"Lietkabelis" po atkaklios kovos nusileido "Bayern"

Europos taurės „Top 16“ etape Panevėžio „Lietkabelis“ (1/3) namuose po atkaklios kovos 72:78 (26:20, 14:19, 16:24, 16:15) nusileido Miuncheno „Bayern“ (4/0).

Sulig šiuo pralaimėjimu „Lietkabelis“ prarado praktiškai visus šansus patekti į turnyro ketvirtfinalį.

Rungtynių pradžioje „Bayern“ mėgino primesti savo taisykles (6:2). Tačiau įpusėjus ketvirčiui, Lorenzo Williamsas rezultatą išlygino (9:9). Netrukus panevėžiečiai surengė atkarpą 7:0, kurią vainikavo antrasis Beno Madgeno tritaškis (16:13). Galiausiai, kėlinio pabaigoje „Lietkabelis“ perėmė kontrolę. Šeimininkų persvara augo ir po pirmųjų dešimties minučių panevėžiečiai turėjo 6 taškų pranašumą – 26:20.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkų gretose „X faktoriumi“ tapo Tadas Rinkūnas, kuris ėmėsi iniciatyvos ir pridarė nemažai problemų vokiečių gynybai (31:24). Vis tik vėliau panevėžiečių puolimas įstrigo, o „Bayern“ ėmė mažinti atsilikimą. Vokiečiai neišnaudojo daug progų, tačiau galiausiai, prasidėjus paskutiniam ketvirčiui, rezultatą išlygino (36:36). Paskutines kėlinio atakas „Lietkabelis“ sužaidė pavyzdingai. Labiausiai pasižymėjo prie baudų metimo linijos užtikrintai atrodęs Žygimantas Skučas (40:36). Vis tik pirmąją mačo dalį vainikavo taiklus Nicko Johnsono tritaškis sulig sirena. „Lietkabelio“ persvara aptirpo iki minimumo – 40:39.

Po didžiosios pertraukos „Bayern“ išsiveržė į priekį (46:45). Vokiečiai perėmė iniciatyvą ir įgijo 5 taškų pranašumą (52:47). Panevėžiečiai niekaip negalėjo atgaivinti savo puolimo. Galiausiai, likus pustrečios minutės, T.Rinkūnas pralaužė ledus (51:54). Tačiau netrukus įsibėgėjo ir svečiai. Nichas Johnsonas ir Bryce’as Tayloras padėjo „Bayern“ pirmą kartą susitikime susikrauti dviženklį pranašumą (63:53). Panevėžiečių situaciją kiek gelbėjo taiklus Donato Tarolio tritaškis – 56:63.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Lietkabelis“ pakilo į šturmą. Po sumaišties Žygimantas Janavičius dūrė tritaškį, o netrukus penktąją komandinę varžovų pražangą išprovokavo Kšištofas Lavrinovičius. Brolis sumetė abi baudas ir panevėžiečių deficitas sumenko iki minimumo (67:68). Likus pusketvirtos minutės, Ž.Skučas išlygino rezultatą (71:71). Vis tik svarbiausiu mačo momentu panevėžiečiai ėmė klysti puolime, o vokiečiai tai vertė taškais. Antonas Gavelas didino „Bayern“ persvarą iki 4 taškų, likus pusantros minutės (75:71). Likus 14 sekundžių, vokietis įtvirtino svečių pergalę baudos metimu (76:71). Rungtynes panevėžiečiai pralaimėjo 72:78.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 12, Benas Madgenas 11 (6 kl.), Simas Galdikas 10, Donatas Tarolis ir Tadas Rinkūnas po 8.

„Bayern“: Bryce’as Tayloras, Devinas Bookeris, Antonas Gavelas ir Nickas Johnsonas po 12.

"Alba" su M.Grigoniu į Eurolygą nepateko
Berlyno "Alba" klubui nepavyko laimėti Vokietijos krepšinio lygos pirmenybių ir taip iškovoti kelialapio į Eurolygą.Šeštadienį Miuncheno "Bayern" ekipa
Lažybininkai pranašumą duoda "Neptūnui"
Mažojo „Betsafe–LKL“ finalo serija šį vakarą grįžta į Klaipėdą, ir šiandien nugalėjusi komanda atsidurs per žingsnį nuo bronzos medalių.Panevėžio „Lietkabelis“
"Alba" su M.Grigoniu pratęsė Vokietijos finalą iki maksimalios serijos
Vokietijos finalo serijoje prireiks visų penkerių serijos rungtynių tam, kad būtų išsiaiškintas šalies čempionas ir vienintelio kelialapio į kito sezono Eurolygą savininkas.Ketvirtame
 D.Tarolio pasirodymas atkrintamosiose - ketvirtas geriausias per dešimtmetį
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) mažojo finalo serijos antrajame mače ryškiausiai spindėjo Panevėžio „Lietkabelio“ puolėjas Donatas Tarolis.24
R.Seibutis išplėšė pergalę "Neptūnui" ir išlygino bronzinę seriją (metimo video)
Klaipėdos „Neptūnas“ išsigelbėjo iš nepavydėtinos situacijos, palaužė išvykoje Panevėžio „Lietkabelį“ ir susigrąžino namų aikštės pranašumą.
Namų pranašumą perėmęs "Lietkabelis" - favoritas iškovoti bronzą (apžvalga)
Mažąjį finalą pergale svečiuose pradėjęs ir aikštės pranašumą perėmęs Panevėžio „Lietkabelis“ tapo favoritu iškovoti bronzos medalius.Ramūno Butauto auklėtiniai
"Lietkabelis" bronzinę seriją pradėjo lengva pergale Klaipėdoje (video)
Seriją dėl „Betsafe–LKL“ bronzos medalių Panevėžio „Lietkabelis“ pradėjo užtikrinta pergale. Nuo pradžių į priekį šovę svečiai iš Panevėžio serijoje
Nenustebintas R.Butautas: "Broliai yra super meistrai" (video komentarai)
Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa paneigė ekspertų prognozes ir kovą dėl bronzos medalių pradėjo įtikinama pergale Klaipėdoje, po kurios serijoje iki trijų pergalių išsiveržė
Grubus Ž.Skučo žaidimas: peržengiamos ribos ar išpūstas burbulas? (video)
Kai Panevėžio „Lietkabelis“ šį vakarą pradės kovą dėl „Betsafe–LKL“ bronzos, Žygimantas Skučas vėl atsidurs po padidinamuoju stiklu.26 metų kaunietis šį
"Alba" gėdingai pralaimėjo namuose, M.Grigonis buvo pastebimas
Berlyno "Alba" komandai, kurios garbę gina Marius Grigonis Vokietijos krepšinio lygos finalo serijoje nepavyko solidžiau išsiveržti į priekį ir serijos rezultatas tapo lygus
"Žalgiris" nustūmė "Lietkabelį" ant prarajos krašto (trūksta vieno žingsnio)
Varžovų netektimis pasinaudojęs ir dar vieną pusfinalio mūšį gana užtikrintai laimėjęs Kauno „Žalgiris“ – per žingsnį nuo „Betsafe-LKL“ finalo.Šarūno
Ž.Urbonas: apie išjungtus "Lietkabelio" įžaidėjus bei ankstyvą rankų nuleidimą
Pirmąjį pusfinalio mūšį Kaune pralaimėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ šiandien savų žiūrovų akivaizdoje mėgins atstatyti serijos lygybę. Dvikovos pradžia – 18
Vokietijos pirmenybėse bus naujas čempionas
Bambergo "Brose" klubui, kuriame sporto direktoriumi dirba Ginas Rutkauskas, nepavyko apginti Vokietijos krepšinio čempiono titulo.Antradienį pastaruoju metu Vokietijoje dominuojanti
"Lietkabelio" vadovas: galimybių turime nedaug, tačiau esame geros nuotaikos
Svarbiausios LKL atkrintamųjų varžybų kovos įgauna pagreitį. Šį vakarą prasidės antroji atkrintamųjų varžybų pusfinalio serija, kurioje susigrums Panevėžio „Lietkabelis“
Ž.Skučas: serijoje tarp "Žalgirio" ir "Lietkabelio" paaiškės LKL čempionas
Praėjusio sezono „Betsafe–LKL“ pusfinalyje Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjus bei sirgalius iš kantrybės kietu žaidimu vedusį Žygimantą Skučą šį sezoną
M.Ignatavičius: "Lietkabelis" turi reikiamą sudėtį iškovoti LKL medalius
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas peržengė Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) ketvirtfinalio barjerą, kai serijoje 3:1 nugalėjo „Šiaulius“.Klubo
"Šiauliams" sezonas baigtas, "Lietkabelis" - pusfinalyje (konferencijos video)
Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš „Šiaulius“ ir užbaigė ketvirtfinalio seriją.Pergalę pasiekęs „Lietkabelis“
"Lietkabelio" latvis sulaukė garsių Europos klubų dėmesio
Vienas Panevėžio "Lietkabelio" klubo lyderių latvis Žanis Peineris veikiausiai Aukštaitijos sostinėje nebeužsibus.Užsienio žiniasklaidos šaltinių duomenimis, 27 -erių
Bukmekeriai šį vakarą prognozuoja "Neptūno" ir "Šiaulių pergales
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai šį vakarą prisijungs prie Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos „Betsafe–LKL“ pusfinalyje, prognozuoja bukmekeriai.Tuo
Įspūdingai žaidęs L.Birutis nepadėjo - "Lietkabelis" sutriuškino "Šiaulius" (video)
Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa ir vėl namuose nepaliko jokių vilčių „Šiaulių“ krepšininkams ir žengė didelį žingsnį pusfinalio link. Praėjusio sezono vicečempionai
Kitą sezoną Europos turnyruose dalyvaus mažiausiai keturi LKL klubai
Europos klubiniuose turnyruose kitą sezoną dalyvaus mažiausiai keturi Lietuvos klubai.Tai paaiškėjo, kai FIBA Čempionų lyga informavo federacijas, kaip klubai galės patekti į turnyrą.FIBA
E.Šaulio vedami "Šiauliai" pasiekė revanšą prieš "Lietkabelį" (konferencijos video)
Gerai rungtynes pradėjusi ir pavyzdingai iš toli atakavusi „Šiaulių“ ekipa palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ ir išlygino serijos rezultatą 1-1.Nuostabiai
Reguliarųjį sezoną laimėjusi "Bayern" - jau ketvirtfinalyje ties bedugnės kraštu
Reguliarųjį Vokietijos krepšinio lygos sezoną laimėjusi Miuncheno "Bayern" komanda susidūrė su rimtomis problemomis jau atkrintamųjų starte.Trečiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse
"Šiaulių" šturmą atlaikęs "Lietkabelis" pasiekė pirmąją pergalę (video apžvalga)
Bene didžiausią intrigą keliančioje LKL ketvirtfinalio serijoje – užtikinta Panevėžio „Lietkabelio“ pergalė pirmosiose serijos rungtynėse.Pirmajame kėlinyje į priekį šovę,
LKL prognozė: ketvirtfinalius laimės pirmos keturios komandos
Keturios stipriausios „Betsafe–LKL“ reguliariojo sezono komandos laimės ketvirtfinalių dvikovas, prognozuoja lažybų bendrovė „Betsafe“.Atkrintamosios varžybos prasideda
K.Lavrinovičius: pirmas ketvirtfinalio mačas -  pats svarbiausias
K.Lavrinovičius: pirmas ketvirtfinalio mačas - pats svarbiausias
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda šeštadienį pradės Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) atkrintamąsias kovas maču namuose su „Šiauliais“.Pernai
Draugiškose rungtynėse "Lietuvos rytas" pranoko "Lietkabelį"
Draugiškose rungtynėse už uždarų durų Panevėžio „Lietkabelio“ komanda namuose 81:96 (24:17, 14:36, 27:24, 16:19) nusileido Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkams.Pralaimėjusiems