N.De Colo vedamas CSKA - Eurolygos finale

Pirmuoju Eurolygos finalo dalyviu tapo Maskvos CSKA klubas, kuris dėl elitinio Europos žemyno turnyro trofėjaus kovos po trejų metų pertraukos. Dmitrio Itoudžio kariauna pusfinalyje po atkaklios kovos 88:81 (23:12, 24:25, 21:22, 20:22) nugalėjo kitą Rusijos klubą Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban".

Finale CSKA krepšininkai susitiks su Stambulo "Fenerbahce" ekipa.

Armiečiai į finalo ketvertą pateko ketvirtfinalio serijoje 3:0 įveikę Belgrado "Crvena Zvezda" krepšininkus, tuo tarpu Krasnodaro klubas pirmą kartą istorijoje pravėrė Eurolygos finalo ketverto duris ketvirtfinalio serijoje po dramatiškos kovos 3:2 parklupdęs Barselonos komandą.

Pirmuosius taškus Eurolygos finaliniame ketverte pelnė vienas CSKA lyderių Nando De Colo - 2:0. Pirmame kėlinyje sužaidus kiek daugiau 2 minutes armiečiai pirmavo jau 9:0. "Lokomotiv-Kuban" taškų sąskaitą atidarė Malcolmas Delaney - 2:9. Nors po šalto dušo rungtynių pradžioje Krasodaro krepšininkai sugebėjo atsikvošėti ir sumažinti atsilikimą - 11:17, kėlinio pabaigą kur kas geriau sužaidęs CSKA klubas po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 23:12.

Antro kėlinio pradžia priklausė Dontaye Draperiui, kuris pelnė 5 taškus iš eilės ir aptirpdė komandos deficitą iki 6 taškų - 17:23. Andrėjus Voroncevičius smeigė tritaškį, Vitalijus Fridzonas pridėjo dvitaškį ir sužaidus pusę antro ketvirčio CSKA pranašumas vėl išaugo iki dviženklio - 32:21. Po pirmųjų Milošo Teodosičiaus taškų armiečiai įgijo rekordinę 16 taškų persvarą - 47:31. Dar prieš didžiąją pertrauką "Lokomotiv-Kuban" surengė spurtą 6:0 ir komandos į rūbines patraukė CSKA pirmaujant 47:37.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo penkiais CSKA taškais, tačiau čia pat tritaškiu atsakė M.Delaney, o rezultatas tapo 52:40. Sužaidus šešias minutes Ryanas Broekhoffas pelnė dvitaškį ir vėl priartino "Lokomotiv-Kuban" ekipą iki vienženklės atžymos - 49:58. Po trijų tikslių M.Delaney baudos metimų CSKA pranšumas dar labiau aptirpo 60:54. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė N. De Colo vedami Rusijos čempionai, kurie prieš lemiamą kėlinį turėjo apčiuopiamą 9 taškų persvarą - 68:59.

Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė tolimais metimais, o skirtumas liko nepakitęs - 71:62. Dmitrio Itoudžio kariauna surengė dar vieną "sausą" atkarpą 6:0 ir vėl atitrūko - 78:62. Individualiomis M.Delaney ir D.Draperio pastangomis Krasnodaro klubui dar pavyko šiek tiek priartėti 70:82. Likus mažiau nei trims minutėms "Lokomotiv-Kuban" vis dar nekėlė baltos vėliavos ir sumažino deficitą iki 7 taškų - 75:82. CSKA atlaikė paskutinius varžovų bandymus pakreipti rungtynių eigą jiems naudinga linkme ir žengė į finalą - 88:81.

"CSKA": N.De Colo (9/14 dvit., 2/4 trit., 6/6 baudos) - 30, V.Fridzonas - 13, A.Voroncevičius ir V.Chriapa po 9, M.Teodosičius (6 rez. perd.) ir K.Hinesas (8 atk. kam.) po 8, C.Higginsas - 7, N.Kurbanovas - 4 taškai.

"Lokomotiv-Kuban": M.Delaney (4/9 trit., 12/12 baudos, 8 išprov. praž.) - 26, D.Draperis - 17, A.Randolphas (11 atk. kam.) - 13, R.Broekhoffas - 10, M.Janningas - 7, Ch.Singletonas - 6 taškai.

Komentuoti
MrVycka2016-05-13 21:54:57 Cituoti
na, aš žiūrėjau ne visas nuolat, nes žiūrėjau ir žalgirį, tačiau kiek mačiau, tai nepasigedau to bijojimo mest arba bent jau bandyti mest...
Greatest2016-05-13 21:23:05 Cituoti

Sakyčiau dar buvo minusas, kad pritrūko įvairumo, viskas tas pats per tą patį ir truputį per mažai užsivedimo. Maccabi pernai neturėjo irgi favoritų statuso, bet užtat dėl kovingumo ir nusiteikimo tapo čempionais.
antasulc2016-05-13 21:17:36 Cituoti
Jei Loko būtų žaidęs kaip prieš Barsą, tai laimėtų. Bet žaidė panašiai į Žalgirį - bumsėjimas, bijojimas mesti.
Greatest2016-05-13 20:57:27 Cituoti
Aš tai CSKA linkiu tik nesėkmių, visuose frontuose. Nuobodi komanda be fanų. Atvažiuoja net į FINAL 4 tik žaidėjų žmonos, nulinė atmosfera.
MrVycka2016-05-13 20:44:44 Cituoti
jei prieš baskus, tai ir aš linkiu, bet jei prieš turkus - pergalės...
Greatest2016-05-13 20:36:09 Cituoti
Manau, kad CSKA finale vėl pralaimės. Ateina lemiamos momentai ir jie apsišika. To ir linku.
MrVycka2016-05-13 19:52:21 Cituoti
gana įdomi pirma pusė, nors ir matosi cska pranašumas, bet nuolat, kai jau norisi pasakyti: dbar tai prasidės vieni vartai, sugeba atsigauti krasnodaras...kažkaip įtariu, kad antras pusfinalis irgi nebus žiauriai į vienus vartus, o laimės turkai, kad ir kaip to nenorėčiau...tai geriau taip ir būna - be fuksų tegu būna finalas, nes kubanė su bakais daug kam patiktų, tačiau juk nesąžininga, kai žaidžia net ne viena realiai silpnesnė komnda, o abi...

CSKA paskutiniame kėlinyje išplėšė pergalę Malagoje
Europos taurės laimėtojas Malagos "Unicaja" (3/6) klubas turėjo progą nukauti vieną Eurolygos favoritų Maskvos CSKA (7/2) ekipą, tačiau subyrėjo paskutiniame ketvirtyje.Joano Plazos
VEF su A.Labucku ir toliau neišsikapsto iš VTB turnyro lentelės dugno
Latvijos čempionė Rygos VEF (1/5) komanda, kurios garbę gina Arnas Labuckas ir toliau neranda kelio į pergales VTB Vieningoje lygoje.Rygiečiai svečiuose 70:83 (14:18, 25:28, 19:22, 12:15) nusileido
CSKA nepaliko vilčių Ispanijos čempionams
Triuškinančią pergalę Eurolygos reguliaraus sezono šešto turo rungtynėse iškovojo Maskvos CSKA (5/1) komanda.Viena turnyro favoričių savo aikštėje 94:67 (20:19,
Rusijos milžinų dvikovoje - CSKA pergalė prieš "Chimki"
Pirmadienį VTB Vieningoje lygoje susitiko du Rusijos grandai ir praėjusio sezono finalo dalyviai.Čempiono titulą ginantis Maskvos CSKA (6/0) klubas išvykoje 96:81 (21:27, 30:16, 21:25, 24:13)
N.De Colo prieš mačą Maskvoje: "Žalgiris" niekada nepasiduoda (video)
Ketvirtadienio vakarą Maskvos CSKA krepšininkai jau buvo baigę savo vakarinę treniruotę, kai į „Megasport“ areną treniruotis atvyko Kauno „Žalgirio“ komanda. Rusijos
"Žalgiris" bandys pirmą kartą Eurolygos istorijoje laimėti Maskvoje
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai rytoj sieks antrą kartą Eurolygoje įveikti Maskvos CSKA klubą. Vienintelį sykį nuo 2000 metų žalgiriečiai maskviečius nugalėjo praėjusį sezoną
L.Westermanno trauma sunkesnė, nei manyta, prancūzas prieš "Žalgirį" nežais
Kaip jau rašėme, prieš penktadienį Maskvoje vyksiančią Eurolygos dvikovą su Kauno "Žalgiriu" lengvą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo čempiono titulą ginantis
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" CSKA sutriuškino VEF su A.Labucku
Prieš penktadienį Maskvoje vyksiančią Eurolygos dvikovą su Kauno "Žalgiriu" lengvą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo čempiono titulą ginantis ir be pralaimėjimų
Buvusių žalgiriečių akistatoje pergale džiaugėsi L.Westermannas
Po puikaus sezono Kauno „Žalgiryje“ į galingesnes Eurolygos komandas sparnus pakėlę Leo Westermannas ir Brockas Motumas penktadienio vakarą pirmą kartą žaidė vienas prieš kitą.Pergale
"Lietuvos rytas" - "Lokomotiv": bandymas perrašyti nepalankią istoriją
Praėjusią savaitę pirmąją pergalę Europos taurės turnyre iškovoję Rimo Kurtinaičio auklėtiniai neketina sustoti. Antradienį vilniečiai stengsis nudžiuginti „Siemens“ arenoje
"Lokomotiv-Kuban treneris S.Obradovičius: "Lietuvos rytas" eina tinkama linkme
Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa vadinama viena iš pagrindinių favoričių triumfuoti Europos taurės turnyre, tačiau klubo vyr. treneris Saša Obradovičius kol kas nėra
"Lietuvos ryto" grupėje - M.Grigonio klubo nesėkmė Rusijoje
Europos taurės turnyro C grupėje, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus "Lietuvos rytas", pirmą nesėkmę patyrė Mariaus Grigonio atstovaujama Berlyno "Alba" (1/1) komanda.Vokietijos
"Lietuvos ryto" varžovų gretas papildė iš CSKA perėjęs D.Kulaginas (video)
Rusijos nacionalinės rinktinės žaidėjas Dmitrijus Kulaginas iš Maskvos CSKA klubo pereina į Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" ekipą.Dabartinė rusų komanda yra Vilniaus "Lietuvos
"Chimki" nutraukė 7 metus trukusią CSKA pergalių seriją A.Gomelskio turnyre
Jubiliejiniame, dešimtajame, Aleksandro Gomelskio taurės turnyre nutrūko septynis metus trukusi Maskvos CSKA pergalių serija.Ketvirtadienį "USK CSKA" arenoje Maskvos srities "Chimki"
R.Vyšniauskas. Eurolygos komandų reitingas (1-8 vietos)
R.Vyšniauskas. Eurolygos komandų reitingas (1-8 vietos) (1)
Jau atslūgus emocijoms po Europos krepšinio čempionato, pradedu ruoštis klubinio krepšinio sezonui. Po truputį startuoja nacionaliniai čempionatai, o aš skirsiu dėmesį
"Lietuvos ryto" varžovų dvikovoje Krasnodaro klubas sutriuškino "Partizan"
Antradienį Belgrade vykstančio "Mega Bemax Cup" finalo pusfinalyje susitiko dvi komandos, kurios bus Vilniaus "Lietuvos ryto" varžovės Europos taurės turnyro C grupėje.Krasnodaro
CSKA pasikvietė rusą vidurio puolėją
Maskvos CSKA klubas sudėtį papildė aukštaūgiu Alanu Makijevu. Rusijos klubas su krepšininku sudarė vienerių metų sutartį.A.Makijevas profesionalo karjerą pradėjo 2011 metais Saratovo
Su CSKA atsisveikinęs amerikietis apsivilks "Unicaja" aprangą
Į Eurolygos kovas sugrįžtanti Malagos "Unicaja" sustiprino savo priekinę liniją patyrusiu amerikiečiu.Skelbiama, kad andalūzai pasiekė susitarimą su su 33 -ejų metų 208 cm ūgio vidurio
Ispanas S. Rodriguezas oficialiai grįžta į Europą
Po vienerių metų pertraukos praleistų pajėgiausioje planetos lygoje už Atlanto 31 -erių metų 191 cm ūgio ispanas Sergio Rodriguezas grįžta rungtyniauti į Europą.Oficialiai paskelbta, kad
Buvęs "Neptūno" ir "Sakalų" žaidėjas G.Šuchavcovas palieka "Lietuvos ryto" varžovų komandą
Vilniaus "Lietuvos ryto" varžovas Europos taurės turnyre Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" klubas nusprendė pasakyti "ačiū" Grigorijui Šuchovcovui, kuris Rusijos ekipai
CSKA gynybą po krepšiu "cementuos" O. Hunteris
Maskvos CSKA klubas rado pamainą kalnų nenuvertusiam ir išvykusiam Jamesui Augustine'ui.Užsienio žiniasklaidos šaltinių duomenimis, armiečių priekinę liniją sustiprino patikima
"Lietuvos ryto" varžovų gretas papildė puolėjas rusas
Vilniaus "Lietuvos ryto" varžovas Europos taurės varžybose Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" klubas pasirašė dvejų metų sutartį su Pavelu Antipovu.Rusas iki šiol yra
CSKA oficialiai paskelbė: M.Teodosičius palieka komandą
Jau seniai kalbama, kad visko Senojo žemyno krepšinyje pasiekęs Milošas Teodosičius bandys laimę NBA, o karjerą greičiausiai tęs Čikagos "Bulls" komandoje.Penktadienį Maskvos
S. Rodriguezas gali užimti M. Teodosičiaus vietą CSKA gretose
Praėjusį sezoną po ilgos pertraukos į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA) sugrįžusį ispaną Sergio Rodriguezą po metų pertraukos galbūt vėl išvysime rungtyniaujantį Eurolygoje.Pranešama,
Buvęs žalgirietis I.Vougioukas paliko Krasnodaro klubą
Buvęs žalgirietis Ianas Vougioukas neužsibuvo Rusijoje. Praėjusią vasarą kontraktą pagal formulę "1+1" pasirašęs graikas tapo nebereikalingas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban"
CSKA nori išpirkti Ch.Singletoną ir siūlo jam milžinišką kontraktą
VTB Vieningosios lygos čempionas Maskvos CSKA klubas. Pranešama, kad rusai nusitaikė į Atėnų "Panathinaikos" aukštaūgį Chrisą Singletoną.Teigiama, kad amerikiečiui pasiūlytas
M. Teodosičius pripažino paliksiantis Rusiją
Maskvos CSKA klubo garbę šešerius metus gynęs ir ne vieną titulą su juo iškovojęs serbas Milošas Teodosičius paliks Rusiją.Šį faktą pripažino pats krepšininkas,
C.Higginsas pratęsė kontraktą su CSKA
Maskvos CSKA klubas nutarė pasilikti savo gretose nuo 2015 metų Rusijoje rungtyniaujantį Cory Higginsą.Kaip praneša oficialis VTB Vieningosios lygos čempionų svetainė, su amerikiečiu pasirašytas

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45