CBet

Monstriškai žaidęs Buva padėjo "Rytui" įveikti septynis Šeškaus karius
Jonavos „CBet“ (7-9) klubas yra kaip reikiant išretėjęs dėl koronaviruso, tačiau tai nesutrukdė porą kėlinių tampyti nervus Vilniaus „Rytui“ (15-1).Po pertraukos
Artimiausios savaitės "Žalgirio" tvarkaraštyje – dar trys pakeitimai
Eurolygai oficialiai patvirtinus, jog ketvirtadienį turėjusios vykti Kauno „Žalgirio“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ rungtynės neįvyks dėl COVID-19 atvejų Serbijos klube, Lietuvos
"Žalgiriui" nepavyksta žaisti: rungtynių dieną išaiškintas COVID-19 atvejis varžovų gretose
Paskutinę minutę dėl COVID-19 rizikų valdymo šiandienos popietę turėjęs įvykti Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio mūšis Jonavos „Cbet“
Šeškus – apie "Žalgirį": jie pastaruoju metu pateikia siurprizų į kitą pusę
Virginijus Šeškus ir jo treniruojama Jonavos „CBet“ krepšinio komanda pasitinka kol kas sunkiausią savaitę šiame sezone, kur per vieną savaitę net tris kartus
Dėl koronaviruso Jonavos klube nukeliamas dar vienas "Žalgirio" mačas
Po atliktų COVID-19 testų Jonavos „CBet“ komandoje, du žaidėjai sulaukė teigiamų rezultatų. Likusiems komandos žaidėjams bus atliekami papildomi COVID-19 testai.Dėl šios priežasties
"Lietkabelis" nepaliko vilčių Šeškaus kariaunai
Panevėžio „Lietkabelio“ (10-5) komanda sekmadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo trečiąją pergalę iš eilės ir dar labiau įsitvirtino trečioje
"Žalgiris" namų rungtynes žais Garliavoje (informacija apie abonementus bei bilietus)
Kauno „Žalgirio“ komandos sausio mėnesį laukia įdomi patirtis. Žalgiriečiai vienerias namų rungtynes žais ne „Žalgirio“ arenoje, o Garliavos sporto ir kultūros centre.Sausio
Šeškaus apsilankymas gimtosiuose Prienuose pažymėtas dar viena Jonavos klubo pergale
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) sužaistos paskutinės rungtynės 2021-aisiais metais.Jose Jonavos „CBet“ (7/7) komanda jau ketvirtą kartą sezone svečiuose 81:68
Emocingame mūšyje – sunki Šeškaus kariaunos pergalė prieš "Pieno žvaigždes"
Kova buvo labai karšta, o galiausiai sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Jonavos „CBet“ (6-7) ekipa, kuri namie 77:69 (22:16, 12:22,
Dominavęs "Neptūnas" išrašė Šeškaus kariaunai trečią pralaimėjimą paeiliui
Permainas trenerių štabe įvykdžiusi Klaipėdos „Neptūno“ (4/7) komanda pasiekė užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir svečiuose 89:64
"Dzūkija" sutriuškino Šeškaus kariauną
Sekmadienio vakarą įvykusioje „Betsafe-LKL“ turnyro lentelės kaimynų akistatoje triumfavo Alytaus „Dzūkija“ (5-6), nutraukusi trijų pralaimėjimų iš eilės
Šeškaus ir Sireikos auklėtinių dvikovą Jonavoje laimėjo "Šiauliai"
Eimantas Stankevičius su tritaškių serija sužibėjo ketvirtame kėlinyje, o ji dėjo pamatus „Šiaulių-7bet“ (7-4) pergalei Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Antano
"Rytas" susitvarkė su kuklią rotaciją turėjusia Jonava
onavos „CBet“ komanda (4/4) vertėsi septynių žaidėjų rotacija ir pritrūkusi jėgų subyrėjo sostinėje po didžiosios pertraukos.Vilniaus „Ryto“ (8/1) klubas namuose vykusiose
Jonavos "Cbet" nepratęsė sutarties su blankiai atrodžiusiu amerikiečiu
Sezoną su Jonavos “CBet” komanda pradėjęs Jacksonas Dubinskis paliko Lietuvą. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui su krepšininku sutartis nebuvo pratęsta.Klubas dėkoja lietuvių
Jonavos klubas palaužė prieniškius ir žengė į KMT ketvirtfinalį
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) paaiškėjo dar viena ketvirtfinalio dalyvė ir ja tapo Jonavos „CBet“ (3/3) komanda.Virginijaus Šeškaus auklėtiniai
Nervų kare Utenoje – įspūdingas Ramanausko šou ir šeimininkams laiminga pabaiga
21-erių Justinas Ramanauskas sužaidė karjeros rungtynes, tačiau svarbiausias jo metimas skriejo pro šalį, o tai leido Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (5-2) komandai „Betsafe-LKL“
KMT – Čižausko šou ir kėdainičių revanšas prieš Šeškaus kariauną
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) turnyre pirmąją pergalę pasiekė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ komanda.Savų žiūrovų akivaizdoje Kėdainių ekipa pasiekė revanšą
"Šiauliai" išrašė Šeškaus kariaunai antrąjį pralaimėjimą
Traumų išretinta Jonavos „Cbet“ (4-2) komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir svečiuose 87:93 (21:27, 17:18, 25:21,
"Neptūnas" panaikino dviženklį deficitą ir dramatiškai laimėjo Jonavoje
Dramatišką pergalę Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) pasiekė Klaipėdos „Neptūnas“ (3-1), kuris A grupėje palaužė Jonavos „CBet“ (2-2).Ilgą laiką dviženklį
Šeškaus kariauna susitvarkė ir su svečiais iš Kėdainių
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) debiutantė Jonavos „CBet“ (4-1) siekia įsitvirtinti lyderių ketveriukėje.Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose
Tėčio laime besidžiaugiantis Šeškus: mano tikslas – sukurti šventę jonaviečiams
Jonavos „CBet“ (3-1) ekipa per pirmąjį istorijoje klubo mėnesį „Betsafe-LKL“ jau suspėjo garsiai pareikšti apie save visai Lietuvos krepšinio bendruomenei. Debiutiniame
Šeškaus kariauna nestabdo – dramatiškai laimėjo ir Pasvalyje (trenerių komentarai)
Pirmadienio vakarą Pasvalyje vietos „Pieno žvaigždės“ (0-5) priėmė svečius iš Jonavos. Tai buvo pirmoji šių ekipų akistata „Betsafe-LKL“ čempionate.Virginijaus
Šeškaus sugrįžimas į Prienus paženklintas Jonavos ekipos pergale
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) pirmąją pergalę A grupėje pasiekė Jonavos „CBet“ (1-1) ekipa, kuri Prienuose 85:81 (27:22, 16:23, 20:17, 22:19) sunkiai įveikė „Labas
Įspūdingai atsitiesę LKL debiutantai nukovė "Lietkabelį"
Šeštadienio pavakarę „Betsafe-LKL“ čempionate vyko trečiojo turo kovos. Jonavos ekipa namuose priėmė Panevėžio „Lietkabelio“ (1-2) krepšininkus. Pergalę
Pirmajame KMT mače "Neptūnas" nepaliko vilčių Šeškaus kariaunai
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) Klaipėdos „Neptūnas“ (1-0) žengė pirmą tvirtą žingsnį. Dominuojant nuo pat pirmojo kėlinio namuose buvo 89:74 (32:16, 23:14, 18:16, 16:28)
Istorinė LKL debiutantų pergalė – triuškinanti
Jonavos sporto arenoje sekmadienio vakarą susirinkę krepšinio mylėtojai tapo istorinio įvykio liudininkais – šio miesto komanda pirmą kartą istorijoje laimėjo „Betsafe-LKL“
"Žalgiris" sezoną pradėjo nelengva pergale prieš LKL debiutantus
Pirmadienio vakarą „Betsafe – LKL“ čempionate į pirmąją šio sezono dvikovą stojo praėjusio sezono šalies čempionai, Kauno „Žalgirio“ krepšininkai,
"Žalgirį" pasitinkantis Šeškus: kad jie nelaimėjo nė vienerių rungtynių, mums tik blogiau
Pirmadienio vakaras „Betsafe-LKL“ čempionate taps istoriniu – pirmąsias savo rungtynes sužais šiemet lygos klubų šeimą papildęs Jonavos „CBet“ klubas.Pirmenybių