Pirmajame KMT etape - į atlapus kimbančios NKL ekipos

Vakar startavęs Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras jau pirmąją dieną buvo kupinas netikėtų rezultatų.

Pirmajame turnyro etape po dukart susitinka poros, kurios yra sudarytos iš „Betsafe–LKL“ ir Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) klubų. Kelionę dėl titulo pratęs geresnį taškų santykį po dviejų rungtynių turėsianti ekipa, todėl pirmuosiuose mačuose pratęsimai nėra žaidžiami.

Didžiausią sensaciją vakar pateikė Šakių „Vyčio“ ekipa, namie 81:66 užtikrintai įveikusi be vyriausiojo trenerio Mariaus Kiltinavičiaus rungtyniavusius Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkus.

Dar ketvirtajame kėlinyje kėdainiečiai nuo varžovų atsiliko vos vienu tašku – 64:65, tačiau tada rungtynių kontrolę į savo rankas perėmė šeimininkų žaidėjai, likusią ketvirčio atkarpą laimėję 16:2 ir susikrovę nemenką taškų rezervą antrosioms šių ekipų rungtynėms.

Net 15 taškų pranašumą į atsakomąjį mačą nusinešusius Šakių krepšininkus į priekį tempė Aurelijus Pukelis (22 tšk., 9 atk. kam., 33 naud. bal.) ir veteranas Darjušas Lavrinovičius (14 tšk.). Pralaimėjusiųjų gretose solidžiausiai atrodė Vaidas Kariniauskas, aikštę palikęs su 15 taškų.

„Žaidėjams ir man reikės pasižiūrėti į veidrodį“, – nusivylimo rungtynėmis neslėpė M. Kiltinavičių pavadavęs treneris Š. Ciparis.

Didelė intriga vakar užsimezgė Kaune, kur ginklus surėmė „Žalgiris-2“ ir Prienų „CBet“. Nors ilgą laiką rezultatas švieslentėje svyravo tai į vieną, tai į kitą pusę, mačo pabaigoje šaltesnius nervus pademonstravo labiau patyrę „CBet“ krepšininkai, triumfavę 87:84.

Energingiau rungtynes pradėjusių kauniečių pranašumą antrajame ketvirtyje sunaikino ir atsilikimu pavertė triuškinanti Prienų klubo atkarpa 19:0. Vėliau žaidimas apsilygino, o mačo nugalėtojai sprendėsi paskutiniąją minutę – jos metu du taškus pelnė pastaruoju metu siautėjantis Regimantas Miniotas, keturis pridėjo Marquisas Wrightas, o paskutinis kauniečių metimas skriejo pro šalį, taip palikdamas Prienų komandai 3 taškų pranašumą.

Būtent minėtieji žaidėjai tapo rezultatyviausiais „CBet“ ekipoje – M. Wrightas surinko 18 (4 atk. kam., 5 rez. per.), o R. Miniotas – 16 taškų (8 atk. kam., 5 rez. perd., 23 naud. bal.). Šeimininkams neįtikėtinai didelį indėlį įnešė nuo suoliuko pakilę krepšininkai – 23 taškais ir tiek pat naudingumo balų pasižymėjo Karolis Babušis, 17 taškų bei 8 atšokusius kamuolius pridėjo 16–metis Paulius Murauskas.

„Žaidžiant prieš jaunesnius, turi duoti tokią pat energiją ir šiek tiek daugiau žaisti su galva. Kartais, kai tai darydavome, viskas būdavo gerai. Negalime žaisti be šių dalykų“, – apie auklėtinių žaidimą kalbėjo „CBet“ strategas Mantas Šernius, praeityje treniravęs ir „Žalgirį-2“.

Tiek „Nevėžio-Optibet“ – „Vyčio“, tiek „CBet“ – „Žalgirio-2“ poros atsakomąsias rungtynes sužais spalio 27 dieną, tik šįkart namų aikštės pranašumu pasinaudoti mėgins „Betsafe–LKL“ ekipos.

Trečiosiose vakar vykusiose rungtynėse taip pat neišvengta neįprasto rezultato – rungtynės tarp „Mantingos-Sūduvos“ bei Utenos „Juventus“ baigėsi lygiosiomis 74:74.

Dar įpusėjus mačui uteniškiai pirmavo 44:34, tačiau šeimininkai vos per kelias pirmąsias trečiojo kėlinio minutes deficitą panaikino ir likusį laiką ėjo koja kojon su svečių komanda.

Marijampolės klube rezultatyviausiai žaidė Rokas Stankevičius (16 tšk.), Žygimantas Šimonis (13 tšk.) bei Šarūnas Beniušis (11 tšk.), tuo tarpu „Juventus“ lyderiais buvo Martynas Gecevičius (15 tšk.), Ignas Vaitkus ir Bryantas Crawfordas (po 12 tšk.).

„Antrojoje pusėje išėjome per ramūs. Mūsų dideli žaidėjai atrodė tiesiog siaubingai, kaip pametę galvas, kariavo su vėjo malūnais“, – vaizdingai apie savo komandos žaidimą kalbėjo „Juventus“ vairininkas Žydrūnas Urbonas.

Dėl patekimo į kitą etapą šios ekipos dar susigrums spalio 20 dieną Utenoje.

Šiandien 18 val. vyks dar vienerios Citadele KMT pirmojo etapo rungtynės, kuriose NKL klubų sėkmę pakartoti sieks vietos „Šilutė“. Jai ant parketo kelią pastos Alytaus „Dzūkijos“ vyrukai. Tiesiogiai stebėti šią dvikovą galėsite portale Delfi.lt.

Šeškaus kariauna galingu spurtu nubloškė marijampoliečius ir žengė į finalą
Jonavos „CBet“ iššvaistė dviženklį pranašumą, tačiau sužaidė puikų ketvirtąjį kėlinį ir užtikrintai žengė į NKL – VIKINGLOTTO finalą.Virginijaus
Pirmieji NKL finalo dalyviai – "Vyčio" šturmą atlaikę "Telšiai"
„Telšiai“ tapo pirmąja ekipa, žengusia į NKL – VIKINGLOTTO finalą.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai Jonavoje vykstančio finalo ketverto pirmajame pusfinalyje 78:74 (17:19,
Patirtys finalo ketvertuose: labiausiai išsiskiria "Sūduva-Mantinga" (tvarkaraštis)
Jau šią savaitę įvyks Nacionalinės krepšinio lygos (NKL – VIKINGLOTTO) finalo ketvertas, kuriame daugiausiai patirties turės Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda.Net
Lemiamoje kovoje "Neptūno" dublerius įveikęs "Vytis" – NKL finalo ketverte
Šakių „Vyčio“ komanda tapo trečiąja NKL – VIKINGLOTTO finalo ketverto dalyve. Eriko Kučiausko auklėtiniai lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse 97:81 (26:14, 20:23, 29:24,
Antroji finalo ketverto dalyvė – "Sūduva-Mantinga"
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tiesiausiu keliu žengė į Jonavoje vyksiantį VIKINGLOTTO – NKL finalo ketvertą.Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 81:71 (21:11,
Darjušo vedamas "Vytis" išplėšė lemiamas serijos rungtynes
NKL – VIKINGLOTTO pirmenybių ketvirtfinalyje tarp Šakių „Vyčio“ ir Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ prireiks lemiamų serijos rungtynių.Eriko Kučiausko auklėtiniai
Dramatiškai "Vytį parbloškę neptūniečiai bei "Sūduva-Mantinga" – per žingsnį nuo finalo ketverto
Šaltakraujiškumą prie baudos metimų linijos lemiamu metu pademonstravę Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo finalo ketverto.Simono
"Sūduva-Mantinga" ketvirtfinalio seriją pradėjo dramatiška pergale
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ VIKINGLOTTO – NKL atkrintamąsias pradėjo pergalingai.Povilo Šakinio auklėtiniai namuose po nuožmios kovos 78:72 (18:24, 14:9, 24:23,
Paaiškėjo visos NKL aštuntfinalio poros
Antradienio vakare baigėsi NKL – VIKINGLOTTO reguliariojo sezono kovos, po kurių paaiškėjo atkrintamųjų poros.Pirmą vietą turnyrinėje lentelėje užėmusi Jonavos „CBet“
Paskutinę NKL reguliariojo sezono dieną liko du nežinomieji
Šiandien NKL – VIKINGLOTTO baigsis reguliariojo sezono kovos, po kurių paaiškės visos atkrintamųjų poros.Šį vakarą nuo 18 val. „Gargždai“ namie susitiks su
Darjušo vedamas "Vytis" nutraukė Šeškaus kariaunos pergalių seriją
Darjušas Lavrinovičius surinko dvigubą dublį, o jo vedama Šakių „Vyčio“ (21-6) ekipa NKL – VIKINGLOTTO pasiekė pergalę. Šakių klubas namie 86:70 (23:15, 14:28,
NKL: naujas Lietuvos krepšinio rekordas ir aiškūs atkrintamųjų dalyviai
Naujas Lietuvos rekordas, paaiškėjusios atkrintamųjų komandos, Jonavos „CBet“ ir Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ pergalių serijos – tai ir daugiau – tradicinėje
NKL: skirtingi "Ryto" ir "Žalgirio" jaunimo pasirodymai bei pergalė 63 taškų skirtumu
NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse į pergalių kelią grįžo Vilniaus „Perlas Energija“ (10-14).Edvino Justos auklėtiniai savo aikštėje 103:81 (18:13, 35:20, 25:20, 25:28) sutriuškino
"Ryto" ir "Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes, "Delikatesas" išplėšė dramatišką pergalę
Trečiąją pergalę iš eilės NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Šakių „Vytis“ (16-5).Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 101:85 (23:15, 26:19, 30:21, 22:30)
Fantastiškas 41-erių D.Lavrinovičiaus šou: fenomenalus pataikymas ir 47 naudingumo balai
Įspūdingą vakarėlį Šakiuose įsuko Darjušas Lavrinovičius, surinkęs net 47 naudingumo balus.Fenomenaliai pataikęs 41-erių veteranas pelnė 35 taškus ir atkovojo 7 kamuolius,
NKL: įsibėgėjantys neptūniečiai ir įspūdingu spurtu išsigelbėjęs "Perlas"
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (8-13) NKL – VIKINGLOTTO mače namuose rezultatu 89:72 (21:22, 18:10, 18:23, 32:17) nugalėjo „Šilutės“ (13-11) komandą ir pasiekė
"Vytis" krito po trijų pratęsimų, "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai iškovojo pergales
Antradienio vakarą NKL – VIKINGLOTTO pirmenybių dvikovoje Gargžduose vyko tikras krepšinio spektaklis.Trijų pratęsimų pareikalavusiame trileryje namuose žaidę „Gargždai“
Žalgiriečiai patiesė Pukelio ir Lavrinovičių vedamą "Vytį", "Ryto" dubleriai laimėjo Gargžduose
Kauno „Žalgiris-2“ (16-7) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse sugrįžo į pergalių kelią.Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 70:64 (21:18, 10:20, 25:11, 14:15) nugalėjo Šakių
Istorinėse rungtynėse žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams
Daugiau nei savaitės pertrauką turėjusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (15-6) iškovojo pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse.Povilo Šakinio auklėtiniai Kauno „Žalgirio“
Pirmą kartą "Žalgirio" arenos istorijoje joje vyks NKL rungtynės
Kauno „Žalgirio-2“ komanda ketvirtadienio vakarą pirmą kartą istorijoje NKL – VIKINGLOTTO rungtynes žais „Žalgirio“ arenoje.Ketvirtadienį 19.30 val. Arvydo Gronskio
Lavrinovičių ir Pukelio vedamas "Vytis" palaužė "Gargždus" (rezultatai)
Šeštąją pergalę paeiliui NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Šakių „Vytis“ (13-3), kuris namuose rezultatyviose rungtynėse 97:90 (22:20, 27:27, 21:18, 27:25) įveikė
NKL: žalgiriečiai nukovė "Neptūno" dublerius, debiutantai laimėjo Marijampolėje
Keturioliktąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ (14-6) krepšininkai. Jie svečiuose užtikrintai 75:59 (20:17, 17:15, 22:18, 16:9) susitvarkė su
Žalgiriečiai nesulaikė neįtikėtinai žaidusio Pukelio bei Lavrinovičių
Aurelijus Pukelis sužaidė neįtikėtinas rungtynes, o jo vedamas Šakių „Vytis“ (11-3) šventė pergalę NKL-VIKINGLOTTO pirmenybėse.Eriko Kučiausko vadovaujama kariauna išvykoje
Lemiamu metu tritaškius pataikę žalgiriečiai patiesė "Sūduvą-Mantingą" (rezultatai)
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (13-5) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse patyrė antrąją nesėkmę paeiliui.Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 75:78 (13:14, 17:20, 21:21, 24:23)
"Vyčio" pergalė vainikuota D.Lavrinovičiaus dvigubu dubliu
Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Šakių „Vyčio“ (10-3) krepšininkai.Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 77:54 (22:19, 24:7, 15:20,
NKL favoritų mūšį laimėjo Šeškaus kariauna; žalgiriečius pamokė svečiai iš Gargždų (rezultatai)
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (13-4) nesugebėjo sulaikyti pergalingo Jonavos „CBet“ (13-1) žygio.Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 64:76 (21:19, 21:12, 8:22,
Šeškaus auklėtiniai neįtikėtinoje dramoje nukovė "Vytį"
Dvikovos pabaigoje išsigelbėjusi Jonavos „CBet“ (8-1) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės. Neįtikėtina drama vainikuotame
NKL: "Ryto" dublerių nesėkmė, neptūniečių pergalė po dviejų pratęsimų ir trileris lyderių mūšyje
Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Palangos „Kuršiai“ (2-4), kurie savo žiūrovų akivaizdoje 88:75 (21:14, 34:22, 16:23, 17:16) susitvarkė su Vilniaus „Perlu