Šarūnas Jasikevičius

Kaune kritusi lietuviškoji "Baskonia" Barselonoje užtikrintai nukovė Šaro kariauną
Ispanijos pirmenybėse sekmadienį susidūrė dvi "lietuviškos" Eurolygos komandos, o rezultatas buvo netikėtas.Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia"
Šaras mūšio pabaigoje pasigedo brandos, Atamano asistentas gyrė Jokubaitį
Po „Barcelonos“ pergale pasibaigusio trilerio Stambule katalonų ekipos vedlys Šarūnas Jasikevičius apgailestavo, kad du ar tris kartus katalonams nepavyko padėti galutinio taško
Finalo pakartojime Šaro auklėtiniai laimėjo po pratęsimo, Jokubaitis pataikė svarbų metimą
Eurolygos tryliktajame ture susidūrė praėjusio sezono dalyviai bei Turkijos ir Ispanijos čempionai, o pergalę šventė Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (11-2).Šarūno
 Eurolygoje – čempiono ir lyderio akistata
Stambulo „Anadolu Efes“ – prieš „Barcelona“. Šios penktadienį vyksiančios rungtynės turėtų tapti 13-ojo Eurolygos turo puošmena.Čempiono titulą
Jasikevičius po lengvos pergalės gyrė ne tik Jokubaitį, bet ir Zdovcą
„Barcelonai“ su Kauno „Žalgiriu“ nesužaidus nė keturių minučių Šarūnas Jasikevičius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės ir paaiškinti savo
Kelių lyderių netekusiam Jasikevičiui daro įspūdį atsitiesęs "Žalgiris": "užšokome" ne geriausiu metu
Penktadienio vakarą Barselonoje Šarūnas Jasikevičius ir jo treniruojami Eurolygos lyderiai egzaminuos vienus iš turnyro ausaiderių, į Kataloniją atvykstančių iš Kauno. Šaras
Ar Jasikevičius pergudraus buvusius savo auklėtinius?
Į pirmąją vietą Eurolygoje vėl pakilusi Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ penktadienį namie egzaminuos dvi pergales iš eilės iškovojusį, bet vis dar
Šaro kariauna neturėjo daug vargo Vilerbane
Įtikinamą pergalę Eurolygoje iškovojo viena favoričių Barselonos "Barcelona" (9/2) vadovaujama Šarūno Jasikevičiaus.Katalonai išvykoje be didesnio vargo 80:60 (19:9,
Šaro auklėtiniai sumalė į miltus Giedraičio ir Sedekerskio klubą
Daugiau nei užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos "Barcelona" (7/2).Vieni turnyro favoritų namuose net 93:67 (32:15, 23:16, 26:10,
Birutis buvo Šaro galvos skausmu, bet "Barca" įrodė pranašumą
Laurynas Birutis buvo sunkiai sustabdomas, tačiau Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama Barselonos "Barcelona" (9/0) pratęsė pergalių serija Ispanijos ACB lygoje.Katalonai svečiuose 79:65
Įspūdingai atsitiesusi Šaro kariauna Milano trileryje liko tuščiomis; katalonus pavijo ASVEL
Eurolygos 8-ame ture ketvirtadienį ietis surėmė turnyro lyderiai Milano „Olimpia“ (7/1) ir Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (6/2).Pakiliai žaidę „dizaineriai“
Jokubaitis blykstelėjo pergalingame "Barcelonos" mače
Rokas Jokubaitis buvo vienas Barselonos "Barccelona" (8-0) komandos vedlių į pergalę Ispanijos pirmenybėse.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sekmadienį namie 79:69 (21:19, 13:15,
M.Jamesas: Jasikevičius geras treneris, bet man nepatinka iš estetinės pusės
Eurolygos žvaigždė bei Donato Motiejūno bendraklubis turnyro debiutantėje Monako "AS Monaco" komandoje Mike'as Jamesas pareiškė, kad nemėgsta danbartinio "Barcelonos",
Aiškų varžovų pranašumą pripažinęs Šaras: pralaimėjome kažkur pakeliui į Tel Avivą
„Tokie pralaimėjimai skaudžiausi, kai pralaimi ne dėl to, kad kita komanda žaidžia nuostabų krepšinį, bet dėl to, kad nesupranti, kas laukia ir nereaguoji į tai“, – po
Jasikevičiaus kariauna pirmąjį antausį gavo Tel Avive
Eurolygoje neliko nepralaimėjusių komandų – septintajame ture pirmą nesėkmę patyrė ir Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai.Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona"
Pergalingą Mirotičiaus akrobatiką įvertinęs Jasikevičius: planas buvo kiek kitoks (žaidėjo komentaras)
Nikola Mirotičius griūdamas paskutinę sekundę dvitaškiu išplėšė šeštąją iš eilės pergalę Eurolygoje „Barcelonos“ komandai, o Šarūnas
Mirotičius paskutinę sekundę išplėšė Šarui 100-ąją pergalę Eurolygoje
Dar vieną itin sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo pralaimėjimo kartėlio taip ir nepatyrę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai.Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona"
Jasikevičių pasitinkantis Džordževičius negailėjo pagyrų "Barcai" (Šaro komentaras)
Antradienį vakare Eurolygos 6-ame ture Stambulo „Fenerbahče“ savo arenoje priima Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamą „Barceloną“.Katalonų klubas sieks pratęsti pergalių
Šaro kariauna Malagoje vargo iki paskutinių sekundžių, Jokubaičio indėlis – kuklus
Sunkią pergalę iškovojo be pralaimėjimų Ispanijos pirmenybėse žengiantys ir čempionų titulą ginantys Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai.Barselonos "Barcelona" (7-0) su
"Barca" dominuoja, bet Šaras neatsipalaiduoja: siekiame visiškos tobulybės
Šarūnas Jasikevičius po puikių penktadienio rungtynių Eurolygoje švytėjo – strategas buvo akivaizdžiai patenkintas savo auklėtiniais bei dalino jiems komplimentus. Vis dėlto
Šaro kariauna su daug žaidusiu Jokubaičiu sutriuškino lietuviškąjį "Zenit"
Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo be pralaimėjimų žengiantys Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai.Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (5-0)
Eurolygoje lietuviai kibs į atlapus vieni kitiems
Eurolygos lyderės „Barcelona“ penktadienį laukia rimtas išbandymas. Katalonijos klubas Eurolygos rungtynėse namie bandys palaužti Sankt Peterburgo „Zenit“ komandą.Šios
Jasikevičius gyrė auklėtinius, Atamanas laidė strėles (Messinos, Mitrovičiaus komentarai)
Po 4-ojo turo Eurolygoje liko tik dvi pralaimėjimų dar nepatyrusios komandos: Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ ir Ettore Messinos diriguojama Milano „Armani“.„Barca“
Antrą pratęsimą šią savaitę žaidusi "Barca" palaužė ir Motiejūno klubą
Barselonos „Barcelona“ (4-0) ir toliau demonstruoja raumenis Eurolygoje – iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai penktadienį išvykoje
Šaro kariauna būsimus "Žalgirio" varžovus palaužė tik per pratęsimą
Tirą trilerį Eurolygoje laimėjo ir be kluptelėjimų žengia Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (3-0).Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie po pratęsimo 79:78
OLY testą pasitinkantis Jasikevičius: nieko dykai negausime; Walkupas gyrė Šaro strateginius gebėjimus
Eurolygos trečiame ture be nuostolių žengiančios „Barcelonos“ laukia rimčiausias iššūkis šiame sezone. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai priima taip pat
Eurolygoje – lyderių susirėmimas (transliacijų tvarkaraštis)
„Barcelona“ – prieš Pirėjo „Olympiacos“. Šios Eurolygoje pirmaujančios komandos trečiadienį sukryžiuos ietis Barselonoje.Abi ekipos laimėjo abejas rungtynes.
Jokubaitis vėl svariai prisidėjo prie Jasikevičiaus žvaigždyno pergalės
Puikiai Barselonoje apsipratęs Rokas Jokubaitis vėl svariai prisidėjo prie čempionės titulą ginančios "Barcelonos" (6-0) pergalės Ispanijos pirmenybėse.Šarūno Jasikevičiaus