Sūduva-Mantinga

3×3 lygos etape Marijampolėje – šeimininkų triumfas
Sekmadienį Marijampolėje finišavo Lietuvos 3×3 krepšinio lygos trečiojo turo II etapas.PRO grupės nugalėtojais tapo šeimininkų ekipa – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“,
Prognozes dėl grįžimo į LKL paneigęs Kiltinavičius lieka prie Marijampolės ekipos vairo
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pratęsė kontraktą su vyriausiuoju komandos treneriu Mariumi Kiltinavičiumi – sudaryta vienerių metų sutartis.40-mečiui specialistui tai bus jau
Jokubaičio akivaizdoje – "Sūduvos-Mantingos" triumfas Lietuvos 3x3 lygos etape
Puikią sportinę formą pademonstravusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ laimėjo Lietuvos 3×3 lygos antrąjį etapą. Gargžduose vykusiose PRO grupės kovose „Sūduva-Mantinga“
"Sūduva-Mantinga" išsaugojo Kliučinyką, jungiasi Užupis
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ toliau rikiuoja gretas artėjančiam sezonui – pasirašytos sutartys su dviem Marijampolės sporto centro auklėtiniais: krašto puolėju
3x3 krepšinio asas Pukelis po 5 metų Šakiuose keliasi į Marijampolę
Sudėties komplektavimo darbus pradėjusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pasirašė dvejų metų sutartį (1+1) su 2020-2021 m. „7bet-NKL“ sezono MVP – Aurelijumi
"Atleto" spurtus atlaikiusi "Sūduva-Mantinga" – pirmoji NKL finalo dalyvė
Pirmąja „7bet-NKL“ finalo dalyve tapo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai pirmajame pusfinalyje Palangoje 81:59 (20:15, 20:18, 21:10, 20:16) įveikė
NKL finalo ketvertas: kuri komanda ir kurie žaidėjai sukaupė daugiausia patirties
Jau rytoj, ketvirtadienį, Palangoje prasidės „7bet-NKL“ finalo ketvertas, kuriame daugiausiai patirties turės Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.Net aštuoni Marijampolės
NKL finalo ketvertas grįžta į Palangą (startavo prekyba bilietais)
„7bet-NKL“ finalo ketvertas grįžta į Palangą. 2021-2022 metų sezono lemiamos kovos balandžio 21-23 dienomis šiame pajūrio mieste vyks jau trečią kartą.Balandžio 21 dieną
Šimonio dvitaškis išvedė "Sūduvą-Mantingą" į finalo ketvertą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ dramatiškai tapo antrąja „7bet-NKL“ finalo ketverto dalyve.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 73:72 (24:13, 15:18, 20:25, 14:16)
Šakiuose laimėjusi "Sūduva-Mantinga" bei Mažeikiuose triumfavę "Telšiai" – per žingsnį nuo finalo ketverto
Antrąją pergalę „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijoje iškovojusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ atsidūrė per žingsnį nuo finalo ketverto.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai
"Sūduva-Mantinga" ir "Telšiai" atkrintamosiose startavo įspūdingomis pergalėmis
Kiek daugiau nei dvi savaites nerungtyniavusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ant parketo grįžo su trenksmu.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 88:66 (19:16, 27:15, 20:14,
NKL paskutinis turas: žalgiriečiams pavyko išsaugoti vietą, nugalėtoja tapo "Sūduva-Mantinga"
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (32-6) užsitikrino pirmąją vietą reguliariajame „7bet-NKL“ sezone.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse
Po trijų kėlinių pirmavęs "Atletas" nusileido marijampoliečiams, "Žalgirio" ir "Ryto" dubleriai patyrė nesėkmes
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (27-3) tęsia dominavimą „7bet-NKL“ čempionate.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 75:67 (24:16, 8:17, 16:18, 27:16) nugalėjo Kauno
Šimonis išgelbėjo "Ryto" dublerius; lyderių dvikovoje – triuškinanti marijampoliečių pergalė
Adas Šimonis pelnė 25 taškus ir jo vedama Vilniaus „Perlas Energija“ (8-20) iškovojo sunkią pergalę „7bet-NKL“.Vilniaus klubas išvykoje 67:63 (23:13,
NKL: įspūdingą kėlinį sužaidęs "Atletas" įšoko į ketvertuką, žalgiriečiai krito Gargžduose
Triuškinamą pergalę iškovojęs Kauno raj. „Atletas“ (15-11) po pirmosios sezono pusės rikiuojasi „7bet-NKL“ geriausiųjų ketvertuke.„Atletas“ namie
Prieš NKL komandų pasiskirstymą į dvi grupes – paskutinės intrigos
Per artimiausią savaitę „7bet-NKL“ komandos baigs reguliariojo sezono antrąjį ratą, o tuomet paaiškės, kuriose grupėse jos pratęs kovas iki atkrintamųjų.Po 26 rungtynių 14 klubų
Žalgiriečių serija nutrūko Marijampolėje, "Vytis" įveikė  "Ryto", "Šilutė" – "Neptūno" dubleriais
Žalgiriečių serija nutrūko Marijampolėje, "Vytis" įveikė "Ryto", "Šilutė" – "Neptūno" dubleriais
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (17-3) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 87:62 (17:10, 26:16, 22:19, 22:17)
Pergalingas "Ryto" dublerių žygis baigėsi triuškinamu pralaimėjimu Marijampolėje
Nuo pirmųjų minučių rungtynių kontrolę savo rankose laikiusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-3) „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo užtikrintą pergalę.Mariaus
Žalgiriečiai iškovojo septintą pergalę paeiliui, "Ryto" dubleriai palaužė debiutantus (rezultatai)
Kauno „Žalgiris-2“ (14-6) tęsia pergalingą žygį „7bet-NKL“ čempionate.Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 76:63 (22:14, 22:19, 14:13, 18:17) nugalėjo Palangos „Kuršius“
"Neptūno" dubleriai nepasipriešino lyderiams
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (13-1) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai antradienio vakarą namuose nukeltose 12-ojo turo rungtynėse 87:55
NKL: milžino Paukštės debiutas, žalgiriečių pergalė ir žiaurokai sutriuškinti "Ryto" dubleriai
224 cm ūgio vidurio puolėjas Jonas Paukštė puikiai debiutavo „7bet-NKL“ „Mažeikių“ (3-5) komandoje ir džiaugėsi pergale.Mažeikių ekipa namie 64:47 (18:17, 16:5,
Žaidimu gimtajame krašte besimėgaujantis Labutis: grįžti į Marijampolę buvo prioritetas
Po keturių sezonų pertraukos į Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ekipą grįžęs Ignas Labutis neslėpė, jog grįžti į gimtąjį miestą buvo šios vasaros prioritetas.27-erių
Sezono startu besidžiaugiantis Kiltinavičius atsipalaiduoti neketina: yra aspektų, kuriuos galime gerinti
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ naująjį „7bet-NKL“ sezoną pradėjo užtikrintai ir iškovojo keturias pergales iš tiek pat galimų, o komandos vyriausiasis treneris
NKL: "Ryto" dubleriai nusileido debiutantams; sublizgėjo Pukelis, Galdikas ir Ruikis
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (4-0) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 99:63 (33:11, 21:9, 21:17, 24:26) nugalėjo Kauno r.
NKL: žalgiriečiai nusileido "Perlui", "Atletas" patyrė pirmą nesėkmę (rezultatai)
Vytauto Pliaugos treniruojamas Kauno „Žalgiris-2“ (0-3) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse kol kas lieka be pergalių. Jaunieji žalgiriečiai namų aikštėje rezultatu
Marijampoliečiai pasirengimą sezonui užbaigė pergalėmis prieš "Atletą" ir "Vytį"
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ kontrolinių rungtynių ciklą baigė dvejomis pergalėmis.Ketvirtadienį Šakiuose buvo įveiktas „Vytis“ rezultatu 87:72 (24:22, 20:17,
Marijampoliečiai savaitgali įveikė žalgiriečius bei "Perlą"
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ praėjusį savaitgalį sužaidė dvejas kontrolines rungtynes.Penktadienį Kaune vykusioje dvikovoje rezultatu 73:55 marijampoliečiai įveikė vietos „Žalgiris-2“