Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius

Rungtynes stebėjo ir pagrindinės "Žalgirio" komandos treneriai
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).

Šią akistatą iš sirgalių vietų stebėjo „Žalgirio vyr. treneris“ Andrea Trinchieri ir asistentas Massimiliano Menetti.

Atkaklioje kovoje marijampoliečiai pirmavo beveik visą mačą, tačiau šeimininkai vis turėdavo ką pasiūlyti puolime ir nuolat kvėpavo varžovams į nugarą.

Tiksint lemiamai minutei svečiai buvo priekyje (60:57), tačiau likus pusei minutės prasiveržimu kauniečių deficitą sumažino Justas Stonkus (59:60).

Po minutės pertraukėlės pražangų taktikos ėmęsi žalgiriečiai prie baudų metimų linijos nusiuntė Dominyką Domarką, kuris neklydo abu kartus (62:59).

Kitoje aikštės pusėje iš toli laimę pabandė Justas Stonkus, bet metimas buvo netikslus, o dar kartą baudas metęs Domarkas realizavo vieną metimą iš dviejų (63:59).

Likus 6 sekundėms, po pasitarimo, Matas Vokietaitis dėjimu sumažino skirtumą (61:63), o prie baudų metimų linijos vėl stojo Domarkas.

Įžaidėjas vėl tikslus buvo tik sykį (64:61) taip palikdamas šansą priešininkams tęsti kovą pratęsime.

Po antrojo netaiklaus Domarko metimo, per likusias 5 sekundes, į greitą ataką nuskuodęs Stonkus iš toli atakavo netaikliai.

Marijampolės ekipos įžaidėjo Domanto Vilio sąskaitoje per 25 minutes buvo 17 taškų (2/7 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

Žalgiriečiams Vokietaitis per 26 minutes pelnė 10 taškų (5/11 dvit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 13 efektyvumo balų.

Kauniečiai žaidė be Dovydo Butkos, Manto Juzėno ir Alekso Bieliausko, o svečiai – be Egidijaus Dimšos.

„Žalgiris-2“: Matas Vokietaitis 10 (5/11 dvit., 12 atk. kam.), Justas Stonkus 9 (1/6 trit.), Nedas Montvila (1/6 trit.) ir Emilis Bartninkas (4/5 dvit.) po 8, Dovydas Buika 7 (4 rez. perd.).

„Sūduva-Mantinga“: Domantas Vilys 17 (2/7 dvit., 4/5 trit.), Vytautas Šulskis 11 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Paulius Beliavičius (3/7 trit.) ir Giedrius Bergaudas (4/5 dvit.) po 9, Tautvydas Kliučinykas (1/5 trit., 5 rez. perd.) ir Dominykas Domarkas (1/7 trit.) po 7.

Urbono karjeros rungtynės ir Adomavičiaus sugrįžimas padėjo „Rytui-2“ nutraukti pralaimėjimų seriją

Igno Urbono ir Arno Adomavičiaus dueto vedamas Vilniaus „Rytas-2“ (9-22) įsirašė svarbią pergalę „7bet-NKL“ sezone. Andriaus Šležo auklėtiniai namie 93:81 (25:21, 24:21, 29:22, 15:17) įveikė „Šilutę“ (7-25) ir nutraukė 7 nesėkmių seriją.

Geriausias karjeros rungtynes „7bet-NKL“ čempionate sužaidęs 16-metis Urbonas per 30 minučių pelnė 23 taškus (2/4 dvitaškiai, 6/7 trit., 1/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą

Į „Rytą-2“ sugrįžęs Adomavičius per 27,5 minutės pridėjo 18 taškų (5/9 dvit., 2/9 trit., 2/3 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 8 rezultatyvius perdavimus, ir 18 efektyvumo balų

Pirmuosius tris kėlinius savo pranašumą vis didinę vilniečiai trečiojo ketvirčio pabaigoje įgijo rekordinę persvarą (78:58) ir paskutinės 10 minučių sostinėje buvo tik formalumas.

Po šios pergalės vilniečiai užsitikrino tarpusavio pranašumą antrajame pogrupyje, kadangi įveikė šilutiškius tris kartus iš trijų.

Šilutės ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Patrickas Robinsonas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 19 taškų (7/11 dvit., 5/10 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 20 naudingumo balų.

Vilniečiams ant parketo nepadėjo Gantas Križanauskas, Gabrielius Jokubauskas ir Nojus Kulieša, svečiai rungtyniavo be Jaleno Warreno bei Lauryno Balkūno.

„Rytas-2“: Ignas Urbonas 23 (6/7 trit., 3 per. kam.), Arnas Adomavičius 18 (5/9 dvit., 2/9 trit., 8 rez. perd.), Modestas Babraitis (7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Gediminas Alisas (3/8 dvit., 5/5 baud.) ir Danielius Kasparas (5/7 dvit.) po 11, Ernestas Naruševičius 8 (4/4 dvit., 5 atk. kam.).

„Šilutė“: Patrickas Joshua Robinsonas 19 (7/11 dvit., 5/10 baud.), Yevhenas Balabanas 18 (4/8 trit.), Vadymas Prokopenko 11 (4/6 dvit.), Mykolas Ivanauskas 10 (5/6 dvit., 5 atk. kam.), Edgaras Preibys 8.

Įspūdingai mačo pabaigoje spurtavę palangiškiai užfiksavo ilgiausią sezono pergalių seriją

Paskutinį kartą 14 pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse buvo užfiksavusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, kuriai tai pavyko padaryti 2021-2022 m. sezone.

Įpusėjus paskutiniam rungtynių kėliniui šeimininkai priekyje buvo minimalia persvara (62:61), bet tada palangiškiai pakilo į lemiamą šturmą.

„Olimpas“ surinko 14 taškų be atsako ir sudavė lemtingą smūgį, po kurio, per beveik dvi likusias minutes, jurbarkiečiai nebeatsikėlė (76:61).

Nugalėtojams Julius Kazakauskas per 30 minučių pelnė 14 taškų (5/10 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

Karolis Guščikas per 28 minutes pridėjo 17 taškų (7/15 dvit.), 8 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 20 efektyvumo balų.

Jurbarkičių gretose Ignas Juškevičius, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 15 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

Šeimininkams šiame susitikime vertėsi be Tado Budrio, Roberto Syčiaus ir Justo Vieversio.

„Olimpas“: Karolis Guščikas (7/15 dvit., 8 atk. kam.) ir Paulius Danisevičius (5/5 dvit., 2/5 trit., 5 rez. perd.) po 17, Julius Kazakauskas 14 (5/10 dvit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam., 33 naud.), Robert Subotkevič 13 (4/7 dvit., 6 atk. kam.), Šarūnas Valunta 10 (2/4 trit.).

„Jurbarkas-Karys“: Ignas Juškevičius 15 (6/10 dvit., 6 atk. kam.), Tomas Delininkaitis (3/4 trit., 7 kld.) ir Karolis Kokoška (2/6 trit.) po 11, Mindaugas Lukauskis 9 (3/7 trit.), Lukas Žukauskas 8 (5 atk. kam.).

Prie "Neptūno" dublerių vairo grįžta Serapinas
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ oficialiai pristatė atsinaujinusį trenerių kolektyvą ateinančiam sezonui.Į komandos vyriausiojo trenerio kėdę sugrįžta Simonas Serapinas, kuris šiose
NKL rezultatyvumo rekordo autorius keliasi į Ispaniją
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) praėjusį sezoną siautėjęs Devinas Hutchinsonas palieka Joniškio "Delikatesą"Amrikietis karjerą tęs Ovjedo "Unicaja Banco"
"Žalgiris" susiejo ateitį su sparčiai tobulėjančiu 17-mečiu
Kauno „Žalgirio“ jaunimo sistemos komandose sėkmingai 2023–2024 m. sezone rungtyniavęs 17-metis Mantas Juzėnas pasirašė ilgalaikę sutartį su žaliai baltų klubu.Tolimesniu
"Rytas" atsisveikino su talentingu kauniečiu
Sudėties pildyti neskubantis Vilniaus "Rytas" atsisveikino jau su penktuoju Lietuvos čempionu tapusiu žaidėju.Sostinės klubas atsisveikino su pagal dvigubą licenciją rungtyniavusiu Modestu
LKF nutraukė sutartį su NKL: "Dėl labai stiprios lažybų įtakos"
Ketvirtadienį Lietuvos krepšinio federacijos biure vyko neeilinis Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo sprendžiamas Lietuvos antrosios vyrų krepšinio lygos nacionalinio čempionato
"Rytas" rado kuo pakeisti Šležą dublerių trenerio poste
Pasibaigus „7bet-NKL“ ir „Nostra.lt RKL“ sezonams, Vilniaus „Rytas“ pranešė, kad atsisveikina su „Rytas-2“  komandos vyriausiuoju treneriu,
Su Vainauskais išsiskyręs "Olimpas" lieka Palangoje, turi naujus savininkus bei strategą
Palangos krepšinio klubas „Olimpas“ išlieka „7bet-NKL“ žėmėlapyje ir praneša, kad keičia savininkus, bet ne lokaciją.Ketvirtadienį Palangos savivaldybėje
NKL inicijavo pokyčius klubų licencijavimo tvarkoje, keičiasi lygos vadovybė
Pirmadienį, birželio 17 d., vykusiame Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) vykdomojo komiteto posėdyje priimti sprendimai sprendžiant susidariusią situaciją po Lietuvos krepšinio
Balčiūnas paaiškina ryžtingą LKF ėjimą: NKL eilę metų – problematiškiausia sutartų rungtynių prasme
Lietuvos krepšinio federacija trečiadienį išplatino pranešimą dėl Lietuvos antrosios vyrų krepšinio lygos nacionalinio čempionato organizatoriaus teisių panaikinimo asociacijai
Netikėta: LKF nutarė reorganizuoti NKL, nori atimti iš lygos turnyro organizavimą
Netikėtą pranešimą trečiadienį išplatino Lietuvos krepšinio federacija (LKF).Nors antradienį "Krepšinio namuose" vykusioje Nacionalinės krepšinio lygos
NKL išrinko naują prezidentą, į čempionatą grįžta Plungės "Olimpas"
Antradienį, birželio 11 d., „Krepšinio namuose“ vykusioje Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) neeilinėje rinkiminėje konferencijoje buvo išrinktas naujasis lygos
"Rytas" atsisveikino su komandos legenda (Jomanto komentaras)
Vilniaus „Rytas“ praneša apie pokyčius trenerių štabe – klubas atsisveikina su „Rytas-2“ komandos vyriausiuoju treneriu Andriumi Šležu.  „Pažįstu
LKF: sutartų varžybų problematikos sprendimui – maksimalus dėmesys ir jungtinės pastangos
Lietuvos krepšinio federacijos, FIBA, Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros ir kitų atsakingų institucijų veiksmai sprendžiant egzistuojančias sutartų varžybų problemas ir vykdant
Surengtas "Žalgirio" auklėtinių įvairių kartų susitikimas
Trečiadienį „Žalgirio“ arenoje įvyko ne tik „Betsafe-LKL“ finalo serijai besiruošiančių žalgiriečių treniruotė, bet ir kiek neįprastos rungtynės. Jose susitiko
Urbonas ilgam lieka Vilniuje, "Rytas" jame mato didelį potencialą
Šių metų balandžio mėnesį prie pagrindinės Vilniaus „Ryto“ sudėties prisijungęs jaunasis talentas Ignas Urbonas lieka Vilniuje. FIBA jaunimo Čempionų lygos MVP su „Rytu“
"Rytas" sukirto rankomis su 16-mečiu aukštaūgiu iš Panevėžio
Vilniaus „Rytas“ praneša sukirtęs rankomis su Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) auklėtiniu, 204 cm ūgio puolėju – Grantu Strelčiūnu. Su panevėžiečiu sudaryta ilgalaikė
LKF siūlo ilginti NKL ir RKL čempionatus
Antradienį Lietuvos krepšinio federacijoje (LKF) vyko Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo patvirtinti jaunimo rinktinių trenerių asistentai bei personalo nariai ir diskutuota dėl Lietuvos
Kitą sezoną LKL Jurbarko klubo nebus: šiuo metu nesame pasirengę įgyvendinti reikalavimų
Balandžio 30 d. Vilniuje įvyko Lietuvos krepšinio lygos Visuotinis narių susirinkimas bei Valdybos posėdis.LKL Valdybos posėdyje svečių teisėmis dalyvavo Jurbarko „Jurbarko-Kario“
Prireiks lemiamų rungtynių: "Olimpas" dramatiškai laimėjo Marijampolėje
Palangos „Olimpas“ išsitraukė lemiamą „7bet-NKL“ mažojo finalo mačą. Sandžio Buškevico auklėtiniai svečiuose 84:81 (21:21, 16:13, 26:26, 21:21) palaužė Marijampolės
Išretėjusius palangiškius pranokusi "Sūduva-Mantinga" – per žingsnį nuo bronzos
Dar vienoje atkaklioje „7bet-NKL“ bronzinės serijos akistatoje triumfavo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, kuri išvykoje 81:76 (22:17, 22:16, 12:23, 25:20) įrodė pranašumą
Vainauskas ketinimus parduoti Palangos klubą vadina "veiklos tęstinumu"
„Situacija pasikeitė ir tai yra reakcija į ją“, – taip Jonas Vainauskas aiškino pasiūlymą Klaipėdos rajono savivaldybės administracijai perimti „Olimpo“ klubo
Kretingoje šeimininkavę ir šturmą atlaikę jurbarkiečiai išlygino finalo seriją
Iš sausakimšo Kretingos sporto centro pergalę išsivežė „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio kariai išvykoje 84:76 (23:18, 31:21, 18:21, 12:16) atlaikė „Kretingos“
Marijampoliečiai dramatiškai palaužė "Olimpą" ir išlygino bronzinės serijos rezultatą
Netekčių pažymėtose „7bet-NKL“ mažojo finalo rungtynėse triumfavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai, kurie namų tvirtovėje 83:81 (23:20, 20:15, 22:25,
Jurbarke vos neprisižaidusi "Kretinga" finalą pradėjo pergale
Prasidėjusiame „7bet-NKL“ didžiajame finale plonu ledu vaikščiojusi „Kretinga“ įsirašė pirmąją pergalę. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 87:78
78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių

Krepšinio torentai (228) 05.16 00:00