Rajon Rondo

NBA suspendavo "Kings" atakų organizatorių R.Rondo
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) vienerioms rungtynėms suspendavo pagrindinį Sakramento "Kings" komandos atakų organizatorių Rajoną Rondo.Gynėjas mače prieš savo buvusį
R.Rondo: niekada nedvejojau dėl savo talento
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė ir naujasis Sakramento "Kings" ekipos atakų organizatorius Rajonas Rondo pareiškė, kad neigiamas požiūris į "karalių"
R.Rondo negrįš iki "Visų žvaigždžių" savaitgalio, gali prireikti operacijos
Kaip jau rašėme, Dalaso "Mavericks" komandos atakų organizatorius Rajonas Rondo mače prieš Orlando "Magic" ekipą aikštelėje spėjo praleisti tik 1 minutę
R.Rondo sukruvinta nosimi baigė pasirodymą pačioje mačo pradžioje
Dalaso "Mavericks" komandos atakų organizatorius Rajonas Rondo mače prieš Orlando "Magic" ekipą aikštelėje spėjo praleisti tik 1 minutę ir 38 sekundes.Krepšininkui
Įspūdingas D.Wade'o sugrįžimas ir R.Rondo gėda (visi rezultatai)
32-ejų metų Dwyane'as Wade'as po septynerių mačų pertraukos grįžo į Majamio „Heat“ (9/7) gretas ir atvedė komandą į pergalę 86:79 (21:17, 21:17, 21:25, 23:20) svečiuose
R.Gothamas: "R.Rondo neprašė būti išmainytas"
Bostono "Celtics" (NBA) komandos prezidentas Richas Gothamas įsiterpė į nesiliaujančius gandus apie Rajono Rondo norą palikti ekipą. R. Gothamas teigia, kad komandos lyderis niekada neprašė

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45