Lakers

Įsiutęs serbas gėdino NBA lygą ir teisėjus: jei jums reikia, kad "Lakers" laimėtų, praneškite tai
Po šiąnakt Kalifornijoje įvykusių rungtynių tarp NBA taurės laimėtojų Los Andželo „Lakers“ (19-19) ir Toronto „Raptors“ (15-22) klubų užvirė aistros, rašo
"Celtics" toliau neklumpa, "Magic" po ketverių metų pranoko "Lakers"  (rezultatai)
"Celtics" toliau neklumpa, "Magic" po ketverių metų pranoko "Lakers" (rezultatai)
NBA pirmenybėse ir toliau lygių sau neranda be pralaimėjimų žygiuojanti Bostono „Celtics“ (5-0) komanda, kuri svečiuose 124:114 (34:34, 36:24, 21:30, 33:26) nugalėjo Bruklino „Nets“
NBA: derbis Los Andžele pareikalavo pratęsimo, o lygos lyderiai sušveitė net 155 taškus
Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį NBA lygoje įvyko visada didelį ažiotažą keliantis Los Andželo klubų derbis. Šį kartą jis pateisino savo vardą ir lūkesčius su kaupu,
Saboniui mačas baigėsi anksčiau laiko, bet "Kings" dramatiškai palaužė "Lakers"
Domantas Sabonis dėl išnaudoto pražangų limito nuo suolo turėjo stebėti dramatišką, pratęsimo pareikalavusią Sakramento „Kings“ (2-1) pergalę NBA pirmenybėse, rašo
Čempionų žiedais pasidabinę "Nuggets" sezoną atidarė įveikdami "Lakers" (ceremonijos video)
Antradienį naktį už Atlanto startavo 78-asis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas, pirmose rungtynėse čemopionų titulą ginanti Denverio „Nuggets“ ekipa namų arenoje
"Lakers" sukirto rankomis su Davisu dėl įspūdingo kontrakto pratęsimo
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBVA) superžvaigždė Anthony Davisas sutarė su Los Andželo "Lakers" dėl kontrakto pratęsimo.Kaip praneša ESPN apžvalgininkas Adrianas
"Nuggets" atsidūrė maksimaliai arti finalo – trečią kartą iš eilės patiesė "Lakers"
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Los Andželo „Crypto.com“ (buvusioje „Staples Center“) arenoje vykusiose trečiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse
Ketvirtame kėlinyje įspūdingai siautėjęs gynėjas nukalė antrą "Nuggets" pergalę prieš "Lakers"
Jamalas Murray surengė įspūdingą šou ketvirtame kėlinyje, Nikola Jokičius surinko eilinį trigubą dublį ir šio tandemo vedama Denverio „Nuggets“ dėjo dar vieną žingsnį
Lemiamu metu sudegęs LeBronas leido „Nuggets“ apginti namų sienas
Naktį iš antradienio į trečiadienį startavo NBA Vakarų konferencijos finalo iki keturių pergalių serija, rašo Krepšinis.lt.Pirmose rungtynėse savo sienas pavyko apginti Denverio
Iš vidurio pataikę "Lakers" nukarūnavo čempionus; 'Heat" eliminavo "Knicks"
NBA lyga vienaip ar kitaip turės naujus čempionus. Tai paaiškėjo po to, kai naktį iš penktadienio į šeštadienį Los Andželo „Lakers“ krepšininkai eliminavo
Prie sienos priremti čempionai ir "Knicks" ginklų nesudeda bei sušvelnino serijos rezultatus
NBA pirmenybių atkrintamosiose ir San Francisko „Golden State Warriors“, ir Niujorko „Knicks“ namų arenoje pasiekė gyvybiškai svarbias pergales bei pusfinalių serijose
Paskutinėmis minutėmis išsikvėpę čempionai – ties prarajos kraštu, "Heat" – per žingsnį nuo konferencijos finalo
Los Andželo „Lakers“ atsidūrė per žingsnį nuo NBA Vakarų konferencijos finalo, kuriame nežaidė nuo pergalingų 2020-ųjų, rašo Krepšinis.lt.Ketvirtosiose serijos rungtynėse
NBA pusfinaliuose – galingi "Lakers" ir "Heat" žingsniai
Los Andželo „Lakers“ ir Majamio „Heat“ NBA Vakarų ir Rytų konferencijų pusfinaliuose iškovojo antrąsias pergales, rašo Krepšinis.lt.Kalifornijos klubas
Snaiperiški "Warriors" šūviai iš "Lakers" paliko šlapią vietą
Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį San Fransiske sužaistos antrosios NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynės.Jose čempionų titulą ginantys vietos
"Lakers" pavogė pergalę San Fransiske, "Knicks" išlygino serijos rezultatą su "Heat"
Vis labiau įsibėgėja NBA Rytų ir Vakarų konferencijų pusfinalio batalijos. Rytuose serijos iki keturių pergalių rezultatą pavyko išlyginti Niujorko „Knicks“ krepšininkams,
Šlapią vietą iš "Grizlių" palikusi Jameso kariauna savo varžovus sužinos Sakramente
NBA Vakarų konferencijos šeštosiose ketvirtfinalio rungtynėse Los Andželo „Lakers“ savo arenoje net 125:85 (31:20, 28:22, 41:25, 25:18) sutriuškino Memfio „Grizzlies“
Pratęsimą išplėšęs LeBronas koregavo istorinius lygos metraščius; "Lakers" – per žingsnį nuo kito etapo
Los Andželo „Lakers“ pirmadienį naktį savo arenoje po pratęsimo 117:111 (29:23, 25:29, 27:31, 23:21, 13:7) palaužė Memfio „Grizzlies“ krepšininkus ir serijoje iki 4
"Bulls" sugadino Jameso sugrįžimą į aikštę – įveikė "Lakers" Los Andžele (rezultatai)
Mėnesį dėl traumos praleidusi NBA žvaigždė LeBronas Jamesas grįžo į aikštę, tačiau Los Andželo „Lakers“ (37-38) sekmadienį 108:118 (26:29, 29:34, 23:28, 30:27) buvo priversta
Beverley prieš pirmąjį mačą su "Lakers" pasišaipė iš savo buvusios komandos
Čikagos "Bulls" atakų organizatorius Patricks Beverley pirmosios dvikovos po mainų prieš Los Andželo "Lakers" pasišaipė iš savo buvusios komandos.Veteranas
"Lakers" ketina išsaugoti japoną, į peržiūrą pakviesti Thompsonas ir Bradley
Los Andželo "Lakers" ketina išsaugoti Rui Hachimurą, kuris į Kalifornijos komandą atvyko po mainų iš Vašingtono "Wizards" sausio pabaigoje.Kaip praneša
Valančiūnas su „Pelicans“ gavo stiprų niuksą nuo „Lakers“ žvaigždžių
Naujojo Orleano „Pelicans“ (30-29) su Jonu Valančiūnu trečiadienį išvykoje 102:120 (25:38, 26:17, 24:34, 27:31) nusileido Los Andželo „Lakers“ (27-32) krepšininkams.
Ekspertas: jokie mainai dabar ar vasarą negarantuotų "Lakers" čempionų titulo
"Sports Illustrated" ekspertas Howardas Beckas įsitikinęs, kad jokie mainai negarantuotų Los Andželo "Lakers" Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionų titulo."Manau,
Tribugą dublį fiksavęs Sabonis ir kompanija susitvarkė su LeBrono kariauna (rezultatai)
NBA čempionate trečiadienį naktį Sakramento „Kings“ (17/13) namų arenoje 134:120 (25:26, 41:32, 40:28, 28:34) įveikė Los Andželo „Lakers“ ekipą (13/18) bei pasiekė 3-ią
"Lakers" strategas – apie tragiško sezono starto priežastis: buvo daug individualių klaidų
Los Andželo "Lakers" vyriausiais treneris Darvinas Hamas įvardijo itin nesėkmingo starto Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygos sezone.Kalifornijos komanda su vos 2 pergalėmis
Westbrookas po 8-o "Lakers" pralaimėjimo: atsibudęs ryte jaučiuosi komfortiškai
Lo Andželo "Lakers" išvykoje 116:139 nusileido Jutos "Jazz" bei naujajame NBA lygos sezone patyrė aštuntą nesėkmę dešimtajame mače.Po dvikovos į žurnalistų
"Kas jie tokie išvis? Kaip ne gėda!" – ekspertas sukritikavo Pelinką dėl "Lakers" sudėties
Buvęs NBA žaidėjas, o dabar ESPN ekspertas Jay Williamsas aštriai sukritikavo Los Andželo "Lakers" generalinį vadybininką Robą Pelinką dėl komandos sudėties.Analitiko teigimu,
Los Andželo derbyje – Leonardo sugrįžimas ir apgailėtinas Westbrookas; Giannis pranoko Embiidą
Intriguojančiame Los Andželo derbyje ketvirtadienį šeimininkų teisėmis žaidę „Lakers“ krepšininkai patyrė antrą pralaimėjimą šį sezoną. Jie 97:103 (23:35,
NBA starte čempionų titulą ginanti Curry kariauna nuliūdino Jameso kompaniją
Antradienį naktį prasidėjusiame NBA sezone pergalėmis sirgalius džiugino šeimininkų komandos, rašo Krepšinis.lt.Bostono „Celtics“ namuose 126:117 (24:29, 39:34, 35:25,