"Lietkabelis" po atkaklios kovos nusileido "Bayern"

Europos taurės „Top 16“ etape Panevėžio „Lietkabelis“ (1/3) namuose po atkaklios kovos 72:78 (26:20, 14:19, 16:24, 16:15) nusileido Miuncheno „Bayern“ (4/0).

Sulig šiuo pralaimėjimu „Lietkabelis“ prarado praktiškai visus šansus patekti į turnyro ketvirtfinalį.

Rungtynių pradžioje „Bayern“ mėgino primesti savo taisykles (6:2). Tačiau įpusėjus ketvirčiui, Lorenzo Williamsas rezultatą išlygino (9:9). Netrukus panevėžiečiai surengė atkarpą 7:0, kurią vainikavo antrasis Beno Madgeno tritaškis (16:13). Galiausiai, kėlinio pabaigoje „Lietkabelis“ perėmė kontrolę. Šeimininkų persvara augo ir po pirmųjų dešimties minučių panevėžiečiai turėjo 6 taškų pranašumą – 26:20.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkų gretose „X faktoriumi“ tapo Tadas Rinkūnas, kuris ėmėsi iniciatyvos ir pridarė nemažai problemų vokiečių gynybai (31:24). Vis tik vėliau panevėžiečių puolimas įstrigo, o „Bayern“ ėmė mažinti atsilikimą. Vokiečiai neišnaudojo daug progų, tačiau galiausiai, prasidėjus paskutiniam ketvirčiui, rezultatą išlygino (36:36). Paskutines kėlinio atakas „Lietkabelis“ sužaidė pavyzdingai. Labiausiai pasižymėjo prie baudų metimo linijos užtikrintai atrodęs Žygimantas Skučas (40:36). Vis tik pirmąją mačo dalį vainikavo taiklus Nicko Johnsono tritaškis sulig sirena. „Lietkabelio“ persvara aptirpo iki minimumo – 40:39.

Po didžiosios pertraukos „Bayern“ išsiveržė į priekį (46:45). Vokiečiai perėmė iniciatyvą ir įgijo 5 taškų pranašumą (52:47). Panevėžiečiai niekaip negalėjo atgaivinti savo puolimo. Galiausiai, likus pustrečios minutės, T.Rinkūnas pralaužė ledus (51:54). Tačiau netrukus įsibėgėjo ir svečiai. Nichas Johnsonas ir Bryce’as Tayloras padėjo „Bayern“ pirmą kartą susitikime susikrauti dviženklį pranašumą (63:53). Panevėžiečių situaciją kiek gelbėjo taiklus Donato Tarolio tritaškis – 56:63.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Lietkabelis“ pakilo į šturmą. Po sumaišties Žygimantas Janavičius dūrė tritaškį, o netrukus penktąją komandinę varžovų pražangą išprovokavo Kšištofas Lavrinovičius. Brolis sumetė abi baudas ir panevėžiečių deficitas sumenko iki minimumo (67:68). Likus pusketvirtos minutės, Ž.Skučas išlygino rezultatą (71:71). Vis tik svarbiausiu mačo momentu panevėžiečiai ėmė klysti puolime, o vokiečiai tai vertė taškais. Antonas Gavelas didino „Bayern“ persvarą iki 4 taškų, likus pusantros minutės (75:71). Likus 14 sekundžių, vokietis įtvirtino svečių pergalę baudos metimu (76:71). Rungtynes panevėžiečiai pralaimėjo 72:78.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 12, Benas Madgenas 11 (6 kl.), Simas Galdikas 10, Donatas Tarolis ir Tadas Rinkūnas po 8.

„Bayern“: Bryce’as Tayloras, Devinas Bookeris, Antonas Gavelas ir Nickas Johnsonas po 12.

Oficialu: "Bayern" sudarė sutartį su antruoju NBA biržos šaukimu
Po ilgokos pertraukos į Eurolygą grįžtantis Miuncheno "Bayern" klubas sulaukė itin rimto papildymo.Skelbiama, kad Vokietijos čempionai galutinai susitarė su 2011 metų NBA naujokų biržoje
"Lietkabelis" pasirengimą naujajam sezonui baigė sutriuškindamas latvius
Pergalingai pasiruošimą naujajam sezonui baigė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris namuose 92:63 (25:13, 24:15, 23:18, 20:17) sutriuškino Jūrmalos „Jurmala“
"Lietkabelio" kapitonu tapęs S.Jasaitis: kviečiu sirgalius pergalių siekti kartu
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda turi naują kapitoną – juo išrinktas labiausiai patyręs ekipos žaidėjas Simas Jasaitis.Vicekapitono pareigos patikėtos naujokui Vyteniui
CSKA palikęs V.Ruddas sustiprino "Ryto" varžovų gretas
Antrąją praėjusio sezono dalį Maskvos CSKA klubo gretose praleidęs 27 -erių metų amerikietis Victoras Ruddas ilgai ieškojo naujos darbovietės, bet spėjo ją rasti dar prieš prasidedant
"Lietkabeliui" nepavyko vėl laimėti R.Sargūno taurės - finale nusileista "Zenit"
Raimundo Sargūno taurės turnyro finale Panevėžio „Lietkabelio“ klubas 74:89 (16:25, 32:27, 14:14, 12:23) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ komandai bei užėmė antrąją vietą. „Zenit“
P.Valinsko ir M.Kupšo vedamas "Lietkabelis" prasibrovė į R.Sargūno taurės finalą
Dramatišką pergalę Raimundo Sargūno taurės pusfinalyje pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris 103:98 (22:23, 23:19, 24:35, 34:21) palaužė Permės „Parma“
"Lietkabelio" peržiūroje -  K.Brusokas, perkantiems abonementą - ypatinga akcija
"Lietkabelio" peržiūroje - K.Brusokas, perkantiems abonementą - ypatinga akcija
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda ketvirtadienį pradės Raimundo Sargūno taurės kovas ir sirgaliai ant parketo pamatys naujoką – Karolį Brusoką.26 metų 201 cm ūgio aukštaūgis
"Ryto" klubo darbuotoju iš savanorio tapęs Aivaras: "Investuoti reikia į save"
Praėjusios vasaros pabaigoje Vilniaus „Ryto“ organizacija subūrė savanorių komandą, kurioje netrūko ambicingų, jaunų bei darbščių asmenybių. Vienas iš jų – Aivaras
A.Hamiltono debiutą "Juventus" pažymėjo palauždama "Lietkabelį"
Trečiąją pergalę iš eilės kontrolinėse rungtynėse iškovojo Utenos „Juventus“ klubas. Naujas sezonui besirengiantys uteniškiai Anykščiuose 86:80 (18:17, 25:21,
M.Kupšas: apie išskirtinį sezoną, patirtį Kinijoje bei naują ginklą puolime
Naujasis Panevėžio „Lietkabelio“ vidurio puolėjas Mindaugas Kupšas neseniai baigė intensyviausią karjeros sezoną – praėjusį rugsėjį Utenos „Juventus“ ekipoje
M.Kupšas: ši "Lietkabelio" komanda gali žengi toli
Naujasis Panevėžio „Lietkabelio“ vidurio puolėjas Mindaugas Kupšas neseniai baigė intensyviausią karjeros sezoną – praėjusį rugsėjį Utenos „Juventus“
"Lietkabelis" sutriuškino "Cmoki" klubą
Lengva pergale draugišką turnyrą Kėdainiuose baigė Panevėžio „Lietkabelio“ (2/1) klubas, kuris 73:51 (24:15, 19:17, 12:9, 18:10) sutriuškino Baltarusijos rinktinės
"Lietkabelis" neprilygo "Nevėžiui"
Nesėkmę draugiškame turnyre Kėdainiuose patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (1/1) klubas, kuris 63:86 (23:28, 19:19, 9:8, 12:31) nusileido vietos „Nevėžiui“
"Lietkabelis" turnyre Kėdainiuose iškovojo pergalę po trijų pratęsimų
Draugišką keturių komandų turnyrą Kėdainiuose Panevėžio „Lietkabelis“ pradėjo fantastiška pergale. Dvikovoje po trijų pratęsimų 114:113 (25:16, 16:20, 21:18,
"Ryto" abonementų kaina išaugo beveik tris kartus
Praėjusiais metais 3000 sezono klubo narysčių pardavimo rekordą pasiekęs Vilniaus „Rytas“ yra arti to, kad dar kartą pakartotų šį pasiekimą. Tiesa, šį kartą kainos
M.Purlys: norime patekti į LKL prizininkų gretas (VIDEO)
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda artėjantį sezoną pasitinka ne tik su pasikeitusiu trenerių štabu ar atnaujinta sudėtimi, bet ir su nauju direktoriumi – Martynu Purliu.Liepos
"Ryto" žaidėjai išsirinko marškinėlių numerius ir paskyrė kapitoną
Pirmąsias draugiškas rungtynes laimėję Vilniaus „Ryto“ žaidėjai išsirinko savo komandos kapitoną, kuriuo tapo antrąjį sezoną sostinėje rungtyniausiantis Chrisas Krameris.
R.Sargūno taurę iš "Lietkabelio" bandys atimti B.Jenningsas su "Zenit"
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pasiruošimo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) sezonui ciklo metu rengia tradicinį turnyrą „Cido“ arenoje.Rugsėjo
"Rytas" kontrolinių mačų ciklą pradėjo pergale prieš Lenkijos klubą
Naujam sezonui besiruošiantis Vilniaus „Rytas“ sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes, kuriose iškovojo pergalę. Sostinės komanda 100:71 (28:23, 19:17, 26:23, 27:8)
"Lietkabelis" kontrolinėse rungtynėse nusileido "Nevėžiui"
Draugiškose rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ komanda namuose 75:80 (21:19, 23:18, 9:23, 22:20) nusileido Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkams.Šioje
S.Jasaitis: reikės ir rūbinėje mano indėlio - kam velnių duoti, kam patarimų
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda artėjantį sezoną pasitinka atsinaujinusia ir atjaunėjusia sudėtimi.Vyriausiu krepšininku bus 36-erių Simas Jasaitis, kuris pasiruošęs
"Lietkabelio" krepšininkai išsidalino marškinėlių numerius
Panevėžio „Lietkabelio“ komandos žaidėjai prieš pirmąsias draugiškas rungtynes išsidalijo marškinėlių numerius.Ekipos sudėtyje likę žaidėjai nusprendė
J.Wilsonas: jaučiu, kad esu būtent tas vyrukas, kurio reikia "Lietkabeliui" (interviu)
Vienas pirmųjų šį tarpsezonį Panevėžio „Lietkabelį“ sustiprino įžaidėjas JamarasWilsonas, kuris atvyko po sezono Nantero klube.Amerikietis pradėjo pasiruošimą
Dukart Eurolygos čempionas Y.Halperinas kabina sportbačius ant vinies
Vienas garsiausių šio amžiaus Izraelio krepšininkų Yotamas Halperinas paskelbė apie karjeros pabaigą.34-erių 193 cm ūgio gynėjas nuo šiol dirbs sporto direktoriumi Jeruzalės
"Lietkabelio" strategas G.Kadžiulis: apie vykstantį pasiruošimą, sudėtį ir planus
Panevėžio „Lietkabelio“ komandos pasiruošimas naujajam sezonui įgauna vis didesnį pagreitį – žaidėjai treniruotėse pluša jau visą savaitę.Praėjusios savaitės
"Lokomotiv-Kuban" naujoko ūgiui nustatyti prireikė ir liniuotės
Kaip jau rašėme, Europos taurės turnyre dalyvausiantis Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" klubas liepos pabaigoje pasirašė kontraktą su dėjimais ir blokuotais metimais garsėjančiu
G.Vainauskui parūpo naujasis "Ryto" pavadinimas
Iš pradžių savininkus, o paskui ir pavadinimą pakeitęs Vilniaus „Ryto“ klubas gali įsivelti į teisinį ginčą su buvusiu prezidentu Gedvydu Vainausku. Mat pastarasis bando registruoti
"Lietkabelis" susigrąžino E.Ežerskį, laukiama dar vieno aukštaūgio
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas toliau pildo savo sudėtį. Šįkart Karaliaus Mindaugo taurės bronzos medalių laimėtojai pasirašė vienerių metų sutartį su Ernestu Ežerskiu.„Paskutines

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08