Beveik visas rungtynes atsilikinėjęs "Rytas" laimėjo Jonavoje ir žengė į pusfinalį

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) intrigos nepašykštėjo antrosios ir septintosios geriausių reguliariojo sezono komandų susidūrimas.

Antrajame ketvirtfinalio serijos mače Jonavos „CBet“ namie 90:96 (23:20, 30:21, 22:28, 15:27) krito prieš Vilniaus „Rytą“.

Rungtynės startavo karštai – Tauras Jogėla dvi technines pražangas surinko vos per pusantros minutės ir buvo priverstas palikti rungtynes, Gytis Radzevičius kietai stabdė Edviną Šeškų ir užsidirbo nesportinę nuobaudą. Vilniečiai mačą pradėjo kiek geriau (14:7), tačiau atsiliekančiųjų vaidmenyje atsidūrė dar nesibaigus pirmam kėliniui – 19:21.

Šeimininkai ir toliau nemažino apsukų bei po Justo Furmanavičiaus dvitaškio jau turėjo dviženklį pranašumą – 39:28. Nesportinę pražangą užsidirbo ir Javinas DeLaurier, o „CBet“ iki ilgosios pertraukos tik padidino savo persvarą (53:41).

Komandoms grįžus iš rūbinių Ousmane’as Drame pataikė trečiąjį savo tritaškį, baudų metimus realizavo Ryanas Larsonas – 68:55. Trečiojo kėlinio pabaigoje „Rytas“ priartėjo, o į Diante Garretto tritaškį nuo lentos tolimu metimu atsakė ir Margiris Normantas – 69:75.

Lemiama atkarpa taip pat startavo tritaškiais, kuriuos šįkart geriau metė „Rytas“. Justinas Gorhamas vienu iš tokių šūvių išlygino rezultatą (78:78). Vilniečiai po ilgos pertraukos į priekį išsiveržė sėkmingu Marcuso Fosterio reidu – 83:81.

„CBet“ dar kartą truktelėjo į priekį, tačiau J. Gorhamo ir M. Fosterio tritaškiai grąžino iniciatyvą „Rytui“ (89:88). Emocijos vėl išsiliejo likus žaisti minutę, kai apsižodžiavę Edvinas Šeškus ir J. Gorhamas nubausti techninėmis pražangomis. Likus žaisti 21 sekundę „Ryto“ pranašumą padvigubino R.J. Cole’o tritaškis (96:90), nulėmęs rungtynių baigtį.

Jonavos klubas vertėsi ne tik be anksti save eliminavusio T. Jogėlos, bet ir be susižeidusio Strahinja Mičovičiaus.

Pirmasis serijos mačas susiklostė visiškai kitaip – tuomet po ilgosios pertraukos siautę Giedriaus Žibėno auklėtiniai triumfavo net 110:77. Reguliariajame sezone vilniečiai taip pat dominavo tarpusavio mūšiuose (101:89, 110:88 ir 98:85).

Pusfinalyje „Rytas“ susitiks su Vilniaus „Wolves“ ir Klaipėdos „Neptūno“ poros nugalėtojais.

„Rytas“: Marcusas Fosteris 25 (5/10 tritaškių, 4 atk. kam.), Martynas Echodas (12 atk. kam., 6/10 dvitaškių) ir Gytis Radzevičius (4 rez. perd., 3 per. kam.) po 14, R.J. Cole'as 12 (4 rez. perd., 3 per. kam.), Justinas Gorhamas 11 (3/5 tritaškių, 5 rez. perd.), Gytis Masiulis ir Margiris Normantas po 8.

„CBet“: Ryanas Larsonas 18 (3/6 tritaškių), Edvinas Šeškus 17 (4/9 tritaškių, 8 rez. perd.), Diante Garrettas (2/7 tritaškių) ir Ousmane'as Drame (3/3 tritaškių, 7 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.) po 16, Justas Furmanavičius 15 (0/4 tritaškių, 7/11 dvitaškių), Lukas Kreišmontas 6 (6 atk. kam., 3 per. kam.).

Serijos eigą prognozavęs Fosteris metė akmenėlį į teisėjų pusę
Vilniaus „Ryto“ puolimo lyderis po pralaimėjimo prieš Kauno „Žalgirį“ teigė, jog seriją vilniečiai uždarys sostinėje. Taip pat gynėjas tarė keletą žodžių apie
Kaune pagerbtas karjerą baigęs Milaknis linkėjo neprarasti tikėjimo "Žalgirio" fanams
Prieš trečiąsias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijos rungtynes pagerbtas legendinis Kauno „Žalgirio“ gynėjas Artūras Milaknis, nusprendęs baigti karjerą, rašo
"Žalgiriu" tikintis Kurtinaitis nepateisina Trinchieri pareiškimų: tai nėra solidu
Jau pirmadienį gali paaiškėti šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionai: Vilniaus „Rytui“ trūksta pergalės finalo serijoje, kurioje sostinės atstovai pirmauja 2-0,
Milaknio istorijos "Žalgirio" arenoje: nuo tritaškių rekordo iki liūdniausio sezono
Tašką profesionalo karjeroje padėjęs vienas geriausių visų laikų Kauno „Žalgirio“ snaiperių Artūras Milaknis pirmadienio vakarą bus specialiai pagerbtas „Žalgirio“
Kreišmontas – apie netikėtą Maksvyčio skambutį bei proveržio sezoną
„Betsafe-LKL“ čempionate vyksta paskutinės intriguojančios dvikovos dėl čempiono titulo bei bronzos. Praėjusį sezoną tarp keturių geriausių komandų buvo jonaviečiai, kuriems truko
Dar kartą Dončičiaus kompaniją įveikę "Celtics" įpusėjo kelią NBA titulo link
NBA finalo antrose rungtynėse sekmadienį naktį Bostono „Celtics“ namų arenoje 105:98 (25:28, 29:23, 29:23, 22:24) pranoko Dalaso „Mavericks“ bei serijoje iki 4 pergalių pirmauja
Čanakas negalėjo paaiškinti namų aikštės prakeiksmo, Pacevičius auklėtiniams priekaištų neturėjo
Sekmadienį Vilniaus „Twinsbet“ arenoje prie LKL bronzos priartėjo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai, kurie 91:84 nugalėjo „Wolves“ klubą ir serijoje
Vilniuje triumfavęs "Lietkabelis" – per žingsnį nuo bronzos
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) prie bronzos medalių priartėjo Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ komanda, kuri svečiuose 91:84 (24:21, 21:25, 15:18, 27:23) palaužė
Į Kauną "Ryto" fanus kvietęs Echodas turi aiškų pirmadienio planą gimtinėje
Prieš kontrolinių rungtynių ciklą – Maksvyčio džiaugsmas dėl noru degančių jaunimo akių
Pirmadienį Lietuvos krepšinio rezervinė rinktinė pradės kontrolinių rungtynių ciklą ir jėgas išmėgins su svečiais iš Libano, rašo Krepšinis.lt.Prieš
Pirmasis "Baskonia" ėjimas – kontraktas su rezultatyviu Europos taurės įžaidėju
Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ pasistiprino pirmuoju tarpsezonio naujoku. Į Ispaniją dviem sezonams atkeliauja Europos taurėje užsirekomendavęs Kamaras Baldwinas, rašo
"Real" ir "Bayern" pergalingai startavo finaluose, "Virtus" išlygino serijos rezultatą
Europos nacionalinėse lygose vyksta finalo serijų kovos, kuriose dalyvauja Eurolygoje rungtyniaujančios komandos.Ispanijos pirmenybėse Madrido "Real" namie 84:76 (18:13, 19:20, 27:15, 20:28)
Sostinėje liepsnojo "Žalgirio" šalikai
„Betsafe-LKL“ antrame finalo mūšyje sostinėje fiksuotas šio sezono atkrintamųjų lankomumo rekordas (8296) ir didžioji dauguma iš beveik 9 tūkstančių žiūrovų
Lemiamos atakos metu kontaktą jutęs Ulanovas nesiryžo būti teisėju
Lemiamos atakos metu kontaktą jutęs Ulanovas nesiryžo būti teisėju (4)
Po pralaimėtų antrųjų finalo serijos rungtynių Kauno „Žalgirio“ žaidėjai rūbinėje savo stratego ir viso trenerių štabo laukė kone pusvalandį, rašo Krepšinis.lt.„Ilgai
Vezenkovas nebežais su Saboniu – nutarė palikti "Kings"
Bulgarijos krepšinio superžvaigždė Saša Vezenkovas kitą sezoną veikiauisiai nebežais vienoje komandoje su Domantu Saboniu.Krepšininkas pats informavo Sakramento "Kings"
Po smūgio sostinėje – Trinchieri keiksmažodžiai ir klausimas teisėjams: ar jie galvoja galintys mane apgauti?
Po pralaimėtų antrų finalo serijos rungtynių Kauno „Žalgirio“ žaidėjai rūbinėje savo stratego ir viso trenerių štabo laukė kone pusvalandį.Giedriaus Žibėno kariauna namuose
Žibėnas neabejoja – pirmadienį Kaune lauks pragaras
„Betsafe-LKL“ lankomumo rekordu pažymėtame antrame finalo serijos mūšyje Kauno „Žalgiris“ penktadienį vakare sostinėje 94:104 nusileido „Rytui“. Dabar sostinės
Atamanas vėl išvarytas, o Eurolygos čempionai nustumti ant prarajos krašto
Atėnų „Panathinaikos“ atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje Graikijos pirmenybių finale. Mariaus Grigonio atstovaujamas klubas antrosiose serijos rungtynėse 86:92 (24:21, 15:17, 16:24,
Finalo mūšio sostinėje herojus po dvikovos turėjo netikėtą pasiteisinimą tylai
Dar vienoje pratęsimo pareikalavusioje dramoje Vilniaus „Rytas“ didžiojo finalo serijoje nustūmė amžinus varžovus ant prarajos krašto. Giedriaus Žibėno kariauna namuose 104:94
Vėl dviženklį pranašumą išbarstęs "Žalgiris" vėl krito per pratęsimą
Dar vienoje pratęsimo pareikalavusioje dramoje Vilniaus „Rytas“ didžiojo finalo serijoje nustūmė amžinus varžovus ant prarajos krašto.Giedriaus Žibėno kariauna namuose 104:94 (19:30,
Pirmadienį Milaknis sulauks pagerbimo: visko pasiilgsiu, tai buvo lyg antra šeima
Kauno „Žalgiriui“ su pertraukomis net 13 sezonų atstovavęs Artūras Milaknis deda tašką profesionalo karjeroje.37-erių kaunietis žada pasukti į trenerio kelią, o sirgaliai ilgamečiui
Porzingio užkurti "Celtics" NBA finale startavo užtikrinta pergale
Bostono „Celtics“ dominavo pirmose NBA finalo rungtynėse ir serijoje iki keturių pergalių prieš Dalaso „Mavericks“ išsiveržė į priekį 1:0.„Celtics“
Po incidentų pirmajame LKL finalo mače – dėmesys saugumui
„Betsafe-LKL“ čempionatas pasiekė aukščiausią įtampos tašką. Dvikovų seriją dėl „Betsafe-LKL“ čempionų žiedų ir taurės pradėjo Kauno „Žalgiris“
Jocytė: linkiu Lietuvai pakelti moterų krepšinio lygį, kad susilygintume su vyrais
Palangoje, Kaune ir Vilniuje praūžė Justės Jocytės krepšinio stovykla, kurioje dalyvavusios jaunosios krepšininkės sėmėsi patirties iš geriausių Lietuvos moterų krepšinio
"Vilkų" vairininkas nesileido į kalbas apie lyderio sveikatą, Čanakas pasigedo energijos
„Gana neblogu keliu grįžome į seriją. Kaip ir pirmame mače, didžiąją rungtynių dalį mes kontroliavome, tik ta pabaiga šįkart buvo užtikrintesnė“, – tvirtino „Vilkų“
15:0 ketvirtąjį kėlinį pradėjęs "Lietkabelis" visgi pripažino "Wolves" pranašumą
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsibėgėjo intrigos nešykštinti kova dėl bronzos medalių. Antrajame mažojo finalo mače Panevėžio „7bet-Lietkabelis“
Atamano įniršis Graikijoje: išvarytas keikė teisėjus, kalbėjo apie sutartus mačus
Erginas Atamanas po pralaimėtų Graikijos pirmenybių finalo rungtynių niršo užkulisiuose ir atsisakė dalyvauti spaudos konferencijoje, rašo Krepšinis.lt.Eurolygos čempionai Atėnų
Ilgesnio poilsio nesureikšminęs kapitonas – apie žaidimą be Evanso ir neišnaudotus resursus
Kauno „Žalgiris“ sugėrė skaudų smūgį pirmosiose LKL finalo serijos rungtynėse. Andrea Trinchieri auklėtiniai po pratęsimo 88:89 pralaimėjo Vilniaus „Rytui“ ir prarado

Krepšinio torentai (228) 05.16 00:00