Telšiai

Patirtys finalo ketvertuose: labiausiai išsiskiria "Sūduva-Mantinga" (tvarkaraštis)
Jau šią savaitę įvyks Nacionalinės krepšinio lygos (NKL – VIKINGLOTTO) finalo ketvertas, kuriame daugiausiai patirties turės Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda.Net
Jaunųjų žalgiriečių sezoną užbaigė į finalo ketvertą patekę  "Telšiai"
Jaunųjų žalgiriečių sezoną užbaigė į finalo ketvertą patekę "Telšiai"
Laukimas baigtas – „Telšiai“ tapo paskutiniąją komanda, kuri varžysis balandžio 1-3 dienomis Jonavoje vyksiančiame NKL – VIKINGLOTTO finalo ketverte.Ryčio Vaišvilos
Lemiamą žalgiriečių šturmą atlaikę "Telšiai" – per žingsnį nuo finalo ketverto
„Telšiai“ kėsinasi tapti paskutiniąja ekipa, patekusia NKL – VIKINGLOTTO finalo ketvertą.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai trečiose ketvirtfinalio rungtynėse namuose 73:71
Kozio karjeros mačas leido žalgiriečiams išlyginti ketvirtfinalio serijos rezultatą
Vitalijus Kozys sužaidė karjeros rungtynes, o jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą.Arvydo Gronskio auklėtiniai antrame ketvirtfinalio mače namuose
Karštas NKL ketvirtfinalis: žalgiriečiai žaidė pratęsimą, neptūniečiai laimėjo paskutinėmis sekundėmis
„Telšių“ ekipa NKL – VIKINGLOTTO atkrintamosiose varžybose startavo dramatiška pergale.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse
Paskutinę NKL reguliariojo sezono dieną liko du nežinomieji
Šiandien NKL – VIKINGLOTTO baigsis reguliariojo sezono kovos, po kurių paaiškės visos atkrintamųjų poros.Šį vakarą nuo 18 val. „Gargždai“ namie susitiks su
"Ryto" jaunimas krito Vilkaviškyje, "Telšiai" galingai spurtavo lemiamame kėlinyje
Tryliktąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Vilkaviškio „Perlas“ (13-15).Karolio Abramavičiaus auklėtiniai 108:93 (25:24, 25:13, 31:26, 28:29) susitvarkė
NKL: triuškinama "Ryto" jaunimo nesėkmė bei pergalingas M.Ruikio šūvis
Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo „Telšių“ (12-6) ekipa.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 94:70 (22:31, 25:15, 25:11, 22:13)
"Ryto" dubleriai sutriuškinti Telšiuose
Lygiai pirmąją rungtynių pusę sužaidę „Telšiai“ (10-5) buvo nesulaikomi antrojoje ir NKL – VIKINGLOTTO antradienio rungtynėse namie 81:57 (15:16, 20:19, 24:7, 22:15) pranoko
Fantastišką Šeškaus auklėtinių seriją nutraukė "Telšiai"
Jonavos „CBet“ (14-2) pergalių serija NKL – VIKINGLOTTO čempionate nutrūko ties 14.Renato Kurilionoko auklėtiniai namuose 85:96 (23:17, 15:36, 22:21, 26:21) nusileido „Telšių“
A.Pilauskui sezonas baigtas - trūko Achilo sausgyslė
Nacionalinėje krepšinio lygoje besivaržantys „Telšiai“ iki sezono galo neteko 188 cm ūgio įžaidėjo Aisčio Pilausko.22-ejų metų krepšininkas rungtynėse su „Šilute“
NKL: "Ryto" dublerių nesėkmė, neptūniečių pergalė po dviejų pratęsimų ir trileris lyderių mūšyje
Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Palangos „Kuršiai“ (2-4), kurie savo žiūrovų akivaizdoje 88:75 (21:14, 34:22, 16:23, 17:16) susitvarkė su Vilniaus „Perlu
Dėl COVID-19 "Lūšies" komandoje nukelti du šeštadienio mačai
NKL – VIKINGLOTTO nukeliamos šeštadienį turėjusios vykti dvejos rungtynės, kadangi Šilalės „Lūšies“ ekipoje buvo nustatytas COVID-19 virusas.Dėl to neįvyks
Dėl koronaviruso nukeliamos dar trejos šios savaitės NKL rungtynės
NKL – VIKINGLOTTO rungtyniaujančioje „Telšių“ komandoje nustačius antrąjį COVID-19 atvejį, nukeliamos šią savaitę turėjusios vykti „Šilutės“
COVID-19 "Telšių" klube privertė nukelti rungtynes
NKL – VIKINGLOTTO nukeliamos ketvirtadienį turėjusios įvykti rungtynės Molėtuose tarp vietos „Ežerūno-Atleto“ ir „Telšių“.To priežastis – antradienį
Puikiai iš toli atakavęs "Vytis" įveikė "Telšius"
Antrąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo Šakių „Vyčio“ (2-0) krepšininkai. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 81:74 (15:15, 22:12,
"Ryto" išugdytas bei "Šiauliuose" žaidęs gynėjas keliasi į "Telšius"
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) vicečempionai „Telšiai“ sulaukė dar vieno naujoko. Prie žemaičių prisijungė 22-ejų gynėjas Aistis Pilauskas.Vilniaus „Ryto“
Vienas "Neptūno" dublerių lyderių grįžta į "Telšius"
Komplektaciją tęsiantys Telšių „Telšiai“ į komandą susigrąžino jau matytą veidą.Prie Žemaitijos klubo prisijungė 197 cm ūgio puolėjas Deividas Rasys. Netrukus savo
Puiki žinia "Telšių" gerbėjams: išlaikyti abu lyderiai
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) vicečempionai „Telšiai“ tarpsezonyje pasiekė dar vieną pergalę.Ekipos gretose lieka abu naudingiausi komandos krepšininkai. Žemaičių
"Telšiai" išsaugojo R.Vaišvilą ir A.Maneikį
Antrąją vietą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) nutraukus 2019-2020 metų sezoną užėmę „Telšiai“ pergalių artėjantį sezoną sieks su tuo pačiu trenerių štabu.Žemaičių
Vienas "Telšių" lyderių pradeda legionieriaus karjerą
Du pastaruosius sezonus Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) Telšių "Telšių" klube praleidęs Tomas Rimša pirmą kartą savo karjeroje paragaus legionieriaus duonos.Skelbiama,
NKL: įtempta lyderių dvikova, "Ryto" jaunimo pergalė ir "Neptūno" dublerių nesėkmė
VIKINGLOTTO-NKL lyderių dvikovoje – Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (32-7) pergalė.Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 91:81 (25:25, 33:19, 14:28, 19:9) pranoko „Telšius“
NKL apžvalga: dviejų klubų lyderiavimas bei žalgiriečio K.Kriisos debiutas Estijos rinktinėje
VIKINGLOTTO Nacionalinėje krepšinio lygoje po ilgos pertraukos iš pirmosios vietos buvo išstumti „Telšiai“, kuriuos pavijo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.Dabar
NKL: žalgiriečių pergalė, "Ryto" jaunimo nesėkmė ir čempionų bei lyderių akistata
Erikas Venskus ir Vitalijus Kozys kartu surinko beveik pusę Kauno „Žalgirio-2“ (17-16)  taškų ir atvedė komandą į trečiąją pergalę paeiliui.Arvydo Gronskio vadovaujama
NKL lankomumo lyderis - "Palangos Kuršių" klubas
Šį VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos sezoną geriausiai yra lankomos „Palangos Kuršių“ rungtynes. Į pajūrio komandos mačus vidutiniškai susirenka po
Nutrūko net 21-erių namie laimėtų "Telšių" rungtynių serija
Dramatišką pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse šventė Šakių „Vyčio“ (16-16) krepšininkai, kurie patiesė čempionato lyderius „Telšius“
NKL: sunkios čempionų bei lyderių pergalės, Lavrinovičiai pasirodė blankiai
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (25-6) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse grįžo į pergalių kelią.Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 75:69 (16:22, 22:10, 20:17, 17:20) pranoko Šakių
Pražangų prisirinkę Lavrinovičiai padėjo "Vyčiui" sutriuškinti NKL lyderius
VIKINGLOTTO-NKL čempionate pasitinkat pirmojo etapo pabaigą, Šakių „Vyčio“ (14-14) komanda iškovojo triuškinamą pergalę prieš pirmenybių lyderius „Telšius“