"Vytautas" panaikino didžiulį skirtumą ir pirmą pusfinalio mačą pralaimėjo nedaug

Prienų -Birštono „Vytauto“ krepšininkai Taline žaidė pirmąsias BBL pusfinalio rungtynes su „Kalev/Cramo“ komanda. Deja, iškovoti pergalę, nežiūrint į Tomo Delininkaičio tolimus šūvius ir sėkmingą Tado Klimavičiaus žaidimą, Virginijaus Šeškaus kariaunai nepavyko.

Prastai sužaista pirmoji rungtynių pusė (51:37) sugadino daug nervinių ląstelių komandos sirgaliams. Ir tik proveržis trečiojo kėlinio antroje pusėje leido „Vytautui“ gan sėkmingai išsikapstyti iš gan gilios duobės - estai šventė pergalę rezultatu 94:88 (24:20, 27:17, 18:26, 25:25).

„Vytautas“ per pirmąją kėlinio minutę taip ir nesurado kelių link aikštelės šeimininkų krepšio. „Kalev/Cramo“ krepšininkai pelnė pirmuosius taškus (2:0) Tiesa, į jų dvitaškį Regimantas Miniotas atsakė tritaškių (2:3). Aikštelės šeimininkai atsakė tolimu metimu, o Artūras Valeika nesugebėjo įmesti iš po krepšio ir „Vytautas“ gavo taškus į savo krepšį (7:3). Vytenis Lipkevičius  pataikė tritaškį ir sumažino skirtumą iki vieno taško (7:6).Vytenis Čižauskas prametė metimą ir jį pakeitė Darius Gvezdauskas. Bet ir jis iškart suklydo ir aikštelės šeimininkai įgijo penkių taškų persvarą (11:6). „Vytautui“ žaidimas nesiklijavo. Tadas Klimavičius pakeitė Artūrą Valeiką, Regimantas Miniotas vėl prašovė. Padėtį gelbėti ėmėsi Tomas Delininkaitis, pataikęs tolimą metimą (13:11). Bet kaip nesistengė Virginijaus Šeškaus auklėtiniai žaidimas nesiklijavo. Kėlinio pabaigoje „Kalev/Cramo“ komanda įgijo 7 taškų pranašumą ir tik Tomo Delininkaičio dar vienas tritaškis sumažino skirtumą iki 4 taškų (24:20).

Kėlinio pradžioje du iš eilės Tomo Delininkaičio tritaškiai(28:26) privertė Estijos komandos trenerį paimti minutės pertraukėlę. Po jos aikštelės šeimininkai galingai spurtavo ir įgijo 10 taškų persvarą (36:26). Dabar jau minutę turėjo paimti Virginijus Šeškus, bet jinai nepadėjo. „Vytauto“ metimai skriejo toliau į padangę, o aikštelės šeimininkai padidino persvarą iki 12 taškų (40:28). Darius Gvezdauskas sugebėjo prisitaikyti ir įmetė tritaškį (42:33), sumažindamas skirtumą iki 9 taškų (42:33). Bet priartėti prie varžovų „Vytauto“ komandai nepavyko ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 14 taškų (51:37).

Per pirmąsias dvi minutes aikštelės šeimininkai sugebėjo padidinti savo pranašumą iki 15 taškų (60:45). Ir tik tada „Vytauto“ krepšininkai pradėjo rodyti pirmus atsigavimo daigus. Likus iki kėlinio pabaigos 4 min. Tomas Delininkaitis eiliniu tritaškiu sumažino skirtumą iki 7 taškų (64:57). Ir nors kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai padidino persvarą iki 9 taškų, Regimantas Miniotas tolimu metimu sumažino skirtumą iki 6 taškų (69:63).

Kai kėlinio pradžioje Martynas Linkevičius įsūdė tritaškį ir komandos skyrė tik 3 taškai, pasirodė, jog „Vytautas“ dar gali užsikabinti kovoje dėl pergalės pirmose pusfinalio rungtynėse (69:66). Deja, toks scenarijus žlugo. Aikštelės šeimininkai sugebėjo išlaikyti iniciatyvą savo rankose ir neleido Virginijaus Šeškaus auklėtiniams persverti rezultato savo naudai. Visą laiką „Kalev/Cramo“ krepšininkai buvo šiek tiek geresni. Keletą kartų skirtumas buvo pasiekęs 10 taškų, bet „Vytautas“ surasdavo progų jį sumažinti iki 5-7 taškų. Likus iki rungtynių pabaigos apie pusės minutės vytenis Lipkevičius tritaškiu sumažino skirtumą iki 5 taškų (91:86). „Vytautas“ turėjo progą dar sumažinti atsilikimą, bet Vytenis Lipkevičius nepataikė dvitaškio, o Regimanto Minioto perdavimas buvo netaiklus. Tašką rungtynės pastatė Tadas Klimavičius ir „Vytautas“ prieš atsakomąsias rungtynes atveža namo 6 taškų minusinį krepšelį.

"Kalev/Cramo": Branko Mirkovičius (7 rez. perd., 3 per. kam., 5 kl.) ir Erikas Keedusas po 17, Cedrickas Simmonsas (6/6 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Vitalijus Liutičius (6 atk. kam.) po 16.

"Vytautas": Tomas Delininkaitis 24 (6/9 trit., 3 per. kam., 5 kl.), Tadas Klimavičius 18 (9/11 dvit.), Regimantas Miniotas (7 atk. kam.) ir Darius Gvezdauskas (1/6 trit.) po 11.

Ballų debiutą apkartins "Lietkabelio" pergalė (visos prognozės)
Labiausiai aptarinėjama pastarųjų savaičių Lietuvos komanda esantis Prienų–Birštono „Vytautas“ atvyksta į Panevėžį, kuriame susikaus su atsigaunančiu Panevėžio „Lietkabeliu“.
Naujokų debiuto laukiantis "Vytautas" išregistravo du žaidėjus
Trijų naujokų debiutui besirengianti Prienų–Birštono „Vytauto“ komanda išregistravo du žaidėjus.„Vytautas“ atsisveikino su vienu labiausiai patyrusių savo
"Šiauliai" Pakruojo žiūrovų akivaizdoje susitvarkė su baltarusiais
Nesunkią pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate pasiekė Šiaulių "Šiaulių" (6/1) krepšininkai.Saulės miesto atstovai mače, kuris buvo žaidžiamas
"Pieno žvaigždės" pirmą nesėkmę BBL čempionate patyrė Estijoje
Lemiamu rungtynių metu varžovus paviję, tačiau mačo eigos perlaužti savo pusėn nesugebėję Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-1) krepšininkai pirmąsyk suklupo Baltijos krepšinio
Broliai Ballai debiutavo "Vytauto" gretose ir džiaugėsi pergale
Eurolygos jaunimo atrankai besiruošiantys Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečiai Prienuose sužaidė ypatingą dėmesį sutraukusį draugišką mačą. Tomo Masiulio auklėtiniai
Į kompaniją Ballams: "Vytautas" pasipildė dar vienu amerikiečiu
Po ilgai užtrukusių paieškų Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipa turi dar vieną naujoką. Prie komandos artimiausiu metu prisijungs 29 metų 208 cm ūgio Kervinas Bristolis.Su
"Lietuvos rytas" sumindžiojo be brolių Ballų rungtyniavusį "Vytautą"
Garsiųjų savo naujokų LaMelo ir LiAngelo Ballų į sostinę neatsivežęs Prienų-Birštono „Vytautas“ (4-14) „Betsafe-LKL“ čempionate prarijo itin karčią piliulę.Aštuoniese
"Šiauliai" BBL rungtynes žais Pakruojyje, Joniškyje ir Radviliškyje
Šiaulių apskrities krepšinio mėgėjai turės puikią galimybę iš arti pamatyti  „Šiaulių“ krepšinio komandą, kuri Pakruojyje, Joniškyje ir
"Vytautas" įregistravo brolius Ballus
Prienų–Birštono „Vytautas“ į savo paraišką įtraukė du naujus krepšininkus – LaMelo Ballą ir LiAngelo Ballą.Klubas gavo visus reikiamus amerikiečių
"Šiauliai" nugalėjo "Vytautą" ir užsitikrino vietą Karaliaus Mindaugo taurėje
„Šiauliai“ iškovojo šeštąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate ir užsitikrino vietą SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyre.Antano Sireikos
L.Birutis - BBL gruodžio mėnesio MVP
„Šiaulių“ krepšinio komandos vidurio puolėjas Laurynas Birutis pripažintas geriausiu gruodžio mėnesio Baltijos krepšinio lygos (BBL) krepšininku. Jo vedami
Po krepšiais dominavęs "Neptūnas" nepaliko vilčių prieniškiams
Nė karto neprametęs Simas Galdikas sužaidė geriausias sezono ir vienas geriausių karjeros rungtynių bei „Betsafe-LKL“ pirmenybėse atvedė Klaipėdos „Neptūną“ (14-3) į septintąją
"Šiauliai" BBL čempionate atsirevanšavo prieniškiams
Šiaulių "Šiaulių" (6/2) komanda pratęsė pergalių seriją Baltijos krepšinio lygos čempionate.Antano Sireiko vadovaujami Saulės miesto krepšininkai svečiuose
E.Dimša mėnesiui iškrito iš rikiuotės
Egidijus Dimša artimiausią mėnesį praleis iš šono stebėdamas komandos draugų žaidimą.Prienų–Birštono „Vytauto“ aukštaūgiui atlikta riešo
"Pieno žvaigždės" tiesiog sumindė svečius iš Kazachstano
Po nesėkmės Alytuje atsigavusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-0) ekipa reabilitavosi Baltijos krepšinio lygos (BBL) akistatoje.Pasvaliečiai savo sirgalių akivaizdoje 118:53 (33:14,
Naujoko debiutą "Šiauliai" pažymėjo įspūdinga pergale Latvijoje
Pergalę nepadoriu skirtumu Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate iškovojo Šiaulių "Šiaulių" (5/2) komanda.Antano Sireikos auklėtiniai A grupėje svečiuose
"Vytautas" triuškinamai pralaimėjo Latvijoje
Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipai nepavyko iškovoti penktosios pergalės Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate.Aštuoniese rungtyniavę Virginijaus Šeškaus
"Žalgiris" antroje mačo dalyje pranoko "Vytautą" (komentarai)
Po įspūdingos pergalės Eurolygoje Kauno „Žalgirio“ klubas pergalių kraitį papildė ir „Betsafe–LKL“ čempionate.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Prienuose 89:70
"Vytautą" parems garsi bendrovė ir žinomas verslininkas
Lietuvoje gerai žinomas verslininkas, didžiausios Rytų Europoje aviacijos įmonių grupės AB „Avia Solutions Group“ ir investicinės bendrovės „ŽIA Valda“ valdybos pirmininkas
"Pieno žvaigždės" tiesiog sumindė "Rock" ir užfiksavo dešimtmečio rekordą
Baltijos krepšinio lygoje (BBL) dominuojanti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-0) komanda pirmąjį reguliariojo sezono ratą užbaigė itin galingai. Gedimino Petrausko vadovaujama
Kas tie broliai Ballai, kuriems ranką tiesė ir D.Trumpas
JAV žiniasklaidos gigantai ESPN, „Sports Illustrated“ ir „Washington Post“ šį rytą rašo apie Prienus ir Lietuvą – Europos krepšinį sudrebino žinia
Sensacija: broliai Ballai žais Prienuose
Prienų-Birštono "Vytauto" komanda antradienį sudrebino krepšinio pasaulį paskelbdama apie brolių - LaMelo ir LiAngelo Ballų įsigijimą.Žiniasklaida mirga aptarinėdama šį
Lygos rekordą užfiksavęs "Vytautas" nukovė "Lietkabelį" (komentarai)
Visų laikų lygos rekordą užfiksavusi Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipa įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“ čempionate.42
Šventinės rungtynės sugrįžta į LKL arenas
Kėdainių ir Alytaus arenose jau vykusios Šventinės rungtynės sugrįžta. Jau gruodžio 16 d. kalėdinė šventė bus kuriama Prienų–Birštono „Vytauto“ sirgaliams.„Betsafe–LKL“
"Šiauliai" iš Estijos išvyksta nepralaimėję
Šiaulių "Šiaulių" (4/2) klubas Baltijos krepšinio lygos reguliaraus sezono rungtynėse pasiekė dar vieną pergalę.Viešnagės į kaimyninę Estiją metu šiauliečiai
G.Petrauskas prie "Pieno žvaigždžių" vairo pasiekė pirmą pergalę
Tragiškai sezoną su Utenos "Juventus" komanda pradėjęs ir Uteną palikęs Gediminas Petrauskas greitai rado naują darbovietę, o šįvakar su naująja komanda iškovojo
"Šiauliai" iškovojo pergalę Estijoje
Pergalę po dviejų iš eilės pralaimėjimų Baltijos krepšinio lygos (BBL) pirmenybėse iškovojo Šiaulių "Šiaulių" (3/2) klubas.Antano Sireikos auklėtiniai
"Vytautas" sutriuškino "Dzūkiją" ir pakilo iš dugno (video komentarai)
Gana prastai sezoną „Betsafe–LKL“ čempionate pradėjęs Prienų-Birštono „Vytautas“ į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę iš eilės ir pakilo

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52