T. Keršio sezonas treniruojant moterų krepšinio klubą. Nors iš kolegų sulaukė skirtingų patarimų ir perspėjimų dėl skirtumų tarp moterų bei vyrų krepšinio, pats strategas tikina, kad didelių pokyčių nemato, o svarbiausias dalykas – ryšis tarp trenerio ir žaidėjų.

„Klubą treniruojant – taip, pirmas kartas, stovyklose įvairiose, individualiose treniruotėse dirbant su moterimis ir jaunomis merginomis šiek tiek patirties turiu, – sakė T. Keršis, su Šiaulių ekipa pasirašęs sutartį pagal formulę 2+1. – Esu dirbęs įvairiose šalyse, įvairiose stovyklose, bet taip, kad treniruočiau klubą nuo sezono pradžios, tai pirmas kartas. Kažkiek save laikau pirmakursiu treneriu, naujoku.

Daug kolegų mane sveikino gavus šį darbą ir davė patarimų, kad čia yra visai kita sporto šaka, kad manęs laukia visiškai kiti iššūkiai. Kiek žmonių, tiek nuomonių, skirtingų požiūrių ar patirčių. Aš jau ne vieną kartą esu sakęs, kad, mano nuomone, krepšinis yra krepšinis ir kažkokių didelių skirtumų tarp vyrų bei moterų krepšinio nėra. Tai yra mitas. Pagrindo tam turbūt yra labai mažai.

Trenerio darbas nėra tik kryžiukų ar nuliukų braižymas ant lentos bei pasakymas, kur reikia bėgti, iš kurios pusės mesti į krepšį. Treneriui yra labai svarbu užmegzti santykį su žaidėjais, žaidėjomis ir tas ryšis yra vienas iš pagrindinių faktorių.

Nesinori prisikalbėti, tačiau toks įspūdis, kad merginos šioje komandoje yra tinkamų charakterių, tinkamų požiūrių. Visos jos yra skirtingos, tačiau su kiekviena iš jų pavyksta užmegzti tam tikrą ryšį. Manau, kad jos jaučia mano tikėjimą jų galimybėmis, aš jaučiu jų norą tobulėti ir tikėjimą mano idėjomis.

Tokie iš anksto numatyti iššūkiai, mano nuomone, yra labiau mitas nei realybė. Jaučiu, kad man pavyksta prisitaikyti ne sunkiau nei bet kurioje kitoje situacijoje. Ar tai būtų Estija, Lenkija, vyresni vaikinai, jaunesni vaikinai, veteranai. Visur reikia prisitaikyti ir tas mano prisitaikymas yra panašus, kaip ir kitiems buvusiems iššūkiams.“

Sezoną Šiaulietės pradėjo trimis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu, T. Keršis teigė, kad pergalės džiugina, tačiau sustoti negalima, laukia dar daug darbo ir tobulėjimo.

„Pergalės yra smagu, mes tikrai sunkiai dirbome, kad turėtumėme galimybę laimėti, bet žinote, stengiuosi negyventi ateitimi ar praeitimi. Stengiuosi gyventi dabartimi, – sakė strategas. – Mano treniravimo stilius galbūt kiek skiriasi nuo kitų trenerių. Kiek tenka išgirsti iš krepšininkių ir krepšininkų bei kolegų trenerių, aš nesistengiu visko, ką veiksime per sezoną, užkrauti per pirmas dvi ar tris savaites. Aš tokiais etapais stengiuosi vis po truputį judėti, kažką naujo pridėti.

Pasiruošimo sezonui eigoje gal kažkiek pavyko nuspėti kokių dalykų mums reikės norint pasiekti tas pirmas pergales, atsirinkti teisingus dalykus, nuo kurių pradėti treniruotes. Aišku, tie rezultatai neateina be merginų noro, tikėjimo ar įgyvendinimo aikštelėje. Iš šios pusės džiugu, kad visiškai neprašovėme pro šalį ir to, ką nuveikėme, užteko. Aš merginoms sakau, kad būtų nusiteikusios. Dar kažkur du trečdaliai įvairiausių dalykų, kurios turime išmokti, mūsų laukia sezono eigoje, ateinančiose savaitėse ir mėnesiuose.

Nesinori sakyti, kad žaidėme gerą krepšinį ir to mums užteks. To tikrai mums neužteks. O kokiu greičiu mes sugebėsime eiti į priekį ir praturtinti savo žaidimą priklausys nuo mūsų visų, traumų, fizinės kondicijos, sezono eigos. Tikėkimės, kad COVID-19 nesutrukdys sezono. Šiais laikais planavimas yra labai sudėtingas. Vertinant žaidimą, iš to mažo arsenalo, ką mes demonstruojame, tikrai išspaudėme daug, bet labai tikiuosi, kad šis arsenalas jei ne du, tai tris kartus dar turėtų padidėti.“

Paklaustas apie tikslus, T. Keršis teigė, kad niekada negalima planuoti toli į priekį, reikia stengtis išnaudoti tai, ką turi dabar ir koncentruotis į artimiausias rungtynes.

„Čia žurnalistų labai mėgstamas klausimas. Klubas turi tam tikras savo vizijas. Planuok neplanavęs, yra labai sudėtinga, – sakė treneris. – Aš stengiuosi nuolatos laikytis tokios filosofijos, kad žiūri viena diena į priekį, vienas rungtynes į priekį. Tokiais mažais ciklais einu pirmyn.

Turime ir sezono, ir mėnesio planus, bet pergalių ar užimtų vietų negali planuoti. Jeigu tik susikoncentruosi į vietas, tuomet tai gali atsisukti prieš tave. Nepasieksi užsibrėžtos vietos – bus liūdesys. Pasieksi, sakykime, pusfinalį, pajausi, kad tikslai pasiekti, šiek tiek atsikvėpsi ir galbūt atimsi iš savęs galimybę pasiekti dar daugiau.

Turint tokios patirties, jau daugiau nei 10 metų dirbu krepšinyje ir galiu pasakyti kokie tikslai yra šiam vakarui, šiai savaitei, o toliau niekada neturėsiu atsakymo.“

Penktadienį Šiaulių komanda atvyksta į Vilnių, kur nuo 17.30 val. susitiks su vietos „Kibirkšties-VKM“ krepšininkėmis.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Prienuose dominavę šiauliečiai iškovojo paskutinį KMT ketvirtfinalio kelialapį
Prienuose dominavę šiauliečiai iškovojo paskutinį KMT ketvirtfinalio kelialapį
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) aiškios visos ketvirtfinalio dalyvės.Paskutinį bilietą pačiupo „Šiaulių-7bet“ ekipa, kuri atsakomosiose rungtynėse svečiuose
"Šiauliai" pratęsė pergalių seriją nugalėdami kėdainiškius (komentarai)
"Šiauliai" pratęsė pergalių seriją nugalėdami kėdainiškius (komentarai)
„Šiaulių-7bet“ (6/3) ekipa sekmadienio vakarą iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui „Betsafe-LKL“ čempionate.Antano Sireikos kariauna namuose 91:77 (26:13,
"Labas Gas" trijulė nukalė pergalę pirmoje KMT ketvirtfinalio bilieto kovoje (komentarai)
"Labas Gas" trijulė nukalė pergalę pirmoje KMT ketvirtfinalio bilieto kovoje (komentarai)
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) komandos toliau aiškinasi, kas pateks į ketvirtfinalį. Dėl likusio bilieto kaunasi trečias vietas grupėse užėmusios ekipos – „Šiauliai-7bet“
"Šiauliai 7bet" puolimo mašina nušlavė prieniškius
"Šiauliai 7bet" puolimo mašina nušlavė prieniškius
Prienų „Labas GAS“ (0/8) ekipa niekaip nepakyla iš dugno Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Martyno Varno vedama „Šiaulių-7bet“ (5/3) komanda
Puikiai lemiamą kėlinį sužaidę šiauliečiai parklupdė "Pieno žvaigždes" (komentarai)
Puikiai lemiamą kėlinį sužaidę šiauliečiai parklupdė "Pieno žvaigždes" (komentarai)
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) dramatišką pergalę pasiekė „Šiaulių-7bet“ (2-4) komanda, kuri namuose vykusiose B grupės rungtynėse 95:90 (30:22, 18:26,
Rezultatyviose rungtynėse - šiauliečių pergalė Klaipėdoje (komentarai)
Rezultatyviose rungtynėse - šiauliečių pergalė Klaipėdoje (komentarai)
„Šiaulių-7bet“ (4/3) komanda iškovojo ketvirtąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Martyno Varno ir Giedriaus Staniulio vedami šiauliečiai po
"Šiauliai" 224 cm milžiną siunčia stažuotis į NKL
"Šiauliai" 224 cm milžiną siunčia stažuotis į NKL
Naująjį sezoną „Šiaulių-7bet“ komandoje pradėjęs 21 m. amžiaus aukštaūgis Jonas Paukštė kelsis į Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujančius „Mažeikius“,
Monstriškas Staniulio pasirodymas "Šiaulių" nuo pralaimėjimo Utenoje neišgelbėjo
Monstriškas Staniulio pasirodymas "Šiaulių" nuo pralaimėjimo Utenoje neišgelbėjo
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje („Citadele KMT“) be pralaimėjimų toliau žengia Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ (5-0) ekipa. B grupės rungtynėse ji namie darkart įveikė
"Šiauliai" išrašė Šeškaus kariaunai antrąjį pralaimėjimą
"Šiauliai" išrašė Šeškaus kariaunai antrąjį pralaimėjimą
Traumų išretinta Jonavos „Cbet“ (4-2) komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir svečiuose 87:93 (21:27, 17:18, 25:21,
Naujasis Šiaulių komandos generolas: apie komplektaciją, mokymosi procesą ir tikslus
Naujasis Šiaulių komandos generolas: apie komplektaciją, mokymosi procesą ir tikslus
Šiaulių „Šiaulių-Vilmers“ ekipa 2021-2022 metų sezoną pasitiko gerokai atsinaujinusi. Vienas iš pagrindinių pasikeitimų – naujasis ekipos vyriausiasis treneris
Neįtikėtinai atsitiesę šiauliečiai krito per pratęsimą
Neįtikėtinai atsitiesę šiauliečiai krito per pratęsimą
„Šiaulių-7bet“ (1-3) ekipa atsiliko triuškinamai, tačiau ketvirtajame kėlinyje grįžo į rungtynes, išplėšė pratęsimą ir tik jame patyrė pralaimėjimą.Citadele
"Šiaulius" toliau persekioja traumos – šį kartą neteko gynėjo
"Šiaulius" toliau persekioja traumos – šį kartą neteko gynėjo
„Šiaulių-7bet“ komandos įžaidėjas Ernestas Jonkus be krepšinio turės praleisti mažiausiai dvi savaites. Savaitgalį vykusių rungtynių su Kauno „Žalgiriu“
"Žalgiris" sutriuškino "Šiaulius", bet prarado Mudiay
"Žalgiris" sutriuškino "Šiaulius", bet prarado Mudiay
Penktadienį geriausias karjeros Eurolygoje rungtynes sužaidęs Emmanuelis Mudiay galingai startavo ir „Betsafe-LKL“ rungtynėse Šiauliuose, tačiau žalgirietį sustabdė trauma.Jau
KMT: "Juventus" sunkiai palaužė dzūkus, "Šiauliai" atsidarė pergalių sąskaitą
KMT: "Juventus" sunkiai palaužė dzūkus, "Šiauliai" atsidarė pergalių sąskaitą
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) sunkią trečiąją pergalę pasiekė Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ (3-0) ekipa, kuri namie 75:68 (9:13, 26:25, 19:14, 21:16) palaužė Alytaus
Visas rungtynes dominavę šiauliečiai laimėjo Utenoje
Visas rungtynes dominavę šiauliečiai laimėjo Utenoje
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) užtikintą pergalę pasiekė „Šiaulių-7bet“ (2-2) komanda, kuri svečiuose dominavo ir 79:70 (21:16, 19:9, 20:18, 19:27)
Moterų lygai startą davusi naujoji vadovė Valentienė: jaučiu didelę atsakomybę
Moterų lygai startą davusi naujoji vadovė Valentienė: jaučiu didelę atsakomybę
„Huawei Moterų lygos“ ir klubų atstovai ketvirtadienį Krepšinio namuose pakėlė 2021-2022 m. sezono uždangą. Kaune surengtoje spaudos konferencijoje oficialiai buvo pristatyta
"Juventus" išvargo pergalę Šiauliuose
"Juventus" išvargo pergalę Šiauliuose
Įdomios ir intriguojančios rungtynės trečiadienio vakarą vyko Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT), kur B grupėje Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (2-0) komanda svečiuose
Į "Šiaulius" atvyksta Eurolygos patirties turintis puolėjas
Į "Šiaulius" atvyksta Eurolygos patirties turintis puolėjas
Traumų išretintą „Šiaulių-7bet“ vyrų komandą papildė 206 cm ūgio Kroatijoje gimęs, bet Serbijos pilietybę turintis puolėjas Nemanja Bezbradica. Su aukštaūgiu
LKL mėnesio MVP tapęs "Šiaulių" vedlys: noriu žaisti Eurolygoje arba NBA
LKL mėnesio MVP tapęs "Šiaulių" vedlys: noriu žaisti Eurolygoje arba NBA
„Betsafe-LKL“ čempionate prabėgus rugsėjo mėnesio kovoms, atėjo metas išrinkti labiausiai individualiais pasirodymais išsiskyrusį žaidėją – mėnesio MVP.LKL.lt
"Rytas" tik paskutinėmis sekundėmis palaužė svečius iš Šiaulių (Urbutis patyrė traumą)
"Rytas" tik paskutinėmis sekundėmis palaužė svečius iš Šiaulių (Urbutis patyrė traumą)
Vilniaus „Ryto“ (2-0) komanda jau turėjo tvirtą pranašumą, bet pabaigoje jį išbarstė ir turėjo paplušėti dėl antrosios pergalės Lietuvos krepšinio lygoje
Traumų kamuojami "Šiauliai" neteko Danusevičiaus
Traumų kamuojami "Šiauliai" neteko Danusevičiaus
Traumų ir ligų kamuojama „Šiaulių-7bet“ komandos priekinė linija neteko dar vieno žaidėjo. Rungtynių su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ paskutinę minutę nesėkmingai
Moterų lygos vadovo poste Gustą keičia Valentienė
Moterų lygos vadovo poste Gustą keičia Valentienė
Lietuvos moterų krepšinyje – naujas etapas. Pastaruosius trejus metus veikusi Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) struktūroje, lyga vėl gyvuos autonominiu režimu – šią
Prieš rungtynes legionieriaus netekę "Šiauliai" sutriuškino svečius iš Pasvalio
Prieš rungtynes legionieriaus netekę "Šiauliai" sutriuškino svečius iš Pasvalio
Naujajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone pirmąją pergalę iškovojo „Šiauliai-7bet“ (1-1).Antano Sireikos auklėtiniai namų teritorijoje
"Dzūkija" su solidžiai žaidusiu rekordininku Lukauskiu  palaužė šiauliečius
"Dzūkija" su solidžiai žaidusiu rekordininku Lukauskiu palaužė šiauliečius
Sekmadienio vakarą Alytuje į savo pirmąją šio sezono „Betsafe – LKL“ dvikovą stojo Alytaus „Dzūkija“ bei Šiaulių „Šiauliai – 7bet“.Ramūno
LKL mohikanas Lukauskis šiandien pasieks dar vieną rekordą
LKL mohikanas Lukauskis šiandien pasieks dar vieną rekordą
Rugsėjo 19 d. vyksiančios „Betsafe-LKL“ rungtynės tarp Alytaus „Dzūkijos“ ir „Šiaulių“ taps istorinėmis. Čia bus pagerintas ilgai gyvavęs rekordas.
"Šiauliai" laimėjo ir antrą draugišką turnyrą, finale įveikė "Nevėžį"
"Šiauliai" laimėjo ir antrą draugišką turnyrą, finale įveikė "Nevėžį"
„Šiaulių-7bet“ vyrų komanda iškovojo antrąjį trofėjų, užbaigdama pasiruošimo ciklą būsimam sezonui. Saulės miesto krepšininkai pirmą kartą Šiauliuose
Girskio taurę iškovojo "Šiauliai-7bet"
Girskio taurę iškovojo "Šiauliai-7bet"
„Šiaulių-7bet“ vyrų komanda Kėdainiuose ne tik laimėjo penktas žaistas rungtynes pasiruošimo naujajam sezonui cikle, bet į Saulės miestą parveš ir trofėjų. Šiauliečiai
Girskio taurės pusfinalyje – "Nevėžio" pergalė prieš "CBet" ir "Šiaulių" – prieš "Pieno žvaigždes"
Girskio taurės pusfinalyje – "Nevėžio" pergalė prieš "CBet" ir "Šiaulių" – prieš "Pieno žvaigždes"
Antrajame „Girskio taurė 2021“ turnyro pusfinalyje Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkai rezultatu 83:80 (22:22; 21:24; 22:18; 18:16) įveikė Jonavos „CBet“

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime