Neptūnas

"Rytas" po permainingos kovos laimėjo Klaipėdoje
Klaipėdos „Neptūno“ (7-9) puolimas užstrigo trečiame kėlinyje, vilniečiai paleido kelis tritaškius ir taip dėjo pagrindus pergalei Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Vilniaus
Kapitonų balsas: garbingiausias lygos žaidėjas – Girdžiūnas
Įpusėjus „Betsafe-LKL“ reguliariajam sezonui, lyga, bendradarbiaudama kartu su „Volfas Engelman“ bravoru, skelbia dar vieną krepšininką, kuriam atitenka Fair Play apdovanojimas,
Šeškaus išvarymu pažymėtame mače Watsonas išvedė "CBet" į KMT finalo ketvertą
Jonavoje paaiškėjo pirmasis Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto dalyvis. Savo žiūrovų akivaizdoje Jonavos „CBet“ 76:75 (21:18, 15:16, 16:21, 24:20)
Ilgam Šakičiaus netekęs "Lietkabelis" namie nusileido "Neptūnui"
Šeštadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate staigmeną pateikė be vyriausiojo trenerio Mindaugo Brazio į Panevėžį atvykęs Klaipėdos „Neptūnas“
Po pertraukos atitrūkęs "Žalgiris" nugalėjo klaipėdiečius
„Betsafe-LKL“ čempionate sekmadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ (14-1) iškovojo septintąją pergalę paeiliui.Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 77:46 (12:13,
Brazys: augau šalia tėčio, kuris taip pat kentėjo, tačiau kitame lygyje – Eurolygoje, "Žalgiryje"
Mindaugui Braziui pirmieji „Betsafe-LKL“ sezono mėnesiai buvo kupini iššūkių. Strategas debiutavo vyr. trenerio poste, kuriame Klaipėdos „Neptūno“ iškart
Fantastiškai po krepšiais dominavęs Wiley nukalė "Neptūnui" nervingą pergalę
Klaipėdos „Neptūnas“ (6-7) jau buvo per žingsnį nuo laimėjimo, tačiau Prienų „Labas GAS“ (0-14) ekipa vėl parodė kovingumą. Tiesa, jo pirmajai pergalei Lietuvos krepšinio
Koronavirusas grįžta į LKL? Nukeltos rungtynės
Jonavos „Cbet“ komandos trenerių štabe – teigiami koronaviruso atvejai. Dėl šios priežasties yra nukeliamos gruodžio 19 d. turėjusios vykti „Betsafe-LKL“
Karjeros pasirodymą rengęs ir 24 taškus per kėlinį pelnęs Girdžiūnas atvedė "Neptūną" į pergalę
Mindaugas Girdžiūnas nuo rungtynių pradžios ėmė kurti tokį šou, kokio kasdien Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) neišvysi.Galiausiai jis sužaidė karjeros
"Šiauliai" iškovojo itin dramatišką pergalę prieš "Neptūną"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko beveik lygių varžovų dvikova.„Šiauliai“ (5-6) savo arenoje tik po atkaklios kovos ir lemiamų taškų
Uteniškius nugalėjęs "Neptūnas" - KMT A grupės nugalėtojas (komentarai)
Klaipėdos „Neptūnas“ (5-1) pergale užbaigė Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) grupių etapo kovas ir užsitikrino pirmąją vietą A grupėje.Mindaugo Brazio auklėtiniai
"7bet-Lietkabelis" pranoko klaipėdiečius
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pergalingų įpročių neatsisako Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (8-2). Panevėžio klubas savo arenoje 80:73 (13:19, 24:22,
Gailiaus vedamas "Neptūnas" iškovojo dramatišką pergalę Kėdainiuose
Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Klaipėdos „Neptūnas“ (4-5), kuris svečiuose 71:67 (15:21, 18:16, 23:17, 15:13) palaužė
"Wolves" rado savo kriptonitą – trečią kartą nusileido "Neptūnui"
Karaliaus Mindaugo taurėje („Citadele KMT“) antrąjį ratą pradėjo Klaipėdos „Neptūnas“ (3-1) ir „Wolves“ (2-2).A grupės mače Alytuje 90:84 (23:19, 22:24, 20:13,
Įsiskolinusiam "Neptūnui" – solidi papildoma savivaldybės parama
Klaipėdos miesto taryba ketvirtadienį nutarė skirti papildomus 250 tūks. eurų Klaipėdos "Neptūno" komandai.Rugsėjį savivaldybė perėmė 9 iš 20 klubą valdančios viešosios
Nesulaikomo Wiley vedamas "Neptūnas" sutriuškino "vilkus"
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-5) pasiekė trečią pergalę šiame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone ir namuose 100:80 (18:17, 30:21, 22:19, 30:23) tvirtai
Puolime įspūdingai užsikūręs "Neptūnas" nušlavė prieniškius KMT mače
Klaipėdos „Neptūnas“ (2-1) puolime buvo sunkiai sustabdomas ir pasiekė pergalę Citadele KMT A grupėje.Mindaugo Brazio auklėtiniai namuose 110:89 (19:17, 28:24, 29:22, 34:26) sutriuškino
LKL komentatorius – apie "Neptūno" košmarą: galvojau, Maksimas Galkinas bus baisiausias dalykas arenoje
Klaipėdos „Neptūnas“ (2/5) kol kas dar gero žaidimo paieškose, nors „Betsafe-LKL“ pirmenybės jau įsibėgėjusios ir sužaista didžioji dalis pirmojo rato.„Neptūnas“
Jogėlos tritaškių lietaus nepakako - Klaipėdoje užtikrintai laimėjo "Cbet"
Matas Jogėla pataikė 5 tritaškius ir tapo svarbiu Klaipėdos „Neptūno“ (2-5) ginklu, tačiau to neužteko.Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) namų mače teko
"Neptūnas" pasirašė ilgalaikį kontraktą su fantastišką statistiką MKL turėjusiu klaipėdiečiu
Klaipėdos „Neptūnas“ pasirašė sutartį su perspektyviu penkiolikmečiu Artūru Butajevu.Parašą ant ilgalaikės sutarties padėjęs jaunuolis šį sezoną rungtyniaus
Juškevičiaus benefisas neišgelbėjo "Wolves" nuo pralaimėjimo Klaipėdoje
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pirmajame etape – pirmoji Klaipėdos „Neptūno“ (1-0) pergalė.Mindaugo Brazio auklėtiniai namuose 85:81 (25:18, 26:27, 16:18,
"Neptūnas" per pratęsimą Prienuose išvargo pirmą pergalę
Pirmadienio vakarą pirmą sezono pergalę per penkerias rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“ (1/4).Klaipėdiečiai išvykoje
Alstono vedamas "Juventus" nepaliko šansų "Neptūnui"
Utenoje šeštadienio vakarą – šventė. „Uniclub Casino – Juventus“ (1-3) komanda 95:77 (33:20, 23:13, 21:27, 18:17) nepasigailėjo Klaipėdos „Neptūno“
Įspūdingoje dramoje su pratęsimu pasvaliečiams pergalę prieš "Neptūną" išplėšė legionierius
Nervų karas sirgaliams ir intriga neutraliems žiūrovams. Taip galima būtų apibūdinti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynes tarp Klaipėdos „Neptūno“ (0-3)
Užsikūręs "Rytas" nepaliko vilčių "Neptūnui" (komentarai)
Vilniaus „Rytas“ (2-0) užsikūrė antrajame kėlinyje ir galiausiai pasiekė triuškinamą pergalę „Betsafe-LKL“. Namuose Giedriaus Žibėno auklėtiniai 93:67 (18:17, 22:10,
Pasipriešinimo sulaukęs "Žalgiris" išsivežė sunkią pergalę iš Klaipėdos (komentarai)
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsibėgėja pirmojo turo kovos.Kauno „Žalgiris“ (1-0) svečiuose įsirašė pirmąją jubiliejinio sezono pergalę ir 79:71
"Neptūnas" pasirengimą sezonui užbaigė sutriuškindamas Latvijos ekipą
Klaipėdos "Neptūno" krepšininkai pasirengimą naujajam sezonui užbaigė sutriuškindamas komandą iš Latvijos.Mindaugo Brazio auklėtiniai namie 73:46 (14:17, 24:11, 16:7,
"Neptūnas" sudarė ilgalaikę sutartį su dubleriuose sužibėjusiu gynėju
Klaipėdos „Neptūnas“ pasirašė ilgalaikę sutartį su gynėju Matu Vaitkumi.22 metų metų klaipėdietis nuo 2019 metų atstovavo „Neptūnas-Akvasevis“ komandai NKL čempionate.„Matas

Krepšinio torentai (166) 02.07 06:03
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07