Naujienos kraunasi...

Ar protinga Karalienės taurės finalą rengti tą pačią dieną, kai vyks LKL grandų mūšis?Trečiadienį „Jeep“ arenoje įvyko „SMART WAY Karalienės taurės“ spaudos konferencija. Pirmoje susitikimo dalyje dalyvavo Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas, MLKL prezidentas Arvydas Klovas, lygos direktorius Alvydas Jocys bei merginų krepšinio atrankos programos vadovas Saulius Kuzminskas.

Po trejų metų pertraukos „SMART WAY Karalienės taurė“ kovo 9-10 dienomis grįžta į sostinę, o joje krepšinio sirgalių lauks pasikeitęs turnyro formatas, kurio programa padalinta į dvi dienas. 

Kovo 9 dieną įvyks pusfinalių akistatos bei „Nostra snaiperės“ konkursas, kurio prizinis fondas šiemet rekordinis – 3333 eurų, o kovo 10 d. žiūrovų laukia didysis ir mažasis finalai bei Roko Yan muzikinis pasirodymas.  

Krepšinio šventė „Jeep“ arenoje suburs keturias stipriausias šio MLKL sezono komandas: Vilniaus „Kibirkštį“, Klaipėdos LCC tarptautinį universitetą, Klaipėdos „Neptūną-Amberton“ ir Kauno „Aistes-LSMU“.

Spaudos konferencijos pradžioje LKF ir MLKL atstovai pasidžiaugė artėjančiu renginiu, pristatė restauruotą Karalienės taurę, taip pat aptarė kitas augančio moterų krepšinio aktualijas bei jame vykstančius procesus. 

A. Jocys: Džiugu, jog moterų krepšinis grįžta į Lietuvą visu pajėgumu. Rimta komanda susirinko pristatyti šį gražų renginį, kuris šioje arenoje vyks kovo 9-10 dienomis. Darome dviejų dienų renginį dėl to, kad jis būtų matomesnis ir komandos galėtų varžytis aukščiausiame lygyje bei turėtų vieną naktį poilsiui. Tikimės, jog ekipos atvažiuos nusiteikusios, pasiruošimas vyksta aukščiausiu lygiu, komandos rodo visai kitą charakterį, visi nori laimėti ir tai džiugina. Mūsų darbai, kuriuos pradėjome, tiek lygoje, tiek su LKF pagalba, eina į tą pusę, kurią ir norime matyti.

Vienas iš pagrindinių taurės akcentų yra „Nostra snaiperės“ konkursas, kuriame dalyvaus vienos iš pajėgiausių snaiperių. Prizas yra įspūdingas – 3333 eurai ir norime, kad merginos parodytų savo taikliausias rankeles ir varžytųsi tinkamai.

Smagu, jog pavyko su mūsų komanda suorganizuoti šį turnyrą ir dar Vilniuje, kuriame tuo metu bus daug renginių – Hiperbolės koncertas, įvairios mugės, tad tikimės, kad žmonės ateis ir užpildys šią areną kaip buvo moterų rinktinės rungtynėse su Prancūzija, kai žmonės netilpo. Tikimės tą patį pamatyti ir kovo 9-10 dienomis.  

Nuotr. fotodiena.lt

M. Balčiūnas: Reikia pasveikinti „SMART WAY MLKL“ ir visus klubus bei žaidėjas su didele švente. Seniai svajojome, kad tokie renginiai grįžtu į moterų lygą, kad ji grįžtu į televiziją ir tai rodo kryptį, kurią mes visi einame. Be klubų mes negalėtume nieko, tad noriu jiems labai padėkoti, o pagrindiniai vedliai yra Alvydas (Jocys) ir Arvydas (Klovas), kurie iš esmės ėmėsi pertvarkydami moterų klubinį krepšinį.

Apskritai sakyčiau moterų krepšinyje dabar vyksta sisteminė pertvarka – klubai ir lyga stiprėja, iš LKF Saulius Kuzminskas daro didelį darbą žaidėjų atrankų organizavime, merginų krepšinio centrų stiprinime. Ir aišku, pagrindinis tikslas yra 2027 m. Europos moterų čempionatas kaip etapinis tikslas, kad iki jo padėtume tvirtus pamatus sekančiam dešimtmečiui. Argumentų yra labai daug, kadangi turime vieną talentingiausių kartų Europoje ir pasaulyje, Justės Jocytės kartą, ir aplink ją lipdysime visą sekančio dešimtmečio moterų krepšinį. 

Kokybiniai pokyčiai yra akivaizdūs, jie vyksta ne taip greitai, kaip norėtume, bet jie yra procese ir greitu metu apie didžiausių klubų permainas visi išgirsite. Suprantama, jog moterų krepšinio organizacijoms stiprią įtaką daro savivaldybės, kas iš vienos pusės yra labai gerai, o iš kitos – sprendimai yra lėtesni negu vyrų krepšinyje ir tam reikia kantrybės. Patys pokyčiai labai džiugina ir dėkoju lygos ir klubų vadovams, matome, ir naujų trenerių veidų sugrįžusių iš užsienio, tad yra daug džiugių naujienų moterų krepšinyje. O garsi kelionė į 2027 metus prasidės šiemet, nuo U20 čempionato, ir tai bus puikus startas. Sekantys treji metai bus pilni moterų krepšinio, renginių, įvairių priemonių ir tai bus nukreipta ir į jaunų merginų motyvaciją renkantis krepšinį. Sprendžiame ne tik sporto, bet ir socialinius uždavinius, kurie merginoms turi parodyti visas krepšinio galimybes, kurių yra labai daug –  tai matosi akivaizdžiai. Todėl šie dalykai turi būti tinkamai pateikti ir motyvuotų merginų atsiras.   

Paskutinės naujienos tokios, kad jau kovo mėnesį iš Amerikos atvažiuoja 8 labai talentingos iki 16 metų, Aurimas Matulevičius ten įdeda daug indėlio. Jos turi tikrai stiprių lietuviškų šaknų ir joms suteikti pilietybę nebūtų problemų. Tai nebūtų nenatūralus natūralizacijos procesas, jos yra lietuvės tik gimė kitoje šalyje ir nori prisijungti prie jaunimo rinktinės. Sportinės pusės stiprinimas vyksta ne tik Lietuvoje, bet ir globaliai. Ačiū dar kartą, su švente, nekantriai laukiame kol sudalyvausime renginyje.

A. Klovas: Mes daug kalbame apie pokyčius, džiaugiuosi, kad juos matome, bet greičiausiai labiau tą matome viduje. Juos pastebėjo komandos, LKF, mes patys juos lyg ir matome, bet, manau, kad visuomenei jie nėra tokie akivaizdūs. Tikiu, kad Karalienės taurė bus pirmas toks renginys, kurį pamatys daugiau žmonių ir pamatys, jog kažkas keičiasi. 

Man, kaip verslininkui, visko norėtųsi greičiau, stipriau, kelti kokybę, bet tai užtruks laiko – tai yra procesas. Visgi tikiu, kad jis labiausiai priklauso nuo sportininkių, kai jos patikės, jog gali, yra matomos, o tada visas mechanizmas užsives ir pakylės moterų krepšinį į kitą lygį. Dėl kovo 9-10 d. – tikiu, jog atsiras žmonių, kurie norės ateiti, pamatyti, jog tai yra gražus sportas. Galbūt šis krepšinis skiriasi nuo vyriško, bet jis nėra niekuo prastesnis, o jį papildantis. Galėsite pamatyti kitas šio sporto spalvas, pasidžiaugti juo, komanda ruošia ir kitų staigmenų, tad į jį verta ateiti.  

S. Kuzminskas: Labai smagu būti čia, nors esu iš vyrų krepšinio, niekada nebuvau nutolęs nuo moterų krepšinio, nes mano mama buvusi krepšininkė, daugelį metų žaidė Lietuvos rinktinėje. Ji pati yra iš mažo miestelio ir mano darbas dabar yra glaudžiai susijęs su tuo. Man tenka daug keliauti po Lietuvą, po mažus miestelius, stengiuosi motyuvoti ir pritraukti jaunas merginas į krepšinį. Kaip pavyzdį visada parodau mamą, jog viskas yra įmanoma, nebūtinai turi būti iš didelio miesto, jog pasiektum aukštumas. 

Šiais metais turime virš 900 krepšinį žaidžiančių merginų, taip pat neformalaus ugdymo švietimo sistema organizuoja 3x3 rungtynes, kadangi kaimuose yra sudėtinga pritraukti žaidėjas ir surinkti pilną komandą. Ten turime virš 200 merginų, kas yra nedidelis skaičius ir viliuosi, kad bent kelios iš jų papildys mūsų centrus, kuriuos turime Vilniuje, Panevėžyje, tikiuosi, kad artimiausiu metu jie bus ir Klaipėdoje bei Šiauliuose. Turime didelį potencialą Druskininkuose, tad progresas yra didelis. Alvydas (Jocys) padarė didelį darbą, esame teisingame kelyje ir susidomėjimas merginų krepšiniu tik auga, tad su juo viskas bus gerai.  

– Kaip manote, ar protingas sprendimas daryti Karalienės taurės finalą kovo 10 d., kai tuo metu vyks ir Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ derbis Kaune? 

A. Jocys: Tikrai protingas, nes mūsų rungtynės baigsis dar prieš šią dvikovą. Netikime, kad į Kauną suvažiuos visas Vilnius, kuriame bus daug svečių iš kitų miestelių. Mūsų tikslas yra toks, kad ateitų tie, kurie myli moterų krepšinį, susipažintų su juo ir dėliojame rungtynes taip, kad jos pasibaigtų neprasidėjus vyrų mačams. Tie, kurie išeis iš arenos, galės nueiti ir tiesiogiai stebėti „Žalgirio“ ir „Ryto“ rungtynes.    

– Šį sezoną prie MLKL A diviziono prisijungė Panevėžio klubas, ar kitais metais matote dar panašių potencialių miestų žvelgiant į moterų lygos plėtrą? 

A. Jocys: Taip, Panevėžys prisijungė tikrai šauniai, su gera vadyba. Nereikia tikėtis, kad ši komanda darytų stebuklus, bet matant tai, kaip dirba klubo vadovybė, tikimės už 2-3 metų jie turės stiprią komandą. Miesto vadovybė taip pat tiki, kad yra tikslinga turėti moterų komandą Panevėžyje, o tai džiugina. Kalbant apie plėtrą – tikslas lygoje yra turėti 8 komandas ir tai po truputį įgyvendiname. Neforsuosime to, jei matysime, kad miestas ar miestelis, kuris mūsų planuose turėtų būti A divizione, finansiškai to nepatempia. Tačiau galiu pasakyti, jog 8 ekipos yra didžiausias skaičius, kurį mes planuojame A divizione, o kitų 16 komandų – B divizione. 

Galiu drąsiai pasakyti, jog Kretingoje susiformavo šviežias darinys, kuris atsirado vietinio trenerio Arimanto Mikaločiaus iniciatyva. Jis subūrė apie 20 buvusių žaidėjų ir darysime ten draugišką turnyrą balandžio 13-14 dienomis. Darbas vyksta, mes savo tikslų pasieksime, tik aišku, kaip Arvydas (Klovas) sakė, nereikia norėti staigiai, kadangi šioje terpėje reikia truputį palaukti ir turėti kantrybės. 

– NBA „Visų žvaigždžių“ dienos metu nusisekė ir Stepheno Curry bei Sabrinos Ionescu akistata tritaškių konkurse. Ar negalvojate padaryti kažką panašaus? 

A. Jocys: Galvojome, bet nusprendėme pasikviesti merginą iš Moksleivių krepšinio lygos, kuri laimėjo tritaškių konkursą, ir norime didesnį akcentą duoti moterims, o kai matysime, kad vyrams reikia pagalbos, tai vėl deleguosime moterį, kuri, beje, laimėjo turnyrą. 

– Kovo 9-10 d. vyksiantis „SMART WAY Karalienės taurės“ finalo ketvertas bus nemokamas. Kaip manote, ar tokiu būdu pavyks pritraukti daugiau žiūrovų? 

A. Klovas: Tikimės, kad taip. Man, kaip verslininkui, galbūt tai atrodo nelabai sąžininga, bet aš tikiu, jog ateis diena, kai bus sunku gauti bilietą į tokį renginį, bet šį kartą tai bus nemokamas renginys.

– Ar plika akimi matomas didesnis susidomėjimas moterų krepšiniu yra LKF, MLKL ir krepšinio visuomenės atliekamų darbų atspindys? Ar mes labiau einame pagal Europos ir Azijos krepšinio madas, kuriose moterų krepšinis skinasi kelią į naujas populiarumo erdves?   

M. Balčiūnas: Pastangos ir priemonės, kurias taikome, duoda rezultatus, galbūt ne tokius greitus, ypač sportine prasme, nors ir šioje vietoje turime neprastą situaciją. Šiai dienai su rinktine esame iškovoję 2 pergales. Aišku, jog merginoms reikia pergalių tam, kad į jas atkreiptų dėmesį, norėtų sekti savo idealais, dalyvauti sporto šakoje. Situacija dabar yra aiškiai gerėjanti.

Kitas klausimas yra masiškumas, o čia didelį darbą atlieka MKL, steigiamos naujos grupės, Alvydas (Jocys) nemažai kur dalyvavo. Lietuva nėra didelė, periferijoje tokio masiškumo, kai dar 1997 m. tapome Europos čempionėmis. Iš masiškumo sukurti meistriškumą sukurti nėra paprasta, todėl pasitelkėme mūsų užjūrio kolegas iš Anglijos, Didžiosios Britanijos, Amerikos, nes išeivijos krepšinio bendruomenėse yra tikrai gerų talentų. Čia ta sinergija ir sukurs tą meistriškumą, kuris ves į pergales, o jos užkuria tą procesą, kai žaidėjos seka savo idealus ir sistema veikia. Didelės pastangos yra dedamos iš mūsų kolegų, tad einame gera linkme, bet kantrybės šiek tiek reikės.

– Kalbant apie lietuvių diasporą JAV – minėjote, kad į Lietuvą atvyksta 8 žaidėjos. Kiek laiko jos čia bus, koks jų atvykimo tikslas ir galbūt bandėte dirbti ir su Australijos rinka?  

M. Balčiūnas: Dėl Australijos konkrečiai net įvardinsiu – Audra Pašakarnis, jinai irgi atvyksta, su jos mama buvo jau ne vienas pokalbis nuotoliu. Mūsų tikslas yra, kad jos atvyktų, kai joms dar nėra 16 metų, kadangi pilietybės suteikimo procedūra yra paprastesnė.

Būna, kad norint įrodyti pilietybės šaknis reikia traukti liudijimus iš bažnyčių archyvų, įrodinėjant kilmę ar gimimo liudijimai, kurie išduoti dar caro laikų (juokiasi). Aurimas (Matulevičius) pats skambina, sako, kad yra merginos, iki 16 metų, kurios galėtų patekti dar į šių metų rinktinę. Yra dvi merginos, kurioms jau yra suteikta pilietybė, o Pašakarnis yra labai netoli to. Londone taip pat yra talentinga mergina. Iš vietinių talentų ir išeivijos talentų galime suformuoti labai talentingas komandas, taip pat mūsų merginų centrai, kurie daro gerą įtaką jų meistriškumo kėlimui.

Čia yra sprendimas žiūrint į moterų krepšinio ateitį. Jos bus kelias savaites Druskininkuose, pats Aurimas atvažiuoja, norime, kad ir U16 treneriai pamatytų ir jie pasakys. Ne visada gal taip garsiai komunikuojame, nes norime įsitikinti, bet buvo tokių, kurios atvažiavo ir neatitiko lygio. Tada padėkojame tėvams ir palinkime sėkmės tobulėjant toliau, kadangi norime imti tik talentus, kurie galėtų mums iškart padėti merginų krepšinio plėtroje.   

– Dabar lygoje pirmauja Klaipėdos komandos, tad smagu, kad jėgų santykis keičiasi, tik ar tai nekelia šiek tiek nerimo moterų krepšinio padėtis Vilniuje, kur ir vyks šis renginys?   

A. Klovas: Meluočiau, jei sakyčiau, kad neramino nekelia, norėtųsi stiprios Vilniaus moterų komandos, bet turime, ką turime. Reikia išgyventi šį etapą, galbūt dar anksti kalbėti apie pokyčius, bet tikiu, kad jų bus ir viskas turėtų grįžti į savo vagą. 

– O „Kibirkšties“ partnerystė su „Rytu“ manote pasiteisino? 

A. Klovas: Gal būsiu nepopuliarus, bet drįsčiau teigti, jog tai turėtų būti atskira komanda nuo vyrų, kuri eitų savo keliu ir turėtų atskirą valdymą. Tada jos galbūt turėtų didesnę galimybę būti pamatytos tiek miesto, tiek verslo, tiek krepšinio mėgėjų.

– Arvydai, visa moterų krepšinio bendruomenė yra dėkinga už jūsų nešamą indėlį, tad kodėl būtent moterų krepšinis ir kokiose pozicijose moterų krepšinis Lietuvoje galėtų būti matomas ateityje?   

A. Klovas: Labai suktas klausimas, bet atsakymas paprastas, dėl to, kad man paskambino Alvydas (Jocys). Iki to laiko aš net nežinojau, kad egzistuoja tokia moterų lyga, bet Alvydo užsidegimas, jo noras, matymas uždegė ir mane. Užteko vieno entuziasto, kuris gali užvesti kitą ir tikiu, kad atrasime vis daugiau žmonių, kuriems tai rūpės. 

– Kiek MLKL džiaugiasi dėl to, kad Karalienė taurė virsta į 2 dienų renginį ir dėl to, kad po kelerių metų petraukos ji grįžta į sostinę? 

A. Jocys: Džiugu, nes sostinėje tikimės didesnio matomumo, kuris yra svarbus lygai. Norime, kad Vilniaus moterų krepšinis grįžtų į tą lygį, kuriame buvo kadaise, kai komandos biudžetas buvo antras po vyrų, rinkdavosi pilnos salės. Taip pat aš papildysiu Arvydą, nes man labai džiugu dėl Klaipėdos, ypač „Neptūno“, kuri buvo europinė komanda. Klaipėdoje turime talentingų merginų, pati Justė kilusi iš pajūrio, ten yra geros sąlygos. Kita uostamiesčio ekipa iš nieko patapo lyderiaujančia komanda ir kryptingas darbas duoda vaisių. 

O Vilnius turi visas galimybes, pokyčių yra, atvažiuoja treneriai, merginos mato, jog reikia pasitempti ir jų dominavimas tęstųsi bei reikia skaitytis su visais. Net ir Šiauliai pateikė sensaciją, tad matome, kad krepšinis stiprėja, merginos tobulėja ir sąlygos yra geresnės. Norisi, kad ir atlyginimai būtų ten, kur yra vyrų, todėl su Arvydu rezgame planus kaip tą padaryti. Ši šventė galbūt galėtų būti tas atspirties taškas, dėl kurio verta būti šioje lygoje.

– Karalienės taurėje turėsime ir „Nostra snaiperės“ konkursą, kuriame šiais metais dalyvaus MKL „Žvaigždžių dienoje“ snaiperės titulą iškovojusi Rosita Rusovičiūtė. Kiek jums, kaip mergaičių programos vadovui, yra svarbu, kad jaunoji karta tokiu būdu yra integruojama į šią krepšinio šventę? 

S. Kuzminskas: Tai yra labai smagu ir džiugu, kaip matėme ir vyrų krepšinyje, Karaliaus Mindaugo taurėje, buvo toks pats formatas. Tai yra papildoma motyvacija jaunimui siekti savo užsibrėžtų tikslų, išbandyti save kiek kitokioje rolėje ir nepabijoti nugalėti už save vyresnes, labiau patyrusias ir parodyti, kad jaunoji karta stiebiasi ir stengiasi užimti jų vietą. 

– Arvydai, trumpai papasakokite apie pačią šių metų taurę. Kaip ir iš kur ji atkeliavote bei kodėl ji tokia išskirtinė?

A. Klovas: Šios taurės istorija yra gana sena. Vaikščiodamas Krepšinio namų koridoriais pamačiau lentynoje stovinčią įdomią taurę ir paklausiau: kas čia? Ir išgirdau gražią istoriją. Pasirodo ši taurė yra įsteigta dar 2016 m.žymių krepšininkių Jūratės Daktaraitės ir Angelės Rupšienės. Tais laikais ši taurė buvo tarptautinio turnyro dalis ir laikui bėgant ji užsimiršo. Radau ją suskilinėjusią, šiek tiek aptrintą ir suabejojau ką su ja daryti. Paklausiau Mindaugo (Balčiūno) ar galime pabandyti ją restauruoti? O jis atsakė, kad drąsiai, prašome. Restauracija nebuvo lengva, todėl šią taurę laikyčiau ne tik istoriškai svarbią, bet žiūrėčiau ir kaip į meno kūrinį, kadangi ne kasdien tokią atrasime bei šiandien pamatysime rezultatą.  

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Įspūdinga Ulanovo ir Hayeso ataka – tarp gražiausių Eurolygos momentų
Įspūdinga Ulanovo ir Hayeso ataka – tarp gražiausių Eurolygos momentų
Eurolyga paskelbė paskutinio reguliariojo sezono turo gražiausių epizodų dešimtuką, į kurį pateko ir du momentai iš Kauno "Žalgirio" dvikovos su Madrido "Real".Edgaro
Jaiskevičius įvertino palaimėjimą Pirėjuje – išpešė nemažai naudos
Jaiskevičius įvertino palaimėjimą Pirėjuje – išpešė nemažai naudos
Po pralaimėjimo Pirėjo „Olympiakos“ komandai Stambulo „Fenerbahče“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi gera repeticija prieš atkrintamąsias
Po Sabonio ir Foxo klaidų "Kings" apmaudžiai paleido pergalę ir dar labiau komplikavo savo situaciją (rezultatai)
Po Sabonio ir Foxo klaidų "Kings" apmaudžiai paleido pergalę ir dar labiau komplikavo savo situaciją (rezultatai)
Domantas Sabonis surengė fantastišką pasirodymą, liko per plauką nuo trigubo dublio, tačiau Sakramento „Kings“ po dramatiškos kovos paskutinę minutę 107:108 (27:22, 27:23,
Valančiūnas su "Pelicans" nuginklavo "Warriors" (rezultatai)
Valančiūnas su "Pelicans" nuginklavo "Warriors" (rezultatai)
Naujojo Orleano „Pelicans“ su Jonu Valančiūnu penktadienį svečiuose 114:109 (17:26, 45:22, 26:27, 26:34) įveikė „Golden State Warriors“ krepšininkus ir iškovojo
Wembanyama su "Spurs" paskutinę sekundę sensacingai patiesė NBA čempionus
Wembanyama su "Spurs" paskutinę sekundę sensacingai patiesė NBA čempionus
Victoras Wembanyama ir Vakarų konferencijos autsaiderė San Antonijaus „Spurs“ komanda tėškė nelauktą antausį NBA čempionų titulą ginantiems Denverio „Nuggets“ krepšininkams,
Sedekerskio ekipa pasigerino poziciją, Jokubaitis prametė lemiamą metimą (aiškios įkrintamųjų poros)
Sedekerskio ekipa pasigerino poziciją, Jokubaitis prametė lemiamą metimą (aiškios įkrintamųjų poros)
Nors Vitorijos „Baskonia“ (18-16) prieš lemiamą Eurolygos turą buvo ramūs dėl vietos įkrintamosiose, bet Bolonijoje pasiekta pergalę sustiprino pastarųjų šansus įveikti
Buzelis pateikė paraišką dalyvauti NBA naujokų biržoje
Buzelis pateikė paraišką dalyvauti NBA naujokų biržoje
Didžiausias Lietuvos krepšinio talentas Matas Buzelis oficialiai paskelbė dalyvausiantis NBA naujokų biržoje, rašo Krepšinis.lt.Šią informaciją paskelbė ESPN žurnalistas
"Žalgirio" arenoje – Eurolygos išlydėtuvės, fanų favoritai ir atlikėjų komentarai
"Žalgirio" arenoje – Eurolygos išlydėtuvės, fanų favoritai ir atlikėjų komentarai
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai rungtynėmis su Madrido „Real“ sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje užbaigė 2023-2024 m. Eurolygos sezoną.Kaip jau įprasta,
Shaqas pergyvena dėl olimpiados: atotrūkis tarp JAV ir Europos tapo labai mažu
Shaqas pergyvena dėl olimpiados: atotrūkis tarp JAV ir Europos tapo labai mažu
Šlovės muziejus narys, legendinis NBA vidurio puolėjas Shaquille'as O'Nealas pareiškė, kad 1994-ųjų JAV rinktinė buvo pajėgesnė už 1992-ųjų "Svajonių komandą"."Turėjaubūti
Sirgalių meile besimėgaujantis Evansas po klausimo apie ateitį pažvelgė į artimiausius tikslus
Sirgalių meile besimėgaujantis Evansas po klausimo apie ateitį pažvelgė į artimiausius tikslus
Galimai paskutines rungtynes su „Žalgirio“ marškinėliais Eurolygoje sužaidęs Keenanas Evansas apie savo ateitį dar negalvoja ir teigia, jog liko dar nenuveiktų darbų likusioje
Dar vieną saldžią patirtį iš Kauno išsivežęs "Real" strategas įvertino ir Hayeso, ir Decko metimus
Dar vieną saldžią patirtį iš Kauno išsivežęs "Real" strategas įvertino ir Hayeso, ir Decko metimus
Rezultatyviausias Eurolygos ir šio reguliariojo sezono nugalėtojas Madrido „Real“ klubas ketvirtadienio vakarą Kaune tesukrapštė mažiausiai šiais metais – tik
Metus į dvi dalis skėlęs Ulanovas – apie trenerių kaitą, rinktinę ir "Žalgirio" va bank planą prieš "Real"
Metus į dvi dalis skėlęs Ulanovas – apie trenerių kaitą, rinktinę ir "Žalgirio" va bank planą prieš "Real"
Kauno „Žalgirio“ vyrai Eurolygos reguliariojo sezono finiše namuose vos per plauką neįkando titulą ginantiems čempionams Madrido „Real“ krepšininkams –
Lietuvos bokštų akistatoje Sabonis žaidė rezultatyviau, bet pergale džiaugėsi Valančiūnas
Lietuvos bokštų akistatoje Sabonis žaidė rezultatyviau, bet pergale džiaugėsi Valančiūnas
Ketvirtadienį naktį NBA pirmenybėse Sakramento „Kings“ (45-34) namuose priėmė Naujojo Orleano „Pelicans“ (48-32) ir jai nusileido 123:135 (23:34, 35:30, 31:34, 34:37) bei patyrė
Sezoną reziumavęs Trinchieri atidavė pagarbą sirgaliams, lyderiui ir savo pirmtakui
Sezoną reziumavęs Trinchieri atidavė pagarbą sirgaliams, lyderiui ir savo pirmtakui
Po rungtynių Kauno „Žalgirio“ strategas Andrea Trinchieri kalbėjo apie sirgalių atsidavimą, neįtikėtiną lyderį ir žvelgė į likusią sezono dalį, rašo Krepšinis.lt.Kauno
"Žalgiriui" nepavyko trinktelėti durimis – paskutinę sekundę nusileista Eurolygos čempionams
"Žalgiriui" nepavyko trinktelėti durimis – paskutinę sekundę nusileista Eurolygos čempionams
Kauno „Žalgirio“ (14-20) krepšininkai pralaimėjimu užbaigė Eurolygos sezoną. Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose rezultatu 62:64 (9:16, 16:15, 17:13, 20:20) nusileido Madrido
Lietuvos krepšinio ateitis? LKL rekordų knygą atsivertęs Tubelis įrašė savo vardą šalia Ilgausko
Lietuvos krepšinio ateitis? LKL rekordų knygą atsivertęs Tubelis įrašė savo vardą šalia Ilgausko
NBA lygoje bent jau kol kas neįsitvirtinęs Ąžuolas Tubelis siautėja Europos krepšinyje, rašo Krepšinis.lt.Po to, kai rudens viduryje Filadelfijos „76ers“ paskelbė,
Kuzminsko klube vėluoja algos: žaidėjai boikotuoja treniruotes, vienas jau pabėgo
Kuzminsko klube vėluoja algos: žaidėjai boikotuoja treniruotes, vienas jau pabėgo
Mindaugo Kuzminsko ekipoje – liūdnos dienos. Graikijos žiniasklaida praneša, kad Atėnų AEK dėl vėluojančių atlyginimų žaidėjai atsisako treniruotis, o vienas lyderių nieko nepranešęs
33-ejų NBA lyderių veteranas pratęsė sutartį ketveriems metams
33-ejų NBA lyderių veteranas pratęsė sutartį ketveriems metams
Praėjusį rugsėjį po mainų karuselės iš Milvokio 'Bucks" Finikso "Suns", o po kelių dienų – "Celtics" atsidūręs Jrue Holiday Bostone liks ilgam.Nors veteranas
Ulanovas pasisako prieš įkrintamąsias bei nori gražiai užbaigti sezoną
Ulanovas pasisako prieš įkrintamąsias bei nori gražiai užbaigti sezoną
Kauno „Žalgirio“ komanda ketvirtadienį namų arenoje žais paskutines šio sezono Eurolygos rungtynes. Žalgiriečiai sezono uždangą nuleis susitikdami su praėjusio sezono čempionais
Trinchieri: esu laimingas dėl Biro, o Butkevičius yra svarbesnis, nei pats mano
Trinchieri: esu laimingas dėl Biro, o Butkevičius yra svarbesnis, nei pats mano
Kauno „Žalgiris“ (14-19) ketvirtadienį Nemuno saloje dvikova su Madrido „Real“ (26-7) užbaigs pasirodymą šiame Eurolygos sezone, rašo Krepšinis.lt.Prieš
Dviguba nesėkmė: nutrūko rekordinė Sabonio serija, o "Kings" išbarstė 20 taškų persvarą
Dviguba nesėkmė: nutrūko rekordinė Sabonio serija, o "Kings" išbarstė 20 taškų persvarą
Trečią niuksą per ketverias paskutines rungtynes NBA reguliariojo sezono finiše gavo dėl vietos atkrintamosiose besikaunantys Sakramento „Kings“ (45-34) krepšininkai, rašo
"Pelicans" su Valančiūnu skrieja į atkrintamąsias: laimėjo patys ir sulaukė palankių rezultatų
"Pelicans" su Valančiūnu skrieja į atkrintamąsias: laimėjo patys ir sulaukė palankių rezultatų
Naujojo Orleano „Pelicans“ (47-32) krepšininkai net ir be traumuoto vieno komandos lyderių Brandono Ingramo gerina savo pozicijas kovoje dėl tiesioginio bilieto į NBA atkrintamąsias
NBA lygoje – nulis baudų metimų, Giannio trauma ir pusšimtis Edwardso taškų
NBA lygoje – nulis baudų metimų, Giannio trauma ir pusšimtis Edwardso taškų
Keistas, bet išskirtines rungtynes NBA istorijoje sužaidė Rytų konferencijos lyderiai, rašo Krepšinis.lt.Antri žengiantys Milvokio „Bucks“ (48-31) namuose 104:91 (37:21,
Paryžiaus klubas pergalingai pradėjo Europos taurės finalo seriją ir priartėjo prie Eurolygos
Paryžiaus klubas pergalingai pradėjo Europos taurės finalo seriją ir priartėjo prie Eurolygos
Antradienį vakare Europos taurės finalo pirmosiose rungtynėse „Paris Basketball“ namuose 77:64 (23:11, 31:20, 11:12, 12:21) pranoko „JL Bourg“ ekipą, rašo Krepšinis.lt.Paryžiaus
Birutis – apie apsisprendimą, ryšį su Trinchieri bei su Brazdeikiu nešiotus krepšius
Birutis – apie apsisprendimą, ryšį su Trinchieri bei su Brazdeikiu nešiotus krepšius
Kauno „Žalgiryje“ šį sezoną ryškiu žaidimu išsiskiriantis vidurio puolėjas Laurynas Birutis ir toliau gins žaliai baltų garbę. Kauno klubas su aukštaūgiu
"Žalgiris" pratęsė kontraktą su Biručiu (trenerio ir žaidėjo komentarai)
"Žalgiris" pratęsė kontraktą su Biručiu (trenerio ir žaidėjo komentarai)
Kovas šiame sezone tęsiantis Kauno „Žalgiris“ jau deda pamatus ir kitam sezonui. Lietuvos čempionai pagal formulę „1+1“ pratęsė sutartį su pastaruoju metu gerą formą
Atamanas griežtai išpeikė auklėtinį: tegul nesiskundžia, kad nežaidžia Eurolygoje
Atamanas griežtai išpeikė auklėtinį: tegul nesiskundžia, kad nežaidžia Eurolygoje
Atėnų „Panathinaikos“ (22-1) pirmadienį Graikijos pirmenybėse pasiekė sunkią pergalę, po kurios treneris Erginas Atamanas viešai išpeikė vieną brangiausių savo vasaros
Grigonis patvirtino, kad ilgam lieka PAO ir paaiškino sprendimo motyvus
Grigonis patvirtino, kad ilgam lieka PAO ir paaiškino sprendimo motyvus
Marius Grigonis patvirtino, kad ilgam lieka Atėnų „Panathinaikos“ gretose ir paaiškino šio sprendimo motyvus, rašo Krepšinis.lt.Šią vasarą 29-erių gynėjas

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime