Sidigas

Lygiosios: pirmasis Europos taurės ketvirtfinalio mačas Utenoje nugalėtojo neišaiškino
Utenos „Juventus“ namuose priėmė Avelino „Sidigas“ komandą. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:77 (21:14, 15:24, 24:22, 17:17), o tai reiškia, kad nė viena komanda atsakomosiose
"Juventus" varžovas FIBA Europos taurės turnyro ketvirtfinalyje - kietas riešutas
Po istorinio Utenos „Juventus“ įvykio, kai buvo peržengtas FIBA Europos taurės aštuntfinalio etapas uteniškiai ruošiasi dar vienam rimtam išbandymui. Jau šį
"Juventus" lemiamomis minutėmis suklupo Italijoje ir grupės varžybas baigė ketvirti
Pusketvirto kėlinio varžovams į atlapus kibęs Utenos „Juventus“ (8/6) klubas nesėkme baigė FIBA Čempionų lygos reguliarųjį sezoną. D grupės rungtynėse Antano Sireikos komanda svečiuose
Ketvirtajame kėlinyje sustoję "Juventus" krepšininkai patyrė apmaudžią nesėkmę
Pusketvirto kėlinio aikštelėje dominavę Antano Sireikos auklėtiniai lemiamu metu sustojo ir tai jiems kainavo pergalę FIBA Čempionų lygos rungtynėse. D grupės rungtynėse Utenos „Juventus“
J.Blūmas po dešimties metų pertraukos grįžta rungtyniauti į Latviją
Latvijos nacionalinės krepšinio rinktinės senbuvis Janis Blūmas po ilgai trukusios karjeros įvairiuose užsienio klubuose ateinantį sezoną žais gimtinėje.Oficialiai pranešama, kad
B.Veikalas atsisveikino su Avelino klubu
Italijos pirmenybėse sėkmingai praėjusį sezoną rungtyniavusi ir tik po dramatiškos ir ilgos serijos pusfinalyje pralaimėjusi Avelino "Sidigas" ekipa nusprendė atsisakyti lietuvio
Avelino klubas su B.Veikalu - Italijos pusfinalyje
Benas Veikalas ant parketo pasirodė tik epizodiškai, bet lietuvio pastangų ir neprireikė. Avelino "Sidigas" ekipa, kurios marškinėlius vilki gynėjas iš Lietuvos trečiose
Naudingu žaidimu neišsiskyrusio B.Veikalo ekipa - per žingsnį nuo pusfinalio
Beno Veikalo atstovaujama Avelino "Sidigas" ekipa - viena koja Italijos pirmenybių pusfinalyje. Antrose ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse "Sidigas" savo
Trumpai žaidusio B.Veikalo ekipa po pratęsimo krito Venecijoje, bet pozicijų neužleido
Benas Veikalas rungtyniavo kukliai, o jo atstovaujama Avelino "Sidigas" (20/10) ekipa reguliarųjį Italijos krepšinio lygos sezoną baigė pralaimėjimu, bet startinių pozicijų prieš
B.Veikalas Italijoje tritaškius šaudė pro šalį, bet komandai laimėti tai nesutrukdė
Dvidešimtą pergalę Italijos krepšinio lygos reguliariajame sezone iškovojo Beno Veikalo atstovaujama Avelino "Sidigas" (20/9) komanda, kuri namuose 85:69 (23:24,
Kuklus B.Veikalo indėlis į komandos pergalę Italijoje
Dar vieną pergalę kovoje dėl geresnių pozicijų prieš Italijos krepšinio lygos atkrintamąsias varžybas iškovojo Beno Veikalo atstovaujama Avelino "Sidigas" (19/9) komanda.Ji
B.Veikalo ekipa Italijoje patiesė turnyrinės lentelės kaimynus
Po apmaudžios nesėkmės praėjusiame Italijos krepšinio lygos čempionato ture lygos autsaiderei Torino "Manital" ekipai, kuri nutraukė įspūdingą 14 pergalių iš eilės seriją,
Nutrūko įspūdinga B.Veikalo atstovaujamos komandos pergalių serija Italijoje
Dvylikos pergalių iš eilės serija Italijos krepšino lygos čempionate nutrūko. Beno Veikalo atstovaujama Avelino "Sidigas" (17/9) ekipa išvykoje 74:78 (20:19,
Lyg ant sparnų rungtyniavęs B.Veikalas pratęsė komandos pergalių seriją
Įspūdingą pergalių seriją Italijos krepšinio lygos pirmenybėse pratęsė Beno Veikalo atstovaujama Avelino "Sidigas" (17/8) komanda, kuri namuose užtikrintai 89:71 (29:19, 25:15,
B.Veikalo atstovaujama Avelino ekipa ir toliau skina pergales Italijoje
Jau dvyliktą pergalę iš eilės Italijos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Beno Veikalo atstovaujama Avelino "Sidigas" (16/8) komanda, kuri šįkart namuose 82:74
B.Veikalo atstovaujama ekipa Italijoje iškovojo dešimtą pergalę iš eilės
Sėkmingą sezono atkarpą Italijos krepšinio lygos reguliariajame sezone pratęsė Beno Veikalo atstovaujama Avelino "Sidigas" (15/8) komanda, kuri išvykoje 89:82 (23:16, 20:26,
Blankus B.Veikalo pasirodymas komandai iškovoti pergalės nesutrukdė
Pergalių seriją Italijos krepšinio lygoje pratęsė Beno Veikalo atstovaujama Avelino "Sidigas" (14/8) komanda. Ji savo aikštėje 81:77 (23:20, 19:16, 19:12, 20:29) nugalėjo
B.Veikalo ekipa Italijoje pratęsė pergalių seriją, lietuvis - pastebimas
Jau penktą pergalę paeiliui Italijos krepšinio lygos čempionate iškovojo ir į penktą turnyrinės lentelės poziciją pakilo Beno Veikalo atstovaujama Avelino "Sidigas"
B.Veikalas į komandos pergalę įnešė svarų indėlį
Pergalę Italijos krepšinio lygos pirmenybėse pasiekė Avelino "Sidigas" (7/8) komanda, kurios garbę gina Benas Veikalas. Ekipa savo aikštėje 88:76 (18:14, 20:26, 21:17, 29:19)
Trumpai žaidusio S.Jasaičio ekipa nusileido B.Veikalo klubui
Simo Jasaičio atstovaujamai Kapo "d'Orlando" (4/10) ekipai nepavyko nutraukti nesėkmių serijos Italijos krepšinio lygos pirmenybėse. Kapo klubas savo žiūrovų akivaizdoje,
Tragiškai sužaista antra rungtynių pusė B.Veikalo ekipai lėmė pralaimėjimą
Apmaudų pralaimėjimą Italijos krepšinio lygos pirmenybėse patyrė Beno Veikalo atstovaujama Avelino "Sidigas" (5/8) komanda, kuri savo aikštėje po tragiškai sužaistos
Italijoje - blankus B.Veikalo pasirodymas ir dar viena S.Jasaičio ekipos nesėkmė
Nesėkmę Italijos krepšinio lygos pirmenybėse patyrė Beno Veikalo atstovaujama Avelino "Sidigass" (5/7) ekipa, kuri išvykoje nerezultatyviose rungtynėse 58:64 (16:15, 16:15,
B.Veikalas į komandos pergalę Italijoje įnešė svarų indėlį
Penktą pergalę vienuoliktame Italijos krepšinio lygos reguliaraus sezono ture iškovojo Beno Veikalo atstovaujama Avelino "Sidigas" (5/6) komanda. Ji savo aikštėje
B.Veikalas buvo vienas komandos pergalės kalvių Italijoje
Italijos krepšinio čempionate ketvirtą pergalę iškovojo Beno Veikalo atstovaujama Avelino "Sidigas" (4/6) komanda, o lietuvis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių. "Sidigas"
Sėkmingas B.Veikalo žaidimas Avelino ekipai pasiekti pergalės nepadėjo
Benas Veikalas sužaidė dar vieną sėkmingą mačą, bet Avelino "Sidigas" (3/6) komandos nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo."Sidigas" išvykoje 66:81 (11:19, 20:26,
Sezono rungtynes sužaidęs B.Veikalas buvo vienas pagrindinių  "Sidigas" pergalės kalvių
Sezono rungtynes sužaidęs B.Veikalas buvo vienas pagrindinių "Sidigas" pergalės kalvių
Sėkmingiausią šio sezono mačą Italijoje sužaidė Benas Veikalas,o lietuvio vedama Avelino "Sidigas" (3/5) komanda savo žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 83:81 (19:13, 21:22, 17:16,
B.Veikalas žaidė naudingai, bet Avelino klubas pralaimėjo
Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Beno Veikalo atstovaujama Avelino "Sidigas" (2/5) komanda Italijos čempionate vis tik patyrė dar vieną nesėkmę. Ekipa išvykoje po dramatiškos
B.Veikalo atstovaujama ekipa Italijoje krito po dramatiškos kovos
Apmaudžią nesėkmę Italijos krepšinio lygos pirmenybėse patyrė Avelino "Sidigas" (2/4) komanda su Benu Veikalu. Lietuvio atstovaujama ekipa savo žiūrovų akivaizdoje po dramatiškos