Lietuvių bendruomenės Londone palaikomi "Wolves" sezoną Europoje uždarė pergalingai

Vilniaus „Wolves“ su Europos taurės („BKT EuroCup“) turnyru atsisveikino pergalingai Jungtinės Karalystės sostinėje. Fantastiškai palaikomi lietuvių bendruomenės Londone, paskutinėse šį sezoną rungtynėse Vilkai įveikė vietos „Lions“ ir iškovojo septintą pergalę A grupėje – 80:85 (23:24, 16:21, 19:21, 20:21).

Iškovojęs 8 pergalę Lietuvos klubas A grupėje užėmė 7 vietą ir liko šalia atkrintamųjų ribos. Tuo tarpu 6 nesėkmę patyrusi Londono ekipa grupių etapą užbaigė trečioje vietoje ir tęs kovą dėl taurės.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo svečiai ir vedami komandos kapitono Regimanto Minioto pirmavo 12:7. Pirmajame kėlinyje likus žaisti 3 minutes, „Lions“ išlygino rezultatą (14:14), bet iniciatyvos perimti nesugebėjo. Tre‘Shawnas Thurmanas pataikė pora tolimų metimų, kurie išlaikė vilniečius priekyje minimalia persvara – 23:24.

Antrajame ketvirtyje įsibėgėjo Christianas Mekowulu. Per šešias jo minutes vidurio puolėjas surinko 11 taškų, o „Wolves“ susikrovė 8 taškų pranašumą – 38:30. Dar po kelių minučių svečiai pirmavo 43:34 po Jeffery Tayloro metimo. Vis tik, Londono krepšininkams iki ilgosios pertraukos deficitą pavyko sumažinti iki 6 taškų.

Po pertraukos banguotas komandų žaidimas tęsėsi. Iš pradžių „Wolves“ darsyk nutolo 9 taškų atstumu, bet po poros minučių sėkminga atkarpa atsakė „Lions“ ir darsyk priartėjo 4 taškų atstumu (46:50).  Dar po minutės jau Londono komandos treneris paprašė pertaukėlės pasitarimui, nes komandas ėmė skirti 11 taškų po R. Minioto metimo – 57:46. Vis tik, šeimininkams kėlinio pabaiga susiklostė sėkmingiau, skirtumas vėl ištirpo – 64:60 priekyje buvo Vilkai.

Dideliam vietos sirgalių džiaugsmui, paskutinio ketvirčio pradžioje Joshas Sharma išvedė „Lions“ į priekį – 69:67. Kėlinio viduryje pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų. „Wolves“ puolimą paskui save ėmė vesti Kristupas Žemaitis, pataikęs porą nepaprastai svarbių tritaškių, po kurių vilniečiai galėjo kiek lengviau atsikvėpti – 80:75. Likus žaisti mažiau nei pusantros minutės, J. Tayloras pataikė abu baudų metimus. „Wolves“ pirmavo šešių taškų persvara 84:78. Per likusį laiką Londono ekipa bandė gelbėtis tolimais metimais, bet jie tikslo nepasiekė.

„Wolves“ ekipoje taškus pelnė: Jeffery Tayloras ir Christianas Mekowulu po 18, Kristupas Žemaitis 12, Garrisonas Brooksas ir Regimantas Miniotas po 11, Vaidas Kariniauskas 8, Tre‘Shawnas Thurmanas 6, Vitalijus Kozys 1. Arnas Beručka ir Eigirdas Žukauskas nepasižymėjo, Rasheedas Sulaimonas aikštėje nepasirodė.

„Lions“ gretose rezultatyviausiai žaidė po 16 taškų surinkę Davidas Nwaba ir Matthew Morganas.

Mače su "Virtus" žalgiriečiai vilkės išskirtines čempioniškas aprangas
Kovo 19 dieną į „Žalgirio“ areną susirinksiančių žiūrovų laukia ypatingas vakaras. Kaune bus žaidžiamos ne tik Eurolygos rungtynės su Bolonijos „Virtus“ komanda,
Rezultatyviai žaidusio Rubštavičiaus sezonas Australijoe – baigtas
Mantas Rubštavičius žaidė rezultatyviai, tačiau jo atstovaujama komanda baigė pasirodymą šio sezono Australijos pirmenybėse.Naujosios Zelandijos "Breakers" išvykoje
Eurolygos vasario mėnesio MVP – Motiejūno komandos lyderis
Donato Motiejūno komandos draugas Monako "AS Monaco" klube Mike'as Jamesas pripažintas Eurolygos vasario mėnesio MVP.Amerikietis vedė savo ekipą į visas tris pergales. Sašos
Sargiūnas – apie pusmetį su Braziu ir naująjį "Neptūno" strategą
Klaipėdos „Neptūnas“ šiuo metu „Betsafe-LKL“ yra ilgiausiai nelaiminti komanda. Iš krepšinio žemėlapio išnykus „Gargždams“, klaipėdiečiai
Poythressui nustatyta hemiparezė – "Emporio Armani" puolėjas nevaldo pusės veido raumenų
Milano "Emporio armani" aukštaūgiui Alexui Poythressui nustatyta hemiparezė – atletas negali kontroliuoti vienos veido pusės raumenų.Kaip pranešė "dizainerių"
Nurkičius – penktasiis žaidėjas XXI amžiuje atkovojęs 30+ kamuolių per mačą
Šiąnakt Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje Finikso "Suns" savo gerbėjų akivaizdoje 110:118 nusileido Oklahomos "Thunder" ekipai.Aikštės šeimininkams
"Suns" pagerbė Stoudemire'ą
Finikso "Suns" pagerbė klubo legendą Amare'ą Stoudemire'ą ir iškėlė į arenos palubes 32-ąjį numerį, kurio niekada negalės psirinkti joks kitas komandos žaidėjas.Arizonos
Bostone – visiška GSW kapituliacija, San Antonijuje – įspūdingas Wembanyamos vakaras
NBA čempionate sekmadienį vakare Bostono „Celtics“ (48/12) namuose net 140:88 (44:22, 38:16, 33:24, 25:26) nepasigailėjo San Francisko „Golden State Warriors“ (32/28) ekipos,
JAV rungtyniaujanti Viktorija Matulevičius pagerino mokyklos rezultatyvumo rekordą
Montinio katalikiškąją mokyklą šiemet baigsianti lietuvių išeivė Viktorija Matulevičius, keturis sezonus atstovavo „Lady Broncos” krepšinio komandai. Šiemet
Nukraujavę "Šiauliai" dramatiškai nukovė jonaviečius
Nukraujavę „Šiauliai“ (5-14) pergalingai sugrįžo į „Betsafe-LKL“ kovas po rinktinių pertraukos.Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose 89:86 (28:25, 17:16,
"Pieno žvaigždės" prisiviliojo Lietuvoje jau žaidusį prancūzą
Su Josephu Bakeriu atsisveikinusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa turi naujoką, komandą iki sezono pabaigos papildė Lietuvoje jau pažįstamas Darylas Doualla. Talentingas gynėjas
Karaliaus rekordinį vakarą apkartino galingas serbo pasirodymas (rezultatai)
LeBronas Jamesas peržengė istorinę 40 tukst. taškų ribą, bet Los Andželo „Lakers“ (33-29) namie 114:124 (33:27, 33:31, 23:31, 25:35) nusileido Denverio „Nuggets“ (42-19),
Džiaugsmo neslėpęs ir nesikuklinęs Žibėnas teiravosi, ar tai – ne istorinė pergalė
Savo pasirodymą tarptautinėje arenoje anksti baigęs Vilniaus „Rytas“ (17-2) tikisi patriukšmauti vietiniame fronte, kur kol kas turnyro lentelėje žengia koja kojon su šalies
"Wolves" turėjo paplušėti prieš mažeikiškius su debiutavusiu Antetokounmpo
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) kovos grįžo į ekranus. Pergalių skaičių šeštadienio popietę pasipildė Vilniaus „Wolves“ (14-6) vyrai, kurie
Lietuvių duetas nukalė pergalę Eurolygos jaunimo turnyre
Antrą lengvą pergalę iš eilės Belgrade vykstančiame Eurolygos jaunimo turnyre „Adidas Next Generation“ įsirašė dviejų lietuvių atstovaujama. „Barcelona“ (2-0).Katalonai
Įspūdinga Shaqo ataka prieš "Žalgirį" – antroje vietoje, Top 10 – ir Šmito dėjimas
Triuškinantis Shaquielle'o McKissico dėjimas į Kauno „Žalgirio“ krepšį šią savaitę Eurolygos įspūdingiausių akimirkų rinkinyje nusileido tik vienam epizodui
Nusivylęs "Žalgirio" lyderis gynė strigusį Birutį: prastai atrodėme visi
Po nesėkmingų rungtynių Eurolygoje Keenanas Evansas kalbėjo apie komandą iš vėžių išmušusią rinktinių pertrauką bei žavėjosi komandos aistruoliais, rašo Krepšinis.lt.Kauno
NBA G lygoje – galingas Buzelio dublis bei blokų gausa
Galingą dvigubą dublį surinkęs Matas Buzelis nepadėjo savo atstovaujamai komandai švęsti pergalės NBA G lygoje."G League Ignite" (2-24) išvykoje 87:117 (22:26, 25:26, 24:33,
Sabonio nesustabdė ir Gobertas, o "Kings" parklupdė vienus NBA lyderių
Sunkią ir svarbią pergalę NBA čempionate iškovojo dėl vietos atkrintamosiose besipešantys Sakramento „Kings“ (34-25) vyrukai, rašo Krepšinis.lt.Mike'o Browno
Po nulinio vakaro Valančiūnas grįžo į senas geras vėžes
Praėjusiame mače trenerio sprendimu vos 7 minutes žaidęs, o likusį laiką žiūrovo vaidmenį atlikęs Jonas Valančiūnas šį kartą įnešė savo indėlį į Naujojo Orleano „Pelicans“
Kalbos įgūdžius tobulinantis Brazdeikis svajoja rinktinėje žaisti su broliu
Po pergalės Kaune Ignas Brazdeikis teigė, jog tobulina lietuvių kalbos žinias, bei patvirtino vasarą ketinantis prisijungti prie Lietuvos rinktinės, rašo Krepšinis.lt.Kauno „Žalgiriui“
Trinchieri lygino „Žalgirį“ su iš tinklo išjungtu prietaisu: visur degė raudonos lemputės
Eurolygos vicečempionai grąžino Kauno „Žalgirį“ (11-16) į jo lentyną. Tai – paties Andrea Trinchieri žodžiai, ištarti po pirmosios kauniečių nesėkmės namuose treniruojant
Po pertraukos sugriuvęs "Žalgiris" gavo antausį nuo "Olympiacos"
Po pertraukos sugrįžusios Eurolygos kovos Kauno „Žalgirio“ (11-16) krepšininkus pasitiko pralaimėjimu. Andrea Trinchieri auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 76:95
Rekordinius 111 taškų sušveitę Jasikevičiaus auklėtiniai susitvarkė su "Baskonia"
Pergalingai į Eurolygos batalijas grįžo Turkijos taurės laimėtoja Stambulo „Fenerbahče“ (16-11), rašo Krepšinis.lt.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai uraganinio
Latvija pakilo į rekordines aukštumas, o niuksą gavusi Lietuva – ties FIBA reitingo dešimtuko riba
Pasibaigus pirmam atrankos langui Afrikoje, Amerikoje, Azijoje ir Europoje FIBA paskelbė atnaujintą rinktinių reitingą, rašo Krepšinis.lt.Jame nepakito Lietuvos krepšininkų vieta.
Vainauskas: kad  "Žalgiris" visose grandyse yra patraukliausias klubas jaunimui – abejonių nėra
Vainauskas: kad "Žalgiris" visose grandyse yra patraukliausias klubas jaunimui – abejonių nėra
Jauni, talentingi, tobulėjantys sulig kiekviena savaite, todėl pavojingiausi paskutinėje sezono stadijoje – Kauno „Žalgirio“ dubleriai tai įrodė praėjusiais metais, tapdami Nacionalinės
Šeškaus kariaunos gretas sustiprino Marinkovičius
Jonavos "CBet" ekipos priekinę liniją sustiprino nemažai patirties įvairių šalių lygose sukaupęs 30-metis 207 cm ūgio Ivanas MarinkovičiusCentro ir sunkiojo krašto pozicijose
"Wolves" kapitonas Miniotas: svarbiausia – neatsipalaiduoti
Dėl rinktinių pertraukos tris savaites be krepšinio buvusi Vilniaus „Wolves“ komanda šeštadienį sugrįš į „Betsafe-LKL“ čempionato kovas. Sostinės

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07