Naujienos kraunasi...

Pasiūlymų treniruoti jau sulaukęs Kalnietis turi kategorišką nuomonę dėl vietos palubėse (Maksvyčio, Šaškaus komentarai)

Autorius: Mindaugas Augustis, DELFI.


Ne vieną vakarą Lietuva stingo prie televizorių ekranų, akimis rydama Manto Kalniečio paleistą kamuolį, kurio skrydis lemdavo laimę arba prapultį visai šaliai. Ilgai nedvejojęs paskutinį tritaškį veteranas šveitė ir sekmadienį – tai buvo apskritai paskutinis metimas jo krepšinio profesionalo karjeroje, rašo Krepšinis.lt.

Likimas ir Virginijaus Šeškaus kariauna pasistengė, kad pabaiga nebūtų laiminga kaip Holivudo filmuose.

M. Kalnietis nepataikė, o Kauno „Žalgiris“ (15/2) netikėtai pralaimėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes Jonavos „Cbet“ (10/6) 76:80.

„Net pabaigti negaliu normaliai, būtinai reikia dar prisicirkinti su komanda“, – vėliau kreivai šypsojosi vakaro herojus.

Bet rezultatas turėtų greitai nukeliauti į užmarštį, kitaip nei nesuvaidintos M. Kalniečio ašaros netrukus po finalinės sirenos.

36-erių „Žalgirio“ atakų organizatorius sekmadienį baigė krepšininko karjerą.

Paskutinėse savo rungtynėse M. Kalnietis žaidė 21 min. ir pelnė 5 taškus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų suklydo.

„Žalgirio“ treneris Kazys Maksvytis neslėpė, jog per paskutinę minutės pertraukėlę braižė derinį būtent atsisveikinančiam auklėtiniui.

„Kitaip ir būti negalėjo. Nors arenoje buvo žmonių, kurie labiau norėjo dėmesio, visas jis šiandien teisėtai priklausė Mantui“, – dviprasmiškai atsiliepė specialistas, nesukonkretinęs, ar omenyje turi teisėjus, kuriems nemažai priekaištavo mačo metu.

Rungtynių pabaigoje neįmenama mįsle „Žalgirio“ gynybai tapo Glynnas Watsonas, šaltakraujiškai baudų metimus realizavo Dovis Bičkauskis, ir gausus jonaviškių būrys tribūnoje turėjo progą tarp M. Kalniečiui skirtų skanduočių įterpti savo pergalės dainas.

„Negražu gadinti šventę, užtai parsivežame ją sau į Jonavą. Juk gyvenime gal tik vieną kartą gali pasisekti laimėti „Žalgirio“ arenoje. Įveikti kauniečius savo aikštėje – kitas dalykas, esame tai padarę ir anksčiau, bet čia buvo kažkokia fantastika. Net Eurolygos komandoms tai retai pavyksta. Malonu“, – rankomis trynė nugalėtojų vairininkas V. Šeškus.

Charizmatiškasis treneris taip pat paatviravo, apie ką kalbėjosi su M. Kalniečiu.

„Čia – labai sena istorija. Kartą prieš daugelį metų vieno pasisėdėjimo metu Mantas man pasakė, kad paskutinį sezoną sužais mano komandoje. Šiandien prieš rungtynes priėjęs jis atsiprašė, kad nesilaikė žodžio – užtat bent jau savo paskutines rungtynes sužaidė būtent prieš mane“, – šypsojosi V. Šeškus.

„Bent jau pusiau išpildžiau pažadą: ne pas Šeškų baigiau, o prieš jį“, – pridūrė pats M. Kalnietis.

„Kalną“ Nemuno saloje išlydėjo 9,2 tūkst. žiūrovų. Po finalinės sirenos susijaudinęs žaidėjas varvino ašarą, suko garbės ratą aplink aikštę, spaudė glėbyje artimuosius ir buvusį bendražygį nuo vaikystės, o dabar „Žalgirio“ sporto direktorių Paulių Jankūną.

„Esu laimingas, kad vis dar galiu padėti komandai – tik, deja, nebe aikštėje, o iš jos išeidamas“, – paėmęs mikrofoną į rankas ir atsisveikindamas su gerbėjais, humoro jausmo neprarado veteranas, abipusiu susitarimu nutraukęs iki sezono galo turėjusią galioti sutartį su „Žalgiriu“.

A. Sabonio krepšinio mokyklos auklėtinis pagrindinėje gimtojo miesto ekipoje (o netrukus – ir Lietuvos rinktinėje) debiutavo 2006-aisiais ir su pertraukomis jai atstovavo beveik dešimt metų.

Praėjusiame sezone į „Žalgirį“ grįžusį 196 cm ūgio krepšininką kankino įkyri čiurnos trauma, po kurios M. Kalnietis taip ir nebeatsigavo, nors praėjusią žiemą ryžosi paskutinį kartą gultis po chirurgo skalpeliu.

Šiame sezone Eurolygoje jis iš viso tesužaidė 12 min. ir nepelnė nė taško. LKL gynėjas leisdavo atsikvėpti pagrindiniams krepšininkams – per 11 rungtynių ant parketo praleisdavo vidutiniškai po 14 min. ir fiksavo 3,8 taško bei 3 rezultatyvių perdavimų statistiką.

„Ir sveikiname Mantą, ir liūdna. Išeina ne tik geras žaidėjas, bet ir geras žmogus. Jis čia negavo tokio vaidmens, kokio tikėjosi, bet išliko garbingas, nekėlė bangų, priėmė realybę – ir aš tai vertinu kaip treneris. Susitarėme, kad dabar Mantas labai neatitols nuo komandos, sudalyvaus keliose treniruotėse, gal nuvyks ir į išvykos rungtynes“, – sakė K. Maksvytis.

„Pats pajaučiau, kad net per treniruotes nebėra didelio skirtumo, ar aš esu, ar manęs nėra. Visada norėjau būti svarbus, naudingas komandai – kad ir kaip būtų skaudu, jei nesi reikalingas, geriau jau palikti ją ir bent taip tam tikru būdu pasitarnauti.

Bet kadangi „Žalgiris“ man toks mielas, įsiprašiau, kad leistų aplankyti, pasportuoti per treniruotes – tik jau ne kartu, o kur nors šalia, netrukdant. Ir kažkada nuvažiuoti į rungtynes, palaikyti nuo suolo. Labai tikiuosi, kad sezonas „Žalgiriui“ baigsis gerai, bus progų pašvęsti – aš tą irgi neblogai moku“, – pokštavo M. Kalnietis, surimtėjęs svarstęs, jog iš jau pasibaigusio gyvenimo etapo labiausiai pasiilgs rūbinės juokelių.

Atsisveikinęs su krepšiniu, jis ners į kitą savo aistrą – futbolą. M. Kalnietis tapo Lietuvos futbolo vicečempionų „Kauno Žalgirio“ prezidentu.

Jam ir iki šiol priklausė 30 proc. pastarojo klubo. Likusias dalis per du juridinius asmenis valdo „Žalgirio“ krepšinio klubas.

– Pasidalinkite, ką patyrėte per šį vakarą? – po rungtynių su „Cbet“ buvo paklaustas M. Kalnietis.

– Paskutines 24 valandas buvo sunku sutramdyti emocijas, nuo ryto jaučiausi kaip nesavas. Normalu, juk ne kasdien baigi žaisti krepšinį. Nesakyčiau, kad pavyko su tuo susitvarkyti. Ir dabar sunku kalbėti apie mačą, galvoje verda kas kita: daug prisiminimų, istorijų...

– Nebuvo dvejonių, kad gal vertėtų palaukti bent jau Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto ir galbūt baigti karjerą su dar vienu trofėjumi rankose?

– Ne. Turbūt esu toks žmogus, nusprendžiu ne spontaniškai, o nuosekliai išanalizavęs situaciją. Kai jau apsisprendžiau, viduje pajutau ramybę, žinojau, kad pasielgiau teisingai. Nemačiau prasmės kažko laukti. Pajaučiau, kad nebesu naudingas „Žalgiriui“, ir nenorėjau būti inkaras.

– Edgaras Ulanovas sakė bandęs jus perkalbėti, o kokių dar reakcijų sulaukėte iš pažįstamų Lietuvoje ir užsienyje paskelbęs apie artėjančią karjeros pabaigą?

– Buvo visokiausių klausimų. Turbūt ir naujieną sužinojusiems žmonėms reikėjo susigyventi su ta mintimi. Bet dauguma suprato ir palaikė.

Pavyzdžiui, šiandien mano vienas draugas iš Milano laikų nusipirko elektroninį bilietą į rungtynes ir atsiuntė man parodyti, sakydamas, kad mintimis bus su manimi. Vakar skambino Marko Popovičius, Krunoslavas Simonas. Jie puikiai mane suprato. Daug sveikinimų susilaukiau iš lietuvių, ir pats dėkojau visiems, kurie prie mano karjeros prisidėjo.

– Kaip atrodys jūsų pirmadienis?

– Nebus laiko per daug galvoti, nes su P. Jankūnu ir Gediminu Navicku 9.30 val. turime vadybos paskaitą. Keliausime toliau gyvenime.

Nenoriu pernelyg užbėgti įvykiams už akių – kalbėjome su Pauliumi Motiejūnu ir P. Jankūnu apie kitus žingsnius, bet pirma norėjosi baigti krepšininko karjerą, nesimėtyti. Kažkiek jau dalyvauju futbolo veikloje, susirinkimuose. Bet rytoj susėsime ir dėliosimės gairės, kaip toliau atrodys mano gyvenimas.

– Gal žinote, kas tikrai dabar keisis: pavyzdžiui, galbūt nebeisite pokaičio miego ar susikursite „Facebook“ paskyrą?

– Cha. Kol kas nežinau. Bet tikrai nenustosiu sportuoti, pasistengsiu daugiau laiko skirti vaikams. Turbūt bus kažkoks pereinamasis etapas, kai reikės prisitaikyti prie naujo ritmo.

– Ar pasirodžius gandams apie galimą naują „Kauno Žalgirio“ futbolininką, pirmiausia reikės skambinti jums?

– Na, aš nebūsiu tiesiogiai atsakingas už sporto sritį. Tikrai nesugebu atrinkti futbolininkų ar panašiai. Mano pagrindinis noras – vertybiškai priartinti futbolo komandą prie krepšinio klubo, įdiegti tai, kas veikia pastarajame, po truputį mokytis ir keisti futbolo veidą. Tai bus daugiau vadybinis darbas.

– O nebuvo minčių savo žinias perkelti į krepšinio trenerio darbą?

– Buvo. Nėra taip, kad dabar padėjau kryžių ant krepšinio. Ne, juk gyvenau tuo 30 metų. Bet jei brisčiau į trenerio darbą, reikėtų atsiduoti šimtu procentų ir veikiausiai kažkur iškeliauti iš Kauno, kuris man labai brangus. Pragyvenus užsienyje dešimt metų, aš taip pasiilgau Kauno ir Lietuvos, kad negalėjau tam ryžtis.

Tikrai nesakau „niekada“, gal ateityje kas nors pasikeis, gal pradės trūkti krepšinio. Nesakysiu iš kur, bet netgi dabar jau susilaukiau pasiūlymų ateiti ir dirbti treneriu. Kol kas susilaikau, bet nesakau „niekada“.

– Po P. Jankūno marškinėlių iškėlimo į „Žalgirio“ arenos palubes sakėte, kad pats nesijaučiate vertas tokio pagerbimo Kaune. Galbūt vis dėlto būtų smagu tokia ceremonija?

– Vienareikšmiai – ne. Gyvenime jaučiu ribas: kad ir kaip būtų faina, man būtų nesmagu, nes nesu to nusipelnęs, tai skirta visiškai išskirtiniams žmonėms.

– Kuris sezonas jums buvo įsimintiniausias?

– Nežinau, jų buvo įsimintinų tiek gera, tiek bloga prasmėmis. Jeigu reikėtų išsirinkti vieną, tai daugiausiai nuotykių ir visokių istorijų nutiko 2008-2009 metų sezone. Kaip sakė Gintaras Krapikas, buvome 5 min. iki katastrofos. Vos neiširome, bet su tikra lietuviška „chebra“ toliau kovojome – tas sezonas tikrai buvo sužaistas iš širdies, mažiausiai galvojant apie kažkokius materialius dalykus.

Iškovoti titulai

Su „Žalgiriu“ M. Kalnietis keturis sykius triumfavo Lietuvos pirmenybėse, su Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 2013-aisiais laimėjo Europos taurę, su nacionaline rinktine dukart tapo Europos vicečempionu ir sykį – pasaulio pirmenybių bronziniu prizininku.

2013-aisiais geriausiu šalies krepšininku išrinktas įžaidėjas taip pat yra puošęsis Prancūzijos ir Italijos čempiono laurais, kilnojęs abiejų šalių taurės turnyro trofėjų, dar dusyk tai daręs tėvynėje.

Be to, M. Kalniečio trofėjų galerijoje yra Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionato sidabras, naudingiausio VTB Vieningosios lygos žaidėjo prizas, 4 Baltijos krepšinio lygos (BBL) nugalėtojo apdovanojimai bei naudingiausio finalo žaidėjo prizas.

Galiausiai, jaunystėje šoklumu išsiskyręs gynėjas yra laimėjęs tiek LKL, tiek BBL dėjimų į krepšį konkursus.

Be „Žalgirio“, jis taip pat vilkėjo „Lokomotiv“, Milano „Olimpia“ (Italija) ir Vilerbano ASVEL (Prancūzija) marškinėlius.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Juventus" gretose – amerikietis gynėjas
"Juventus" gretose – amerikietis gynėjas
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ komanda sulaukė pastiprinimo įžaidėjų grandyje. Aukštatijos klubą papildė 26 metų 189 cm ūgio gynėjas Jonathanas Davisas.Aukštaitijos
Beprotybė: iš rungtynių išvarytas žaidėjas grįžo į areną su metaliniu strypu
Beprotybė: iš rungtynių išvarytas žaidėjas grįžo į areną su metaliniu strypu
Rumunijos krepšinio čempionate – pavojingas pykčio protrūkis. Iš rungtynių išvarytas Klužo Napokos „U-Banca Transilvania“ žaidėjas Karelis Guzmanas sugrįžo
12-as Sabonio trigubas dublis nuo sutriuškinimo neišgelbėjo; "Kings" treneris: mums išspardė užpakalius
12-as Sabonio trigubas dublis nuo sutriuškinimo neišgelbėjo; "Kings" treneris: mums išspardė užpakalius
Trigubų dublių mašina virtęs Domantas Sabonis fiksavo jau įprastą sau statistiką, tik ji menkai guodė tiek „Kings“ aukštaūgį, tiek klubo sirgalius: namuose žaidę „Karaliai“
Idealiai atakavęs Valančiūnas solidžiai prisidėjo prie triuškinančios pergalės (rezultatai)
Idealiai atakavęs Valančiūnas solidžiai prisidėjo prie triuškinančios pergalės (rezultatai)
NBA čempionate antradienį naktį Naujojo Orleano „Pelicans“ (35/37) namų arenoje 119:84 (27:16, 37:23, 27:26, 28:19) nepaliko vilčių San Antonijaus „Spurs“ (19/53) krepšininkams
Kurtinaičio kompaniją pranokęs "Gargždų" vedlys: gyvenime daug ką lemia tikėjimas
Kurtinaičio kompaniją pranokęs "Gargždų" vedlys: gyvenime daug ką lemia tikėjimas
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) antradienį vyko itin dramatiškos rungtynės, kuriose retą bei sunkią pergalę pasiekė „Gargždai“ (5-18). Namų arenoje
Sirvydis kukliai prisidėjo prie pergalės NBA G lygoje
Sirvydis kukliai prisidėjo prie pergalės NBA G lygoje
Deividas Sirvydis kukliai prisidėjo prie savo atstovaujamos komandos pergalės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) G lygoje.Viskonsino "Herd" (11-20) savo gerbėjų akivaizdoje
Mirė legendinis "Knicks" vidurio puolėjas
Mirė legendinis "Knicks" vidurio puolėjas
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) bendruomenėje – netektis. Anapilin būdamas 80-ies išėjo vienas geriausių visų laikų lygos vidurio puolėjų Willisas Reedas, rašo
Brazdeikis – apie kibinus, augantį brolį ir skirtumus tarp JAV bei Europos
Brazdeikis – apie kibinus, augantį brolį ir skirtumus tarp JAV bei Europos
Prieš praėjusios savaitės Eurolygos dvikovą su Pirėjo „Olympiacos“ klubu #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje pirmą kartą apsilankė krepšininkas Ignas Brazdeikis.Kauno „Žalgirio“
Žibėnas prieš lemiamą mūšį ragina vilniečius pasileisti plaukus: tokiose rungtynėse svarbiausia yra energija
Žibėnas prieš lemiamą mūšį ragina vilniečius pasileisti plaukus: tokiose rungtynėse svarbiausia yra energija
Vilniaus „Rytas“ trečiadienį 19.30 val. savo arenoje stos į lemiamą mūšį FIBA Čempionų lygoje. Sostinės klubas paskutinėse „Top 16“ etapo rungtynėse turės bent
"Wolves" po dramatiškos kovos krito Gargžduose
"Wolves" po dramatiškos kovos krito Gargžduose
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) antradienį vyko itin dramatiškos rungtynės, kuriose retą bei sunkią pergalę pasiekė „Gargždai“ (5-18).Namų arenoje
Dalininkai maukšlinasi šalmus: rinkimų įsiūbuotame Utenos klube "griūva dangus"
Dalininkai maukšlinasi šalmus: rinkimų įsiūbuotame Utenos klube "griūva dangus"
Artėjant valdžios perdavimo estafetei Utenoje du ilgamečiai bendražygiai iš „Juventus“ krepšinio klubo prapliupo žaibais. Priešingose politinių barikadų pusėse
Gimtadienį šventęs Paulauskas: metai bėga taip greit, kaip taksi skaitliukas, kai nenori mokėti pinigų
Gimtadienį šventęs Paulauskas: metai bėga taip greit, kaip taksi skaitliukas, kai nenori mokėti pinigų
Šiandien vienas tituluočiausių Lietuvos krepšininkų, Klaipėdos miesto garbės pilietis Modestas Paulauskas švenčia 78 metų gimtadienį. Olimpinis, dukart pasaulio ir keturis
Internetinių komentatorių juokeliai – "Žalgirio" žaidėjams: Ulanovas gina "ožio" barzdą
Internetinių komentatorių juokeliai – "Žalgirio" žaidėjams: Ulanovas gina "ožio" barzdą
Betsafe-LKL TV blogų komentarų rubrikoje apsilankė trys žalgiriečiai – Edgaras Ulanovas, Tyleris Cavanaugh ir jau profesionalaus krepšininko karjerą baigęs Mantas Kalnietis.„Labai
"Valencia" svarbiausiose Eurolygos kovose versis be patyrusio snaiperio
"Valencia" svarbiausiose Eurolygos kovose versis be patyrusio snaiperio
Trečią sezoną Valensijos "Valencia" komandos marškinėlius vilkintis Klemenas Prepeličius nedalyvaus svarbiausiose Eurolygos kovose.Rankos traumą patyrusiam slovėnui sugrįžimui
Netikėta "Kings" pergalių serijos pabaiga: lemiamu metu Sabonis atsimušė į NBA naujoko užkardą (rezultatai)
Netikėta "Kings" pergalių serijos pabaiga: lemiamu metu Sabonis atsimušė į NBA naujoko užkardą (rezultatai)
Sakramento „Kings“ (43/28) prieš tai buvo laimėję septynias iš eilės išvykos rungtynes, bet serija nutrūko apsilankius pas Jutos „Jazz“ (35/36). Willo Hardy
Po pergalės Šiauliuose Šeškus turėjo pastabų sūnui
Po pergalės Šiauliuose Šeškus turėjo pastabų sūnui
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vėl susikirto šį sezoną dažnai susitinkančių Jonavos „CBet“ (14-9) ir „Šiaulių“ (10-13) keliai.
Trečiąkart sezone Sabonis pripažintas naudingiausiu savaitės žaidėju
Trečiąkart sezone Sabonis pripažintas naudingiausiu savaitės žaidėju
Įspūdingą sportinę formą demonstruojantis Domantas Sabonis pripažintas praėjusios savaitės Vakarų konferencijos naudingiausiu savaitės žaidėju, rašo Krepšinis.lt.Tai trečias
Šiauliuose šeimininkavusi "Cbet" turnyrinėje lentelėje pavijo Utenos klubą
Šiauliuose šeimininkavusi "Cbet" turnyrinėje lentelėje pavijo Utenos klubą
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vėl susikirto šį sezoną dažnai susitinkančių Jonavos „CBet“ (14-9) ir „Šiaulių“ (10-13) keliai. Jonaviškiai
"Lakers" ketina išsaugoti japoną, į peržiūrą pakviesti Thompsonas ir Bradley
"Lakers" ketina išsaugoti japoną, į peržiūrą pakviesti Thompsonas ir Bradley
Los Andželo "Lakers" ketina išsaugoti Rui Hachimurą, kuris į Kalifornijos komandą atvyko po mainų iš Vašingtono "Wizards" sausio pabaigoje.Kaip praneša
Jokičius nebuvo patenkintas, kai per jį kamuolį sugrūdo komandos draugas
Jokičius nebuvo patenkintas, kai per jį kamuolį sugrūdo komandos draugas
Vienas iš pagrindinių pretendentų į šios NBA sezono naudingiausio žaidėjo (MVP) titulą Nikola Jokičius nuolat patenka į kuriozines situacijas. Vienoje tokių sekmadienį serbas nukentėjo
Buvęs LeBrono bendraklubis: jo lygoje niekas nebijo, su Jordanu buvo kitaip
Buvęs LeBrono bendraklubis: jo lygoje niekas nebijo, su Jordanu buvo kitaip
Buvęs Los Andželo "Lakers" lyderio LeBrono Jameso bendraklubis Majamio "Heat" komandoje Mario Chalmersas pasisakė apie po 4 kartus NBA čempioną bei lygos MVP."Brono niekas
"Kovo beprotybėje" nebeliko lietuvių – krito ir Marčiulionio komanda
"Kovo beprotybėje" nebeliko lietuvių – krito ir Marčiulionio komanda
Po Augusto Marčiulionio atstovaujamos komandos pralaimėjimo Nacionalinės koledžų atletų asociacijos (NCAA) atkrintamosiose varžybose nebeliko Lietuvos atstovų.Morago Saint Mary's universiteto
Antetokounmpo: aš ne toks talentingas kaip Durantas ar Curry, tiesiog esu apsėstas
Antetokounmpo: aš ne toks talentingas kaip Durantas ar Curry, tiesiog esu apsėstas
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) supežvaigždė bei Milvokio "Bucks" ir Graikijos rinktinės lyderis Giannis Antetokounmpo paaiškino, kodėl savęs nelaiko talentingu
Valančiūnas siautėjo baudos aikštelėje – "Pelicans" pasiekė revanšą Hjustone (rezultatai)
Valančiūnas siautėjo baudos aikštelėje – "Pelicans" pasiekė revanšą Hjustone (rezultatai)
Antrose rungtynėse Hjustone iš eilės Naujojo Orleano „Pelicans“ (34-37) revanšavosi NBA Vakarų konferencijos dugne esantiems „Rockets“ (18-53) krepšininkams,
Po rungtynių uostamiestyje Maksvytis žada kviestis "ant kilimėlio" vidurio puolėją
Po rungtynių uostamiestyje Maksvytis žada kviestis "ant kilimėlio" vidurio puolėją
Kauno „Žalgiris“ sutvarkė reikalus Klaipėdoje, paskutiniame kėlinyje pradėjęs žaisti žemu penketu, ir komandos treneris Kazys Maksvytis čia įžvelgia ne tik taktinių priežasčių,
Sirvydis prieš savo buvusią komandą blykstelėjo universalumu
Sirvydis prieš savo buvusią komandą blykstelėjo universalumu
Deividas Sirvydis blykstelėjo universalumu Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) G lygoje, tačiau jo atstovaujama komnda patyrė nesėkmę.Viskonsino "Herd" (9-21) išvykoje
"Baskonia" su rezultatyviu Giedraičiu triumfavo Madride
"Baskonia" su rezultatyviu Giedraičiu triumfavo Madride
Eurolygos atstovų dvikovoje Ispanijos pirmenybėse triumfavo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (19-4).Baskai išvykoje po atkaklios kovos 95:88 (15:27,
"Lietkabelis" Kėdainiuose reikalus sutvarkė ketvirtajame kėlinyje
"Lietkabelis" Kėdainiuose reikalus sutvarkė ketvirtajame kėlinyje
Sekmadienio vakarą pergalę iš Kėdainių išsivežė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (15-8).Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje 90:77 (18:16, 26:23, 22:24, 24:14)

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (175) 02.16 20:51
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime