Prieš dvikovą su "Žalgiriu" baskai nesulaikė buvusio žalgiriečio ir krito Barselonoje

Prieš Eurolygos dvikovą su Kauno "Žalgiriu" nesėkmę tikrame trileryje Ispanijos pirmenybėse patyrė Vitorijos "Baskonia" (1/1) klubas.

Sekmadienį Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai išvykoje tik per pratęsimą 87:95 (19:24, 23:18, 21:16, 17:22, 7:15) turėjo pripažinti Barselonos "Barcelona" (2/0) žvaigždyno pranašumą.

Prieš prasidedant paskutinei minutei svečiai pirmavo 80:77, tačiau dukart prarado kamuolį, o rezultatą išlyginę katalonai turėjo laiko paskutinei atakai, tačiau Cory Higginso metimą blokavo Patricio Garino - pratęsimas. Papildomo laiko metu sėkmė lydėjo šeimininkus.

Du praėjusius sezonus "Žalgirio" marškinėlius vilkėjęs Brandonas Daviesas buvo rezultatyviausias ir naudingiausias dvikovos žaidėjas, o jo tolimas metimas paskutinę pratęsimo minutę galutinai sužlugdė baskus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs "centras" per 33 minutes įmetė 24 taškus (6/11 dvit., 2/3 trit., 6/7 baudų), atkovojo 11 (5 - puolime) bei perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 35 efektyvumo balus.

22 taškus pridėjo Nikola Mirotičius (4/10 dvit., 2/2 trit., 8/10 baudų, 6 atk. kam.), 14 - Malcolmas Delaney, 10 - C.Higginsas (0/4 trit.).

Pralaimėjusiems Tornike Shengelia (4/9 dvit., 2/6 trit.) pelnė 16, P.Garino (4/6 trit.) - 14, Shavonas Shieldsas (6/8 dvit.) ir Youssoupha Fallas (6/7 dvit., 12 atk. kam., 2 bl.) - po 12, Mattas Janningas (3/6 trit.) - 11, Pierria Henry (5 atk. kam., 7 rez. perd., 7 kl.) ir Michealis Ericas - po 8 taškus.

"Baskonia" su "Žalgiriu" susitiks Kaune penktadienį, spalio 4 dieną.

E.Mockevičius prieš būsimus "Žalgirio" varžovus žaidė naudingiausiai komandoje
Solidžias rungtynes sužaidusio Egidijaus Mockevičiaus indėlio komandos pergalei Ispanijos ACB pirmenybėse nepakako.Lietuvio atstovaujama Fuenlabrados "Montakit" (4/8) namie 70:81 (19:18,
A.Kulboka buvo naudingiausias, tačiau jo komanda patyrė nesėkmę Ispanijoje
Arnoldas Kulboka žaidė rezultatyviausiai ir naudingiausiai savo komandoje, tačiau tai neišgelbėjo nuo pralaimėjimo Ispanijos pirmenybėse.Bilbao "RETAbet" (5/6) klubas savo gerbėjų
Siautėti nesiliaujantis Sh.Larkinas atvedė Eurolygos vicečempionus į triuškinančią pergalę
Praėjusią savaitę Eurolygos visų laikų rezultatyvumo rekordą pagerinęs Shane'as Larkinas nesiliauja siautėti, o jo atstovaujamas Stambulo "Anadolu Efes" (10/2) klubas iškovojo
R.Kurtinaičio auklėtiniai po atkaklios kovos nusileido "Barcelonai"
Eurolygoje puikiai startavę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai pateko į duobę ir patyrė jau ketvirtą nesėkmę iš eilės.Maskvos srities "Chimi" (6/6) klubas namie po atkaklios kovos
Ispanijoje - R.Seibučio klubo antausis "Real"
Antro antausio per tris rungtynes Ispanijos ACB krepšinio lygoje neišvengė Madrido "Real" (9/2) klubas."Karališkieji" išvykoje 67:84 (17:20, 16:22, 14:17,
A.Kulbokos ekipa nesugebėjo nutraukti "Joventut" pergalių serijos
Šeštąją nesėkmę Ispanijos ACB čempionate patyrė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Bilbao "Retabet" (5/6).Ji išvykoje 86:97 (21:19, 19:19, 22:26, 24:33) turėjo pripažinti
E.Mockevičius persikvalifikavo: rinko ne kamuolius, o taškus
Kova dėl atšokusių kamuolių pasižymintis ir nedaug taškų renkantis Egidijus Mockevičius šį kartą Ispanijos pirmenybių rungtynėse pakeitįė kvalifikaciją.Sekmadienį lietuvio
D.Dulkio komanda Ispanijoje laimėjo paskutinių sekundžių trilerį
Paskutinių sekundžių trilerį Ispanijos pirmenybėse laimėjo, tačiau priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje liko Deivido Dulkio komanda.Manresos "Baxi" (3/8) klubas namie
CSKA išvykoje paliko šlapią vietą iš "Barcelonos" žvaigždyno
Pastaruoju metu klumpantys Eurolygos čempionai Maskvos CSKA (7/4) krepšininkai driokstelėjo kaip reikiant.Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje net 96:67 (18:20, 33:18, 25:12, 20:17)
R.Pitino sugrįžimą "Panathinaikos" pažymėjo nušluodama baskus
Atėnų "Panathinaikos" (7/4) pratęsė pergalių seriją Eurolygoje prie vairo stojus naujajam vyriausiajam treneriui Rickui Pitino.Pakiliai žaidę Graikijos čempionai JAV specialisto
Iš Ispanijos - neeilinis įvertinimas Arvydui Saboniui
Ispanijos ACB lyga ir dienraštis AS paskelbė šios šalies krepšinio šlovės muziejaus pirmuosius narius, kurių gretose yra ir geriausias visų laikų Lietuvos krepšininkas,
D.Giedraičio bendraklubiu tapo įžaidėjas su solidžia NBA ir Eurolygos patirtimi
Madrido "Estudiantes" klubas, kuriam atstovauja Dovydas Giedraitis, sulaukė labai solidaus pastiprinimo.Ispanijos pirmenybėse su 3 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais vos šešioliktą
A.Kulbokos klubas nusileido turnyrinės lentelės kaimynei "Unicajai"
Arnoldo Kulbokos komanda patyrė dar vieną nesėkmę Ispanijos pirmenybėse, šį kartą - turnyrinės lentelės kaimynei.Šeštadienį Bilbao "Reatabet" (5/5) klubas išvykoje
"Baskonia" puolėjui P.Garino šis sezonas - baigtas
Vitorijos "Baskonia" komandos puolėjas Patrcio Garino šį sezoną neišbėgs į aikštelę.Penktadienį baskai namie 70:60 įveikė Eurolygos čempionus Maskvos CSKA krepšininkus.Šiame
Po pertraukos atsigavusi "Barcelona" sutriuškino "Maccabi"
Antrą pergalę šią savaitę Eurolygoje iškovojo pirmoje turnyrinės lentelės vietoje esantis Barselonos "Barcelona" (8/2) klubas.Svetislavo Pešičiaus treniruojami katalonai
Baskai namie susitvarkė su antru Rusijos klubu per savaitę
Vitorijos "Baskonia" (5/5) krepšininkai šią Eurolygos savaitę nukovė dvi Rusijos komandas ir abi - 10 taškų skirtumu.Penktadienį Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai
B.Daviesas neužmiršo "Žalgirio": nebūčiau toks, koks dabar esu
Vasarą į „Barceloną“ persikėlęs Brandonas Daviesas šiltai atsiliepė apie buvusią savo karjeros stotelę Kaune.Dvejus metus „Žalgiryje“ praleidęs amerikietis su žaliai
"Barcelonos" užmojis - nusitaikė į "Blazers" atleistą Pau Gasolį
Vasarą Europos krepšinio rinką sudrebinusi ne vienu įspūdingu pirkiniu, tarp kurių – ir iš NBA sugrįžęs Nikola Mirotičius, „Barcelona“ apsukų mažinti neketina. Kaip
Ž.Obradovičius trauktis neketina: paskaloms ir gandams neturiu laiko
Stambulo „Fenerbahce“ klubas tęsia košmarišką savo sezoną Eurolygoje. Trečiadienį „Fenerbahce“ (2-7) Barselonoje rimčiau nepasipriešino „Barcelonos“
Staigmena: Eurolygos čempionai krito Vitorijoje
Paskutinėse Eurolygos devintojo turo rungtynėse užfiksuota staigmena: nesėkmę patyrė čempiono titulą ginantis Maskvos CSKA (6/3) klubas.Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje 70:80 (19:24,
"Barcelona" sutriuškino kelio į pergales nerandantį "Fenerbahče"
Be savo lyderio Nando De Colo žaidęs Stambulo "Fenerbahče" (2/7) klubas patyrė triuškinančią nesėkmę Eurolygoje.Željko Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje 63:89 (15:25,
Staigmena: "Retabet" su A.Kulboka ant menčių paguldė "Real"
Madrido "Real" (8/1) klubas patyrė pirmą pralaimėjimą Ispanijos ACB lygoje šiame sezone."Karališkajam" klubui pirmąjį kirtį sudavė Arnoldo Kulbokos atstovaujama
E.Mockevičiaus ekipa Ispanijoje pranoko Eurolygos klubą
Nelauktą pergalę Ispanijos ACB pirmenybėse iškovojo Egidijaus Mockevičiaus atstovaujama Fuenlabrados "Montakit" (4/5) komanda.Ji išvykoje 92:80 (20:19, 21:16, 26:20, 25:25)
D.Dulkio komanda Ispanijoje neišsikapsto iš turnyrinės lentelės dugno
Ispanijos pirmenybėse iš turnyrinės lentelės dugno nė laipteliu nepakyla Deivido Dulkio atstovaujama komanda.Manresos "Baxi" (2/7) klubas savo gerbėjų akivaizdoje po atkaklios kovos
B.Daviesas pasirodė tiesiog siaubingai, o "Barca" pralaimėjo "El Clasico" mūšį
Eurolygos aštuntajame ture vėlų ketvirtadienio vakarą įvyko ispaniškasis "El Clasico" mūšis.Madrido "Real" (5/3) klubas savo gerbėjų akivaizdoje 86:76 (32:14,
"Maccabi" iškovojo triuškinančią pergalę Vitorijoje
Pergalę netikėtai dideliu skirtumu Eurolygoje iškovojo be vieno lyderių Omri Casspi žaidę Tel Avivo "Maccabi" (6/2) krepšininkai.Izraelio čempionai išvykoje net 113:83
#TimeOutŽalgiris. Adrenalinu alsavęs S.Maslobojevas ir B.Davieso galvos raiščio mįslė
Praėjusį penktadienį „Žalgirio“ arenoje susirinkę sirgaliai sulaukė neeilinio reginio – Eurolygos rungtynėse žalgiriečiai kovojo su įspūdingą sudėtį tarpsezoniu surinkusia
Tik vieną kėlinį taškus rinkusio A.Kulbokos klubas nusileido "kanarėlėms"
Ispanijos pirmenybėse Arnoldo Kulbokos atstovaujamas Bilbao "Retabet" (4/4) klubas savo gerbėjų akivaizdoje 90:97 (17:24, 32:22, 25:18, 16:23) nusileido turnyrinės lentelės kaimynei Las