Betsafe-LKL TV blogų komentarų rubrikoje šįkart internetiniuose portaluose parašytus sirgalių komentarus skaitė Alytaus „Wolves“ komandos treneris Rimas Kurtinaitis bei krepšininkai
Juškevičius – apie ateities veiklas, baudų metimų baimę, rinktinę ir pažadą treneriui Šeškui
Adas Juškevičius tapo pirmuoju krepšininku BC „Wolves“ komandos sudėties dėlionės dalimi prieš jai pradedant pirmąjį sezoną klubo istorijoje, o jam prasidėjus netruko
Juškevičiaus ir Žukausko vedami "Wolves" apmaudžiai pralaimėjo Izraelyje
Antrąją nesėkmę iš eilės Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) B grupėje patyrė  Alytaus "Wolves" (2-2) komanda.Rimo Kurtinaičio auklėtiniai Izraelyje apmaudžiai
Pirmosios pergalės su "Wolves" sieksiantis Juškevičius: kėdainiečiai turi daug gerų metikų
Laukimas baigėsi – jau šį šeštadienį bus duotas startas jubiliejinio 30-ojo „Betsafe-LKL“ sezono kovoms.Čempionato atidarymo rungtynės vyks šeštadienį
Juškevičius – apie Kurtinaičio treniruotes: jaučiasi, kad šarnyrai jau nori poilsio
Naujai suburta BC „Wolves“ komanda aktyviai ruošiasi artėjančiam sezonui. Pirmoji pasirengimo stovykla įpusėjo, o ekipos žaidėjai jau ima į rankas kamuolius, nuo fizinės būklės
"Wolves" garbę ginsiantis Juškevičius: metai užsienyje buvo super, bet džiaugiuosi grįžęs į Lietuvą
Pirmuoju „Wolves" komandos žaidėju tapęs Adas Juškevičius pasidalino mintimis apie grįžimą į Lietuvą, užsienio klubuose įgytą patirtį, žaidimo stilių, trenerį Rimą Kurtinaitį
Juškevičius – pirmasis "Wolves" žaidėjas
BC „Wolves" komandos gretas papildė pastaruosius ketverius metus užsienio klubuose rungtyniavęs Adas Juškevičius. Krepšininkas pasirašė dvejų metų sutartį su galimybe
Juškevičius sezoną užbaigė įspūdingu žaidimu pirmajame pratęsime
Jau seniau apie iškritimą iš Italijos aukščiausiosios lygos žinojusi Ado Juškevičiaus atstovaujama komanda paskutiniame reguliariojo sezono mače trinktelėjo durimis.Kremonos
Italijoje – rezultatyvūs Juškevičiaus ir Soroko pasirodymai
Adas Juškevičius Italijos pirmenybėse surengė antrą puikų pasirodymą iš eilės, tačiau jo atstovaujamos komandos tai ir vėl neišgelbėjo.Į žemesnę lygą iškrisiantis
Pagaliau Italijoje kaip reikiant iššovė ir Juškevičius
Adas Juškevičius surengė sezono Italijos pirmenybėse pasirodymą, tačiau tai jo atstovaujamai komandai nepadėjo atsispirti nuo turnyrinės lentelės dugno.Kremonos "Vanoli" (7-20)
Italijoje – geriausias Juškevičiaus pasirodymas, arti dublio likęs Sorokas ir Echodo pergalė per pratęsimą
Geriausią asmeninį pasirodymą Italijos pirmenybėse surengė Adas Juškevičius, tačiau jo komanda nusileido Eurolygos ketvirtfinalio dalyviams.Kremonos "Vanoli" (7-19) svečiuose 61:70
Pro šalį šaudžiusio Juškevičiaus ekipa Italijoje neatsispiria nuo dugno
Nuo Italijos pirmenybių turnyrinės lentelės dugno nepavyksta atsipirti Ado Juškevičiaus atstovaujamai komandai.Kremonos "Vanoli" (7-18) namie po dramatiškos kovos 73:74 (17:15,
Juškevičius šaudė pro šalį, o jo komanda Italijoje neatsispyrė nuo dugno
Adas Juškevičius varžovų krepšį atakavo labai netaikliai, o jo atstovaujama komanda nepajėgė atsispirti nuo Italijos pirmenybių turnyrinės lentelės dugno.Kremonos "Vanoli"
Juškevičius iš Permės keliasi į Italijos ekipą
Dėl Rusijos pradėto šiurpaus karo Ukrainoje iš Permės „Parma“ klubo pasitraukęs Adas Juškevičius rado naują darbovietę.33-ejų metų gynėjas sukirto rankomis su
Juškevičiaus pastangų nepakako – Maksvyčio kariauna liko už atkrintamųjų borto
Lietuvos rinktinės stratego Kazio Maksvyčio auklėtiniai pralaimėjo lemiamą mūšį FIBA Europos I grupėje ir liko už atkrintamųjų varžybų borto.Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko
Juškevičius atvedė Maksvyčio kariauną į sunkią pergalę prieš "Kalev"
Sunkią pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Lietuvos rinktinės stratego Kazio Maksvyčio auklėtiniai.Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama Permės "Parma" (7-4)
Maksvyčio kariaunai prireiks lemiamos pergalės, Tubučio ir Mikalausko ekipa užėmė pirmą vietą
FIBA Europos taurės antrojo etapo I grupės mače susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja keturi krepšininkai iš Lietuvos, o nesėkmę patyrė rinktinės stratego Kazio Maksvyčio auklėtiniai.Eigirdo
Maksvyčio kariauna nesulaikė fantastiškai žaidusio Tubučio
Netikėtumas: Žukausko vedama Maksvyčio kariauna nukovė "Zenit" su Gudaičiu
Lietuviškų komandų dvikova VTB Vieningoje lygoje antradienį pasibaigė kiek netikėtu rezultatu.Permės "Parma" (6-4) klubas, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Lietuvos rinktinės
Per pusę kėlinio 7 tritaškius pataikiusi Maksvyčio kariauna iš Sibiro parsiveš pergalę
Ketvirtadienį pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama Permės "Parma" (5-4).Lietuvos rinktinės stratego Kazio Maksvyčio auklėtiniai
Maksvyčio kariauna po lygai rekordinių  trijų pratęsimų palaužė svečius iš Kazachstano
Maksvyčio kariauna po lygai rekordinių trijų pratęsimų palaužė svečius iš Kazachstano
Dramatišką pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama Permės "Parma" (4-4).Lietuvos rinktinės stratego Kazio Maksvyčio
Lietuvių vedama Maksvyčio kariauna užtikrintai įveikė vėl puikiai žaidusio Sajaus ekipą
FIBA Europos taurės antrojo etapo rungtynėse trečiadienį susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos, o pergalę šventė Lietuvos rinktinės vyr. trenerio
Juškevičius sužaidė sezono mačą, o Maksvyčio kariauna išbarstė 20 taškų pranašumą
Beveik viso susitikimo metu pirmavę bei 20 taškų pranašumą trečiajame kėlinyje turėję Kazio Maksvyčio auklėtiniai VTB Vieningoje lygoje nusileido Europos taurės A grupės lyderiams.Ado
Maksvyčio kariauna išbarstė triuškinantį pranašumą ir laimėjo paskutinėmis sekundėmis
Sunkią pergalę pirmajame FIBA Europos taurės antrojo etapo mače iškovojo Eigirdo Žukausko ir Ado Juškevičiaus atstovaujama Permės "Parma" (1-0).Kazio Maksvyčio auklėtiniai
Juškevičius ir Žukauskas buvo vieni Maksvyčio kariaunos vedlių į pergalę
Užtikrintą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Permės "Parma" (3-3), kurioje vyriausiuoju treneriu dirba Lietuvos rinktinės strategas Kazys Maksvytis, jam talkina Gintaras Kadžiulis
Juškevičius buvo vienas vedlių į Maksvyčio kariaunos pergalę FIBA Europos taurės mače
Antrą pergalę FIBA Europos taurės varžybose iškovojo Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama Permės "Parma" (2-1).Kazio Maksvyčio auklėtiniai namie užtikrintai
Maksvyčio auklėtiniai pralaimėjo Portugalijoje, lietuviai – labai blankūs
Netikėtą nesėkmę FIBA Europos taurės varžybose patyrė Eigirdo Žukausko ir Ado Juškevičiaus atstovaujama Permės "Parma" (1-1) komanda.Lietuvos rinktinės stratego treniruojamas