Naujienos kraunasi...

Lenktynės dėl LKL atkrintamųjų: savo spėjimus pateikė žurnalistai

Lenktynės dėl LKL atkrintamųjų: savo spėjimus pateikė žurnalistai
bcsiauliai.lt
„Betsafe-LKL“ čempionate artėja lemiamų reguliariojo sezono kovų metas.

Kol kas vietą ketvirtfinalyje užsitikrino tik keturi  klubai – Kauno „Žalgiris“ (26-3), Vilniaus „Rytas“ (22-6), Panevėžio „Lietkabelis“ (20-10) ir Utenos „Juventus“ (20-10).

Likusios šešios ekipos neturi nė teorinių galimybių prasibrauti į lyderių ketverto gretas. Pagrindiniu šių komandų tikslu kol kas išlieka patekimas į atkrintamąsias.

Tokį patį pergalių-pralaimėjimų santykį turinčios Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (12-19) ir Prienų „CBet“ (12-19) ekipos yra arčiausiai tikslo ir dalinasi 5-6 vietomis. Šioms dviem ekipoms ant kulnų mina nuostabią sportinę formą demonstruojantys „Šiauliai“ (11-19), laimėję net penkerias iš paskutinių šešerių rungtynių.

Alytaus „Dzūkija“ (10-20) šiuo metu rikiuojasi aštunta ir kovoje dėl šios pozicijos nežymiai lenkia Klaipėdos „Neptūną“ (10-21), kuris savo sąskaitoje turi tiek pat pergalių, bet vienu pralaimėjimu daugiau.

Prasčiausia yra Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (8-23) situacija. Kėdainiečiai ne tik atsilieka dviem laimėjimais nuo artimiausių priešininkų, bet dar ir priešakyje jų laukia sudėtingas tvarkaraštis – dukart bus žaidžiama su „Šiauliais“, po kartą – su „Lietkabeliu“, „Žalgiriu“ ir „Rytu“.

Artėjant reguliariojo sezono kulminacijai, LKL.lt apklausė keturis Lietuvos krepšinio žurnalistus – Mindaugą Augustį, Joną Lekšą, Lauryną Ribaką bei Gabrielę Miknevičiūtę – ir paprašė jų pateikti savo nuomones apie galutinę 5-10 vietas užimsiančių komandų rikiuotę.

Mindaugas Augustis (Delfi.lt)

5. „Pieno žvaigždės“

6. „Šiauliai“

7. „CBet“

8. „Neptūnas“

9. „Dzūkija“

10. „Nevėžis-Optibet“

„Pasvaliečiams kertinė bus dvikova namuose su prieniškiais gegužės pradžioje. Ją laimėjusios „Pieno žvaigždės“ turėtų visas galimybes finišuoti penktoje pozicijoje, net nepaisant to, jog dar du kartus turės lįsti po „Žalgirio“ volu. Nors leidosi pavejami persekiotojų, Gedimino Petrausko auklėtiniai šiose lenktynėse – vis dar favoritai.

Tuo metu „CBet“ laukia sudėtingas tvarkaraštis: keturių mačų išvykose serija, tas pats „Žalgiris“. Reikės atlaikyti žūtbūt reanimuoti nuviliantį sezoną turinčių didmiesčių spaudimą. „Neptūnas“ Prienų klubo nebepagaus, bet parako sandėlį pavasarį suradę „Šiauliai“ tikrai kabinsis į šeštą vietą.

Uostamiestyje reguliarusis sezonas baigsis labai artima konkurencija su „Dzūkija“, įskaitant likusį tarpusavio mačą. Kaip jis besusiklostytų, „Neptūnas“ vis tiek turės tarpusavio pranašumą, jei komandos surinktų vienodą pergalių skaičių. Tai gali būti svarbus ar net lemiamas faktorius.

O „Nevėžis-Optibet“ jau įklimpęs taip, kad pagrindinis rūpestis Kėdainiuose turėtų būti, kiek komandų kitą sezoną žais LKL“, – mintimis apie savo sudėliotą rikiuotę dalinosi M. Augustis.

Jonas Lekšas (Basketnews.lt)

5. „Šiauliai“

6. „Pieno žvaigždės“

7. „CBet“

8. „Neptūnas“

9. „Dzūkija“

10. „Nevėžis-Optibet“

„Šiauliai“ pagal dabartinį lygį – „Top 4” komanda, likęs jų tvarkaraštis yra palankus, o kovoje prieš „Pieno žvaigždes“ gali praversti ketvirtojo rato susitikime užsitikrintas tarpusavio pranašumas. Saulės miesto komanda atkrintamosiose bus rimtas varžovas aukščiau esančiai ekipai. Atskiro žodžio vertas Elvaras Fridrikssonas, kuris žaidžia Europos taurės įžaidėjo lygiu.

Nors „Pieno žvaigždžių“ naujokai įsižaidžia, o greitu metu turėtų sugrįžti Danielis Amigo, pasvaliečiams kovoje dėl penktosios pozicijos koją gali pakišti būtent ketvirtojo rato rungtynės su „Šiauliais“, kuriose buvo prarastas tarpusavio pranašumas.

Visą sezoną Mantas Šernius atlieka nuostabų darbą. Sezono pradžioje visus stebino fantastiškas Regimanto Minioto ir Marquiso Wrighto tandemo žaidimas, abu juos „CBet“ prarado ir, atrodė, tikrai sugrius, bet nieko panašaus. Vis dėlto lemiamoje sezono stadijoje, manau, jog prieniškiai į priekį užleis fantastišką formą demonstruojančius „Šiaulius“ bei ant popieriaus ryškų pranašumą turinčią Pasvalio ekipą.

Klaipėdiečių laukia sudėtingas tvarkaraštis, traumos juos retina visą sezoną, bet su Deivido Gailiaus atvykimu matosi pakilimas uostamiestyje ir jie atrodo pajėgūs išgelbėti sezoną.

Kristupo Žemaičio praradimas „Dzūkijai“ padarė neįtikėtiną žalą. Gražiai ir tvarkingai veikęs mechanizmas, atrodo, pradėjo griūti ir dėl to labai gaila, nes alytiškiai iki K. Žemaičio traumos žaidė labai protingą krepšinį, tildė skeptikus ir buvo didžiausia sezono sensacija.

Kėdainiečiai – per daug išsibalansavusi komanda, sezono metu purtyta permainų ir, atrodo, taip ir neprisitaikiusi prie jų iki galo, nors sezono pradžia buvo išties daug žadanti“, – savo prognozę pateikė J. Lekšas.

Laurynas Ribakas (Lrytas.lt)

5. „Pieno žvaigždės“

6. „Šiauliai“

7. „CBet“

8. „Dzūkija“

9. „Nevėžis-Optibet“

10. „Neptūnas“

„Pasvaliečių sportinė forma gerėja, komandą neseniai papildė Yannickas Franke, manau, kad šis klubas turi gana solidžią sudėtį, tad turėtų pabaigti reguliarųjį sezoną 5-oje pozicijoje.

Panašu, kad Antanas Sireika įrodinėja, kad sezono pradžioje gauta kritika buvo nepagrįsta. Kai ekipą papildė latvis Kaspars Berzins, „Šiaulių“ žaidimo kreivė ėmė kilti aukštyn. Tam įtakos turi nuostabus Elvaro Fridrikssono žaidimas. Nuo šio islando žaidimo priklauso visos komandos pasirodymas, manau, kad „Šiauliai“ visgi aplenks „CBet“.

Mantas Šernius iš šios komandos jau išspaudė maksimumą. Manau, kad Prienų klubui sezono pabaigoje gali trūkti jėgų. Vis dėlto komandoje žaidžia daug mažai patyrusių krepšininkų, o pagrindinį klubo vagoną tempia 2-3 krepšininkai.

Alytaus komanda visą sezoną demonstruoja panašų krepšinį. Buvo mačų, kuomet alytiškiai rungtynes paleido tik pačioje mačo pabaigoje. Tikiu, kad patyrę krepšininkai sezono pabaigoje neleis savo komandai nusmukti žemiau 8-osios vietos.

Kėdainių komanda turi charakterį. Nenustebčiau, jei „Nevėžis-Optibet“ surengs galingą sezono finišą ir pakils iš turnyrinės lentelės dugno.

Žinoma, klaipėdiečiai yra didžiausias sezono nusivylimas. Atrodo, kad „Neptūnas“ pasidavė dar pirmoje sezono pusėje. Žaidėjų akyse nebesimato nei motyvacijos, nei didelių pastangų“, – nuomonę išreiškė L. Ribakas.

Gabrielė Miknevičiūtė (Krepsinis.net)

5. „Šiauliai“

6. „Pieno žvaigždės“

7. „CBet“

8. „Neptūnas“

9. „Dzūkija“

10. „Nevėžis-Optibet“

„Šį sezoną ypatingai sudėtinga prognozuoti antrosios turnyro lentelės komandų išsidėstymą, kadangi čia situacija veikiausiai spręsis paskutiniuose turuose. Kaip neįtikėtinai tai anksčiau būtų beskambėję, spėčiau, kad „Šiaulių“ komanda kils net iki penktosios vietos. Antano Sireikos auklėtiniai pastaruoju metu yra rimtas iššūkis visiems klubams, sugebėjo įveikti Utenos ir Panevėžio ekipas, o per likusius turus susidurs su įveikiamais varžovais. Du susitikimai prieš Kėdainių „Nevėžį-Optibet“, panašaus lygio Klaipėdos „Neptūno“ barjeras, Vaido Kariniausko netekusi „Juventus“ ir po koronaviruso atsigaunantis Vilniaus „Rytas“. Šiuose susitikimuose pergalėms progų bus nemažai, vienintelis Kauno „Žalgiris“ šiandien dieną yra praktiškai neįveikiamas.  

Pasvaliečiams kiek trūksta stabilumo, nors nustebinę jie jau buvo, kai nutraukė „Ryto“ pergalių seriją. Jų kelyje dar dukart bus „Žalgiris“,  tad čia galima prognozuoti pralaimėjimus, tuo tarpu likusios trys komandos yra panašaus lygio ir įveikiamos. Turėtume matyti įdomias kovas su „Neptūnu“, „CBet“ ir „Dzūkija“. Beje, triskart šį sezoną „Pieno žvaigždės“ nusileido „Neptūnui“ ir tikrai nėra prastesnės, kad pralaimėtų šiam klubui ketvirtąsyk.

Artimiausi varžovai prieniškių kelyje – iš Alytaus, o „Dzūkija“ šį sezoną jau buvo pamokiusi „CBet“ sykį. Nebūtų nieko keisto, jei tai padarytų darkart. Jei „Ryto“ komanda normaliai atsities po ligų, išvyka į Vilnių nusimato sunki, o „Juventus“ ekipa ir be išretėjusios gynėjų grandies, spėčiau, susitvarkys su šia komanda. Sezono finiše dar laukia ir žalgiriečiai, tad pergalių daug „CBet“ ko gero nepasieks ir liks septintoje turnyro lentelės pozicijoje.

Per pastaruosius metus „Neptūno“ pajėgumas drastiškai pasikeitė ir dabar ši komanda vos kapanojasi ant atkrintamųjų ribos. Kadangi iš rikiuotės dar iškrito Evaldas Šaulys ir Darrinas Dorsey, nusimato nemažai vargo su visais varžovais. Laukia išvykos į Pasvalį ir Alytų, susitikimai su Panevėžio „Lietkabeliu“, „Rytu“ ir pakilime esančiais „Šiauliais“. Spėčiau, kad per šiuos mačus klaipėdiečiai pasieks nebent vieną pergalę prieš dzūkus ir vos įšoks į atkrintamųjų traukinį.

Situacija yra slidi ir dzūkai lygiai taip pat dar gali kilti iki aštuntos pozicijos, tad pasirinkimas lengvas nebuvo. Tam bus reikalinga pergalė prieš klaipėdiečius, tuo tarpu likę oponentai bus sudėtingesni. Lieka šeši mačai, iš kurių trys – prieš pirmo ketverto ekipas, tad gali būti, kad „Dzūkija“ sezoną užbaigs ir su šešiais iš šešių pralaimėjimų.

Kėdainių komanda nebelabai turi šansus kilti aukštyn, kadangi iki devintos pozicijos trūksta dviejų pergalių. Marius Kiltinavičius po neilgos pertraukos sugrįžo gelbėti „Nevėžio-Optibet“, bet to veikiausiai neužteks. Kėdainių klubo laukia Panevėžio, Kauno, Vilniaus ekipos, kurios praktiškai neįveikiamos, taip pat dukart – „Šiauliai“. Gal prieš pastaruosius ir pavyktų laimėti vieną iš dviejų susitikimų, tačiau nuo paskutinės pozicijos net ir tai neišgelbėtų“, – savo pasirinkimus paaiškino G. Miknevičiūtė.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Rytas" tik paskutinėmis sekundėmis palaužė svečius iš Šiaulių (Urbutis patyrė traumą)
"Rytas" tik paskutinėmis sekundėmis palaužė svečius iš Šiaulių (Urbutis patyrė traumą)
Vilniaus „Ryto“ (2-0) komanda jau turėjo tvirtą pranašumą, bet pabaigoje jį išbarstė ir turėjo paplušėti dėl antrosios pergalės Lietuvos krepšinio lygoje
Traumų kamuojami "Šiauliai" neteko Danusevičiaus
Traumų kamuojami "Šiauliai" neteko Danusevičiaus
Traumų ir ligų kamuojama „Šiaulių-7bet“ komandos priekinė linija neteko dar vieno žaidėjo. Rungtynių su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ paskutinę minutę nesėkmingai
Signalas artėjant Eurolygai: "Žalgiris" tik po dviejų pratęsimų laimėjo Alytuje
Signalas artėjant Eurolygai: "Žalgiris" tik po dviejų pratęsimų laimėjo Alytuje
Kauno „Žalgirio“ (2/0) komanda toliau turi paplušėti dėl kiekvienos pergalės Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“). Šįkart Alytuje tik po dviejų pratęsimų
Prieš rungtynes legionieriaus netekę "Šiauliai" sutriuškino svečius iš Pasvalio
Prieš rungtynes legionieriaus netekę "Šiauliai" sutriuškino svečius iš Pasvalio
Naujajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone pirmąją pergalę iškovojo „Šiauliai-7bet“ (1-1).Antano Sireikos auklėtiniai namų teritorijoje
"Dzūkija" su solidžiai žaidusiu rekordininku Lukauskiu  palaužė šiauliečius
"Dzūkija" su solidžiai žaidusiu rekordininku Lukauskiu palaužė šiauliečius
Sekmadienio vakarą Alytuje į savo pirmąją šio sezono „Betsafe – LKL“ dvikovą stojo Alytaus „Dzūkija“ bei Šiaulių „Šiauliai – 7bet“.Ramūno
LKL mohikanas Lukauskis šiandien pasieks dar vieną rekordą
LKL mohikanas Lukauskis šiandien pasieks dar vieną rekordą
Rugsėjo 19 d. vyksiančios „Betsafe-LKL“ rungtynės tarp Alytaus „Dzūkijos“ ir „Šiaulių“ taps istorinėmis. Čia bus pagerintas ilgai gyvavęs rekordas.
"Lietkabelis" sezono starte neturėjo vargo su "Neptūnu"
"Lietkabelis" sezono starte neturėjo vargo su "Neptūnu"
Nenado Čanako vadovaujami Panevėžio „Lietkabelio“ (1/0) krepšininkai rezultatu 83:62 (19:15, 15:12, 26:20, 20:15) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (0/1).Rungtynių
Šiandien per televiziją bus transliuojama KMT burtų traukimo ceremonija
Šiandien per televiziją bus transliuojama KMT burtų traukimo ceremonija
Rugsėjo 18 d. (šeštadienį) naujojo „Betsafe-LKL“ sezono atidarymo rungtynių tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ ilgosios pertraukos
Lipkevičius: Lietuvoje turi gerbti visus varžovus; Janavičius: pernai jautėme, kad galėjome daugiau
Lipkevičius: Lietuvoje turi gerbti visus varžovus; Janavičius: pernai jautėme, kad galėjome daugiau
Šeštadienį prasideda ilgai lauktas naujasis 2021-2022 m. „Betsafe-LKL“ čempionato sezonas. Dvejomis rungtynėmis – Pasvalyje ir Panevėžyje – startuos jau 29-as
"Neptūno" legenda Mažeika turi motyvacijos grąžinti klubą ten, "kur jis turi būti"
"Neptūno" legenda Mažeika turi motyvacijos grąžinti klubą ten, "kur jis turi būti"
Iki „Betsafe-LKL“ sezono likus vienai dienai, LKL.lt lygos aistruoliams pristato interviu su vis dar žaidžiančia Klaipėdos „Neptūno“ legenda – Martynu Mažeika.36-erių
Prieš LKL sezono startą "Dzūkija" pralaimėjo Lekavičiaus vedamai NKL ekipai
Prieš LKL sezono startą "Dzūkija" pralaimėjo Lekavičiaus vedamai NKL ekipai
Jau sekmadienį Alytaus "Dzūkija" startuos LKL čempionate namų rungtynėmis prieš Šiaulių "Šiauliai-7bet", o paskutiniame kontroliniame mače sustikiko su NKL
Perrikiuotos gretos ir naujas strategas – kokią "Dzūkiją" išvysime naujajame sezone?
Perrikiuotos gretos ir naujas strategas – kokią "Dzūkiją" išvysime naujajame sezone?
LKL.lt tęsia visų „Betsafe-LKL“ klubų pristatymą, pirmenybėms prasidedant jau šią savaitę. Jau apžvelgta daugiau nei pusė ekipų, o šįkart atėjo eilė susipažinti
Jonavos ekipoje debiutavęs Palaciosas svariausiai prisidėjo prie "Dzūkijos" sutriuškinimo
Jonavos ekipoje debiutavęs Palaciosas svariausiai prisidėjo prie "Dzūkijos" sutriuškinimo
Jonavos "CBet" komandoje puikiai debiutavęs Juanas Palaciosas svariausiai prisidėjo prie triuškinančios pergalės kontroliniame mače.Virginijaus Šeškaus auklėtiniai
"Šiauliai" laimėjo ir antrą draugišką turnyrą, finale įveikė "Nevėžį"
"Šiauliai" laimėjo ir antrą draugišką turnyrą, finale įveikė "Nevėžį"
„Šiaulių-7bet“ vyrų komanda iškovojo antrąjį trofėjų, užbaigdama pasiruošimo ciklą būsimam sezonui. Saulės miesto krepšininkai pirmą kartą Šiauliuose
"Neptūną" Latvijoje tolimomis bombomis sudaužė Krestinino klubas
"Neptūną" Latvijoje tolimomis bombomis sudaužė Krestinino klubas
Labai skambų antausį draugiškose rungtynėse patyrė Latvijoje viešintys Klaipėdos "Neptūno" krepšininkai.Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai 67:94 (13:28, 18:13, 19:25,
"Neptūnas" namie nusileido legionierių vedamai "Dzūkijai"
"Neptūnas" namie nusileido legionierių vedamai "Dzūkijai"
Klaipėdoje ketvirtadienį draugiškame susitikime susidūrė naujajam Lietuvos krepšinio lygos ("Betsafe-LKL") besiruošiančios komandos.Alytaus "Dzūkija" po atkaklios
Girskio taurę iškovojo "Šiauliai-7bet"
Girskio taurę iškovojo "Šiauliai-7bet"
„Šiaulių-7bet“ vyrų komanda Kėdainiuose ne tik laimėjo penktas žaistas rungtynes pasiruošimo naujajam sezonui cikle, bet į Saulės miestą parveš ir trofėjų. Šiauliečiai
Girskio taurės pusfinalyje – "Nevėžio" pergalė prieš "CBet" ir "Šiaulių" – prieš "Pieno žvaigždes"
Girskio taurės pusfinalyje – "Nevėžio" pergalė prieš "CBet" ir "Šiaulių" – prieš "Pieno žvaigždes"
Antrajame „Girskio taurė 2021“ turnyro pusfinalyje Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkai rezultatu 83:80 (22:22; 21:24; 22:18; 18:16) įveikė Jonavos „CBet“
Kokią Saulės miesto ekipą išvysime naujajame sezone?
Kokią Saulės miesto ekipą išvysime naujajame sezone?
„Betsafe-LKL“ ekipoms jau ruošiantis už keliolikos dienų prasidėsiančioms čempionato batalijoms, LKL.lt tęsia visų lygos ekipų tarpsezonio darbus – įvykusius sudėties
Pranašumo neišsaugoję "Žalgirio" dubleriai nusileido dar vienam LKL klubui
Pranašumo neišsaugoję "Žalgirio" dubleriai nusileido dar vienam LKL klubui
Kauno „Žalgiris-2“ sužaidė dar vienerias kontrolines rungtynes su LKL klubu. Šį kartą jaunieji žalgiriečiai rezultatu 56:67 (16:13, 11:14, 17:23, 12:17) nusileido Alytaus „Dzūkijai“.Kauniečiai
"Neptūnas" triuškinamai pralaimėjo Rygoje
"Neptūnas" triuškinamai pralaimėjo Rygoje
Triuškinamą nesėkmę kontrolinėse rungtynėse Latvijoje patyrė Klaipėdos "Neptūno" krepšininkai.Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai 57:77 nepasipriešino Janio Gailičio
Atsinaujinęs "Neptūnas" – kokia Klaipėdos ekipa mėgins susigrąžinti prarastas pozicijas?
Atsinaujinęs "Neptūnas" – kokia Klaipėdos ekipa mėgins susigrąžinti prarastas pozicijas?
„Betsafe-LKL“ komandoms susirinkus į treniruočių stovyklas ir pamažu ruošiantis naujajam sezonui, LKL.lt tęsia visų pirmenybių ekipų apžvalgą – praėjusio sezono rezultatus,
Slanina apie "Šiaulių" naujoką: Kajus – vienas ryškiausių savo kartos žaidėjų Lietuvoje
Slanina apie "Šiaulių" naujoką: Kajus – vienas ryškiausių savo kartos žaidėjų Lietuvoje
„Šiaulių-7bet” vyrų krepšinio komanda būsimame „Betsafe-LKL“ sezone registruos 17-metį krepšinio akademijos „Saulė“ ir Šiaulių sporto
Naujai įkurtoje Šiaurės lygoje - Lietuvos klubas
Naujai įkurtoje Šiaurės lygoje - Lietuvos klubas
Europos krepšinio žemėlapyje jau šį sezoną išvysime naują lygą - Europos Šiaurės krepšinio lyga, kurioje matysime ir atstovus iš Lietuvos.Šioje lygoje
"Neptūno" simboliu tapęs Galdikas persikėlė į "Gargždus"
"Neptūno" simboliu tapęs Galdikas persikėlė į "Gargždus"
Klaipėdos "Neptūnas" trečiadienį oficialiai atsisveikino su ilgamečiu komandos aukštaūgiu bei simboliu spėjusiu tapti Simu Galdiku.Tą pačią dieną paskelbta, kad klaipėdietis
M.Jucikas po sėkmingiausio sezono karjeroje grįžta į Kėdainius
M.Jucikas po sėkmingiausio sezono karjeroje grįžta į Kėdainius
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ pasirašė vienerių metų sutartį su 27-erių metų aukštaūgiu Matu Juciku, kuris į klubo gretas grįžta po sezono praleisto Alytaus „Dzūkijos“
"Šiauliai" pratęsė pergalių seriją kontrolinių rungtynių cikle
"Šiauliai" pratęsė pergalių seriją kontrolinių rungtynių cikle
Pergalių seriją draugiškų rungtynių cikle pratęsė naujajam „Betsafe-LKL“ sezonui besiruošianti „Šiaulių“ vyrų komanda. Šiauliečiai svečiuose
Čepukaitis pirmą kartą apsivilks gimtojo Alytaus komandos marškinėlius
Čepukaitis pirmą kartą apsivilks gimtojo Alytaus komandos marškinėlius
Vaidas Čepukaitis pirmą kartą savo jau ilgoje karjeroje apsivilks gimtojo Alytaus komandos marškinėlius."Dzūkija" penktadienį oficialiai pranešė apie kontrakto su aukštaūgiu

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime