Klibanti Perasovičiaus kėdė dar laikosi – UNICS per pratęsimą išvengė nesėkmės Sibire

Rusijos žiniasklaidoje kurį laiką aptarinėjama, kad Kazanės UNICS vyriausiasis treneris Velimiras Perasovičius sėdi ant klibančios kėdės, tačiau kroatas dar kartą išvengė antausio.

Priminsime, kad Tatarstano klubas antradienį Eurolygoje iškovojo pirmąją pergalę 73:70 palauždamas "Bayern", tačiau ketvirtadienį gėdingai 41:80 pralaimėjo Stambulo "Fenerbahče".

Sekmadienį VTB Vieningoje lygoje UNICS (3-0) išvykoje tik po pratęsimo 83:80 (15:13, 13:21, 21:19, 20:16, 14:11) palaužė Krasnojarsko "Jenisej" (1-1) krepšininkus.

Likus pusketvirtos minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos aikštės šeimininkai pirmavo 69:61, tačiau vėliau taškus pelnė tik svečiai.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 28 ir 21 tašką surinkę Mario Hezonja (8/11 dvit., 1/9 trit., 9/10 baudų, 8 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 9 išpr. praž., 5 kl., 27 naud. b.) ir Lorenzo Brownas (5 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.) bei po 12 pridėję Johnas Brownas (9 atk. kam.) ir Dmitrijus Uzinskis.

Pralaimėjusiems Darralas Willisas (8/11 dvit., 9 atk. kam.) ir Casperas Ware'as (0/4 trit.) pelnė po 19, Rionas Brownas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) – 14 taškų.

Gudaičio blokas – Vieningosios lygos epizodų penketuke
VTB Vieningoji lyga pristatė savaitės gražiausių momentų penketuką, kuriame dviejuose momentuose galime išvysti Artūrą Gudaitį.Sankt Peterburgo "Zenit" vidurio puolėjas atidarė
Naudingai žaidusio Drungilo komanda nusileido svečiams iš Sibiro
Šiaurės Europos krepšinio lygoje lyderės poziciją prarado Adomo Drungilo atstovaujama Tartu "Ulikool" (3-2) komanda.Estijos klubas savo aikštėje 63:70 (8:20, 10:11, 21:14,
Netikėtumas: Žukausko vedama Maksvyčio kariauna nukovė "Zenit" su Gudaičiu
Lietuviškų komandų dvikova VTB Vieningoje lygoje antradienį pasibaigė kiek netikėtu rezultatu.Permės "Parma" (6-4) klubas, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Lietuvos rinktinės
Grigonis pirmajame šių metų mače buvo vienas rezultatyviausių CSKA gretose
Naujuosius metus pergale VTB Vieningoje lygoje pradėjo Mariaus Grigonio atstovaujamas Maskvos CSKA (8-2).Dimitrio Itoudžio auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 92:65 (23:17, 29:19, 26:15, 14:14) sutriuškino
17:0 rungtynes pradėję UNICS krepšininkai nukovė Eurolygos čempionus
Aštuntą pergalę per pastarąsias dešimt Eurolygos rungtynių iškovojo Kazanės UNICS (11-7) krepšininkai.Viso susitikimo metu pirmavęs Rusijos klubas namie 75:67 (24:17,
Lietuviškoje Maksvyčio kariaunoje – buvęs "Nevėžio" puolėjas
Lietuvos rinktinės stratego Kazio Maksvyčio treniruojama Permės "Parma" netrukus sulauks pastiprinimo puolėjų grandyje.Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujamas Rusijos
Pašutinas jau turi naują darbovietę, Williamsas neigia gandus išėjimą iš "Lokomotiv"
Kaip jau rašėme, užpraeitą trečiadienį Europos taurės varžybose Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (5-2) Vokietijoje netikėtai 82:100 pralaimėjo iki tol vos vieną pergalę savo kraityje
Puikiai žaidęs Gudaitis svariai prisidėjo prie įsibėgėjusio UNICS sustabdymo
Užtikrintą pergalę Eurolygos komandų dvikovoje VTB Vieningoje lygoje iškovojo Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (7-2).Xaviero Pascualio
Grigonio tritaškiai vedė į sunkią pergalę, traumą patyręs Hackettas apsiašarojo
Sunkią pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo tolimais metimais prapliupusio Mariaus Grigonio atstovaujamas Maskvos CSKA (7-2).Dimitrio Itoudžio auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 97:88
Per pusę kėlinio 7 tritaškius pataikiusi Maksvyčio kariauna iš Sibiro parsiveš pergalę
Ketvirtadienį pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama Permės "Parma" (5-4).Lietuvos rinktinės stratego Kazio Maksvyčio auklėtiniai
"Barcos" rūbinėje – Šaro nuostaba, spaudos konferencijoje – prisipažinimas: jau nebetikėjau
Po laimėto trilerio prieš svečius iš Kazanės Šarūnas Jasikevičius aikštėje net persižegnojo, vėliau triumfuojančiais rankų mostais dėkojo „Barceloną“
Šarui įgriso koronavirusas, o klausimas apie spaudimą užvedė: dauguma mūsų – milijonieriai
Šarūnas Jasikevičius tiesiog „užsivedė“ spaudos konferencijoje paklaustas, ar Eurolygos lydere tapusi jo treniruojama „Barcelonos“ komanda nejaučia psichologinio spaudimo,
Eurolygoje – varžovus šluojančių "Barcelona" ir UNIKS klubų dvikova
Aštuonios pergalės iš eilės. Taip dabar Eurolygoje žaidžia Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“. Septynerios laimėtos rungtynės per pastaruosius aštuonis
CSKA su rezultatyviu Grigoniu šventė triuškinančią pergalę Lenkijoje
Triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje šventė Mariaus Grigonio atstovaujamas Maskvos CSKA (6-2).Rusijos klubas išvykoje 93:59 (23:19, 32:13, 20:15, 18:12) nepasigailėjo  Zielona
Kuzminskas ir Gudaitis žaidė rezultatyviai, tačiau "Zenit" suklupo savo aikštėje
Daugeliui Eurolygos klubų sunkiai sekėsi atsigautio po dvigubos savaitės, ne išimtimi tapo ir Artūro Gudaičio bei Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (6-2).Xaviero
Maksvyčio kariauna po lygai rekordinių  trijų pratęsimų palaužė svečius iš Kazachstano
Maksvyčio kariauna po lygai rekordinių trijų pratęsimų palaužė svečius iš Kazachstano
Dramatišką pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama Permės "Parma" (4-4).Lietuvos rinktinės stratego Kazio Maksvyčio
Pašutiną atleidęs Krasnodaro klubas pralaimėjo dviejų pratęsimų dramą
Tikrą dramą VTB Vieningoje lygoje išgyveno vieni Europos taurės lyderių Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (5-4) krepšininkai.Panevėžio "Lietkabelio varžovai išvykoje
Tris kėlinius Kazanėje lygiosiomis grūmęsis "Žalgiris" palūžo ketvirtajame
Kauno "Žalgiris" (3-13) ketvirtąją pergalę šiame Eurolygos sezone nesėkmingai bandė sumedžioti Rusijoje.Jure Zdovco auklėtiniai po atkaklios kovos 53:66 (12:13, 11:13, 19:16, 11:24)
UNIKS strategas: "Žalgiris" ženkliai pagerino savo žaidimą
Eurolygos 16-ame ture turnyro autsaideris Kauno „Žalgiris“ (3/15) sieks sustabdyti savaitės viduryje Maskvoje CSKA krepšininkus sutriuškinusią UNIKS komandą (9/6).Rusiojos
 CSKA strategas neatpažino savo komandos: tai šokiruojantis pasirodymas
Eurolygos 15-ame ture Kazanės UNIKS pateikė didžiausią staigmeną: varžovų aikštėje net 88:67 (27:21, 19:7, 26:23, 16:16) pranoko Maskvos CSKA bei pavijo varžovus pagal iškovotų
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" UNICS sutriuškino CSKA Maskvoje, Grigonis – blankus
Triuškinamą nesėkmę Rusijos klubų dvikovoje Eurolygoje patyrė Mariaus Grigonio atstovaujamas Maskvos CSKA (9-6).Dimitrio Itoudžio auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 67:88 (21:27, 7:19,
Kuzminskas ir Gudaitis svariai prisidėjo prie pergalės Vieningoje lygoje
Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas svariai prisidėjo prie Sankt Peterburgo "Zenit" (6-1) pergalės VTB Vieningoje lygoje.Xaviero Pascualio auklėtiniai namie užtikrintai 90:84 (23:22,
Penktadienį "Žalgirį" priimsiantis UNICS neturėjo vargo Vieningoje lygoje
Užtikrintą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo geležinę gynybą pademonstravę Kaznės UNICS (9-1) krepšininkai.Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 71:54
Juškevičius sužaidė sezono mačą, o Maksvyčio kariauna išbarstė 20 taškų pranašumą
Beveik viso susitikimo metu pirmavę bei 20 taškų pranašumą trečiajame kėlinyje turėję Kazio Maksvyčio auklėtiniai VTB Vieningoje lygoje nusileido Europos taurės A grupės lyderiams.Ado
Lemiamame ketvirtyje subyrėjusi "Maccabi" pratęsė pralaimėjimų seriją
Nesėkmių ruožo Eurolygoje nepavyko nutraukti Tel Avivo "Maccabi" (7/7) klubui, kuris po truputį turnyrinėje lentelėje slenka žemyn.Žydai namuose palaikomi daugiau nei 10 tūkstančių
Timma pakomentavo savo skyrybas su UNIKS: jiems manęs nereikia, kaip ir man nereikia jų
Lapkričio viduryje prie Kazanės UNIKS komandos prisijungęs latvis Janis Timma šią savaitę paliko komandą: klubas nusprendė nebetęsti bendradarbiavimo su šiuo puolėju.29-erių J.
Lengvas lietuviškojo "Zenit" pasivaikščiojimas Vieningoje lygoje
Triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo "Zenit" (5-1) komanda.Xaviero Pascualio auklėtiniai