Sūduva-Mantinga

Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą
"Žalgirio" ir "Ryto" dubleriai nusileido NKL lyderiams
„Telšiai“ (20-4) tęsia sėkmingą atkarpą „7bet-NKL“ sezone. Povilo Šakinio kariauna namuose 73:66 (24:18, 16:11, 24:17, 9:20) įrodė pranašumą prieš
Žalgiriečiai itin dramatiškai nusileido "Vyčiui-VDU", marijampoliečiai pagerino rekordą
Evaldas Džiaugys sužaidė geriausią sezono mačą, o Šakių „Vytis-VDU“ (12-9) pasiekė sunkią pergalę „7bet-NKL“ sezone. Eriko Kučiausko kariauna išvykoje 65:64
Žalgiriečiai nusileido Pukelio vedamai "Sūduvai-Mantingai"
Aurelijus Pukelis surinko 25 taškus ir jo vedama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (1-0) pergale pradėjo „7bet-NKL“ sezoną. Tomo Gaidamavičiaus vadovaujama ekipa išvykoje
Gaidamavičius: NKL šiemet sustiprėjo
Naujam „7bet-NKL“ sezonui besirengianti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau 10 dienų lieja prakaitą treniruotėse, o penktadienį sužais ir pirmąsias kontrolines rungtynes
NKL paskelbė tvarkaraštį bei pratęsė bendradarbiavimą su tituliniu partneriu
Dvejus metus su Nacionaline krepšinio lyga bendradarbiaujanti lažybų bendrovė „7bet“ liks tituliniu lygos partneriu ir 2023-2024 m. sezone. „Džiaugiamės pratęsdami bendradarbiavimą
NKL bronza – dramatiškai marijampoliečius palaužusiems "Telšiams"
Dramatiškai mažąjį finalą laimėję „Telšiai“ pasidabino „7bet-NKL“ bronzos medaliais. Telšiškiai namuose kovoje dėl trečiosios vietos 75:74 (25:17,
Žalgiriečiai patiesė finalo ketverto šeimininkus ir dėl titulo kovos su mažeikiškiais
Sunkiai mačą pradėjęs, bet po pertraukos įsivažiavęs Kauno „Žalgiris-2“ žengė į „7bet-NKL“ finalą. Telšiuose vykstančiame finalo ketverte jaunieji žalgiriečiai
"Ryto" dublerius sutriuškinę marijampoliečiai bei "Vytį-VDU" įveikę mažeikiškiai – finalo ketverte
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ finalo ketvertą. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namie 94:73 (26:22, 28:20, 17:11, 23:20) įveikė Vilniaus „Rytą-2“
"Sūduva-Mantinga" ketvirtfinalio seriją pradėjo sutrypdama "Ryto" dublerius
Daug vargo „7bet-NKL” ketvirtfinalio starte neturėjo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Marijampoliečiai namuose 112:63 (33:15, 23:15, 26:17, 30:16) nušlavė Vilniaus „Rytą-2”
 Užupis ir Petrėnaitė – apie laukiantį sezoną ir norą atstovauti Lietuvai Paryžiuje
Šiuo metu Marijaus Užupio ir dviejų jo komandos draugų Raudondvario „Hoptrans“ 3x3 krepšinio klube – Aurelijaus Pukelio ir Pauliaus Beliavičiaus – Nacionalinėje
Žalgiriečiai įveikė reguliariojo sezono nugalėtojus; aiškios aštuntfinalio poros poros (rezultatai)
„7bet-NKL“ reguliarusis sezonas pasiekė finišo tiesiąją, po kurios paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.Turnyre buvo sužaistos paskutinės šešerios reguliariojo
Kauno derbyje – triuškinanti žalgiriečių pergalė, "Šilutė" laimėjo tuščioje arenoje (rezultatai)
Kauno r. „Atletas“ (14-23) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo „7bet-NKL“. Remigijaus Bardausko auklėtiniai 63:86 (23:17, 9:28, 15:17, 16:24) turėjo pripažinti
Krivas ir Lelevičius atvedė į pergalę žalgiriečius, Adomavičius – "Ryto" dublerius (rezultatai)
Motiejus Krivas surinko galingą dvigubą dublį, jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (25-11) pasiekė pergalę be žiūrovų vykusiose rungtynėse. Kauniečiai išvykoje 82:66 (18:20, 23:17,
NKL: nesėkmes patyrė žalgiriečiai bei "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai, Jasaitis sužaidė sezono rungtynes
Rungtynių pabaigoje Žygimantas Šimonis šaltakraujiškai sumetė baudas, o jo atstovaujama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-4) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“.
Žalgiriečiai triuškinančiai nutraukė nesėkmių ruožą, Žemaitijos derbį dramatiškai laimėjo mažeikiškiai
„7bet-NKL“ keturių pralaimėjimų seriją nutraukė Kauno „Žalgiris-2“ (20-8). Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 90:60 (26:19, 25:12, 21:16, 18:13) sutriuškino „Šilutę“
NKL: "Ryto" dublerių triumfas paskutinių sekundžių trileryje bei pirmoji Vilimo pergalė (rezultatai)
Dramatišką pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Vilniaus „Rytas-2“ (9-18). Vilniečiai išvykoje 75:73 (22:19, 22:21, 11:19, 20:14) palaužė Joniškio „Delikateso“
NKL septynetų grupės paaiškėjo dar nesibaigus antrajam ratui
Artėjantį antradienį „7bet-NKL“ komandos baigs reguliariojo sezono antrąjį ratą, tačiau jau dabar tapo aišku, kuriose grupėse jos pratęs kovas iki atkrintamųjų.Po 26 rungtynių
NKL: "Atletas" nukovė "Ryto" dublerius, užtikrintai laimėjo "Sūduva-Mantinga" ir "Vytis-VDU"
Gytis Sirutavičius sužaidė geriausias sezono rungtynes ir jo vedamas Kauno r. „Atletas“ (9-12) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.Remigijaus Bardausko
Žalgiriečiai į pergalių kelią grįžo Mažeikiuose, siautėjęs Mažeika nulėmė pergalę pajūrio mūšyje
Kauno „Žalgiris-2“ (17-2) sugrįžo į pergalių kelią „7bet-NKL“ pirmenybėse. Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje 74:63 (17:14, 21:18, 16:11, 20:20) nugalėjo Mažeikių
Iš Kiltinavičiaus "Sūduvos-Mantingos" vairą perėmęs 22-ejų Ūsas: akivaizdu, kad tai neeilinė galimybė
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ per „7bet-NKL“ rungtynes ketvirtadienį 18 val. namie priims „Kretingą-VR Servisą“, o prie komandos vairo stovės vos 22-ejų treneris
Marijampoliečiai nepasigailėjo "Ryto" dublerių
Puikiai puolime žaidę Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai (9-2) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Suvalkijos klubas namie 110:74
Žalgiriečiai per pratęsimą įveikė "Atletą", grandų mūšyje – "Telšių" pergalė (rezultatai)
Užsikūręs Liutauras Lelevičius pelnė 32 taškus ir jo atstovaujamas Kauno „Žalgiris-2“ (3-0) išplėšė pratęsimą bei pratęsė „7bet-NKL“ pergalių seriją
Ypatingas 3×3 krepšinio savaitgalis: 18-mečių kelias link aukso ir kylanti jėga
Šeštadienis (08.27) Lietuvos 3×3 krepšinio gerbėjams padovanos tikrą šventę – Lietuvos 18-mečiai pratęs kovą dėl pasaulio čempionato medalių, o trys mūsų
"Nevėžį" palikęs Vilys bei 3x3 krepšinyje žibėjęs Beliavičius keliasi į Marijampolę
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tęsia sudėties formavimo darbus – sutartys pasirašytos su dviem gynėjais: Pauliumi Beliavičiumi ir Domantu Viliu.Pastarasis
3×3 lygos etape Marijampolėje – šeimininkų triumfas
Sekmadienį Marijampolėje finišavo Lietuvos 3×3 krepšinio lygos trečiojo turo II etapas.PRO grupės nugalėtojais tapo šeimininkų ekipa – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“,