Anadolu Efes

Š.Vasiliauskas Eurolygos lyderiams įskraidino du tritaškius
Šansų Turkijos krepšinio lygos reguliaraus sezono mače neturėjo Šarūno Vasiliausko atstovaujama Gaziantepo "Gaziantep" (8/14) klubas, kuris išvykoje 79:103
Po kluptelėjimo Tel Avive - Sh.Larkino šou ir "Anadolu efes" grįžimas į pergalių kelią
Eurolygos reguliaraus sezono vienvaldė lyderė Stambulo "Anadolu Efes" (24/4) komanda po kluptelėjimo praėjusiame ture sugebėjo atsitiesti ir vėl grįžti į pergalių kelią.Ergino Atamano
"Maccabi" nukovė Eurolygos lyderius
Penktą pergalę paeiliui Eurolygoje iškovojo Tel Avivo "Maccabi" (19/8) klubas, šį kartą nukaudamas absoliuččius turnyro lyderius.Izraelio čempionai savo gerbėjų akivaizdoje
Buvusio žalgiriečio vedami Eurolygos lyderiai neturėjo vargo su R.Giedraičio ekipa
Eurolygos lyderis Stambulo "Anadolu Efes" (23/3) klubas pratęsė savo pergalių seriją iki 11-os.Turkijos čempionai išvykoje užtikrintai 99:86 (32:21, 18:26, 29:18, 20:21) įveikė
Eurolygos lyderiai ir be Sh.Larkino svečiuose nepaliko vilčių Vokietijos čempionams
Eurolygos lyderias Stambulo "Anadolu Efes" (22/3) klubas nemažina apsukų ir iškovojo 10 pergalę iš eilės.Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 88:63 (19:17, 18:8, 25:23,
Tėvynainių gedintis E.Atamanas: "Žalgiris" buvo fantastiškas
Po pergalės 96:91 prieš Kauno „Žalgirį“ Stambulo „Anadolu Efes“ vyriausiasis treneris Erginas Atamanas nepuolė džiūgauti. Specialistas buvo sujaudintas Turkiją pastaruoju
Tritaškiais prabilęs Z.LeDay: įsitikinome, kad galime kovoti su geriausiomis Europos komandomis
Zachas LeDay antroje rungtynių dalyje vieną po kito paleido tris taiklius tritaškius ir buvo rezultatyviausias bei naudingiausias Kauno „Žalgirio“ gretose. Tačiau Lietuvos čempionų
Žaidėjų kovingumą išskyręs Š.Jasikevičius bedė pirštu į teisėjus
„Puolime žaidėme fantastinį krepšinį, bet gindamiesi ne viską atlikome iki galo. Geriausia turnyro komanda už tai baudė. Šių detalių ir pritrūko pergalei pasiekti“,
Didžiąją mačo dalį pirmavęs "Žalgiris" nusileido Eurolygos lyderiams
Kauno "Žalgiris" (9/15) pirmavo didžiąją rungtynių dalį bei pagerino klubo pataikytų tritaškių rekordą, tačiau turėjo pripažinti Eurolygos lyderių pranašumąŠarūno
Žalgirietis N.Hayesas: turime pratęsti pergalių kelią, nes laimėti yra smagu
Dvigubą Eurolygos savaitę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pratęsė trečiadienį atvykdami į Stambulą, kur pirmąją treniruotę surengė „Anadolu Efes“ treniruočių
Prieš kovą Stambule – E.Atamano pastebėjimai apie "Žalgirį"
Vienvaldis Eurolygos lyderis Stambulo „Anadolu Efes“ (20-3) laikomas aiškiu dvikovos prieš Kauno „Žalgirį“ (9-14) favoritu. Tačiau kauniečiai neturi, ko prarasti.
Eurolygos lyderius įvertinęs Š.Jasikevičius realiai žvelgia į situaciją: esame "Žalgiriukas"
Eurolygoje gerą ritmą pagavusio Kauno „Žalgirio“ (9/14) kelyje – turnyro lyderė, aštuonių pergalių seriją skaičiuojanti Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa. Po pergalės
"Anadolu Efes" pasiekė dramatišką revanšą Maskvoje
Saldų revanšą Eurolygoje pasiekė turnyro lentelės lyderė Stambulo "Anadolu Efes" (20/3) komanda.Engino Atamano auklėtiniai svečiuose po dramatiškos kovos 82:80 (25:16, 16:21,
Užsnūdusi "Anadolu Efes" turėjo atlaikyti "Crvena Zvezda" šturmą
Eilinę pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Stambulo "Anadolu Efes" (19/3) komanda.Turkijos čempionai išvykoje 85:78 (24:16, 27:14, 21:28, 13:20) nugalėjo Belgrado
"Real" duobė: patyrė trečią nesėkmę iš eilės, vėl nesustabdytas S.Larkinas
Į duobę Eurolygoje pateko net trečią pralaimėjimą iš eilės patyręs ir į trečią turnyrinės lentelės vietą smuktelėjęs Madrido "Real" (15/6) klubas.Ispanijos čempionai savo
Eurolygos lyderiai sutriuškino Prancūzijos čempionus
Lengvą pergalę Eurolygoje iškovojo turnyro vicečempionas ir vienvaldis lyderis Stambulo "Anadolu Efes" (17/3) klubas.Ergino Atamano auklėtiniai namie 101:74 (35:22, 25:23, 21:18, 20:11)
A.Gudaitis buvo naudingiausias, bet neišvengė sutriuškinimo Stambule
Pergalių seriją pratęsė ir vienvaldžiais Eurolygos reguliaraus sezono lyderiais kuriam laikui tapo Stambulo "Anadolu Efes" (16/3) krepšininkai.Eurolygos vicečempionai namuose nesunkiai
Eurolygos favoritų dvikovoje - vicečempionų pergalė Barselonoje bei išvarytas E.Atamanas
Vienų Eurolygos favoritų dvikovoje triumfavo turnyro vicečempionas Stambulo "Anadolu Efes" (15/3) klubas.Turkijos klubas išvykoje po atkaklios ir permainingos kovos 86:82 (24:19, 21:23,
Turkijos lyderių dvikovoje "Anadolu Efes" pergalei prireikė pratęsimo
Turkijos pirmenybėse sekmadienį susitiko lygos lyderiai. Čempiono titulą ginantis Stambulo "Anadolu Efes" (14/1) klubas išvykoje tik po pratęsimo 82:80 (23:18, 19:14, 10:18, 21:23,
R.Kurtinaičio auklėtiniai Turkijoje nepasipriešino Eurolygos vicečempionams
Rimo Kurtinaičio trenioruojama Maskvos srities "Chimki" (8/9) komanda Eurolygoje patyrė jau septintą nesėkmę per pastarąsias devynerias rungtynes.Rusijos klubas Turkijoje 82:101 (18:21,
"Anadolu Efes" laimėjo ir be lyderio, V.Micičius puikiai skirstė kamuolius
Gana sunkią pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo Eurolygos vicečempionas Stambulo "Anadolu Efes" (13/1) klubas.Lygos lyderiai savo gerbėjų akivaizdoje 89:83 (32:17, 21:13, 18:24,
V.Micičiaus ir R.Beauboiso tandemas nukalė pergalę prieš nukraujavusį "Maccabi"
Traumų išretinta Tel Avivo "Maccabi" (11/5) komanda Eurolygoje patyrė penktąją nesėkmę.Be keturių svarbių žaidėjų rungtyniavę žydai išvykoje 79:99 (19:23, 22:25,
M.Jameso vedamas CSKA išvykoje paskutinėmis sekundėmis palaužė Eurolygos lyderius
Turkijoje įvyko praėjusio sezono Eurolygos finalo pakartojimas, o pergalę taip pat šventė Maskvos CSKA (10/5) klubas.Dimitrio Itoudžio auklėtiniai paskutinėmis sekundėmis 81:80 (23:20, 20:25,
"Žalgiris" po atkaklios kovos nusileido Eurolygos lyderiams
Kauno "Žalgiris" (3/11) atkakliai kovojos su Eurolygos lyderiais, tačiau patyrė aštuntą nesėkmę iš eilės.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai "Žalgirio"
Po eilinio pralaimėjimo Šaras atskleidė, kas jį nuteikia pozityviai
Eurolygos sezono lyderiai Stambulo „Anadolu Efes“ pratęsė Kauno „Žalgirio“ krepšininkų krizę ir prailgino jų nesėkmių seriją iki aštuonių nelaimėtų rungtynių.Antradienio
"Žalgirio" gynybos tvirtumą tikrins rekordus gerinantis amerikietis
Eurolygos turnyro lentelės dugną pasiekusio Kauno „Žalgirio“ (3-10) šį vakarą laukia vienas rimčiausių iššūkių – kova su vienvaldžiais turnyro lyderiais,
Š.Jasikevičius prieš mačą su Eurolygos lyderiais reikalauja kantrybės
Septynių iš eilės pralaimėjimų seriją Eurolygoje patyręs Kauno „Žalgiris“ (3-10) antradienį namie priims šio sezono lyderius Stambulo „Anadolu Efes“ (11-2)
"Anadolu Efes" būgštauja dėl atmosferos Kaune, bet tikisi pratęsti savo pergalių seriją
„Žalgiris“ dvigubą Eurolygos savaitę pradės nuo antradienio dvikovos Kaune su turnyro lentelės lyderiais Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkais. Pastarųjų vedlys Erginas