Naujienos kraunasi...

Pasiūlymų treniruoti jau sulaukęs Kalnietis turi kategorišką nuomonę dėl vietos palubėse (Maksvyčio, Šaškaus komentarai)

Autorius: Mindaugas Augustis, DELFI.


Ne vieną vakarą Lietuva stingo prie televizorių ekranų, akimis rydama Manto Kalniečio paleistą kamuolį, kurio skrydis lemdavo laimę arba prapultį visai šaliai. Ilgai nedvejojęs paskutinį tritaškį veteranas šveitė ir sekmadienį – tai buvo apskritai paskutinis metimas jo krepšinio profesionalo karjeroje, rašo Krepšinis.lt.

Likimas ir Virginijaus Šeškaus kariauna pasistengė, kad pabaiga nebūtų laiminga kaip Holivudo filmuose.

M. Kalnietis nepataikė, o Kauno „Žalgiris“ (15/2) netikėtai pralaimėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes Jonavos „Cbet“ (10/6) 76:80.

„Net pabaigti negaliu normaliai, būtinai reikia dar prisicirkinti su komanda“, – vėliau kreivai šypsojosi vakaro herojus.

Bet rezultatas turėtų greitai nukeliauti į užmarštį, kitaip nei nesuvaidintos M. Kalniečio ašaros netrukus po finalinės sirenos.

36-erių „Žalgirio“ atakų organizatorius sekmadienį baigė krepšininko karjerą.

Paskutinėse savo rungtynėse M. Kalnietis žaidė 21 min. ir pelnė 5 taškus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų suklydo.

„Žalgirio“ treneris Kazys Maksvytis neslėpė, jog per paskutinę minutės pertraukėlę braižė derinį būtent atsisveikinančiam auklėtiniui.

„Kitaip ir būti negalėjo. Nors arenoje buvo žmonių, kurie labiau norėjo dėmesio, visas jis šiandien teisėtai priklausė Mantui“, – dviprasmiškai atsiliepė specialistas, nesukonkretinęs, ar omenyje turi teisėjus, kuriems nemažai priekaištavo mačo metu.

Rungtynių pabaigoje neįmenama mįsle „Žalgirio“ gynybai tapo Glynnas Watsonas, šaltakraujiškai baudų metimus realizavo Dovis Bičkauskis, ir gausus jonaviškių būrys tribūnoje turėjo progą tarp M. Kalniečiui skirtų skanduočių įterpti savo pergalės dainas.

„Negražu gadinti šventę, užtai parsivežame ją sau į Jonavą. Juk gyvenime gal tik vieną kartą gali pasisekti laimėti „Žalgirio“ arenoje. Įveikti kauniečius savo aikštėje – kitas dalykas, esame tai padarę ir anksčiau, bet čia buvo kažkokia fantastika. Net Eurolygos komandoms tai retai pavyksta. Malonu“, – rankomis trynė nugalėtojų vairininkas V. Šeškus.

Charizmatiškasis treneris taip pat paatviravo, apie ką kalbėjosi su M. Kalniečiu.

„Čia – labai sena istorija. Kartą prieš daugelį metų vieno pasisėdėjimo metu Mantas man pasakė, kad paskutinį sezoną sužais mano komandoje. Šiandien prieš rungtynes priėjęs jis atsiprašė, kad nesilaikė žodžio – užtat bent jau savo paskutines rungtynes sužaidė būtent prieš mane“, – šypsojosi V. Šeškus.

„Bent jau pusiau išpildžiau pažadą: ne pas Šeškų baigiau, o prieš jį“, – pridūrė pats M. Kalnietis.

„Kalną“ Nemuno saloje išlydėjo 9,2 tūkst. žiūrovų. Po finalinės sirenos susijaudinęs žaidėjas varvino ašarą, suko garbės ratą aplink aikštę, spaudė glėbyje artimuosius ir buvusį bendražygį nuo vaikystės, o dabar „Žalgirio“ sporto direktorių Paulių Jankūną.

„Esu laimingas, kad vis dar galiu padėti komandai – tik, deja, nebe aikštėje, o iš jos išeidamas“, – paėmęs mikrofoną į rankas ir atsisveikindamas su gerbėjais, humoro jausmo neprarado veteranas, abipusiu susitarimu nutraukęs iki sezono galo turėjusią galioti sutartį su „Žalgiriu“.

A. Sabonio krepšinio mokyklos auklėtinis pagrindinėje gimtojo miesto ekipoje (o netrukus – ir Lietuvos rinktinėje) debiutavo 2006-aisiais ir su pertraukomis jai atstovavo beveik dešimt metų.

Praėjusiame sezone į „Žalgirį“ grįžusį 196 cm ūgio krepšininką kankino įkyri čiurnos trauma, po kurios M. Kalnietis taip ir nebeatsigavo, nors praėjusią žiemą ryžosi paskutinį kartą gultis po chirurgo skalpeliu.

Šiame sezone Eurolygoje jis iš viso tesužaidė 12 min. ir nepelnė nė taško. LKL gynėjas leisdavo atsikvėpti pagrindiniams krepšininkams – per 11 rungtynių ant parketo praleisdavo vidutiniškai po 14 min. ir fiksavo 3,8 taško bei 3 rezultatyvių perdavimų statistiką.

„Ir sveikiname Mantą, ir liūdna. Išeina ne tik geras žaidėjas, bet ir geras žmogus. Jis čia negavo tokio vaidmens, kokio tikėjosi, bet išliko garbingas, nekėlė bangų, priėmė realybę – ir aš tai vertinu kaip treneris. Susitarėme, kad dabar Mantas labai neatitols nuo komandos, sudalyvaus keliose treniruotėse, gal nuvyks ir į išvykos rungtynes“, – sakė K. Maksvytis.

„Pats pajaučiau, kad net per treniruotes nebėra didelio skirtumo, ar aš esu, ar manęs nėra. Visada norėjau būti svarbus, naudingas komandai – kad ir kaip būtų skaudu, jei nesi reikalingas, geriau jau palikti ją ir bent taip tam tikru būdu pasitarnauti.

Bet kadangi „Žalgiris“ man toks mielas, įsiprašiau, kad leistų aplankyti, pasportuoti per treniruotes – tik jau ne kartu, o kur nors šalia, netrukdant. Ir kažkada nuvažiuoti į rungtynes, palaikyti nuo suolo. Labai tikiuosi, kad sezonas „Žalgiriui“ baigsis gerai, bus progų pašvęsti – aš tą irgi neblogai moku“, – pokštavo M. Kalnietis, surimtėjęs svarstęs, jog iš jau pasibaigusio gyvenimo etapo labiausiai pasiilgs rūbinės juokelių.

Atsisveikinęs su krepšiniu, jis ners į kitą savo aistrą – futbolą. M. Kalnietis tapo Lietuvos futbolo vicečempionų „Kauno Žalgirio“ prezidentu.

Jam ir iki šiol priklausė 30 proc. pastarojo klubo. Likusias dalis per du juridinius asmenis valdo „Žalgirio“ krepšinio klubas.

– Pasidalinkite, ką patyrėte per šį vakarą? – po rungtynių su „Cbet“ buvo paklaustas M. Kalnietis.

– Paskutines 24 valandas buvo sunku sutramdyti emocijas, nuo ryto jaučiausi kaip nesavas. Normalu, juk ne kasdien baigi žaisti krepšinį. Nesakyčiau, kad pavyko su tuo susitvarkyti. Ir dabar sunku kalbėti apie mačą, galvoje verda kas kita: daug prisiminimų, istorijų...

– Nebuvo dvejonių, kad gal vertėtų palaukti bent jau Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto ir galbūt baigti karjerą su dar vienu trofėjumi rankose?

– Ne. Turbūt esu toks žmogus, nusprendžiu ne spontaniškai, o nuosekliai išanalizavęs situaciją. Kai jau apsisprendžiau, viduje pajutau ramybę, žinojau, kad pasielgiau teisingai. Nemačiau prasmės kažko laukti. Pajaučiau, kad nebesu naudingas „Žalgiriui“, ir nenorėjau būti inkaras.

– Edgaras Ulanovas sakė bandęs jus perkalbėti, o kokių dar reakcijų sulaukėte iš pažįstamų Lietuvoje ir užsienyje paskelbęs apie artėjančią karjeros pabaigą?

– Buvo visokiausių klausimų. Turbūt ir naujieną sužinojusiems žmonėms reikėjo susigyventi su ta mintimi. Bet dauguma suprato ir palaikė.

Pavyzdžiui, šiandien mano vienas draugas iš Milano laikų nusipirko elektroninį bilietą į rungtynes ir atsiuntė man parodyti, sakydamas, kad mintimis bus su manimi. Vakar skambino Marko Popovičius, Krunoslavas Simonas. Jie puikiai mane suprato. Daug sveikinimų susilaukiau iš lietuvių, ir pats dėkojau visiems, kurie prie mano karjeros prisidėjo.

– Kaip atrodys jūsų pirmadienis?

– Nebus laiko per daug galvoti, nes su P. Jankūnu ir Gediminu Navicku 9.30 val. turime vadybos paskaitą. Keliausime toliau gyvenime.

Nenoriu pernelyg užbėgti įvykiams už akių – kalbėjome su Pauliumi Motiejūnu ir P. Jankūnu apie kitus žingsnius, bet pirma norėjosi baigti krepšininko karjerą, nesimėtyti. Kažkiek jau dalyvauju futbolo veikloje, susirinkimuose. Bet rytoj susėsime ir dėliosimės gairės, kaip toliau atrodys mano gyvenimas.

– Gal žinote, kas tikrai dabar keisis: pavyzdžiui, galbūt nebeisite pokaičio miego ar susikursite „Facebook“ paskyrą?

– Cha. Kol kas nežinau. Bet tikrai nenustosiu sportuoti, pasistengsiu daugiau laiko skirti vaikams. Turbūt bus kažkoks pereinamasis etapas, kai reikės prisitaikyti prie naujo ritmo.

– Ar pasirodžius gandams apie galimą naują „Kauno Žalgirio“ futbolininką, pirmiausia reikės skambinti jums?

– Na, aš nebūsiu tiesiogiai atsakingas už sporto sritį. Tikrai nesugebu atrinkti futbolininkų ar panašiai. Mano pagrindinis noras – vertybiškai priartinti futbolo komandą prie krepšinio klubo, įdiegti tai, kas veikia pastarajame, po truputį mokytis ir keisti futbolo veidą. Tai bus daugiau vadybinis darbas.

– O nebuvo minčių savo žinias perkelti į krepšinio trenerio darbą?

– Buvo. Nėra taip, kad dabar padėjau kryžių ant krepšinio. Ne, juk gyvenau tuo 30 metų. Bet jei brisčiau į trenerio darbą, reikėtų atsiduoti šimtu procentų ir veikiausiai kažkur iškeliauti iš Kauno, kuris man labai brangus. Pragyvenus užsienyje dešimt metų, aš taip pasiilgau Kauno ir Lietuvos, kad negalėjau tam ryžtis.

Tikrai nesakau „niekada“, gal ateityje kas nors pasikeis, gal pradės trūkti krepšinio. Nesakysiu iš kur, bet netgi dabar jau susilaukiau pasiūlymų ateiti ir dirbti treneriu. Kol kas susilaikau, bet nesakau „niekada“.

– Po P. Jankūno marškinėlių iškėlimo į „Žalgirio“ arenos palubes sakėte, kad pats nesijaučiate vertas tokio pagerbimo Kaune. Galbūt vis dėlto būtų smagu tokia ceremonija?

– Vienareikšmiai – ne. Gyvenime jaučiu ribas: kad ir kaip būtų faina, man būtų nesmagu, nes nesu to nusipelnęs, tai skirta visiškai išskirtiniams žmonėms.

– Kuris sezonas jums buvo įsimintiniausias?

– Nežinau, jų buvo įsimintinų tiek gera, tiek bloga prasmėmis. Jeigu reikėtų išsirinkti vieną, tai daugiausiai nuotykių ir visokių istorijų nutiko 2008-2009 metų sezone. Kaip sakė Gintaras Krapikas, buvome 5 min. iki katastrofos. Vos neiširome, bet su tikra lietuviška „chebra“ toliau kovojome – tas sezonas tikrai buvo sužaistas iš širdies, mažiausiai galvojant apie kažkokius materialius dalykus.

Iškovoti titulai

Su „Žalgiriu“ M. Kalnietis keturis sykius triumfavo Lietuvos pirmenybėse, su Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 2013-aisiais laimėjo Europos taurę, su nacionaline rinktine dukart tapo Europos vicečempionu ir sykį – pasaulio pirmenybių bronziniu prizininku.

2013-aisiais geriausiu šalies krepšininku išrinktas įžaidėjas taip pat yra puošęsis Prancūzijos ir Italijos čempiono laurais, kilnojęs abiejų šalių taurės turnyro trofėjų, dar dusyk tai daręs tėvynėje.

Be to, M. Kalniečio trofėjų galerijoje yra Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionato sidabras, naudingiausio VTB Vieningosios lygos žaidėjo prizas, 4 Baltijos krepšinio lygos (BBL) nugalėtojo apdovanojimai bei naudingiausio finalo žaidėjo prizas.

Galiausiai, jaunystėje šoklumu išsiskyręs gynėjas yra laimėjęs tiek LKL, tiek BBL dėjimų į krepšį konkursus.

Be „Žalgirio“, jis taip pat vilkėjo „Lokomotiv“, Milano „Olimpia“ (Italija) ir Vilerbano ASVEL (Prancūzija) marškinėlius.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Jaunimo rinktinėms – palankūs Krivo, Murausko, Jakučionio ir Jocytės atsakymai
Jaunimo rinktinėms – palankūs Krivo, Murausko, Jakučionio ir Jocytės atsakymai
Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) būstinėje ketvirtadienį susirinkę šalies jaunimo rinktinių treneriai pristatė savo pasirengimo ateinančios vasaros pirmenybėms planus ir pasidalino
ASVEL krizė gali paveikti ir Jocytės ateitį
ASVEL krizė gali paveikti ir Jocytės ateitį
Lietuvos moterų krepšinio žvaigždė Justė Jocytė ateinantį sezoną gali pradėti naujoje komandoje, praneša Prancūzijos žiniasklaida.Skelbiama, kad Vilerbano ASVEL mažins biudžetus
Murauskas keičia universitetą, žais kartu su Marčiulioniu
Murauskas keičia universitetą, žais kartu su Marčiulioniu
Paulius Murauskas nusprendė pakeisti universitetą po neitin sėkmingo pirmojo sezono NCAA. 20-metis antrąjį sezoną suvienys jėgas su Augustu Marčiulioniu, rašo Krepšinis.lt.P. Murauskas
Generolui atiduota pagarba: Vilniuje iškelti "Ryto" legendos Eidsono marškinėliai
Generolui atiduota pagarba: Vilniuje iškelti "Ryto" legendos Eidsono marškinėliai
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Rytas“, minėdamas 15-ąsias triumfo Europos taurėje metines, LKL rungtynių su Šiaulių „Šiauliais“ ilgosios pertraukos metu savo
Oficialu: "Žalgirio" gretas sustiprino amerikietis (Jankūno komentaras)
Oficialu: "Žalgirio" gretas sustiprino amerikietis (Jankūno komentaras)
Traumų išretintą Kauno „Žalgirio“ puolėjų liniją netrukus papildys naujokas. Lietuvos čempionų klubas iki sezono pabaigos pasirašė sutartį su 203 cm ūgio amerikiečiu
"Rytas" pagerbė legendą, įveikė "Šiaulius" ir pristatė jauniausią savo debiutantą
"Rytas" pagerbė legendą, įveikė "Šiaulius" ir pristatė jauniausią savo debiutantą
Vilniaus „Rytas“ (21-5) sužaidė ypatingas rungtynes Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), pergale paženklindamas Chucko Eidsono pagerbimą.Vilniečiai savo arenoje 83:74 (24:18,
Visų laikų LKL rekordą pagerinęs Ebo nukalė triukšinančią pergalę
Visų laikų LKL rekordą pagerinęs Ebo nukalė triukšinančią pergalę
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) netikėtu rezultatu ir rekordu baigėsi dviejų antrosios lentelės dalies klubų susidūrimas. Kėdainių „Nevėžis-Optibet“
"Neptūno" gretose – gynėjas iš Graikijos
"Neptūno" gretose – gynėjas iš Graikijos
Klaipėdos „Neptūnas” pasikvietė 24 metų graiką Georgios Kamperidis, su kuriuo sutartis sudaryta iki sezono pabaigos. „Nusprendėme prieš svarbiausias kovas Lietuvos krepšinio
LKL klubai vienijasi labdaros turui "Už pergalę gyventi" (Kaukėno komentaras)
LKL klubai vienijasi labdaros turui "Už pergalę gyventi" (Kaukėno komentaras)
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) kubai vienijasi labdaros turui ir skelbia naują iniciatyvą – labdaros turą „Už pergalę gyventi“.Per artimiausias kelias
LKF pristatyti jaunimo rinktinių treneriai paskelbė pasiruošimo planus
LKF pristatyti jaunimo rinktinių treneriai paskelbė pasiruošimo planus
Ketvirtadienį Lietuvos krepšinio federacijoje vyko susirinkimas, kuriame dalyvavo visų Lietuvos jaunimo rinktinių vyr. treneriai. Susirinkimo metu treneriai pristatė rinktinių pasiruošimo
Akistatos su sūnumi laukiantis Urbonas: jis man sakė: atvažiuosite, gausite malkų
Akistatos su sūnumi laukiantis Urbonas: jis man sakė: atvažiuosite, gausite malkų
„Šiaulių“ komanda išgyvena sudėtingą savaitę: pirmadienį sužaistos rungtynės su Kėdainiu „Nevėžiu-Optibet“, o dabar prieš akis – kovos su Vilniaus
Sezono mačą sužaidęs Ebo – apie sunkų laikotarpį dėl situacijos tėvynėje bei teorines kėdainiečių viltis
Sezono mačą sužaidęs Ebo – apie sunkų laikotarpį dėl situacijos tėvynėje bei teorines kėdainiečių viltis
„Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone likus vos kelioms savaitėms, turnyrinės lentelės apačios klubai kabinasi į paskutiniuosius šiaudus vilties pasiekti atkrintamąsias varžybas.Pasvalio
Trinchieri mojavo protokolu: nesitikėjau tokio teisėjavimo krepšinio šalyje (pretenzijų turėjo ir Vovoras)
Trinchieri mojavo protokolu: nesitikėjau tokio teisėjavimo krepšinio šalyje (pretenzijų turėjo ir Vovoras)
38 pražangos ir penki jų limitą išnaudoję vienos komandos krepšininkai – Andrea Trinchieri teatrališkai tvirtino tokio atvejo per savo karjerą nepamenantis, užtat ilgai
NBA įkrintamosiose Karnišovo klubas laimėjo pirmą išlikimo mūšį, laukia akistata su "Heat"
NBA įkrintamosiose Karnišovo klubas laimėjo pirmą išlikimo mūšį, laukia akistata su "Heat"
Reguliariajame NBA sezone Rytuose 9-ą vietą užėmęs Čikagos „Bulls“ klubas namuose pergalingai pradėjo įkrintamąsias varžybas: 131:116 (40:22, 33:45, 37:25, 21:24) pranoko Atlantos
Net penkių žaidėjų dėl pražangų netekęs "Žalgiris" krito 50 minučių trileryje
Net penkių žaidėjų dėl pražangų netekęs "Žalgiris" krito 50 minučių trileryje
Įsibėgėjusio Klaipėdos „Neptūno“ (14-12) įspūdingo grožio trileryje, trukusiame 50 minučių, nesustabdė ir Kauno „Žalgiris“ (22-3).Georgios Vovoro kariauna
"Lietakabelis" pratęsė kontraktą su vyr. treneriu
"Lietakabelis" pratęsė kontraktą su vyr. treneriu
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ atliko svarbų ėjimą kito sezono komplektacijoje – Aukštaitijos ekipa susitarė su vyr. treneriu Nenadu Čanaku dėl naujos sutarties.Panevėžiečių
Strategas iš Lenkijos pasidalijo savo įspūdžiais apie naują Žalgirio  trenerių mokymų programą
Strategas iš Lenkijos pasidalijo savo įspūdžiais apie naują Žalgirio trenerių mokymų programą
Kauno „Žalgirio“ organizacija plečia savo veiklų diapazoną ir šalia jau kelerius metus vykdomų „Žalgiris Coaching Clinic“ trenerių mokymų prijungė naują programą
Tiek varžovus, tiek teisėjus auklėjęs Teodosičius suspenduotas kito sezono pradžiai
Tiek varžovus, tiek teisėjus auklėjęs Teodosičius suspenduotas kito sezono pradžiai
Žeminančiu pralaimėjimu Eurolygos sezoną užbaigusią Belgrado „Crveną Zvezdą“ atsivijo papildomi nemalonumai, rašo Krepšinis.lt.Po Stambulo vykusių rungtynių tarp „Anadolu
Žūtbūtinėje kovoje Domas stos prieš Joną: "Kings" nušlavė "Warriors"
Žūtbūtinėje kovoje Domas stos prieš Joną: "Kings" nušlavė "Warriors"
Devintą vietą NBA Vakarų konferencijoje užėmę Sakramento „Kings“ vyrai antrą sezoną iš eilės veržiasi į atkrintamąsias, rašo Krepšinis.lt.Mike'o Browno
LKL paskelbė atkrintamųjų varžybų datas
LKL paskelbė atkrintamųjų varžybų datas
Iki „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono pabaigos liko mažiau nei mėnesis, per šį laiką galutinai paaiškės komandų rikiuotė reguliariajame sezone bei sužinosime
"Lakers" nustūmė "Pelicans" su Valančiūnu ant bedugnės krašto
"Lakers" nustūmė "Pelicans" su Valančiūnu ant bedugnės krašto
Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininkams pirmuoju bandymu peršokti įkrintamųjų barjero nepavyko, rašo Krepšinis.lt.Septintą vietą reguliariajame NBA sezone
Paskutiniu JAV rinktinės žaidėju tapo "Clippers" žvaigždė
Paskutiniu JAV rinktinės žaidėju tapo "Clippers" žvaigždė
Paskutiniu JAV rinktinės krepšininku dvyliktuke Paryžiaus olimpiadai tapo Los Andželo "Clippers" žvaigždė Kawhi Leonardas.Antradienį buvo paskelbta, kad šalies krepšinio
Netikėtumas: "Virtus" Stambule užbaigė "Anadolu Efes" sezoną Eurolygoje
Netikėtumas: "Virtus" Stambule užbaigė "Anadolu Efes" sezoną Eurolygoje
Bolonijos "Virtus" Eurolygos įkrintamosiose varžybose netikėtai eliminavo dvikovos favoritu laikytą Stambulo "Anadolu Efes" klubą.Lucos Banchi auklėtiniai Turkijoje po atkaklios
Uraganinis "Maccabi" puolimas nepaliko vilčių Sedekerskio ekipai pirmajame įkrintamųjų mače
Uraganinis "Maccabi" puolimas nepaliko vilčių Sedekerskio ekipai pirmajame įkrintamųjų mače
Solidaus Tado Sedekerskio žaidimo nepakako Vitorijos "Baskonia" pergalei Eurolygos įkrintamųjų varžybų pirmajame mače.Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 85:113 (15:28,
"Ryto" skriaudikai žais Čempionų lygos finalo ketverte
"Ryto" skriaudikai žais Čempionų lygos finalo ketverte
Vilniaus "Rytą" FIBA Čempionų lygos įkrintamosiose varžybose eliminavęs Atėnų "Peristeri" klubas prasibrovė į finalo ketverto varžybas.Vassilio Spanoulio auklėtiniai Vokietijoje
Vienintelį tritaškininką turėjęs "Lietkabelis" į pergalingą kelią grįžo triuškinančiai
Vienintelį tritaškininką turėjęs "Lietkabelis" į pergalingą kelią grįžo triuškinančiai
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) užtikrintą pergalę pasiekė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (14-12). Nenado Čanako auklėtiniai savo arenoje laimėjo Aukštaitijos
Potenciali Lietuvos rinktinės varžovė olimpinėje atrankoje gali verstis be ryškiausios žvaigždės
Potenciali Lietuvos rinktinės varžovė olimpinėje atrankoje gali verstis be ryškiausios žvaigždės
Italijos vyrų krepšinio rinktinė olimpiniame atrankos turnyre gali verstis be ryškiausios savo žvaigždės Simone Fontecchio. Italai – potencialūs Lietuvos varžovai dėl bilieto
"Barca" pratęs kontraktą su NBA antruoju šaukimu
"Barca" pratęs kontraktą su NBA antruoju šaukimu
Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" pratęs sutartį su šį sezoną Europoje debiutavusiu Jabari Parkeriu, praneša Ispanijos žiniasklaida.Amerikietį 2014-ųjų

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime