Naujienos kraunasi...

Lenktynės dėl LKL atkrintamųjų: savo spėjimus pateikė žurnalistai

Lenktynės dėl LKL atkrintamųjų: savo spėjimus pateikė žurnalistai
bcsiauliai.lt
„Betsafe-LKL“ čempionate artėja lemiamų reguliariojo sezono kovų metas.

Kol kas vietą ketvirtfinalyje užsitikrino tik keturi  klubai – Kauno „Žalgiris“ (26-3), Vilniaus „Rytas“ (22-6), Panevėžio „Lietkabelis“ (20-10) ir Utenos „Juventus“ (20-10).

Likusios šešios ekipos neturi nė teorinių galimybių prasibrauti į lyderių ketverto gretas. Pagrindiniu šių komandų tikslu kol kas išlieka patekimas į atkrintamąsias.

Tokį patį pergalių-pralaimėjimų santykį turinčios Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (12-19) ir Prienų „CBet“ (12-19) ekipos yra arčiausiai tikslo ir dalinasi 5-6 vietomis. Šioms dviem ekipoms ant kulnų mina nuostabią sportinę formą demonstruojantys „Šiauliai“ (11-19), laimėję net penkerias iš paskutinių šešerių rungtynių.

Alytaus „Dzūkija“ (10-20) šiuo metu rikiuojasi aštunta ir kovoje dėl šios pozicijos nežymiai lenkia Klaipėdos „Neptūną“ (10-21), kuris savo sąskaitoje turi tiek pat pergalių, bet vienu pralaimėjimu daugiau.

Prasčiausia yra Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (8-23) situacija. Kėdainiečiai ne tik atsilieka dviem laimėjimais nuo artimiausių priešininkų, bet dar ir priešakyje jų laukia sudėtingas tvarkaraštis – dukart bus žaidžiama su „Šiauliais“, po kartą – su „Lietkabeliu“, „Žalgiriu“ ir „Rytu“.

Artėjant reguliariojo sezono kulminacijai, LKL.lt apklausė keturis Lietuvos krepšinio žurnalistus – Mindaugą Augustį, Joną Lekšą, Lauryną Ribaką bei Gabrielę Miknevičiūtę – ir paprašė jų pateikti savo nuomones apie galutinę 5-10 vietas užimsiančių komandų rikiuotę.

Mindaugas Augustis (Delfi.lt)

5. „Pieno žvaigždės“

6. „Šiauliai“

7. „CBet“

8. „Neptūnas“

9. „Dzūkija“

10. „Nevėžis-Optibet“

„Pasvaliečiams kertinė bus dvikova namuose su prieniškiais gegužės pradžioje. Ją laimėjusios „Pieno žvaigždės“ turėtų visas galimybes finišuoti penktoje pozicijoje, net nepaisant to, jog dar du kartus turės lįsti po „Žalgirio“ volu. Nors leidosi pavejami persekiotojų, Gedimino Petrausko auklėtiniai šiose lenktynėse – vis dar favoritai.

Tuo metu „CBet“ laukia sudėtingas tvarkaraštis: keturių mačų išvykose serija, tas pats „Žalgiris“. Reikės atlaikyti žūtbūt reanimuoti nuviliantį sezoną turinčių didmiesčių spaudimą. „Neptūnas“ Prienų klubo nebepagaus, bet parako sandėlį pavasarį suradę „Šiauliai“ tikrai kabinsis į šeštą vietą.

Uostamiestyje reguliarusis sezonas baigsis labai artima konkurencija su „Dzūkija“, įskaitant likusį tarpusavio mačą. Kaip jis besusiklostytų, „Neptūnas“ vis tiek turės tarpusavio pranašumą, jei komandos surinktų vienodą pergalių skaičių. Tai gali būti svarbus ar net lemiamas faktorius.

O „Nevėžis-Optibet“ jau įklimpęs taip, kad pagrindinis rūpestis Kėdainiuose turėtų būti, kiek komandų kitą sezoną žais LKL“, – mintimis apie savo sudėliotą rikiuotę dalinosi M. Augustis.

Jonas Lekšas (Basketnews.lt)

5. „Šiauliai“

6. „Pieno žvaigždės“

7. „CBet“

8. „Neptūnas“

9. „Dzūkija“

10. „Nevėžis-Optibet“

„Šiauliai“ pagal dabartinį lygį – „Top 4” komanda, likęs jų tvarkaraštis yra palankus, o kovoje prieš „Pieno žvaigždes“ gali praversti ketvirtojo rato susitikime užsitikrintas tarpusavio pranašumas. Saulės miesto komanda atkrintamosiose bus rimtas varžovas aukščiau esančiai ekipai. Atskiro žodžio vertas Elvaras Fridrikssonas, kuris žaidžia Europos taurės įžaidėjo lygiu.

Nors „Pieno žvaigždžių“ naujokai įsižaidžia, o greitu metu turėtų sugrįžti Danielis Amigo, pasvaliečiams kovoje dėl penktosios pozicijos koją gali pakišti būtent ketvirtojo rato rungtynės su „Šiauliais“, kuriose buvo prarastas tarpusavio pranašumas.

Visą sezoną Mantas Šernius atlieka nuostabų darbą. Sezono pradžioje visus stebino fantastiškas Regimanto Minioto ir Marquiso Wrighto tandemo žaidimas, abu juos „CBet“ prarado ir, atrodė, tikrai sugrius, bet nieko panašaus. Vis dėlto lemiamoje sezono stadijoje, manau, jog prieniškiai į priekį užleis fantastišką formą demonstruojančius „Šiaulius“ bei ant popieriaus ryškų pranašumą turinčią Pasvalio ekipą.

Klaipėdiečių laukia sudėtingas tvarkaraštis, traumos juos retina visą sezoną, bet su Deivido Gailiaus atvykimu matosi pakilimas uostamiestyje ir jie atrodo pajėgūs išgelbėti sezoną.

Kristupo Žemaičio praradimas „Dzūkijai“ padarė neįtikėtiną žalą. Gražiai ir tvarkingai veikęs mechanizmas, atrodo, pradėjo griūti ir dėl to labai gaila, nes alytiškiai iki K. Žemaičio traumos žaidė labai protingą krepšinį, tildė skeptikus ir buvo didžiausia sezono sensacija.

Kėdainiečiai – per daug išsibalansavusi komanda, sezono metu purtyta permainų ir, atrodo, taip ir neprisitaikiusi prie jų iki galo, nors sezono pradžia buvo išties daug žadanti“, – savo prognozę pateikė J. Lekšas.

Laurynas Ribakas (Lrytas.lt)

5. „Pieno žvaigždės“

6. „Šiauliai“

7. „CBet“

8. „Dzūkija“

9. „Nevėžis-Optibet“

10. „Neptūnas“

„Pasvaliečių sportinė forma gerėja, komandą neseniai papildė Yannickas Franke, manau, kad šis klubas turi gana solidžią sudėtį, tad turėtų pabaigti reguliarųjį sezoną 5-oje pozicijoje.

Panašu, kad Antanas Sireika įrodinėja, kad sezono pradžioje gauta kritika buvo nepagrįsta. Kai ekipą papildė latvis Kaspars Berzins, „Šiaulių“ žaidimo kreivė ėmė kilti aukštyn. Tam įtakos turi nuostabus Elvaro Fridrikssono žaidimas. Nuo šio islando žaidimo priklauso visos komandos pasirodymas, manau, kad „Šiauliai“ visgi aplenks „CBet“.

Mantas Šernius iš šios komandos jau išspaudė maksimumą. Manau, kad Prienų klubui sezono pabaigoje gali trūkti jėgų. Vis dėlto komandoje žaidžia daug mažai patyrusių krepšininkų, o pagrindinį klubo vagoną tempia 2-3 krepšininkai.

Alytaus komanda visą sezoną demonstruoja panašų krepšinį. Buvo mačų, kuomet alytiškiai rungtynes paleido tik pačioje mačo pabaigoje. Tikiu, kad patyrę krepšininkai sezono pabaigoje neleis savo komandai nusmukti žemiau 8-osios vietos.

Kėdainių komanda turi charakterį. Nenustebčiau, jei „Nevėžis-Optibet“ surengs galingą sezono finišą ir pakils iš turnyrinės lentelės dugno.

Žinoma, klaipėdiečiai yra didžiausias sezono nusivylimas. Atrodo, kad „Neptūnas“ pasidavė dar pirmoje sezono pusėje. Žaidėjų akyse nebesimato nei motyvacijos, nei didelių pastangų“, – nuomonę išreiškė L. Ribakas.

Gabrielė Miknevičiūtė (Krepsinis.net)

5. „Šiauliai“

6. „Pieno žvaigždės“

7. „CBet“

8. „Neptūnas“

9. „Dzūkija“

10. „Nevėžis-Optibet“

„Šį sezoną ypatingai sudėtinga prognozuoti antrosios turnyro lentelės komandų išsidėstymą, kadangi čia situacija veikiausiai spręsis paskutiniuose turuose. Kaip neįtikėtinai tai anksčiau būtų beskambėję, spėčiau, kad „Šiaulių“ komanda kils net iki penktosios vietos. Antano Sireikos auklėtiniai pastaruoju metu yra rimtas iššūkis visiems klubams, sugebėjo įveikti Utenos ir Panevėžio ekipas, o per likusius turus susidurs su įveikiamais varžovais. Du susitikimai prieš Kėdainių „Nevėžį-Optibet“, panašaus lygio Klaipėdos „Neptūno“ barjeras, Vaido Kariniausko netekusi „Juventus“ ir po koronaviruso atsigaunantis Vilniaus „Rytas“. Šiuose susitikimuose pergalėms progų bus nemažai, vienintelis Kauno „Žalgiris“ šiandien dieną yra praktiškai neįveikiamas.  

Pasvaliečiams kiek trūksta stabilumo, nors nustebinę jie jau buvo, kai nutraukė „Ryto“ pergalių seriją. Jų kelyje dar dukart bus „Žalgiris“,  tad čia galima prognozuoti pralaimėjimus, tuo tarpu likusios trys komandos yra panašaus lygio ir įveikiamos. Turėtume matyti įdomias kovas su „Neptūnu“, „CBet“ ir „Dzūkija“. Beje, triskart šį sezoną „Pieno žvaigždės“ nusileido „Neptūnui“ ir tikrai nėra prastesnės, kad pralaimėtų šiam klubui ketvirtąsyk.

Artimiausi varžovai prieniškių kelyje – iš Alytaus, o „Dzūkija“ šį sezoną jau buvo pamokiusi „CBet“ sykį. Nebūtų nieko keisto, jei tai padarytų darkart. Jei „Ryto“ komanda normaliai atsities po ligų, išvyka į Vilnių nusimato sunki, o „Juventus“ ekipa ir be išretėjusios gynėjų grandies, spėčiau, susitvarkys su šia komanda. Sezono finiše dar laukia ir žalgiriečiai, tad pergalių daug „CBet“ ko gero nepasieks ir liks septintoje turnyro lentelės pozicijoje.

Per pastaruosius metus „Neptūno“ pajėgumas drastiškai pasikeitė ir dabar ši komanda vos kapanojasi ant atkrintamųjų ribos. Kadangi iš rikiuotės dar iškrito Evaldas Šaulys ir Darrinas Dorsey, nusimato nemažai vargo su visais varžovais. Laukia išvykos į Pasvalį ir Alytų, susitikimai su Panevėžio „Lietkabeliu“, „Rytu“ ir pakilime esančiais „Šiauliais“. Spėčiau, kad per šiuos mačus klaipėdiečiai pasieks nebent vieną pergalę prieš dzūkus ir vos įšoks į atkrintamųjų traukinį.

Situacija yra slidi ir dzūkai lygiai taip pat dar gali kilti iki aštuntos pozicijos, tad pasirinkimas lengvas nebuvo. Tam bus reikalinga pergalė prieš klaipėdiečius, tuo tarpu likę oponentai bus sudėtingesni. Lieka šeši mačai, iš kurių trys – prieš pirmo ketverto ekipas, tad gali būti, kad „Dzūkija“ sezoną užbaigs ir su šešiais iš šešių pralaimėjimų.

Kėdainių komanda nebelabai turi šansus kilti aukštyn, kadangi iki devintos pozicijos trūksta dviejų pergalių. Marius Kiltinavičius po neilgos pertraukos sugrįžo gelbėti „Nevėžio-Optibet“, bet to veikiausiai neužteks. Kėdainių klubo laukia Panevėžio, Kauno, Vilniaus ekipos, kurios praktiškai neįveikiamos, taip pat dukart – „Šiauliai“. Gal prieš pastaruosius ir pavyktų laimėti vieną iš dviejų susitikimų, tačiau nuo paskutinės pozicijos net ir tai neišgelbėtų“, – savo pasirinkimus paaiškino G. Miknevičiūtė.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Dėl koronaviruso atvejo atidedamas "Šiaulių" ir "Ryto" ketvirtfinalio startas
Dėl koronaviruso atvejo atidedamas "Šiaulių" ir "Ryto" ketvirtfinalio startas
„Šiaulių“ ir Vilniaus „Ryto“ ketvirtfinalio serija prasidės vėliau nei planuota. Vienam iš šiauliečių žaidėjų pajutus simptomus, komandoje skubiai buvo
Įspūdingo Lukauskio rekordo mače "Šiauliai" dramatiškai patiesė kėdainiečius
Įspūdingo Lukauskio rekordo mače "Šiauliai" dramatiškai patiesė kėdainiečius
Mindaugui Lukauskiui šis 2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ sezonas yra ypatingas. Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse 41 metų krepšininkas tapo rezultatyviausiu visų laikų
Lukauskis tapo visų laikų rezultatyviausiu LKL žaidėju
Lukauskis tapo visų laikų rezultatyviausiu LKL žaidėju
Pirmadienį „Betsafe-LKL“ rungtynėse tarp Kėdainių „Nevežio-Optibet“ ir „Šiaulių“ krito ilgai gyvavęs rekordas. Į pirmąją vietą pagal per
"Lietkabelis" svarbiame mače dėl 3 vietos įveikė dzūkus
"Lietkabelis" svarbiame mače dėl 3 vietos įveikė dzūkus
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) kritiškai svarbią pergalę pasiekė Panevėžio „Lietkabelis“ (22/13), kuris namuose 100:80 (27:16, 25:17, 24:20, 24:27)
"Juventus" puolimo mašinos nesustabdė ir prieniškiai
"Juventus" puolimo mašinos nesustabdė ir prieniškiai
Penktadienio vakarą Prienuose vykusiose rungtynėse, svečiai iš Utenos, iškovojo 23-čiąją pergalę šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate.Žydrūno Urbono vadovaujami
Dramoje dėl 6 vietos - du pratęsimai ir "Neptūno" pergalė
Dramoje dėl 6 vietos - du pratęsimai ir "Neptūno" pergalė
Nors ketvirtame kėlinyje atrodė, kad „Šiauliai“ (12/23) yra arti pergalės, prireikė net dviejų pratęsimų ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse
Pristatytas naujasis "Neptūno" direktorius
Pristatytas naujasis "Neptūno" direktorius
Prieš keletą mėnesių iš Klaipėdos „Neptūno“ direktoriaus pareigų pasitraukė Vilius Sukonas. Stojus nežinomybei ir nusivylimui dėl pastarojo atsistatydinimo, Klaipėdos
"Neptūno" krepšininkai rinko prasčiausią komandos vairuotoją ir didžiausią pedantą
"Neptūno" krepšininkai rinko prasčiausią komandos vairuotoją ir didžiausią pedantą
LKL TV rubrikoje „Minutės pertraukėlė“ įvardinti labiausiai pagal tam tikrus kriterijus išsiskiriančius komandos žaidėjus mėgino Klaipėdos „Neptūno“ atstovai –
Svarbius ramsčius taupęs "Rytas" sugadino nuotaiką "Dzūkijai"
Svarbius ramsčius taupęs "Rytas" sugadino nuotaiką "Dzūkijai"
Vilniaus „Rytas“ (27/7) tęsia užtikrintą finišą „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone. Sostinės klubas namuose 92:79 (24:17, 15:24, 24:16, 29:22) nugalėjo Alytaus
Paaiškėjo LKL atkrintamųjų tvarkaraštis
Paaiškėjo LKL atkrintamųjų tvarkaraštis
„Betsafe-LKL“ reguliarusis sezone liko žaisti mažiau nei savaitę – jau gegužės 10-ąją bus aiškios visos atkrintamųjų varžybų poros, o dar po dviejų dienų komandos
Chomičius: kad krepšinis patiktų žmonėms, turi būti šou elementų
Chomičius: kad krepšinis patiktų žmonėms, turi būti šou elementų
LKL TV laidoje „Krepšinis su Rimvydu Valatka“ ant pašnekovo kėdės šįkart atsidūrė legendinis Lietuvos krepšininkas.„Suunto 7“ – sportui ir
Th.Walkupo tritaškis išgelbėjo "Žalgirį" nuo pralaimėjimo "Lietkabeliui"
Th.Walkupo tritaškis išgelbėjo "Žalgirį" nuo pralaimėjimo "Lietkabeliui"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Kauno „Žalgiriui“ (31/3) šis mačas nereiškė nieko, o Panevėžio „Lietkabeliui“ (21/13) reiškė
Echodo rekordas padėjo nutraukti pergalingą "Neptūno" seriją
Echodo rekordas padėjo nutraukti pergalingą "Neptūno" seriją
Klaipėdos „Neptūnui“ (13/22) buvo labai reikalinga pergalė, norint dar pakilti „Betsafe-LKL“ turnyro lentelėje, bet jos pasiekti nepavyko.Vilniuje Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai
"Dzūkija" toliau kabinasi į atkrintamąsias
"Dzūkija" toliau kabinasi į atkrintamąsias
Itin svarbią pergalę prieš tiesioginius varžovus dėl patekimo į atkrintamąsias antradienį „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (11/23).Nikola
Sezono rezultatyvumo rekordą pagerinusi "Juventus" nugalėjo "Šiaulius"
Sezono rezultatyvumo rekordą pagerinusi "Juventus" nugalėjo "Šiaulius"
Utenos „Juventus“ (22-13) ekipa išsaugojo šansus iškovoti trečiąją vietą „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone.Žydrūno Urbono auklėtiniai
Gražiausias balandžio momentas - vadovėlinė "Šiaulių" ataka
Gražiausias balandžio momentas - vadovėlinė "Šiaulių" ataka
„Betsafe-LKL“ pirmenybėse prabėgo paskutinis pilnas reguliariojo sezono mėnuo – balandis, o jau netrukus komandos startuos atkrintamosiose varžybose. Tačiau prieš tai LKL.lt
"Rytas" nepaliko šansų "Šiauliams"
"Rytas" nepaliko šansų "Šiauliams"
Sekmadienį Vilniaus „Rytas“ (25/7) pasiekė pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse ir gali būti ramus dėl likusios reguliaraus sezono dalies.Sostinės ekipa namuose 104:68 (22:15,
Vaikystę prisiminęs N.Giga: mama visada būdavo šalia
Vaikystę prisiminęs N.Giga: mama visada būdavo šalia
LKL TV Motinos dienos proga parengė reportažą su Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgiu Norbertu Giga.Krepšininkas interviu pasakojo apie savo ryšį su mama ir labiausiai
"Lietkabelį" įveikęs "Neptūnas" pateko į atkrintamąsias
"Lietkabelį" įveikęs "Neptūnas" pateko į atkrintamąsias
Klaipėdos „Neptūnas“ (13/21) užsitikrino vietą „Betsafe-LKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 83:73 (16:17, 25:19, 24:19, 18:18) palaužė
Pralaimėjimų seriją "Juventus" nutraukė įveikdama "Dzūkiją"
Pralaimėjimų seriją "Juventus" nutraukė įveikdama "Dzūkiją"
Šeštadienį Utenoje aikštės šeimininkai iškovojo 21-ąją pergalę šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate.Žydrūno Urbono vadovaujami Utenos „Juventus“
"Neptūno" sąskaitoje - labai svarbi pergalė Alytuje
"Neptūno" sąskaitoje - labai svarbi pergalė Alytuje
Klaipėdos „Neptūnui“ (12/21) labai svarbios pergalės, norint įsitvirtinti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) atkrintamųjų aštuonete.Tai pavyko padaryti
Jogėla - apie karjeros pradžią, ankstyvą pažintį su traumomis ir "Neptūno" sezoną
Jogėla - apie karjeros pradžią, ankstyvą pažintį su traumomis ir "Neptūno" sezoną
LKL TV interviu rubrikoje žiūrovų šįkart laukia trumpas pašnekėsys su Klaipėdos „Neptūno“ puolėju Matu Jogėla.Atletiškumo nestokojančiam uostamiesčio krepšininkui
Po pertraukos smogęs "Žalgiris" pasiekė revanšą prieš "Rytą"
Po pertraukos smogęs "Žalgiris" pasiekė revanšą prieš "Rytą"
Kauno „Žalgiris“ (28/3) beveik užsitikrino pirmąją poziciją „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone. Lietuvos čempionai išvykoje 90:81 (21:22, 25:21, 25:20, 19:16)
Visas rungtynes pirmavę "Šiauliai" nugalėjo Kėdainių ekipą
Visas rungtynes pirmavę "Šiauliai" nugalėjo Kėdainių ekipą
Trečiadienį Šiauliuose vykusiose rungtynėse, aikštės šeimininkai iškovojo 12-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Antano Sireikos vadovaujami Šiaulių
"Vienas ant vieno" - "Neptūno" žaidėjai spėliojo vienas kito statistiką
"Vienas ant vieno" - "Neptūno" žaidėjai spėliojo vienas kito statistiką
LKL TV rubrikoje „Vienas ant vieno“ sudalyvavo Klaipėdos „Neptūno“ duetas – Benas Griciūnas ir Džiugas Slavinskas.Jiedu spėliojo, kuris iš jų yra surinkęs didesnius
LKL valdyba nubalsavo - kitą sezoną čempionate rungtyniaus 11 komandų
LKL valdyba nubalsavo - kitą sezoną čempionate rungtyniaus 11 komandų
Antradienį paaiškėjo, kad „Betsafe-LKL“ čempionate kitą sezoną rungtyniaus vienuolika komandų.Taip buvo nuspręsta LKL valdybos balsavime, kuriame svarstytas kito sezono čempionate
"Šiaulių" skrajūnas Furmanavičius - apie žaidimą JAV, Sireiką ir programavimą
"Šiaulių" skrajūnas Furmanavičius - apie žaidimą JAV, Sireiką ir programavimą
Pirmadienį „Betsafe-LKL“ aistruoliai lygos „Facebook“ paskyroje galėjo užduoti savo klausimus „Šiaulių“ krepšininkui Justui Furmanavičiui.Jis
Lenktynės dėl LKL atkrintamųjų: savo spėjimus pateikė žurnalistai
Lenktynės dėl LKL atkrintamųjų: savo spėjimus pateikė žurnalistai
„Betsafe-LKL“ čempionate artėja lemiamų reguliariojo sezono kovų metas.Kol kas vietą ketvirtfinalyje užsitikrino tik keturi  klubai – Kauno „Žalgiris“ (26-3),

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime