Ryškiai sužibęs Krivas padėjo žalgiriečiams įveikti telšiškius, Joniškyje – brazilo šou

L.Šepučio nuotr.
Motiejus Krivas surengė geriausią asmeninį „7bet-NKL“ pasirodymą ir jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (24-11) paguldė turnyrinės lentelės kaimynus. Vytauto Pliaugos treniruojamas Kauno klubas savo aikštėje 94:75 (29:19, 14:19, 29:20, 22:17) susitvarkė su „Telšiais“ (27-9).

Kauno komandai Motiejus Krivas per 27 minutes pelnė 25 taškus (9/12 dvit., 0/1 trit., 7/10 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius bei surinko 42 naudingumo balus.

25 taškai ir 42 naudingumo balai – jaunojo žalgiriečio „7bet-NKL“ rekordai. Iki šiol jo geriausi pasiekimai buvo 22 taškai ir 35 naudingumo balai.

Antrajame kėlinyje žalgiriečiai susikrovė dviženklę persvarą (42:31), tačiau tada Ovidijus Kaminskis pataikė baudą, Ignas Razutis pridėjo 4 taškus paeiliui, o Mindaugas Norkus pataikė dvitaškį ir telšiškių deficitas sumažėjo iki 4 taškų (38:42).

Vis tik po ilgosios pertraukos šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir po Liutauro Lelevičiaus dvitaškio vėl atstatė 11 taškų persvarą (55:44) bei įtikinama persvara uždarė rungtynes.

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Rolandas Jakštas, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 17 taškų (3/5 dvit., 0/1 trit., 11/13 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas 25 (9/12 dvit., 7/10 baud., 14 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok., 42 naud.), Gytis Nemeikša 22 (8/11 dvit., 25 naud.), Liutauras Lelevičius 11 (1/5 trit., 4 kld.), Nedas Montvila 10 (2/3 trit.), Matas Vokietaitis (4/5 dvit., 6 atk. kam.) ir Dovydas Butka (2/4 trit.) po 9, Dominykas Butka 8.

„Telšiai“: Rolandas Jakštas 17 (11/13 baud., 3 per. kam.), Mindaugas Norkus 13 (5/7 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.), Ovidijus Kaminskis , Ignas Razutis (5 rez. perd.) ir Ernestas Bružas (2/4 trit.) po 8.

Brazilo šou nukalė „Delikatesui“ pergalę prieš „Steką“

Fernando Salsamendi surengė fantastišką pasirodymą ir jo vedamas Joniškio „Delikatesas“ (15-20) iškovojo penkioliktąją pergalę „7bet-NKL“. Žilvino Petraičio auklėtiniai savo aikštėje 76:67 (20:16, 22:19, 10:10, 24:22) įveikė Vilniaus „Steką“ (16-20).

Joniškio komandai F. Salsamendi per 34 minutes pelnė 28 taškus (11/17 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 39 naudingumo balus.

17 atkovotų kamuolių ir 39 naudingumo balai – 27-erių brazilo „7bet-NKL“ rekordai.

Antrajame kėlinyje „Delikatesas“ spurtavo 9:0 ir įgijo dviženklę persvarą (35:21). Tačiau vilniečiai nepasidavė ir dar trečiojo kėlinio pabaigoje kirpo atsilikimą per pusę (45:52).

Tiksint paskutinėms 29 sekundėms Justas Sinica sumažino vilniečių atsilikimą iki 5 taškų (67:72), bet kitoje aikštės pusėje Corey Boydas sumetė baudas, o F. Salsamendi dvitaškiu uždarė rungtynes.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė J. Sinica, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 30 taškų (7/11 dvit., 5/11 trit., 1/3 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

„Delikatesas“: Fernando Salsamendi 28 (11/17 dvit., 2/2 trit., 17 atk. kam., 39 naud.), Darionas Rackley 18 (1/7 trit., 9/9 baud., 7 atk. kam., 4 per. kam., 27 naud.), Corey Boydas 16 (4/12 dvit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 4 kld.).

„Stekas“: Justas Sinica 30 (7/11 dvit., 5/11 trit., 25 naud.), Tadas Rinkūnas 16 (2/8 dvit., 4/8 trit., 6 rez. perd.), Kostas Jonuška 14 (4/8 trit., 6 atk. kam., 5 kld.).

Šilutės“ legionieriaus lemiami šūviai palaužė „Vytį-VDU“

Jalenas Warrenas lemiamu metu šaltakraujiškai sumetė metimus, o jo atstovaujama „Šilutė“ (16-19) išplėšė dramatišką pergalę „7bet-NKL“. Simono Serapino auklėtiniai išvykoje 79:76 (18:18, 22:19, 18:24, 21:15) paskutinėmis sekundėmis palaužė „Vytį-VDU“ (21-15) ir laimėjo antrą sykį iš eilės.

Likus 38 sekundėms iki rungtynių pabaigos Augustinas Mikštas baudų metimais persvėrė rezultatą „Vyčio-VDU“ naudai (76:75), tačiau netrukus J. Warrenas pateikė dviejų taškų vertės atsakymą, kuris leido šilutiškiams vėl išsiveržti (77:76).

Tada Ernestas Jonkus prametė, o kitoje aikštės pusėje tas pats J. Warrenas realizavo baudas (79:76). Tiksint paskutinėms 7 sekundėms tritaškiu pratęsimą bandė išplėšti Karolis Kokoška, bet jo metimas tikslo nepasiekė.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė J. Warren, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 24 taškai (7/7 dvit., 1/3 trit., 7/9 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 29 naudingumo balai.

„Vyčio-VDU“ komandai Ernestas Jonkus per 34 minutes pelnė 16 taškų (2/4 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

„Vytis-VDU“: Ernestas Jonkus 16 (3/5 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam., 28 naud.), Rokas Mačiulis 15 (4/6 trit.), Augustinas Mikštas 13 (5/9 dvit., 5 atk. kam.), Eimantas Žilius 10 (6/8 baud.), Gabrielius Čelka 9 (5 atk. kam., 3 per. kam.).

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 24 (7/7 dvit., 7/9 baud., 29 naud.), Julius Liesis (6 atk. kam.) ir Karolis Sapiega (3/8 trit., 5 atk. kam.) po 13, Edgaras Preibys 11 (5 atk. kam.), Deividas Anužis 9 (3/4 trit.).

Marijampoliečiai pratęsė „Atleto“ nesėkmių ruožą

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-6) pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę „7bet-NKL“. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 75:53 (13:10, 19:22, 27:10, 16:11) pranoko Kauno r. „Atletą“ (14-22) ir laimėjo antrą sykį iš eilės.

Kauno r. komandai tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės.

„Atletui“ negalėjo padėti vienerių rungtynių diskvalifikacijos sulaukęs Egidijus Dimša. Taip pat nežaidė ir Medas Kuprijanovas.

Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo lygus – 32:32, tačiau Marijampolės ekipa trečiąjį ketvirtį laimėjo 27:10 ir smarkiai išsiveržė į priekį (59:42).

Per likusį ketvirtį šeimininkai stebuklo nebesukūrė ir turėjo pripažinti marijampoliečių pranašumą.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Marijus Užupis, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 13 taškų (3/5 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 18 naudingumo balų.

Kauno r. komandai Gytis Sirutavičius per 29 minutes pelnė 8 taškus (0/2 dvit., 1/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 10 naudingumo balų.

Nesėkmingai mačas susiklostė Tomui Balčiūnui, kuris per 25 minutes pataikė vos 1 iš 14 metimų. Jis įmetė 1 iš 7 dvitaškių, prametė visus 7 tritaškius, bet pelnė 6 taškus, nes sumetė 4 iš 6 baudų metimų.

„Atletas“: Edas Valenta 12 (5/8 dvit., 5 atk. kam.), Gytis Sirutavičius (5/5 baud.) ir Deividas Sabeckis (4 rez. perd., 4 kld.) po 8.

„Sūduva-Mantinga“: Marijus Užupis 13 (2/5 trit., 8 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas 12 (4/4 dvit.), Aurelijus Pukelis (4/4 dvit., 5 atk. kam., 4 kld.), Evaldas Džiaugys (8 atk. kam.) ir Aidas Kavaliauskas (3/7 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 8, Viktors Iljins 7 (9 atk. kam., 3 blok.).

„Perlas“ nepaliko vilčių klaipėdiečiams

Sėkmingą atkarpą „7bet-NKL“ pratęsė Vilkaviškio „Perlas“ (15-20). Šarūno Zablockio auklėtiniai namie 95:71 (33:22, 25:15, 23:16, 14:18) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (7-28).

„Perlas“ iškovojo penktąją pergalę per pastarąsias šešerias rungtynes.

Tuo metu sunkų sezoną išgyvenantys klaipėdiečiai nebeturi šansų pakilti iš paskutiniosios turnyrinės lentelės vietos.

Spurtu 11:0 rungtynes pradėjusi Vilkaviškio ekipa į ilgąją pertrauką išsinešė 21 taško persvarą (58:37), o po ilgosios pertraukos jos pranašumas išaugo iki rekordinių 34 taškų (78:44).

Vilkaviškio komandai Klaidas Metrikis per 28 minutes pelnė 13 taškų (3/3 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Mantvydas Žukauskas, per 27 minutes pelnęs 19 taškų (2/3 dvit., 5/7 trit.). Jis taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Jonas Paukštė, kurio sąskaitoje per 12 minučių buvo 11 taškų (3/4 dvit., 5/6 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

„Neptūnas–Akvaservis“ savo sudėtyje neturėjo Oskaro Pleikio, tuo metu „Perlas“ šiose rungtynėse vertėsi be Modesto Žaunieriūno, kuris dėl kelio raiščių traumos iš rikiuotės iškrito iki sezono pabaigos.

„Perlas“: Mantvydas Žukauskas 19 (5/7 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Rokas Stankevičius (5/5 dvit., 7 atk. kam.), Klaidas Metrikis (1/5 trit., 9 atk. kam., 26 naud.) ir Amandas Urkis (3/7 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam.) po 13, Eduards Hazners 12 (3/5 trit.), Augustine'as Ene (2/6 trit.) ir Ernestas Naruševičius (4/6 dvit.) po 9.

„Neptūnas-Akvaservis“: Adomas Sidarevičius 13 (5/9 dvit., 1/6 trit., 4 rez. perd.), Jonas Paukštė 11 (5/6 baud., 4 rez. perd., 3 blok.), Matas Repšys 10 (7 atk. kam.), Gediminas Leščiauskas 9 (7 atk. kam., 6 kld.), Kristupas Keinys 8 (4/6 dvit., 7 atk. kam., 3 blok.).

Vainauskas ketinimus parduoti Palangos klubą vadina "veiklos tęstinumu"
„Situacija pasikeitė ir tai yra reakcija į ją“, – taip Jonas Vainauskas aiškino pasiūlymą Klaipėdos rajono savivaldybės administracijai perimti „Olimpo“ klubo
Kretingoje šeimininkavę ir šturmą atlaikę jurbarkiečiai išlygino finalo seriją
Iš sausakimšo Kretingos sporto centro pergalę išsivežė „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio kariai išvykoje 84:76 (23:18, 31:21, 18:21, 12:16) atlaikė „Kretingos“
Jaunimo rinktinėms – palankūs Krivo, Murausko, Jakučionio ir Jocytės atsakymai
Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) būstinėje ketvirtadienį susirinkę šalies jaunimo rinktinių treneriai pristatė savo pasirengimo ateinančios vasaros pirmenybėms planus ir pasidalino
Marijampoliečiai dramatiškai palaužė "Olimpą" ir išlygino bronzinės serijos rezultatą
Netekčių pažymėtose „7bet-NKL“ mažojo finalo rungtynėse triumfavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai, kurie namų tvirtovėje 83:81 (23:20, 20:15, 22:25,
Jurbarke vos neprisižaidusi "Kretinga" finalą pradėjo pergale
Prasidėjusiame „7bet-NKL“ didžiajame finale plonu ledu vaikščiojusi „Kretinga“ įsirašė pirmąją pergalę. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 87:78
78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Krivas ir Murauskas pasitraukė iš kovos dėl NCAA titulo
Los Andžele, Kalifornijoje, savo šio sezono žygį NCAA atkrintamosiose varžybose užbaigė dviejų lietuvių atstovaujami Arizonos „Wildcats“, rašo Krepšinis.lt.Arizoniečiai
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Krivo ir Murausko komanda "Kovo beprotybėje" eliminavo Padegimo ekipą
Motiejaus Krivo ir Pauliaus Murausko atstovaujama komanda eliminavo kito lietuvio ekipą bei žengė į kitą NCAA "Kovo beprotybės" etapą.Arizonos "Wildcats" (2-a reitingo vieta)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
Buzelio ekipa išgirdo nuosprendį, trys lietuviai žengė toliau NCAA Kovo beprotybėje
JAV studentų krepšinio lygoje (NCAA) atėjo laukiamiausių kovų metas – Kovo beprotybė. Joje dalyvaus iš viso penki lietuviai, trys iš jų su savo komandomis peržengė pirmo
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,