Maccabi

"Fenerbahce" antrą kartą prieš šį sezoną nukovė "Maccabi"
Atėnuose startavo Pavloso Giannakopouloso keturių komandų atminimo turnyras. Jame jau antrą kartą prieš šį sezoną susitiko Turkijos ir Izraelio čempionai.Stambulo "Fenerbahce"
Eurolygos grandų dvikovoje "Fenerbahce" palaužė "Maccabi" krepšininkus
Zadare (Kroatija) vykstančiame šešių komandų tarptautiniame krepšinio turnyre antrą nesėkmę iš tiek pat galimų patyrė Tel Avivo "Maccabi" krepšininkai.Penktadienį
J.Mačiulis per pratęsimą vedė į pergalę prieš "Maccabi", AEK laimėjo turnyrą Kipre
Visas tris komandas iš Eurolygos netikėtai įveikusii Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK komanda laimėjo keturių ekipų turnyrą OPAP Nikosijoje (Kipras)Sekmadienį Graikijos klubas po pratęsimo
Vienu "Maccabi" lyderių buvęs N.Cole'as oficialiai papildė Italijos klubo gretas
Didžiąją savo karjeros dalį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) praleidęs Norrisas Cole'as praėjusį sezoną savo žaidimu turėjo įsiminti ir Eurolygos turnyro žiūrovams.Tel
"Maccabi" radare - dar vienas NBA rungtyniavęs aukštaūgis
Tel Avivo "Maccabi" klubas ir toliau dairosi į krepšininkus iš stipriausios pasaulio lygos NBA.Šįkart žydų dėmesį patraukė 26 -erių metų 206 cm ūgio puolėjas Tarikas
NBA rungtyniavęs aukštaūgis papildė "Maccabi"
Tel Avivo "Maccabi" klubas ir toliau rikiuojas gretas ateinančiam sezonui bei į savo gretas pasikvietė pajėgų aukštaūgį, kelis sezonus praleidusį Nacionalinėje krepšinio
"Maccabi" legionierius pasirašė sutartį su NBA klubu
Tel Avivo "Maccabi" klubas neteko vieno iš savo krepšininkų - australas Jonah Boldenas keliasi į NBA.Pranešama, kad sėkmingai NBA Vasaros lygoje pasirodęs 22 -ejų metų
"Maccabi" pratęsė kontraktą su J.Pargo
Tel Avivo "Maccabi" klubas oficialiai paskelbė apie kontrakto su patyrusiu gynėji Jeremy Pargo pratęsimą.Amerikietis Izraelio čempionų gretose jau žaidė 2010-2011 ir 2014-2015 metų sezonuose,
S.Wilbekinas keliasi į  "Maccabi"
S.Wilbekinas keliasi į "Maccabi"
Stambulo "Darussafaka" klubą į Europos taurės turnyro sostą atvedęs amerikietis Scottie Wilbekinas pagaliau buvo "sumedžiotas".Dėl šio krepšininko į kovą stojo
Į kovą dėl Europos taurės MVP stojo ir "Maccabi"
Stambulo "Darussafaka" klubą į Europos taurės turnyro sostą atvedęs amerikietis Scottie Wilbekinas tapo itin patrauklia alternatyva įvairiems Europos klubams, kurie pasiruošę
"Maccabi" į savo gretas vilioja varžovų gretose žibėjusius amerikiečius
Izraelio čempionų titulą po trejų metų pertraukos susigrąžinusi Tel Avivo "Maccabi" komanda nusitaikė į varžovų lyderius.Pranešama, kad vos pasibaigus sezonui "Maccabi"
"Maccabi" po ilgokos pertraukos susigrąžino Izraelio čempionų titulą
Tel Avivo "Maccabi" klubui šį sezoną nepavyko pasiekti Eurolygos ketvirtfinalio, tačiau vienas iš tikslų buvo įgyvendintas - į Izraelio flagmano rankas sugrįžo šalies
Izraelyje maištas sustabdytas - sezonas bus pratęstas
Maištas Izraelio aukščiausioje lygoje baigtas, pavyko išvengti beprecedentės sezono pabaigos.Penktadienį pranešta, kad lygos vadovybė pasirašė sutartį su žaidėjų
Į "Maccabi" grįžta J.Pargo
Į Eurolygos atkrintamąsias varžybas nepatekusi, bet Izraelio čempionų titulą siekianti susigrąžinti Tel Avivo "Maccabi" susigrąžino buvusį komandos lyderį."Geltonieji" iki
M.Jameso dvitaškis pražudė "Maccabi" ir garantavo kelialapį "Žalgiriui"
Atėnų "Panathinaikos" (17/11) klubas pergalė Tel Avive kelialapį į Eurolygos ketvirtfinalį garantavo ne tik patiems Graikijos čempionams, bet ir Kauno "Žalgiriui"."Žalieji"
"Fenerbahce" neleido žydams pagalvoti apie pergalę
Nesunkią pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo vietą atkrintamose varžybose jau užsitikrinusi Stambulo "Fenerbahce" (19/8) komanda.Čempionų titulą ginantys Željko
S.Weemsui buvusios komandos nubausti nepavyko
Į Eurolygos kovas sugrįžęs Sonny Weemsas vilkėdamas Stambulo "Anadolu Efes" (6/19) komandos aprangą stojo į kovą prieš buvusią komandą, su kuria išsiskyrė ne itin draugiškai.Vis
CSKA Tel Avive užtikrintai įveikė "Maccabi"
Nesunkią pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo turnyrinės lentelės viršūnėje įsitvirtinusi Maskvos CSKA (19/5) komanda.Visa mačą pirmavę Rusijos čempionai svečiuose
"Barcelona" nesėkmės tęsiasi - pralaimėta ir Tel Avive
Nors Barselonos "Barcelona Lassa" (7/15) pakeitė trenerį, bet Svetislavas Pesičius dar nespėjo stoti prie komandos vairo, o katalonai patyrė dar vieną nesėkmę Eurolygoje.Ketvirtadienį
"Žalgirio arena" bus sausakimša, o ekspresas atveš dutūkstantąjį faną
Šiandien „Žalgirio arena“ ne tik vėl bus sausakimša, bet ir sulauks du tūkstantojo fano, atvykstančio „Žalgirio ekspreso“ autobusu. Į Eurolygos rungtynes su
"Maccabi" užtikrintai įveikė serbus ir išlieka aštuntuke
Tel Avivo "Maccabi" (10/9) komanda gerina savo situaciją kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį.Žydai savo aikštėje 89:75 (23:16, 24:13, 17:23,. 25:23) nugalėjo Belgrado
"Olympiacos" davė skaudžių pamokų "Maccabi"
Lengvą pasivaikščiojimą Eurolygoje turėjo Pirėjo "Olympiacos" (13/5) komanda. Graikai savo sirgalių akivaizdoje 94:64 (24:16, 29:24, 17:11, 24:13) nesulaukė pasipriešinimo
"Maccabi" išsikapstė prieš vokiečius, "Fenerbahce" pranoko Ispanijos čempionus
Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Tel Avivo "Maccabi" (9/8) komanda. Ties atkrintamųjų varžybų riba balansuojantys žydai savo aikštėje paskutinėmis sekundėmis
Antroje pusėje iniciatyvą perėmusi "Unicaja" išsivežė pergalę iš Tel Avivo
Svarbią pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Malagos "Unicaja" (7/8) komanda.Andalūzai kiek netikėtai perėmę iniciatyvą antoje rungtynių dalyje išvykoje 89:78
"Maccabi" savo tvirtovėje parbloškė Eurolygos čempionus
Neparankią pergalę Eurolygoje pasiekė Kauno "Žalgirio" turnyrinės lentelės kaimynė Tel Avivo "Maccabi" (8/6) komanda. Žydai savo sirgalių akivaizdoje įtikinamai 82:73 (24:15,
"Maccabi" namie palaužė Ispanijos čempionus
Tel Avivo "Maccabi" (7/4) iškovojo dar vieną sunkią pergalę Eurolygoje.Ketvirtadienį Neveno Spahijos auklėtiniai namie 94:91 (25:21, 21:25, 23:19, 25:26) įveikė Ispanijos čempionus
"Žalgiriui" nepavyko laimėti Tel Avive (Š.Jasikevičiaus video komentaras)
Artūro Milaknio tolimų šūvių dėka Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Tel Avive išsikapstė iš gilios duobės. Visgi, galiausiai Eurolygos dešimtojo turo
P.Koponeno ir R.Sanderso duetas nutiesė pergalę katalonams
Lengvą pergalę Eurolygos reguliaraus sezono devinto turo rungtynėse pasiekė Barselonos "Barcelona Lassa" (4/5) komanda. Katalonai vedami amerikiečio Rakimo Sanderso ir suomio Petteri

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08