Vytis

"Sūduva-Mantinga" ir "Telšiai" atkrintamosiose startavo įspūdingomis pergalėmis
Kiek daugiau nei dvi savaites nerungtyniavusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ant parketo grįžo su trenksmu.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 88:66 (19:16, 27:15, 20:14,
"Vytis" – ketvirtfinalyje, Žiauneriūno benefiso įkvėpti "Mažeikiai" – per žingsnį
Šakių „Vytis“ nepralaimėjęs perlipo „7bet-NKL“ aštuntfinalio barjerą.Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 77:65 (26:17, 11:17, 15:12, 25:19) dar sykį
NKL aštuntfinalis: trijų pratęsimų trileris Mažeikiuose bei Pukelio vedamo "Vyčio" pergalė prieš "Kuršius"
Dramatišką pergalę „7Bet-NKL“ aštuntfinalio mače iškovojo „Mažeikiai“.Rimanto Grigo auklėtiniai namuose per tris pratęsimus 124:113 (24:19, 24:31, 18:21,
NKL aštuntfinalis: tritaškių užkurtas "Perlas" įveikė "Mažeikius", "Vytis" sutriuškino "Kuršius"
Mantas Šerkšnas pelnė 28 taškus, o jo vedama Vilkaviškio „Perlo“ komanda „7bet-NKL“ atkrintamąsias varžybas pradėjo pergale.Karolio Abramavičiaus
"Perlų" akistatoje Vilniuje vyko atkakli kova, Pukelio sezono mačas išgelbėjo "Vyčio" viltis
Vilkaviškio „Perlas“ (14-12) pasiekė dramatišką pergalę ir užsitikrino vietą „7bet-NKL“ pirmajame pogrupyje.Vilkaviškio klubas išvykoje 101:97 (20:26,
NKL: dvi "Atleto" pergalės, monstras Joniškyje, kovingieji palangiškiai ir taškų mašiną užkūręs "Vytis"
Praėjusią savaitę po šventinės pertraukos sugrįžo „7bet-NKL“ dvikovos, o pirmąją 2022 metų savaitę įvyko daug įdomybių, kurias skubame jums nušviesti.Tinklalapis
Garliavoje – spurtu smogusios "Kretingos" triumfas, "Vytis" atlaikė "Perlo" šturmą
Septintąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo „Kretinga“ (7-15).Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 74:68 (23:15, 22:21, 8:14, 21:18) nugalėjo Kauno
Žalgiriečių serija nutrūko Marijampolėje, "Vytis" įveikė  "Ryto", "Šilutė" – "Neptūno" dubleriais
Žalgiriečių serija nutrūko Marijampolėje, "Vytis" įveikė "Ryto", "Šilutė" – "Neptūno" dubleriais
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (17-3) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 87:62 (17:10, 26:16, 22:19, 22:17)
Žalgiriečiai iškovojo septintą pergalę paeiliui, "Ryto" dubleriai palaužė debiutantus (rezultatai)
Kauno „Žalgiris-2“ (14-6) tęsia pergalingą žygį „7bet-NKL“ čempionate.Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 76:63 (22:14, 22:19, 14:13, 18:17) nugalėjo Palangos „Kuršius“
Lemiamame kėlinyje spurtavę žalgiriečiai išvykoje nukovė "Vytį" (video komentaras)
„Kauno Žalgiris-2“ (12-6) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“.Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 76:68 (21:20, 19:20, 14:17, 22:11) palaužė Šakių „Vytį“
Labai griežtai: "Vytis" prarado tašką už pergalę dėl nuostatų pažeidimo
Dėl „7bet-NKL“ nuostatų pažeidimo Šakių „Vyčio“ komanda sulaukė sankcijų – klubas neteko taškų už pergalę rungtynėse su Kauno „Žalgiriu-2“.„Vytis“
NKL: "Ryto" dubleriai nusileido debiutantams; sublizgėjo Pukelis, Galdikas ir Ruikis
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (4-0) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 99:63 (33:11, 21:9, 21:17, 24:26) nugalėjo Kauno r.
NKL: žalgiriečių nesėkmė bei "Ryto" dublerių pergalė, "Atletas" įveikė neptūniečius
Antrąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Šakių „Vytis“ (2-0).Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 70:60 (22:9, 13:13, 21:14, 14:24) nugalėjo
"Atletas" sutriuškino debiutantus, Pukelio vedamas "Vytis" – "Neptūno" dublerius (rezultatai)
Triuškinančia pergale „7bet-NKL“ sezoną pradėjo 2020-2021 m. pirmenybių trečiosios vietos laimėtojai – Šakių „Vyčio“ (1-0) krepšininkai.Eriko
Lyderius išsaugojęs "Vytis": dėl Lavrinovičių tebūnie paslaptis
Naujajam „7bet-NKL“ sezonui startavus, savo starto laukia ir Šakių „Vyčio“ ekipa. Praėjusio sezono trečiosios vietos nugalėtojai šiemet turi tikslą laimėti
Marijampoliečiai pasirengimą sezonui užbaigė pergalėmis prieš "Atletą" ir "Vytį"
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ kontrolinių rungtynių ciklą baigė dvejomis pergalėmis.Ketvirtadienį Šakiuose buvo įveiktas „Vytis“ rezultatu 87:72 (24:22, 20:17,
"Vyčio" gretas papildė "Juventus" paskolintas puolėjas bei dar du jauni žaidėjai
Šakių „Vytis“ aktyviai ruošiasi jau šią savaitę prasidėsiančiam „7bet-NKL“ čempionatui. Praėjusio sezono trečiosios vietos laimėtojai sulaukė papildymo
Kučiauskas lieka prie "Vyčio" vairo
Šakių „Vyčio“ komandai ir toliau vadovaus Erikas Kučiauskas. Klubas oficialiai paskelbė, jog specialistas lieka prie ekipos vairo ketvirtajam sezonui iš eilės.49-erių trenerio
"Vytis" išsaugojo branduolį, brolių Lavrinovičių sudėtyje nėra
Dešimtąjį sezoną paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse besivaržysiantis Šakių „Vytis“ išsaugojo praėjusių metų komandos branduolį.Klubas pranešė,
Fantastika: septyniese žaidęs "Vytis" pasidabino bronza
NKL – VIKINGLOTTO sezono MVP Aurelijus Pukelis pelnė 33 taškus, o jo vedami Šakių „Vyčio“ krepšininkai būdami vos septyniese sensacingai iškovojo pirmenybių
Pirmieji NKL finalo dalyviai – "Vyčio" šturmą atlaikę "Telšiai"
„Telšiai“ tapo pirmąja ekipa, žengusia į NKL – VIKINGLOTTO finalą.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai Jonavoje vykstančio finalo ketverto pirmajame pusfinalyje 78:74 (17:19,
Patirtys finalo ketvertuose: labiausiai išsiskiria "Sūduva-Mantinga" (tvarkaraštis)
Jau šią savaitę įvyks Nacionalinės krepšinio lygos (NKL – VIKINGLOTTO) finalo ketvertas, kuriame daugiausiai patirties turės Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda.Net
Lemiamoje kovoje "Neptūno" dublerius įveikęs "Vytis" – NKL finalo ketverte
Šakių „Vyčio“ komanda tapo trečiąja NKL – VIKINGLOTTO finalo ketverto dalyve. Eriko Kučiausko auklėtiniai lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse 97:81 (26:14, 20:23, 29:24,
Darjušo vedamas "Vytis" išplėšė lemiamas serijos rungtynes
NKL – VIKINGLOTTO pirmenybių ketvirtfinalyje tarp Šakių „Vyčio“ ir Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ prireiks lemiamų serijos rungtynių.Eriko Kučiausko auklėtiniai
Dramatiškai "Vytį parbloškę neptūniečiai bei "Sūduva-Mantinga" – per žingsnį nuo finalo ketverto
Šaltakraujiškumą prie baudos metimų linijos lemiamu metu pademonstravę Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo finalo ketverto.Simono
Paaiškėjo visos NKL aštuntfinalio poros
Antradienio vakare baigėsi NKL – VIKINGLOTTO reguliariojo sezono kovos, po kurių paaiškėjo atkrintamųjų poros.Pirmą vietą turnyrinėje lentelėje užėmusi Jonavos „CBet“
Darjušo vedamas "Vytis" nutraukė Šeškaus kariaunos pergalių seriją
Darjušas Lavrinovičius surinko dvigubą dublį, o jo vedama Šakių „Vyčio“ (21-6) ekipa NKL – VIKINGLOTTO pasiekė pergalę. Šakių klubas namie 86:70 (23:15, 14:28,
NKL: naujas Lietuvos krepšinio rekordas ir aiškūs atkrintamųjų dalyviai
Naujas Lietuvos rekordas, paaiškėjusios atkrintamųjų komandos, Jonavos „CBet“ ir Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ pergalių serijos – tai ir daugiau – tradicinėje