Naujienos kraunasi...

Panevėžiečių pranašumą pripažinęs Šeškus: labai smagu, kai prognozes gali paneigti

Panevėžiečių pranašumą pripažinęs Šeškus: labai smagu, kai prognozes gali paneigti
LKL nuotr.
Jonavos „CBet“ komanda šį sezoną jau padarė didelį darbą, kuomet Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtfinalyje eliminavo Alytaus „Wolves“ klubą.

Kaip sakė Virginijus Šeškus anksčiau, savąjį finalą jo auklėtiniai laimėjo. Nepaisant to, jie nenuleidžia rankų ir tyliai pasvajoja apie bronzos medalius. Kad ir kaip sunku bus juos iškovoti, kadangi mažajame finale laukia akistata su Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“.

Pusfinalyje jonaviečiai 0:3 neatsilaikė prieš Vilniaus „Rytą“, o panevėžiečiai 1:3 nusileido Kauno „Žalgiriui“. 

„Manau, kad specialistai normaliai šneka, jie žiūri į sudėtį ir pinigus. Normalu, kad jų tokios prognozės, nes pagal sudėtį, rotaciją, finansus „7bet-Lietkabelis“ už mus stipresnis. Visada kiekvienam treneriui labai smagu, kai tas prognozes gali paneigti. Šiais metais tą ir darome, visur iš lėto, nesigirdami bandome kažką padaryti“, – šypsojosi V.Šeškus, aplink girdėdamas, kad „CBet“ prognozuojamas serijos pralaimėjimas 0:3 ar 1:3.

Mažojo „Betsafe-LKL“ finalo serija startuos jau šį vakarą, 18.30 val., Panevėžyje. Rungtynes stebėkite BTV ir GO3 televizijose.

LKL.lt svetainėje – pokalbis su „CBet“ strategu apie atkrintamąsias, nuovargį, emocinę įtampą ir tyliai siekiamus tikslus.

– Turėdamas ribotą atsarginių žaidėjų suolą, kiek patenkintas esate tuo, kad prieš mažąjį finalą turėjote daugiau poilsio nei „7bet-Lietkabelis“?

– Faktas, kad patenkintas. Ta pertrauka mums buvo labai reikalinga, nes žaisti su tokia rotacija ir ritmu – labai sunku. Nepasakyčiau, kad mes atidavėme rungtynes „Rytui“ – mes kovojome. Jei „7bet-Lietkabelis“ būtų pralaimėjęs 0:3, mums variantų būtų mažai. Dabar kažkiek atsigavome ir mūsų šansai išauga. Aišku, reikia suprasti, kad dabar stipriausių ketverte „CBet“ žaidžia su Eurolygos, Europos taurės ir Čempionų lygos komandomis. Tai daug ką pasako.

– Kuri serija Jonavos ekipą nuvargino labiau: pusfinalis prieš „Rytą“ ar ketvirtfinalis prieš „Wolves“?

– Po kovos su „Wolves“ buvo ne tiek fizinis, kiek ir emocinis nuovargis. Labai daug džiaugėmės, išsitaškėme, paleidome daug emocijų. Kad ir džiaugsmas, bet jis taip pat kainavo energijos. Serijai su „Rytu“ lyg buvome atsigavę, bet mums trūksta rotacijos. Iš tų, kurie turėtų padėti, lyg ir trūksta pagalbos iš šalies. Norėtųsi daugiau iš Šulskio ir kai kurių kitų, būtų daug lengviau.

– Gal tarp tų žmonių yra ir Martinas Laksa, kuris praleido rungtynes dėl šienligės?

– Tai ką jis, savo 10 taškelių pasidaro, nežinau, dabar gal džiaugiasi, jog Latvija laimėjo bronzą pasaulio ledo ritulio čempionate (Juokiasi). Mums išėjus į ketvertą, manau, daug žaidėjų pagalvojo, kad ir taip padarėme neįmanomą. Tai kala per žaidėjus. Jau serijoje su „Rytu“ nebuvo rungtynių, kai sužaistų visi.

– Ar nesijaučiate padaręs šiokią tokią meškos paslaugą, kai viešai pasakėte, jog savo finalą Jonava jau laimėjo?

– Gal kažkiek. Vis tiek visi suprato, kad savo finalą dėl savęs laimėjome, įrodėme, jog esame ketverte. Tai buvo labiau emocinis pasisakymas auditorijai (Juokiasi).

– Ko daugiau šiuo metu jaučiate komandoje: susikaupimo ar kaip tik atsipalaidavimo?

– Mačiau treniruotėje, kad ir nuotaika pas vyrus nebloga, kaip ir viskas gerai. Nepamenu pats, kada žaidžiau čempionatą iki birželio mėnesio. Atsimenu, vieneri tokie metai buvo, bet šiaip tai jaučiasi ant žaidėjų, visi pasidarė jautresni, išsitaškę, į pastabas ar užrėkimus visi reaguoja jautriau. Tai – nuo nuovargio, bet tai ne tik pas mus, galima pažiūrėti ir į kitas komandas Lietuvoje ar Europoje. Jei komandai kažkiek nesiseka, galima matyti, kad kažkoks konfliktėlis kažkur atsiranda, ne išimtis ir mes, bet tai smulkūs dalykai, su jais susitvarkome.

– Kokį įspūdį palieka varžovas dėl bronzos „7bet-Lietkabelis“?

– Manau, kad jie tikrai gerai žaidžia, tik sugriuvo paskutinėse rungtynėse su „Žalgiriu“, kur jie puikiai pataikė tritaškius. Panevėžiečiai po varžovų spurto pajautė, kad pergalė slysta, nors manau, jog prieš tai tikėjo, kad serija gali grįžti į Kauną. Gal jie kiek per greitai pasidavė, bet taip būna. Kai mes su „Rytu“ žaidėme Jonavoje, pataikėme 3 tritaškius iš 28, vaikščiojau ir nesupratau. Maža to, ir baudos pataikytos 47 procentais. Buvau susiėmęs už galvos, metėme laisvi ir nepataikėme. Manau, panašiai buvo ir panevėžiečiams.

– Galbūt lyginti ir sudėtinga, bet ar serijoje iki trijų pergalių įveikti panevėžiečius matote daugiau šansų nei jų buvo norint nugalėti „Rytą“?

– Bus įdomu. Žaidžiant su „Rytu“ šnekėjome su treneriais, jog didelis vilniečių pliusas buvo jų žiūrovai. Jie taip užkurdavo areną, kad per pertraukėles nesusišnekėdavome. Nei „Žalgirio“, nei „7bet-Lietkabelio“ arenose to nėra, nenuvertinant jų. Paprasčiausiai, salės didesnės, jas reikia surinkti pilnas, o pas „Rytą“ telpa du tūkstančiai, visi sustumti, žiauru. Pagarba „Ryto“ sirgaliams už tai, kaip jie nerealiai palaikė komandą, mums tikrai buvo sunku. Vis turėdavome galimybę grįžti, bet tokioje atmosferoje net patyrusiai ekipai išsilaikyti yra sunku. Manau, gėdos Jonavai nepadarėme.

– Kokių matote kelių, kaip nugalėti „7bet-Lietlabelį“ ir iškovoti bronzą?

– Oi... (Šypsosi). Kaip bebūtų, jie skirtinga komanda nei „Rytas“, jų gynybos sistemos skiriasi. Su visa pagarba, manau, kad prieš panevėžiečių gynybą žaisti bus kažkiek lengviau, nes „Rytas“ mus dusino ir davė žiauriai fizinę kovą. Matėsi ant žaidėjų, kaip kai kurie buvo išsimušę, pramėtėme net iš po krepšio. Aišku, per tiek metų, kiek dirba Čanakas, „7bet-Lietkabelis“ yra atidirbęs savo sistemą ir turi savo gynybą, jiems tai gerai gaunasi. Reikės kažkaip juos prigavinėti, svarbus bus ir pataikymas. Žaidėme Panevėžyje dukart, pirmavome, bet paskutinėse sekundėse viskas sprendėsi dėka pataikymo.

– Giedrius Žibėnas juokavo, o gal ir ne, kad rūbinėje kabins žurnalistų ir kitų kritikų citatas, kur jie galimai nuvertins „Rytą“. Ar jūs panašios taktikos imtis neketinate?

– Manau, kad specialistai normaliai šneka, jie žiūri į sudėtį ir pinigus. Normalu, kad jų tokios prognozės, nes pagal sudėtį, rotaciją, finansus „7bet-Lietkabelis“ už mus stipresnis. Visada kiekvienam treneriui labai smagu, kai tas prognozes gali paneigti. Šiais metais tą ir darome, visur iš lėto, nesigirdami bandome kažką padaryti.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Žvilgsnis į pirmąją finalo dvikovą su teisėjams prisegtais mikrofonais
Žvilgsnis į pirmąją finalo dvikovą su teisėjams prisegtais mikrofonais
Nuslūgus didžiojo finalo emocijoms, Betsafe-LKL TV komanda siūlo prisiminti pirmąsias serijos rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ bei į jas pažvelgti teisėjų
Tikėjimą sostinei sugrąžinę "Ryto" žaidėjai: per kūną ėjo šiurpuliukai, tą matėme tik vaikystėje
Tikėjimą sostinei sugrąžinę "Ryto" žaidėjai: per kūną ėjo šiurpuliukai, tą matėme tik vaikystėje
Savo miesto komanda patikėję vilniečiai trečiadienio vakarą nostalgiškai sugrąžino 15-20 metų atgal – į laikus, kai Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ mūšiai
Į klausimą apie Žibėno ateitį "Ryto" sporto direktorius atsakė vienu žodžiu
Į klausimą apie Žibėno ateitį "Ryto" sporto direktorius atsakė vienu žodžiu
Antrą kartą Vilniaus „Rytui“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionų regalijas padėjęs užkariauti Giedrius Žibėnas teigė, jog jo sutartyje yra numatyta galimybė pratęsti
Pirmoji naujiena iš "Šiaulių": prie trenerių štabo jungiasi ilgametis komandos žaidėjas
Pirmoji naujiena iš "Šiaulių": prie trenerių štabo jungiasi ilgametis komandos žaidėjas
Vasaros darbus pradėjęs „Šiaulių“ krepšinio klubas į savo štabą pasikvietė praeityje Saulės mieste rungtyniavusį, o nuo šiol trenerio asistento pareigas
 Sugrįžti žadantis Fosteris: įrodėme, kad „Ryto“ organizacija yra geresnė už "Žalgirio"
Sugrįžti žadantis Fosteris: įrodėme, kad „Ryto“ organizacija yra geresnė už "Žalgirio"
Vilniaus „Rytas“ savo žiūrovų akivaizdoje 88:87 dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį“ ir laimėjęs finalo seriją 3-1 tapo Lietuvos krepšinio lygos čempionu.
Žibėnas stebėjosi Trinchieri poelgiu ir darė išvadą dėl "Ryto" pavasario sindromo
Žibėnas stebėjosi Trinchieri poelgiu ir darė išvadą dėl "Ryto" pavasario sindromo
Viduryje čempioniškos spaudos konferencijos žmonos skambučio sulaukęs Giedrius Žibėnas prašė jos luktelėti tris minutes, bet Vilniaus „Ryto“ treneris naktį anksti namo
"Žalgirio" bėdas pagarsinęs Normantas: negalėjau patikėti, kad Lekavičius metė toks laisvas
"Žalgirio" bėdas pagarsinęs Normantas: negalėjau patikėti, kad Lekavičius metė toks laisvas
Vilniaus „Ryto“ kapitonas Margiris Normantas po triumfo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijoje pripažino, kad vilniečiai pasinaudojo Kauno „Žalgirio“ bėdomis
Apie ateitį Kaune nekalbėjęs Trinchieri vėl laidė strėles į teisėjus: buvo pražanga prieš Butkevičių
Apie ateitį Kaune nekalbėjęs Trinchieri vėl laidė strėles į teisėjus: buvo pražanga prieš Butkevičių
Andrea Trinchieri po fiasko Lietuvos krepšinio lygos(LKL) finale ironiškai vertino paskutinių sekundžių įvykius ketvirtose serijos rungtynėse ir nepanoro kalbėti apie savo ateitį Nemuno
1 tašku laimėjęs "Rytas" po 14 metų pertraukos palaužė "Žalgirį" ir triumfavo LKL
1 tašku laimėjęs "Rytas" po 14 metų pertraukos palaužė "Žalgirį" ir triumfavo LKL
Vilnius šį vakarą švenčia. „Ryto“ komanda namuose 88:87 (23:24, 28:24, 19:17, 18:22) palaužė Kauno „Žalgirį“ ir tapo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“)
Fosteris pripažintas LKL finalo MVP
Fosteris pripažintas LKL finalo MVP
Vilniaus „Rytas“ po dvejų metų pertraukos susigrąžino „Betsafe-LKL“ čempionų titulą įspūdingoje finalo serijoje 3:1 parklupdydamas Kauno „Žalgirį“.Kone pagrindiniu
Apie artimiausius vasaros darbus užsiminęs "Wolves" strategas: man sezonas dar nesibaigė
Apie artimiausius vasaros darbus užsiminęs "Wolves" strategas: man sezonas dar nesibaigė
„Nenoriu išskirti legionierių ir lietuvių, bet buvo grupelė žaidėjų, kurie žiauriai norėjo tos bronzos, ir buvo tokių, kurie aplaidžiau pažiūrėjo į šią seriją“,
Solidus "Juventus" žingsnis: į Lietuvą grįžta Beliauskas
Solidus "Juventus" žingsnis: į Lietuvą grįžta Beliauskas
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ klubas tęsia vasaros darbus – prie Aukštaitijos klubo prisijungė 27-erių gynėjas Laurynas Beliauskas. Sutartis tarp krepšininko
"Lietkabelio" kapitonas: galėčiau romaną parašyti apie šį sezoną, buvo kažkas vau
"Lietkabelio" kapitonas: galėčiau romaną parašyti apie šį sezoną, buvo kažkas vau
Po pergalingų „Betsafe-LKL“ ketvirtųjų mažojo finalo rungtynių bronzą iškovojusio Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ kapitonas Vytenis Lipkevičius dėkojo sirgaliams už
11-tą medalį su „Lietkabeliu“ iškovojęs Čanakas – apie subrendusį Sirvydį ir atgaivintą Gagičių
11-tą medalį su „Lietkabeliu“ iškovojęs Čanakas – apie subrendusį Sirvydį ir atgaivintą Gagičių
Antradienį Panevėžio „Lietkabelis“ sukūrė didžiulę šventę sau ir savo atstovaujamam miestui. Nenado Čanako auklėtiniai 98:87 nugalėjo Vilniaus „Wolves“ krepšininkus,
"Lietkabelis" užtikrintai įveikė vilniečius ir iškovojo LKL bronzą
"Lietkabelis" užtikrintai įveikė vilniečius ir iškovojo LKL bronzą
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mažasis finalas – baigtas.Jį sėkmingai uždarė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“, kuris namuose 98:87 (23:30, 25:21, 24:15,
Dėl Sumnerio neklydęs Kurtinaitis žavisi Sirvydžiu: meta geriau nei aš prieš 50 metų
Dėl Sumnerio neklydęs Kurtinaitis žavisi Sirvydžiu: meta geriau nei aš prieš 50 metų
Pirmadienį laidoje „Krepšinio zona“ strategas Rimas Kurtinaitis negailėjo pagyrų „Žalgirio“ gynėjui Edmondui Sumneriui. Krepšinio specialistas prognozavo, jog
"Žalgirio" herojumi tapęs Sumneris – apie nuo pečių nusimestą beždžionę ir žvilgsnį į veidrodį
"Žalgirio" herojumi tapęs Sumneris – apie nuo pečių nusimestą beždžionę ir žvilgsnį į veidrodį
Prie sienos priremtą Kauno „Žalgirį“ trečiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijos rungtynėse į priekį tempęs Edmondas Sumneris pripažino, kad pergalė padėjo nusimesti
Favorito naštą "Rytui" metantis Trinchieri: įžengėme į seriją ir galime būti tik geresni
Favorito naštą "Rytui" metantis Trinchieri: įžengėme į seriją ir galime būti tik geresni
Prie sienos priremtas Kauno „Žalgiris“ išlaikė gyvą viltą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finale, o dabar šalies čempionų treneris Andrea Trinchieri favorito naštą
Žibėnas po pirmos nesėkmės LKL finale: spaudimas vis dar "Žalgirio" pusėje
Žibėnas po pirmos nesėkmės LKL finale: spaudimas vis dar "Žalgirio" pusėje
Pirmadienį Kaune LKL finalo serijoje intrigą sugrąžino Kauno „Žalgirio“ komanda, kuri 91:81 patiesė Vilniaus „Rytą“ ir serijoje iki 3 pergalių atsilieka 1-2. Nors „Žalgirio“
Serijos eigą prognozavęs Fosteris metė akmenėlį į teisėjų pusę
Serijos eigą prognozavęs Fosteris metė akmenėlį į teisėjų pusę
Vilniaus „Ryto“ puolimo lyderis po pralaimėjimo prieš Kauno „Žalgirį“ teigė, jog seriją vilniečiai uždarys sostinėje. Taip pat gynėjas tarė keletą žodžių apie
Visas rungtynes kontroliavęs "Žalgiris" sušvelnino serijos rezultatą
Visas rungtynes kontroliavęs "Žalgiris" sušvelnino serijos rezultatą
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalas nesibaigia – Kauno „Žalgiris“ dar bent vienam mačui pratęsė kovą dėl trofėjaus.Andrea Trinchieri auklėtiniai
Kaune pagerbtas karjerą baigęs Milaknis linkėjo neprarasti tikėjimo "Žalgirio" fanams
Kaune pagerbtas karjerą baigęs Milaknis linkėjo neprarasti tikėjimo "Žalgirio" fanams
Prieš trečiąsias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijos rungtynes pagerbtas legendinis Kauno „Žalgirio“ gynėjas Artūras Milaknis, nusprendęs baigti karjerą, rašo
"Žalgiriu" tikintis Kurtinaitis nepateisina Trinchieri pareiškimų: tai nėra solidu
"Žalgiriu" tikintis Kurtinaitis nepateisina Trinchieri pareiškimų: tai nėra solidu
Jau pirmadienį gali paaiškėti šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionai: Vilniaus „Rytui“ trūksta pergalės finalo serijoje, kurioje sostinės atstovai pirmauja 2-0,
Milaknio istorijos "Žalgirio" arenoje: nuo tritaškių rekordo iki liūdniausio sezono
Milaknio istorijos "Žalgirio" arenoje: nuo tritaškių rekordo iki liūdniausio sezono
Tašką profesionalo karjeroje padėjęs vienas geriausių visų laikų Kauno „Žalgirio“ snaiperių Artūras Milaknis pirmadienio vakarą bus specialiai pagerbtas „Žalgirio“
Kreišmontas – apie netikėtą Maksvyčio skambutį bei proveržio sezoną
Kreišmontas – apie netikėtą Maksvyčio skambutį bei proveržio sezoną
„Betsafe-LKL“ čempionate vyksta paskutinės intriguojančios dvikovos dėl čempiono titulo bei bronzos. Praėjusį sezoną tarp keturių geriausių komandų buvo jonaviečiai, kuriems truko
Čanakas negalėjo paaiškinti namų aikštės prakeiksmo, Pacevičius auklėtiniams priekaištų neturėjo
Čanakas negalėjo paaiškinti namų aikštės prakeiksmo, Pacevičius auklėtiniams priekaištų neturėjo
Sekmadienį Vilniaus „Twinsbet“ arenoje prie LKL bronzos priartėjo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai, kurie 91:84 nugalėjo „Wolves“ klubą ir serijoje
Vilniuje triumfavęs "Lietkabelis" – per žingsnį nuo bronzos
Vilniuje triumfavęs "Lietkabelis" – per žingsnį nuo bronzos
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) prie bronzos medalių priartėjo Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ komanda, kuri svečiuose 91:84 (24:21, 21:25, 15:18, 27:23) palaužė
Į Kauną "Ryto" fanus kvietęs Echodas turi aiškų pirmadienio planą gimtinėje
Į Kauną "Ryto" fanus kvietęs Echodas turi aiškų pirmadienio planą gimtinėje
Jau pirmadienį gali paaiškėti šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionai: Vilniaus „Rytui“ trūksta pergalės finalo serijoje, kurioje sostinės atstovai pirmauja 2-0,

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (228) 05.16 00:00
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime