Naujienos kraunasi...

"Wolves" pristatė naują klubo bei arenos pavadinimą ir rėmėją – gaus milijonus eurų

Autorius: Gediminas Inčiūra, Krepšinis.lt.
"Wolves" pristatė naują klubo bei arenos pavadinimą ir rėmėją – gaus milijonus eurų
Tik antrus metus gyvuojantis ir jokių skambių pergalių dar neiškovojęs Vilniaus „Wolves“ klubas rado generalinį rėmėją ir nuo šiol bus pavadintas „Wolves Twinsbet“, rašo Krepšinis.lt.

Keičiasi ir buvusios „Siemens“ bei „Avia Solutions Group“ arenos vardas – nauja iškaba taip pat skelbia „Twinsbet“.

„Norime pranešti mūsų klubui labai reikšmingą naujieną. Džiaugiamės, kad „Wolves“ turi generalinį rėmėją – naują lažybų bendrovę „Twinsbet“. Tai – kol kas neabejotinai didžiausias mūsų partneris ir kartu didelis žingsnis į priekį. Tikimės, kad jis prisidės prie pergalių. Nuo šiol mūsų komandą galite vadinti „Wolves Twinsbet“, – trečiadienį sostinėje surengtoje spaudos konferencijoje sakė klubo prezidentas Rimantas Kaukėnas.

Bendrovei „Nesė“ priklausantis internetinių pramogų prekės ženklas „Twinsbet“ su „Wolves“ sudarė mažiausiai trejų metų trukmės rėmimo sutartį, kurios vertė – net pusaštunto milijono eurų.

„Norime pristatyti dvi rėmimo sutartis su „Wolves“ klubu ir arena, kurių bendra suma per trejus metus bus 7,5 milijono – 6 milijonai „Wolves“ klubui ir 1,5 milijono arenai. Manau, kad tai yra viena didžiausių rėmimo sutarčių. Džiaugiuosi, kad radau tokius ambicingus, į sportą ir pramogą orientuotus partnerius. Kartu sieksime pergalių ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų“, – pareiškė bendrovės „Nesė“ vadovas ir savininkas Alvidas Paulikas.

Paklaustas, ar „Nesė“ kaip nors susijusi su „Wolves“ savininku Gediminu Žiemeliu, A. Paulikas tai paneigė.

„Jokių sąsajų nėra“, – atšovė jis.

„Pastarieji metai arenai buvo vieni iš aktyviausių. Kodėl? Todėl, kad arena buvo rekonstruojama, o po jos mes aktyviai grįžome į renginių biznį. Dabar turime dar vieną reikšmingą žinią, nes arenai vardo partneris yra vienas iš svarbiausių. Sakyčiau, kad komerciškai tai viena iš naudingiausių sutarčių.

Nuo šios dienos mes skelbiame, kad arena turi naują pavadinimą – didžiausia Vilniaus arena nuo šiol bus pavadinta „Twinsbet“. Net neabejoju, kad pasirinkome aktyvų ir inovatyvų, į ateitį žiūrintį partnerį, kuris augina savo verslą ir paleidžia naują verslą. Mums su tokiais partneriais tikrai pakeliui, nes požiūris sutampa. Neabejoju, kad mūsų sinergija prisidės prie bendrų veiklų. Lankytojai, kurie ateis į tuos renginius, gaus kur kas dar daugiau pramogų ir teigiamų emocijų“, – tikino klubo ir arenos direktorius Andrius Žiauberis.

Seime įregistravus įstatymo pataisas, siūlančias nuo 2025 metų dar labiau sugriežtinti lošimų reklamą, „Wolves Twinsbet“ atstovai ir partneriai kol kas dėl to nesuka sau galvos ir tikisi geriausio jiems scenarijaus.

„Kalbų daug, bet prisitaikysime prie situacijos, jeigu uždraus tą lažybų reklamą“, – tvirtino A. Paulikas.

R. Kaukėnas vylėsi, kad bemaž 5 mln. eurų šį sezoną siekęs komandos biudžetas prisijungus generaliniam rėmėjui dar labiau ūgtels.

„Tikėkimės, kad žymiai, bet procentiškai nepasakysiu. Mes tikimės, kad įmonei seksis gerai ir tų draudimų greitu laiku gal ir nebus. Praktiškai kiekviena komanda remiama lažybų bendrovių – net ir pats LKL. Krepšiniui tas draudimas būtų didžiulis smūgis. Mes tikimės, kad biudžetas augs ateityje ir „Nesės“ indėlis bus didelis“, – sakė jis.

Beje, „Wolves-Twinsbet“ norėtų sulaukti ir Vilniaus savivaldybės paramos.

„Mūsų pozicija nepasikeitė. Mes, gavę paramą, apsidžiaugtume ir neslepiame to. Su miesto valdžia jau esame užmezgę dialogą“, – atskleidė A. Žiauberis.

Kalbėdamas apie ligšiolinius rezultatus – šį sezoną likta tiek už Europos taurės atikrintamųjų, tiek ir už KMT finalo ketverto borto – R. Kaukėnas neslėpė, kad jie kol kas netenkina, nors tam buvo ir objektyvių priežasčių.

„Iš tikrųjų mes esame naujokai, kurie žaidė tikrai labai stiprioje Europos taurės grupėje. Iš mūsų grupės į kitą etapą perėjo visos šešios komandos, o iš kitos – tik dvi. Mums pritrūko vienos pergalės ir tai yra labai apmaudu, nes, žinoma, norėjosi būti atkrintamosiose. Tai būtų buvusi vertinga patirtis. Mes norime augti ir tobulėti ta linkme, kad tos vienos pergalės aeityje nebepritrūktų.

Kalbant apie KMT, ketvirtfinalio serijoje susitikome su Kauno „Žalgiriu“ ir vienas rungtynes sužaidėme lygiosiomis. Tai kaip ir teigiamas rezultatas [šypsosi]. Mūsų galimybės buvo gana ribotos.

O LKL mes norėtume būti trejetuke, nes mūsų pagrindinis tikslas – Europos taurė. Jeigu pakliūtume į finalą, būtų labai puiku, o trečia vieta būtų taip pat geras rezultatas“, – pasakojo R. Kaukėnas.

Jis pridūrė, kad sezono finišas nulems ir dabartinio trenerio Nedo Pacevičiaus likimą.

„Taip, žinoma. Jūs patys suprantate, kad yra drastiškas skirtumas iškristi pirmame atkrintamųjų rate ar žaisti finale. Tai turėtų įtakos mūsų sprendimui.

Tikimės, kad komandos rezultatai bus atitinkami, nes norime ir toliau dalyvauti Europos taurėje. Dirbame sunkiai ir daug ta linkme. Statome ir treniruočių bazę, kas mūsų jaunai organizacijai yra labai svarbu. Keičiame ir parketą, tai irgi žingsnis į priekį kokybės atžvilgiu. Gerinsime visą savo darbą, kai Europos taurei tai tiktų. Dar tikrai yra daug ką nuveikti, todėl atsiraitosime rankoves ir pirmyn.

Atsakymas į klausimą, kas dalyvaus Europos taurėje, yra kompleksinis. Tai nėra vien rezultatas, bet ir tai, ką organizacija jau yra nuveikusi ir kokios jos ambicijos, žiūrovų skaičius.

Žinoma, rezultatas atkrintamosiose yra svarbus. Yra kita komanda, žaidžianti tame pačiame turnyre, tai – „7bet-Lietkabelis“. Ir klausimas visada yra, ar Lietuva turės dvi komandas, ar vieną. Šiuo atveju mes tikimės ir norime, kad būtų dvi komandos iš Lietuvos, nes tai kelia šalies krepšinio lygį ir konkurenciją.

Ir aišku, mes norime būti ta viena komanda, jeigu netyčia iš Lietuvos liktų tik viena. Ta prasme būtume šiek tiek savanaudiški“, – aiškino Rimantas.

R. Kaukėnas pripažino, kad jo paties darbą itin palengvino sporto direktoriaus kėdę sezono eigoje užėmęs Donatas Zavackas, persiviliotas iš principinio varžovo Vilniaus „Ryto“ stovyklos.

„Palengvėjo. Galiu kvėpuoti. Iš tikrųjų labai smagu su juo dirbti. Nuostabu. Mes esame puikūs draugai ir mūsų požiūriai sutampa. Džiaugiamės Donatu“, – su šypsena veide atsakė jis.

„Ryto“ ekipa svarbiausius sezono mačus kviečiama ir kitąmet žaisti „Twinsbet“ arenoje.

„Mano, kaip arenos vadovo, noras, kad vyktų kuo daugiau renginių. Klausimas tinkamu momentu. Kitą savaitę susitinkame su „Ryto“ vadovu pratęsti diskusiją dėl tolesnio bendradarbiavimo. Viskas tinka abiem pusėms taip, kaip yra. Dabartinė sutartis galioja iki šio sezono pabaigos, bet mes norime laukti, kol ji pasibaigs. Kalbėsime toliau dėl bendradarbiavimo“, – dėstė A. Žiauberis.

„Mes pirmus metus žaidžiame Vilniaus mieste. Nėra ką slėpti: orientuojamės į visiškai kitą bendruomenę nei „Rytas“, mažiau ultrinę, jeigu taip galima būtų pasakyti, draugišką šeimoms ir vaikams. Mes suprantame, kad auditorija užauga ne per sezoną, ne per du ir ne per tris. Esame kantrūs.

Kartais pasigirsta tokių replikų, kad mes perkame fanus. Atsakingai galiu pasakyti kad ne, nebent jūs vadinate pirkimu tai, kad mes juos kviečiame apsilankyti rungtynėse nemokamai. O savo komentarą norėčiau užbaigti mintimi, kad kaip mes galime pirkti tą vaiką, kuris nusipiešęs plakatą nori, kad „Vilkai“ tą vakarą laimėtų. Kyla klausimas, kaip mes galėtume nupirkti šimtus tų vaikų, kurie po rungtynių laukia mūsų krepšininkų, kad su jais nusifotografuotų ar gautų autografus?

Lygintis su „Ryto“ fanais mums dar nėra ko, nes ta organizacija skaičiuoja jau gal dvidešimtmetį. Mūsų fanas yra visiškai naujas ir jį net reikia mokyti sirgti už komandą, nes jam gal penkeri, gal septyneri metai ir galbūt jis šiemet apskritai pirmą kartą apsilankė krepšinio rungtynėse. Aš tikiu tuo keliu“, – papildė jis.

Šiuo metu „Vilkai“ tvirtai tipena trečioje LKL turnyro lentelės vietoje. Šiandien jų varžovu ketvirtfinalyje būtų šešias pergales iš eilės nuskynęs Klaipėdos „Neptūnas“.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Mažeikių klubas išlaikė naudingiausią žaidėją
Mažeikių klubas išlaikė naudingiausią žaidėją
Naudingiausias šio sezono Mažeikių „M Basket-Delamode“ komandos krepšininkas Giedrius Staniulis ekipos marškinėlius vilkės ir toliau. 33-ejų aukštaūgis ir
"Žalgirį" tritaškiais Kaune baudęs Orelikas: svarbu, atsirado supratimas
"Žalgirį" tritaškiais Kaune baudęs Orelikas: svarbu, atsirado supratimas
Šį vakarą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vyks antrosios pusfinalio serijos rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Panevėžio „7bet-Lietkabelio“
"Vilkų" lyderio atsiprašymą priėmęs Žibėnas pasigedo saviškių reakcijos
"Vilkų" lyderio atsiprašymą priėmęs Žibėnas pasigedo saviškių reakcijos
Po pralaimėjimu pradėtos „Betsafe-LKL“ pusfinalio serijos „Ryto“ strategas Giedrius Žibėnas netiesiogiai turėjo priekaištų savo auklėtiniams dėl netinkamo požiūrio
Pusfinalio kontrolę į savo rankas perėmusių "Vilkų" treneris: mes kovėmės kaip išprotėję
Pusfinalio kontrolę į savo rankas perėmusių "Vilkų" treneris: mes kovėmės kaip išprotėję
Praėjusį LKL sezoną fiasko patyrę ir net ketvirtfinalio barjero neįveikę Vilniaus „Wolves“ šiemet pasitenkinti patekimu į pirmąjį ketvertą neketina, rašo Krepšinis.lt.Tai
Nervingame Vilniaus derbyje triumfavo "Wolves"
Nervingame Vilniaus derbyje triumfavo "Wolves"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) startavo vilnietiška pusfinalio serija, kurioje pirmąją pergalę pasiekė „Wolves Twinsbet“.Teoriniai aikštės svečiai
Evansas ar Manekas – kuris Kauno aikštelių karalius?
Evansas ar Manekas – kuris Kauno aikštelių karalius?
Brady Manekas ir Keenanas Evansas šį sezoną nekart draskė „Žalgirio“ arenos krepšio tinklelius. Prieš „Betsafe-LKL“ pusfinalio seriją žalgiriečiai nusprendė
 "Ryto" treneris – apie džiuginančią tendeciją ir pusfinalio unikalumą
"Ryto" treneris – apie džiuginančią tendeciją ir pusfinalio unikalumą
Pastarieji keli metai parodė – net jei Vilniaus „Rytas“ buksuoja Čempionų lygoje ar nuleistomis galvomis palieka Citadele KMT finalo ketvertus, sostinės ekipa galingai finišuoja
Trinchieri pasidžiaugė išsitrauktu koziriu, Čanakas žvelgė į traumuotų žaidėjų lazaretą
Trinchieri pasidžiaugė išsitrauktu koziriu, Čanakas žvelgė į traumuotų žaidėjų lazaretą
Kauno „Žalgirio“ strategas dvejopai Andrea Trinchieri žvelgė į kauniečių pergalę pirmosiose LKL pusfinalio rungtynėse, bet teigė, jog šioje sezono stadijoje svarbiausia yra
Banguotai žaidęs "Žalgiris" sutriuškino "Lietkabelį" pirmajame pusfinalio mače
Banguotai žaidęs "Žalgiris" sutriuškino "Lietkabelį" pirmajame pusfinalio mače
Nuostabiai pusfinalį pradėjęs Kauno „Žalgiris“ leido oponentams sugrąžinti intrigą, tačiau galiausiai iškovojo užtikrintą pergalę.Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose 93:72 (33:14,
Urbonas ilgam lieka Vilniuje, "Rytas" jame mato didelį potencialą
Urbonas ilgam lieka Vilniuje, "Rytas" jame mato didelį potencialą
Šių metų balandžio mėnesį prie pagrindinės Vilniaus „Ryto“ sudėties prisijungęs jaunasis talentas Ignas Urbonas lieka Vilniuje. FIBA jaunimo Čempionų lygos MVP su „Rytu“
Kurčiui nuotaiką pakėlė "Wolves" lyderio pareiškimas: kartais taip kalbi iš baimės
Kurčiui nuotaiką pakėlė "Wolves" lyderio pareiškimas: kartais taip kalbi iš baimės
Antradienį startuoja „Betsafe-LKL“ pusfinalio etapas: Kauno „Žalgiris“ namie priims Panevėžio „7bet-Lietkabelį“, o trečiadienį serijoje iki 3 pergalių kovą
LKL "Fair Play" apdovanojimas – Mažeikių klubui
LKL "Fair Play" apdovanojimas – Mažeikių klubui
Šiemet „Volfas Engelman“ bravoro įsteigtų „Fair Play“ apdovanojimų už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime serijoje atėjo metas paskelbti dar vieną laimėtoją.Iki
Pusfinalių apžvalga: panevėžiečių misija (ne)įmanoma ir krepšiniu alsuosianti sostinė
Pusfinalių apžvalga: panevėžiečių misija (ne)įmanoma ir krepšiniu alsuosianti sostinė
Daug aistrų, atkaklios kovos bei įspūdingų momentų paserviravę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtfinaliai baigėsi. Liko tik keturios komandos, kurios tęs kovą
"Tarp Vilkų" epizode – istorinė pergalė, Šalengos bei Merūno komentarai
"Tarp Vilkų" epizode – istorinė pergalė, Šalengos bei Merūno komentarai
Antrąjį savo sezoną skaičiuojantis Vilniaus „Wolves Twinsbet“ klubas praėjusį savaitgalį atvertė naują savo istorijos lapą. Sostinės komanda trečiosiose serijos rungtynėse 91:80
Kurtis prabilo apie kitą sezoną – liks Baku, turės milijoninį biudžetą ir vilios garsius LKL žaidėjus
Kurtis prabilo apie kitą sezoną – liks Baku, turės milijoninį biudžetą ir vilios garsius LKL žaidėjus
Azerbaidžano lygos (ABL) čempionų titulą ginantys Baku „Sabah“ krepšininkai įspūdingai atsitiesė po skaudžios nesėkmės pirmose finalo serijos iki trijų pergalių rungtynėse,
Žalgiriečių treniruotėje – daugiau nei 100 sirgalių vizitas (komentarai)
Žalgiriečių treniruotėje – daugiau nei 100 sirgalių vizitas (komentarai)
Praėjusį sekmadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai turėjo neeilinę treniruotę. „Betsafe-LKL“ pusfinalio serijai su Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“ besiruošiančių
"Neptūno" veteranas žino, ko nori pats, o Tubeliui nesufleruoja
"Neptūno" veteranas žino, ko nori pats, o Tubeliui nesufleruoja
„Šiek tiek pikta, kad nepasinaudojome šansu pirmose serijos rungtynėse, nes tikrai galėjome laimėti“, – atsiduso Mindaugas Girdžiūnas. Jo atstovaujamas Klaipėdos „Neptūnas“
Evansas – apie projekto nugalėtojus: matosi, kad šie moksleiviai yra tikri "Žalgirio" gerbėjai
Evansas – apie projekto nugalėtojus: matosi, kad šie moksleiviai yra tikri "Žalgirio" gerbėjai
Savaitės pertrauka tarp „Betsafe-LKL“ rungtynių pasinaudoję Kauno „Žalgirio“ krepšininkai atidavė duoklę savo vieniems ištikimiausių sirgalių. Žalgiriečiai
Ketvirtfinalių finiše – nukritęs akmenukas, priekaištas Tubeliui ir žinutės Vilniui bei Graikijai
Ketvirtfinalių finiše – nukritęs akmenukas, priekaištas Tubeliui ir žinutės Vilniui bei Graikijai
Pirmą kartą stipriausių Lietuvos komandų ketvertą pasiekusio Vilniaus „Wolves“ treneris Nedas Pacevičius dėkojo oponentams iš Klaipėdos „Neptūno“ už nuožmų pasipriešinimą
Žemaičio vedami "Wolves" laimėjo išgyvenimo mūšį ir pateko į vilnietišką pusfinalį
Žemaičio vedami "Wolves" laimėjo išgyvenimo mūšį ir pateko į vilnietišką pusfinalį
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) nusileido ketvirtfinalių uždanga – kovoje dėl vietos tarp keturių geriausių komandų santykius išsiaiškino Vilniaus
Naujos "Žalgiris Shop" parduotuvės atidaryme – džiaugsmingos nuotaikos
Naujos "Žalgiris Shop" parduotuvės atidaryme – džiaugsmingos nuotaikos
Penktadienį šalia Dariaus ir Girėno stadiono bei Kauno sporto halės šurmuliavo Kauno „Žalgirio“ gerbėjai. Šį kartą jie čia susirinko ne į futbolo ar krepšinio
Blogiausias scenarijus: "Wolves" aukštaūgiui sezonas - baigtas
Blogiausias scenarijus: "Wolves" aukštaūgiui sezonas - baigtas
Vilniaus „Wolves Twinsbet“ vidurio puolėjas Garrisonas Brooksas šį sezoną nebežais. Pirmųjų „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio rungtynių su Klaipėdos „Neptūnu“
Gailius – prieš išgyvenimo mūšį Vilniuje: ne deriniai žais, o nusiteikimas, kova
Gailius – prieš išgyvenimo mūšį Vilniuje: ne deriniai žais, o nusiteikimas, kova
Šį šeštadienį paaiškės, kaip atrodys visos Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio dalyvės.Kol kas vietą šiame etape turi Kauno „Žalgiris“
Triumfuojantis Čanakas: "Žalgiris" yra geriausia komanda Lietuvoje, bet žaisime be spaudimo
Triumfuojantis Čanakas: "Žalgiris" yra geriausia komanda Lietuvoje, bet žaisime be spaudimo
Nenadas Čanakas po dramatiško triumfo Utenoje sakė, kad tai – didžiausia pergalė jam vadovaujant Panevėžio „7bet-Lietkabeliui“, o Oliveris Kostičius uteniškių sezonui
"Lietkabelis" pateko į pusfinalį itin įspūdingame trileryje su pratęsimu
"Lietkabelis" pateko į pusfinalį itin įspūdingame trileryje su pratęsimu
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ dramatiškai žengė į Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalį.Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse svečiuose po pratęsimo
"Rytas" džiaugiasi: vienas lyderių lieka Vilniuje (žaidėjo ir Jomanto komentarai)
"Rytas" džiaugiasi: vienas lyderių lieka Vilniuje (žaidėjo ir Jomanto komentarai)
Lemiamoms „Betsafe-LKL“ kovoms įsibėgėjus, Vilniaus „Rytas“ praneša kitam sezonui išsaugojęs vieną iš ekipos lyderių – Gytį Radzevičių. Sostinės
Kuzminskas – apie Brazdeikio padėtį, nustebinusį Tubelį bei karjeros pabaigą Lietuvoje
Kuzminskas – apie Brazdeikio padėtį, nustebinusį Tubelį bei karjeros pabaigą Lietuvoje
Visoje Europoje į krepšinio lygas atėjo lemiamų kovų metas. Komandos skina nuo pat rudens įdėto darbo vaisius ir kaunasi dėl nacionalinių trofėjų.Paskutiniąsias savaites ar net dienas
Ketvirtfinalio įdomybes su mažeikiškiais apžvelgęs Krapikas: pusfinalis – ne pageidavimo koncertas
Ketvirtfinalio įdomybes su mažeikiškiais apžvelgęs Krapikas: pusfinalis – ne pageidavimo koncertas
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šią savaitę be didesnių problemų užbaigė „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio seriją ir jau kitą savaitę, antradienį, pradės kovą pusfinalio

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (228) 05.16 00:00
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime