Dzūkija

Chomičius: kad krepšinis patiktų žmonėms, turi būti šou elementų
LKL TV laidoje „Krepšinis su Rimvydu Valatka“ ant pašnekovo kėdės šįkart atsidūrė legendinis Lietuvos krepšininkas.„Suunto 7“ – sportui ir
"Dzūkija" toliau kabinasi į atkrintamąsias
Itin svarbią pergalę prieš tiesioginius varžovus dėl patekimo į atkrintamąsias antradienį „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (11/23).Nikola
Pralaimėjimų seriją "Juventus" nutraukė įveikdama "Dzūkiją"
Šeštadienį Utenoje aikštės šeimininkai iškovojo 21-ąją pergalę šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate.Žydrūno Urbono vadovaujami Utenos „Juventus“
"Neptūno" sąskaitoje - labai svarbi pergalė Alytuje
Klaipėdos „Neptūnui“ (12/21) labai svarbios pergalės, norint įsitvirtinti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) atkrintamųjų aštuonete.Tai pavyko padaryti
Lenktynės dėl LKL atkrintamųjų: savo spėjimus pateikė žurnalistai
„Betsafe-LKL“ čempionate artėja lemiamų reguliariojo sezono kovų metas.Kol kas vietą ketvirtfinalyje užsitikrino tik keturi  klubai – Kauno „Žalgiris“ (26-3),
Proveržio sezoną baigęs Žemaitis: esu labai dėkingas Antanui Sireikai
Šis 2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ sezonas artėja prie pabaigos, komandos pasitinka lemiamą sezono stadiją ir kovoja dėl galutinės rikiuotės turnyro lentelėje. Tiesa, vienas būtent
Milaknio sugrįžimo mače - lengva "Žalgirio" pergalė prieš dzūkus
Artūras Milaknis sugrįžo į rikiuotę, o Kauno „Žalgirio“ (26/3) komanda tai pažymėjo lengva pergale Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Martino Schillerio auklėtiniai
Sirgalių sugrįžimo mače - svarbi "Dzūkijos" pergalė
Itin svarbią pergalę prieš tiesioginius varžovus dėl patekimo į atkrintamąsias antradienį „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (10-19).Nikolos
"Žalgiris" neturėjo vargo su Čižausko vedamais dzūkais
Trečiadienio vakarą Alytuje vykusiose rungtynėse, svečiai iš Kauno iškovojo 22-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Martino Schillerio vadovaujami Kauno „Žalgirio“
"Šiauliai" užtikrintai laimėjo Alytuje
„Šiaulių“ (9/18) krepšininkai išgyveno dar vieną dramatišką vakarą ir iškovojo trečią pergalę iš eilės ir devintąją „Betsafe-LKL“
Pastiprinimas Alytuje: prie komandos jungiasi Čižauskas
Prie Alytaus „Dzūkijos” komandos prisijungė 188 cm. ūgio gynėjas Vytenis Čižauskas. Informaciją socialiniuose tinkluose pranešė pats klubas.28-erių metų įžaidėjas šiame
Tikrame trileryje prieniškiai palaužė "Dzūkijos" krepšininkus
Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Prienų „CBet“ (10/16) komanda, kuri namie per paskutinį ketvirtį 88:82 (19:17, 22:26, 16:23,
"Pieno žvaigždėms" grįžęs Franke nepadėjo – namie nusileista "Dzūkijai"
Šeštadienį Pasvalyje vykusiose rungtynėse, svečiai iš Alytaus iškovojo 9-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Nikola Vasiljevo vadovaujami Alytaus „Dzūkijos“
Garino sugrįžimas į "Žalgirio" gretas paženklintas sunkia pergale prieš "Dzūkiją"
Į rikiuotę sugrįžusio Patricio Garino sulaukęs Kauno „Žalgiris“ (20-2) pratęsė savo pergalių seriją iki aštuonių.Namuose rungtyniavę Martino Schillerio auklėtiniai
Į "Dzūkiją" grįžęs Chomičius pasidžiaugė pergale prieš "Nevėžį"
Šeštadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į atkrintamųjų etapą iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (8-15), namuose įveikusi
Legendinis Chomičius grįžta į "Dzūkiją"
Alytaus "Dzūkija" penktadienį paskelbė, kad į komandą grįžta Lietuvos krepšinio legenda Valdemaras Chomičius.Kaunietis Dzūkijos klube vyriausiuoju treneriu dirbo pastaruosius
Tik trečią kėlinį laimėjęs "Rytas" palaužė svečius iš Dzūkijos
Vilniaus „Rytas“ (19/5) Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pratęsė pergalių seriją iki dvylikos, tačiau dėl to reikėjo kaip reikiant pavargti.Vilniečiai po
Masiulio vedamam "Lietkabeliui" pergalei Dzūkijoje prireikė pratęsimo
Panevėžio „Lietkabelio“ (16/8) komanda turėjo pavargti „Betsafe-LKL“ išvykos rungtynėse, kad svečiuose 96:90 (19:20, 17:19, 27:22, 22:24, 11:5) po pratęsimo palaužtų
Didelį deficitą panaikinęs "Rytas" lemiamame kėlinyje palaužė dzūkus
Šeštadienį Alytuje vykusiose rungtynėse, svečiai iš Vilniaus iškovojo 16-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Vilniaus „Ryto“ (16/5) krepšininkai
Pasvalyje – magiškas Manigato šūvis ir šeimininkų triumfas
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (9/12) vėl kvėpuoja pergalingu ritmu „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. Trijų pralaimėjimų seriją nutraukę pasvališkiai namuose 79:68 (14:12,
Permaininga kova Šiauliuose baigėsi dzūkų pergale
Alytaus „Dzūkijos“ (7-11) krepšininkai išgyveno dar vieną dramatišką vakarą ir iškovojo septintąją „Betsafe-LKL“ čempionato pergalę. Alytaus
Gagičiaus traumos išgąsdintas "Lietkabelis" atsirevanšavo dzūkams
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Panevėžio „Lietkabelio“ (13/6) komanda iškovojo pergalę, nors ją apkartino Džordže Gagičiaus kelio ir čiurnos traumos.Namuose
"Dzūkijos" gretas paliko Dziagwa
Alytaus "Dzūkijoje" nepritapęs ir pastaruoju metu epizodiškai žaidęs arba nuo suolo visai nepakildavęs Thomasas Dziagwa paliko komandą.Ketvirtadienį klubas oficialiai pranešė,
"Dzūkija" dramatiškoje dvikovoje palaužė "Šiaulius"
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) autsaiderių akistatoje Alytaus „Dzūkija“ (6/10) namuose antrąkart sezone 87:81 (28:26, 23:14, 17:22, 19:19) įveikė „Šiaulius“
Galingas "Neptūno" spurtas parbloškė "Dzūkiją"
Slogiai startavęs Klaipėdos „Neptūnas“ (8-12) pabudo pirmojo kėlinio viduryje ir užsikūrė taip, kad pergalę užsitikrino sužaidus jau tris kėlinius.Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai
"Juventus" po pergalės Alytuje pakilo į antrą vietą
Utenos „Juventus“ (13/6) komanda reabilitavosi po pralaimėjimo Šiauliuose ir šeštadienio vakarą išvykoje įveikė Alytaus „Dzūkijos“ (5/9) krepšininkus.„Juventus“
Dar vienas netikėtumas LKL: "Dzūkija" nepaliko vilčių "Lietkabeliui"
Pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (5/8). Savo aikštelėje dzūkai 86:70 (21:25, 21:8, 26:13, 18:24) pribloškė Panevėžio „Lietkabelį“
Jasaitis – apie nesibaigiančią meilę, Šaro dievuką Izraelyje ir planus po karjeros
„Betsafe-LKL“ čempionate sirgaliai kasmet sutinka ne tik jaunų Lietuvos vardą ateityje garsinsiančių talentų, bet ir puikiai pažįstamų bei įspūdingas karjeras tęsiančių senbuvių.