Jomanto ir Guščiko tandemas nukovė žalgiriečius (rezultatai)

„7bet-NKL“ čempionate įvyko turnyrinės lentelės kaimynų akistata, kurioje triumfavo Mažeikių „M Basket“ (22-13). Į pergalių kelią sugrįžę Dariaus Dimavičiaus auklėtiniai namie 71:62 (23:18, 22:11, 15:18, 11:15) įveikė Kauno „Žalgirį-2“ (23-10).

Po šio triumfo mažeikiškiai dabar vos viena pergale atsilieka nuo trečioje vietoje žengiančios Kauno ekipos.

Visą mačą pirmavęs Mažeikių klubas antrajame kėlinyje susikrovė 17 taškų persvarą (43:26), tačiau jaunieji žalgiriečiai nepasidavė ir trečiajame ketvirtyje po Motiejaus Krivo baudų kirpo atsilikimą iki vienženklio (44:53).

Tada Artūras Jomantas atstatė dviženklį pranašumą, o mažeikišiai per lemiamą ketvirtį arčiau nei per 9 taškus nebeprisileido Kauno komandos.

Mažeikių komandai Karolis Guščikas per 31 minutę pelnė 19 taškų (7/8 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių bei surinko 33 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo A. Jomantas, per 20 minučių pelnęs 20 taškų (5/11 dvit., 1/3 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Jokubas Rubinas atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o Šarūnas Valunta – 5.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Liutauras Lelevičius, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 17 taškų (5/7 dvit., 2/6 trit., 1/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai bei 14 naudingumo balų.

Dvigubą dublį surinkęs M. Krivas per 24 minutes pridėjo 7 taškus (2/7 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), 7 atkovotus kamuolius bei 10 naudingumo balų.

„M Basket“: Artūras Jomantas 20 (5/11 dvit., 7/10 baud.), Karolis Guščikas 19 (7/8 dvit., 5/8 baud., 10 atk. kam., 33 naud.), Mindaugas Motuzas ir Simas Jasaitis po 9.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 17 (5/7 dvit., 2/6 trit.), Kajus Kublickas 15 (7/9 dvit.), Motiejus Krivas 7 (2/7 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.).

R. Jakšto vedami telšiškiai pranoko „Vytį-VDU“

„7bet-NKL“ trečiąją pergalių paeiliui iškovojo „Telšiai“ (27-8). Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 79:66 (21:13, 17:18, 22:17, 19:18) nugalėjo „Vytį-VDU“ (20-14).

Nuo pat rungtynių pradžios išsiveržę telšiškiai į ilgąją pertrauką išsinešė 7 taškų persvarą (38:31), o prieš lemiamą ketvirtį jų pranašumas išaugo iki dviženklio (60:48).

Ketvirtajame kėlinyje „Vytis-VDU“ surengė šturmą, kai spurtavo 10:2 ir po Tito Januševičiaus tritaškio kirpo atsilikimą vėl iki 7 taškų (63:70). Tačiau netrukus Ignas Razutis atsakė tuo pačiu, o Vilius Pocius pridėjo dvitaškį ir telšiškiai saugiai užbaigė paskutinę mačo minutę.

Telšių komandai Rolandas Jakštas per 31 minutę pelnė 23 taškus (6/7 dvit., 2/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 39 naudingumo balus.

„Vyčio-VDU“ ekipos gretose išsiskyrė Titas Januševičius, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 14 taškų (2/7 dvit., 3/5 trit., 1/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 11 naudingumo balų.

„Telšiai“: Rolandas Jakštas 23 (6/7 dvit., 2/2 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 39 naud.), Ignas Razutis (3/8 trit., 10 rez. perd.), Mindaugas Norkus (5/7 dvit., 6 atk. kam.) ir Laurynas Kaveckis (3/9 trit.) po 13, Deividas Rasys 12 (5/7 dvit., 6 atk. kam.).

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius (2/7 dvit., 3/5 trit.) ir Rokas Mačiulis (2/8 trit.) po 14, Augustinas Mikštas 10 (5/11 dvit., 5 atk. kam.), Ernestas Jonkus 8 (1/5 trit., 5 rez. perd.), Karolis Kokoška (1/5 trit., 6 atk. kam., 4 per. kam.) ir Erikas Jermolajevas po 7.

„Delikatesą“ sutriuškinęs Vilkaviškio klubas grįžo į pergalių kelią

Gerą formą pastaruoju metu demonstruojantis Vilkaviškio „Perlas“ (14-20) sugrįžo į pergalių kelią „7bet-NKL“ pirmenybėse. Šarūno Zablockio auklėtiniai svečiuose 105:81 (28:18, 23:20, 27:27, 27:16) sutriuškino Joniškio „Delikatesą“ (14-20).

Vilkaviškio klubas per pastarąsias penkerias rungtynes pasiekė keturias pergales. Jos iškovotos vidutiniu 25,8 taško pranašumu.

Atkakli kova rungtynėse truko tik pusė kėlinio. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui svečiai spurtavo 13:3 ir pradėjo triuškinti varžovus – 26:11. Po dviejų kėlinių „Perlas“ pirmavo 13 taškų pranašumu (51:38).

Antroje mačo pusėje vaizdas aikštėje nesikeitė. Vilkaviškiečiai trečiajame kėlinyje išlaikė susikrautą persvarą, o ketvirtajame pradėjo triuškinti varžovus. Paskutinę 10 minučių atkarpą svečiai laimėjo 27:16.

„Delikatesas“ per tris dienas patyrė antrąją triuškinamą nesėkmę. Ketvirtadienį joniškiečiai 75:112 nusileido Vilniaus „Ryto-2“ krepšininkams.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Rokas Stankevičius, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 16 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Eduards Hazners, per 25 minutes pelnęs 20 taškų (4/5 dvit., 4/7 trit.). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 17 naudingumo balų.

Joniškio komandai Corey Boydas per 32 minutes pelnė 23 taškus (10/16 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Corey Boydas 23 (10/16 dvit., 7 atk. kam.), Fernando Salsamendi (4/6 dvit., 6 atk. kam.) ir Šarūnas Kulevičius (3/6 trit.) po 13, Vilius Valuntonis 10 (3/7 dvit.), Darionas Rackley 9 (6 rez. perd., 6 kld.).

„Perlas“: Eduards Hazners 20 (4/5 dvit., 4/7 trit.), Klaidas Metrikis 18 (4/9 trit.), Rokas Stankevičius (6/8 dvit., 10 atk. kam.) ir Jonas Levickas (6/7 dvit.) po 16, Gytis Mačionis 14 (4/5 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Mantvydas Žukauskas 8 (2/5 trit., 5 rez. perd.).

Naudingai žaidęs T. Rinkūnas nukalė „Stekui“ pergalę prieš palangiškius

Tadas Rinkūnas surengė naudingiausią asmeninį pasirodymą, o jo atstovaujamas Vilniaus „Stekas“ (16-19) iškovojo šešioliktąją pergalę „7bet-NKL“. Tomo Purlio treniruojamas klubas savo aikštėje 79:72 (23:17, 23:17, 15:20, 18:18) palaužė Palangos „Kuršius“ (13-22).

Į ilgąją pertrauką vilniečiai išsinešė dviženklę persvarą (46:34), tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje palangiškiai kirpo atsilikimą iki 4 taškų (54:58).

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje šeimininkams pavyko pabėgti į priekį (73:58). Vis tik tada svečiai iš Palangos spurtavo 12:3 ir po Tado Kymanto tritaškio vėl prisiartino prie „Steko“ (70:76).

Likus 32 sekundėms T. Rinkūnas įmetė dvitaškį, o T. Kymantas prametė tritaškį ir prasižengė. Prie baudų metimo linijos stojęs T. Rinkūnas pataikė vieną iš dviejų baudų (79:70) ir per likusias 17 sekundžių palangiškiai nebeišsigelbėjo.

Vilniaus komandai T. Rinkūnas per 31 minutę pelnė 25 taškus (6/7 dvit., 1/2 trit., 10/12 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 40 naudingumo balų.

40 naudingumo balų – naujas 31-erių kauniečio karjeros „7bet-NKL“ rekordas. Iki šiol jo geriausias pasiekimas buvo 39 naudingumo balai.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Zacaree Owensas, kurio sąskaitoje per 19 minučių buvo 11 taškų (4/4 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 11 naudingumo balų.

Ernestas Jaškus per 30 minučių pridėjo 13 taškų (6/10 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), 3 rezultatyvius perdavimus, 3 perimtus kamuolius bei 10 naudingumo balų.

„Stekas“: Tadas Rinkūnas 25 (6/7 dvit., 10/12 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 40 naud.), Mantas Šerkšnas 13 (3/10 trit.), Justas Sinica 12 (2/3 trit., 4 kld.), Paulius Semaška (4/5 dvit., 6 kld.) ir Augustas Šuliauskas (2/6 trit.) po 8.

„Kuršiai“: Ernestas Jaškus 13 (6/10 dvit., 3 per. kam.), Tadas Kymantas 12 (2/5 trit.), Zacaree Owensas 11 (4/4 dvit.), Dareialas Franklinas 10 (3/7 dvit.), Mantas Litvinas 9, Tadas Budrys 8.

LKF: 10 klubų atitinka licencijavimo antrajai lygai reikalavimus, likusiems teks tai įrodyti
Liepos 11 d. vyko Lietuvos antrosios vyrų krepšinio lygos nacionalinio čempionato dalyvių licencijavimo komisijos posėdis. Kaip jau buvo skelbta anksčiau, LKF Vykdomasis komitetas birželio
Prie "Neptūno" dublerių vairo grįžta Serapinas
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ oficialiai pristatė atsinaujinusį trenerių kolektyvą ateinančiam sezonui.Į komandos vyriausiojo trenerio kėdę sugrįžta Simonas Serapinas, kuris šiose
NKL rezultatyvumo rekordo autorius keliasi į Ispaniją
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) praėjusį sezoną siautėjęs Devinas Hutchinsonas palieka Joniškio "Delikatesą"Amrikietis karjerą tęs Ovjedo "Unicaja Banco"
"Žalgiris" susiejo ateitį su sparčiai tobulėjančiu 17-mečiu
Kauno „Žalgirio“ jaunimo sistemos komandose sėkmingai 2023–2024 m. sezone rungtyniavęs 17-metis Mantas Juzėnas pasirašė ilgalaikę sutartį su žaliai baltų klubu.Tolimesniu
"Rytas" atsisveikino su talentingu kauniečiu
Sudėties pildyti neskubantis Vilniaus "Rytas" atsisveikino jau su penktuoju Lietuvos čempionu tapusiu žaidėju.Sostinės klubas atsisveikino su pagal dvigubą licenciją rungtyniavusiu Modestu
LKF nutraukė sutartį su NKL: "Dėl labai stiprios lažybų įtakos"
Ketvirtadienį Lietuvos krepšinio federacijos biure vyko neeilinis Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo sprendžiamas Lietuvos antrosios vyrų krepšinio lygos nacionalinio čempionato
"Rytas" rado kuo pakeisti Šležą dublerių trenerio poste
Pasibaigus „7bet-NKL“ ir „Nostra.lt RKL“ sezonams, Vilniaus „Rytas“ pranešė, kad atsisveikina su „Rytas-2“  komandos vyriausiuoju treneriu,
"Ryto" gretose – LKL metų proveržiu pripažintas gynėjas
Tęsdamas komandos komplektavimo darbus, Vilniaus „Rytas“ praneša apie dar vieną ekipos naujoką. Juo tapo „Betsafe-LKL“ metų proveržiu pripažintas gynėjas – Ignas
Su Vainauskais išsiskyręs "Olimpas" lieka Palangoje, turi naujus savininkus bei strategą
Palangos krepšinio klubas „Olimpas“ išlieka „7bet-NKL“ žėmėlapyje ir praneša, kad keičia savininkus, bet ne lokaciją.Ketvirtadienį Palangos savivaldybėje
"Rytas" pristatė pirmą naujoką
Iškart po iškovoto „Betsafe-LKL“ čempionų titulo į tarpsezonio darbus kibęs Vilniaus „Rytas“ praneša sukirtęs rankomis su 195 cm. gynėju – Martynu
NKL inicijavo pokyčius klubų licencijavimo tvarkoje, keičiasi lygos vadovybė
Pirmadienį, birželio 17 d., vykusiame Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) vykdomojo komiteto posėdyje priimti sprendimai sprendžiant susidariusią situaciją po Lietuvos krepšinio
Balčiūnas paaiškina ryžtingą LKF ėjimą: NKL eilę metų – problematiškiausia sutartų rungtynių prasme
Lietuvos krepšinio federacija trečiadienį išplatino pranešimą dėl Lietuvos antrosios vyrų krepšinio lygos nacionalinio čempionato organizatoriaus teisių panaikinimo asociacijai
Į klausimą apie Žibėno ateitį "Ryto" sporto direktorius atsakė vienu žodžiu
Antrą kartą Vilniaus „Rytui“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionų regalijas padėjęs užkariauti Giedrius Žibėnas teigė, jog jo sutartyje yra numatyta galimybė pratęsti
Netikėta: LKF nutarė reorganizuoti NKL, nori atimti iš lygos turnyro organizavimą
Netikėtą pranešimą trečiadienį išplatino Lietuvos krepšinio federacija (LKF).Nors antradienį "Krepšinio namuose" vykusioje Nacionalinės krepšinio lygos
NKL išrinko naują prezidentą, į čempionatą grįžta Plungės "Olimpas"
Antradienį, birželio 11 d., „Krepšinio namuose“ vykusioje Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) neeilinėje rinkiminėje konferencijoje buvo išrinktas naujasis lygos
"Rytas" atsisveikino su komandos legenda (Jomanto komentaras)
Vilniaus „Rytas“ praneša apie pokyčius trenerių štabe – klubas atsisveikina su „Rytas-2“ komandos vyriausiuoju treneriu Andriumi Šležu.  „Pažįstu
LKF: sutartų varžybų problematikos sprendimui – maksimalus dėmesys ir jungtinės pastangos
Lietuvos krepšinio federacijos, FIBA, Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros ir kitų atsakingų institucijų veiksmai sprendžiant egzistuojančias sutartų varžybų problemas ir vykdant
Surengtas "Žalgirio" auklėtinių įvairių kartų susitikimas
Trečiadienį „Žalgirio“ arenoje įvyko ne tik „Betsafe-LKL“ finalo serijai besiruošiančių žalgiriečių treniruotė, bet ir kiek neįprastos rungtynės. Jose susitiko
Urbonas ilgam lieka Vilniuje, "Rytas" jame mato didelį potencialą
Šių metų balandžio mėnesį prie pagrindinės Vilniaus „Ryto“ sudėties prisijungęs jaunasis talentas Ignas Urbonas lieka Vilniuje. FIBA jaunimo Čempionų lygos MVP su „Rytu“
LKL "Fair Play" apdovanojimas – Mažeikių klubui
Šiemet „Volfas Engelman“ bravoro įsteigtų „Fair Play“ apdovanojimų už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime serijoje atėjo metas paskelbti dar vieną laimėtoją.Iki
"Rytas" sukirto rankomis su 16-mečiu aukštaūgiu iš Panevėžio
Vilniaus „Rytas“ praneša sukirtęs rankomis su Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) auklėtiniu, 204 cm ūgio puolėju – Grantu Strelčiūnu. Su panevėžiečiu sudaryta ilgalaikė
LKF siūlo ilginti NKL ir RKL čempionatus
Antradienį Lietuvos krepšinio federacijoje (LKF) vyko Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo patvirtinti jaunimo rinktinių trenerių asistentai bei personalo nariai ir diskutuota dėl Lietuvos
Kitą sezoną LKL Jurbarko klubo nebus: šiuo metu nesame pasirengę įgyvendinti reikalavimų
Balandžio 30 d. Vilniuje įvyko Lietuvos krepšinio lygos Visuotinis narių susirinkimas bei Valdybos posėdis.LKL Valdybos posėdyje svečių teisėmis dalyvavo Jurbarko „Jurbarko-Kario“
Prireiks lemiamų rungtynių: "Olimpas" dramatiškai laimėjo Marijampolėje
Palangos „Olimpas“ išsitraukė lemiamą „7bet-NKL“ mažojo finalo mačą. Sandžio Buškevico auklėtiniai svečiuose 84:81 (21:21, 16:13, 26:26, 21:21) palaužė Marijampolės
Išretėjusius palangiškius pranokusi "Sūduva-Mantinga" – per žingsnį nuo bronzos
Dar vienoje atkaklioje „7bet-NKL“ bronzinės serijos akistatoje triumfavo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, kuri išvykoje 81:76 (22:17, 22:16, 12:23, 25:20) įrodė pranašumą
Vainauskas ketinimus parduoti Palangos klubą vadina "veiklos tęstinumu"
„Situacija pasikeitė ir tai yra reakcija į ją“, – taip Jonas Vainauskas aiškino pasiūlymą Klaipėdos rajono savivaldybės administracijai perimti „Olimpo“ klubo
Kretingoje šeimininkavę ir šturmą atlaikę jurbarkiečiai išlygino finalo seriją
Iš sausakimšo Kretingos sporto centro pergalę išsivežė „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio kariai išvykoje 84:76 (23:18, 31:21, 18:21, 12:16) atlaikė „Kretingos“
Marijampoliečiai dramatiškai palaužė "Olimpą" ir išlygino bronzinės serijos rezultatą
Netekčių pažymėtose „7bet-NKL“ mažojo finalo rungtynėse triumfavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai, kurie namų tvirtovėje 83:81 (23:20, 20:15, 22:25,

Krepšinio torentai (228) 05.16 00:00
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07