Naujienos kraunasi...

Sargiūnas – apie pusmetį su Braziu ir naująjį "Neptūno" strategąKlaipėdos „Neptūnas“ šiuo metu „Betsafe-LKL“ yra ilgiausiai nelaiminti komanda. Iš krepšinio žemėlapio išnykus „Gargždams“, klaipėdiečiai neteko sausio 14-ąją pasiektos pergalės pajūrio derbyje.

Paskutinį sykį turnyrinėje lentelėje atsispindintį pergalės skonį „Neptūnas“ pajautė beveik prieš tris mėnesius, dar gruodžio 10-ąją, kuomet namuose patiesė Jonavos „CBet“.

Po to sekė septyni pralaimėjimai  „Betsafe-LKL“ bei įspūdingai, tačiau nesėkmingai pasibaigusi Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio serija su Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“. Igno Sargiūno dvitaškis paskutinėmis sekundėmis galėjo jo komandai padovanoti vietą finalo ketverte. Visgi metimas skriejo pro šalį ir uostamiesčio ekipa namo grįžo nuleistomis galvomis.

„Buvo apmaudas kokias geras 10-15 minučių, – portalui LKL.lt sakė I. Sargiūnas. – Paskui pasakiau sau, kad reikia ir tokių momentų. Aišku, nepatenki, būni liūdnas ir piktas, bet reikia ir tokių momentų, kad kažką išmoktum ir žiūrėtum kitaip į įvykius rungtynėse, stiprėtum ir individualiai, ir komandiškai.“

24-erių gynėjas šiemet yra vienas svarbiausių „Neptūno“ ramsčių. Jis ant parketo išbūna ilgiausiai komandoje, 27 minutes, o per šį laiką vidutiniškai pelno 13,5 taško (39,6 proc. trit.), atkovoja 2,5 kamuolio, atlieka 1,9 rezultatyvaus perdavimo ir renka 12,1 naudingumo balo.

Dabar tiek I. Sargiūnas, tiek jo komandos draugai taikosi prie naujo specialisto taktinių schemų. Bene savaitę klaipėdiečiams nurodymus dalina naujas strategas – 47-erių graikas Georgios Vovoras, anksčiau vadovavęs ir Atėnų „Panathinaikos“ klubui.

„Geras įspūdis. Didelis intensyvumas, aukšta energija treniruotėse. Žinoma, kaip ir kiekvienos permainos, atneša taktinių manevrų, požiūrį į tam tikras detales, žaidybinių veiksmų akcentavimą. Mokymosi laikotarpis visiems žaidėjams, bet visi greitai įsilies, tai vyksta su kiekviena diena. Smagu matyti energiją ir intensyvumą, kurį rodome per treniruotes“, – pozityviai į pokyčius žvelgė „Neptūno“ snaiperis.

Jau pirmadienio vakarą G. Vovoras mėgins pergalingai debiutuoti „Betsafe-LKL“. Panevėžyje laukia ketvirtoji šiame sezone „Neptūno“ ir „7bet-Lietkabelio“ dvikova. Ją tiesiogiai nuo 18.30 val. stebėkite per BTV televiziją ir Go3.

Rungtynių dieną – LKL.lt pokalbis su I. Sargiūnu.

– Rinktinių pertrauka baigėsi, praleidote kelias savaites be oficialių rungtynių. Kaip komanda išnaudojo šį laiką?

– Prieš pertrauką gavome kažkiek laisvo laiko atsipūsti. Paskui kibome į darbus. Latvijoje žaidėme draugiškas rungtynes prieš Liepojos komandą. Paskutinę savaitę prisijungė naujas treneris, su juo mokėmės naujos sistemos, kibome į darbus.

– Šiuo metu esate ilgiausiai pergalių neiškovojanti „Betsafe-LKL“ komanda. Kiek reikalinga buvo pertrauka, kad atsišviežintumėte galvas?

– Pertrauka visiems naudinga. Pailsėti truputį, susikaupti artėjančiam darbui. Jau pirmadienį tikimės kabintis į pergalę, kurį laiką neturime jų „Betsafe-LKL“. Viską vertiname ambicingai, žiūrime į priekį. Dirbame su nauju treneriu ir mėginsime pergalę iškovoti jau pirmadienį.

– Dar iki tol sudalyvavote „Betsafe Casino“ snaiperių konkurse. Jums nepavyko ten patriukšmauti (I. Sargiūnas surinko 13 taškų). Ar dėl to buvo apmaudo?

– Grynai su ta idėja ir ėjau – norėjau gerai praleisti laiką, pabandyti, nes progos sudalyvauti tokiame konkurse gali ir nebūti. Buvo smagu sudalyvauti tokiame renginyje. Bandžiau pasimėgauti.

– Prieš pertrauką komandą sudrebino pokyčiai vyr. trenerio poste. Kaip pats reagavote į šią žinią ir kaip prisiminsite pusmetį su M. Braziu?

– Pusmetis buvo permainingas. Buvo ir geresnių, ir sunkesnių momentų. Pralaimėjome keliose rungtynėse, kur turėjome pasiimti pergalę. Bet nugalėjome „Žalgirį“, Citadele KMT gerai sudalyvavome, išskyrus paskutinį etapą, kuomet galėjome patekti į ketveriukę. Buvo, ko išmokti.

Treneris buvo pavadinęs jus svajonių žaidėju. Galbūt tarp jūsų buvo užsimezgęs stiprus ryšys?

– Visąlaik malonu, kai taip pasako. Bandau daryti savo darbą ir įsiklausyti į pastabas, reaguoti į pokyčius, sistemas, daryti, ką prašo treneris. Jaučiau pasitikėjimą iš trenerio, pasitikiu ir pats savimi. Tas man asmeniškai buvo naudinga.

– Daug kas kaltę verčia ant komandos senbuvių – Mindaugo Girdžiūno ir Deivido Gailiaus, kurie nebėra tokie efektyvūs kaip anksčiau. Ar komandoje taip pat nebuvo prasidėjęs kaltų ieškojimas?

– Ne, kaltų tikrai neieškome komandoje. Tai krepšinis, vienas rungtynes gerai žaidžia vieni, kitas – kiti. Sunku būti pastoviam ir išlaikyti tuos rodiklius. Bandydavome kiekvienas įnešti savo indėlį į komandos visumą.

– Tikriausiai viską gerokai apsunkino Sterlingo Gibbso išvykimas, jam vis dar nėra pamainos, o didesnį krūvį gauna Žygimantas Janavičius. Kiek reikalingas jums dar vienas atakų organizatorius?

– Po jo išvykimo automatiškai Žygiui ir krūvis didesnis. Jis nerealus įžaidėjas, labai gerai kontroliuoja žaidimą ir komandą. Bet kai vidury sezono išvažiuoja vienas pagrindinių žaidėjų, įžaidėjas, automatiškai tai apsunkina visų krūvį ir braižą. Sutinku su tuo, kad galbūt nepamaišytų ir kitas žaidėjas, kontroliuojantis žaidimą.

– M. Brazį pakeitė G. Vovoras. Kaip prabėgo pirmoji savaitė su šiuo treneriu?

– Geras įspūdis. Didelis intensyvumas, aukšta energija treniruotėse. Žinoma, kaip ir kiekvienos permainos, atneša taktinių manevrų, požiūrį į tam tikras detales, žaidybinių veiksmų akcentavimą. Mokymosi laikotarpis visiems žaidėjams, bet visi greitai įsilies, tai vyksta su kiekviena diena. Smagu matyti energiją ir intensyvumą, kurį rodome per treniruotes.

– Iki šiol M. Braziui priekaištauta dėl charizmos nebuvimo. Ar G. Vovoras yra kardinalus pokytis, lyginant su buvusiu treneriu, ar tai daugiau to paties braižo specialistas?

– Iš žaidybinės pusės skiriasi gynybinės sistemos, tai pirmieji dalykai, kuriuos keitėme. Jis turi savo taisykles. Puolime irgi turime pokyčių. Kiekvienas treneris turi savus metodus ir taktikas. Automatiškai, kaip žaidėjai, turime perprasti viską ir priimti.

– Ar pats irgi jaučiate, kad iš jūsų bus reikalaujama kažko kito nei anksčiau?

– Aš manau, kad treneris mato kiekvieno žaidėjo stiprybes, bando jas išnaudoti. Kaip ir prie Brazio, taip ir prie šio trenerio, jis atsižvelgia į kiekvieno žaidėjo savybes ir paruošia tam derinius ar gynybos sistemas. Abipusis ryšys, su kiekvienu žaidėju ir treneriu taip būna.

– Atsiribojant nuo komandinių rezultatų, jums tai – sėkmingas sezonas. Esate vienas komandos lyderių, dažnai kamuolį turite svarbiausiais momentais. Kiek pats tikėjotės tokio asmeniškai solidaus sezono?

– Apart komandinių rezultatų, visada tikiu savimi. Jei netikėsi – tai ir nesigaus. Tikiu savo ir komandos draugų galimybėmis padėti vienas kitam. Manau, tas tikėjimas duoda daug. Norisi su kiekvienais metais tobulėti ir būti vis geresniu.

– Ar nustebinote pats save?

– Ne.

– Galbūt yra aspektų, kuriais savo žaidime nesate iki galo patenkintas?

– Visą laiką yra dalykų, kuriuos gali daryti geriau. Tam tikrų sprendimų priėmimas tiek gynyboje, tiek puolime, reagavimas į aplinkybes. Tai turėčiau akcentuoti labiau.

– Jūsų laukia išvyka į Panevėžį. Su šia komanda šiemet jau turėjote kelias įsimintinas akistatas. Kiek tai ypatinga priešprieša bent jau šio sezono kontekste?

– Aš manau, kad tai gera akistata, gera dvikova. Visos rungtynės su jais buvo įtemptos ir smagios tiek žaidėjams, tiek žiūrovams. Yra apmaudas dėl to nepatekimo į finalinį ketvertą per vieną metimą, bet tai mes jau esame seniausiai pamiršę. Reikia žiūrėti į pirmadienį. Kovoti ir parodyti, kad galime laimėti. Tai jau esame padarę, bet bandysime parodyti dar kartą.

– Sugrįžtant prie jūsų pramesto metimo, kiek greitai pavyko jį užmiršti ir neįsileisti į galvą, turint omenyje, kad metimo kaina tikrai buvo didelė?

– Buvo apmaudas kokias geras 10-15 minučių. Paskui pasakiau sau, kad reikia ir tokių momentų. Aišku, nepatenki, būni liūdnas ir piktas, bet reikia ir tokių momentų, kad kažką išmoktum ir žiūrėtum kitaip į įvykius rungtynėse, stiprėtum ir individualiai, ir komandiškai. Taip, apmaudu, kad pramečiau, bet tai priimu kaip pamoką.

– Panevėžiečiai nuo tos serijos pasipildė Džordže Gagičiumi bei Diante Baldwinu, į rikiuotę sugrįžo visi traumuoti žaidėjai. Jūs turite naują trenerį. Ar realu, jog laukia visai kitokios rungtynės nei buvo iki šiol?

– Natūraliai gausis truputį kitokios rungtynės iš to, kaip komandos sudėtos, su papildymais. Pas mus visa sistema, galima sakyti, kitokia. Pas juos prisidėjo gerai atrodantis Gagičius. Bus pokyčių nuo praeitų dvikovų, bet idėja lieka ta pati. Tie patys žaidėjai. Kibsime į kovą ir žiūrėsime.

– Artėja paskutinis reguliariojo sezono ratas. Šiuo metu žengiate aštunti, tačiau už atkrintamųjų ribos esančios ekipos kėsinasi išstumti kažką iš aštuntuko. Realu, kad pirmaujantis penketukas irgi nesikeis. Šalia dar žengia Jonavos ir Mažeikių klubai. Kaip manote, koks finišas „Neptūnui“ būtų geras, kur norėtumėte būti gegužę?

– Manau, vienintelis tikslas yra iš kuo aukštesnės vietos žengti į atkrintamąsias. Šiuos du tiesioginius konkurentus reikia aplenkti, o norint tai padaryti, reikia laimėti ir prieš juos, ir prieš kitas komandas pasiimti pergales. Kiekvienos rungtynės yra svarbios ir privalome į jas ateiti rimtai, už kiekvieną poziciją aikštelėje kovoti kiekviename momente. Svarbiausia atsinešti energiją, padaryti tai, ką galime. Manau, tai mūsų trumpalaikis tikslas – į kiekvienas rungtynes kiekvienam įnešti tiek, kiek gali. Ilgalaikis tikslas – aplenkti šias komandas, kurios yra šalia turnyrinėje lentelėje.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Netikėtumas: "Virtus" Stambule užbaigė "Anadolu Efes" sezoną Eurolygoje
Netikėtumas: "Virtus" Stambule užbaigė "Anadolu Efes" sezoną Eurolygoje
Bolonijos "Virtus" Eurolygos įkrintamosiose varžybose netikėtai eliminavo dvikovos favoritu laikytą Stambulo "Anadolu Efes" klubą.Lucos Banchi auklėtiniai Turkijoje po atkaklios
Uraganinis "Maccabi" puolimas nepaliko vilčių Sedekerskio ekipai pirmajame įkrintamųjų mače
Uraganinis "Maccabi" puolimas nepaliko vilčių Sedekerskio ekipai pirmajame įkrintamųjų mače
Solidaus Tado Sedekerskio žaidimo nepakako Vitorijos "Baskonia" pergalei Eurolygos įkrintamųjų varžybų pirmajame mače.Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 85:113 (15:28,
"Ryto" skriaudikai žais Čempionų lygos finalo ketverte
"Ryto" skriaudikai žais Čempionų lygos finalo ketverte
Vilniaus "Rytą" FIBA Čempionų lygos įkrintamosiose varžybose eliminavęs Atėnų "Peristeri" klubas prasibrovė į finalo ketverto varžybas.Vassilio Spanoulio auklėtiniai Vokietijoje
Vienintelį tritaškininką turėjęs "Lietkabelis" į pergalingą kelią grįžo triuškinančiai
Vienintelį tritaškininką turėjęs "Lietkabelis" į pergalingą kelią grįžo triuškinančiai
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) užtikrintą pergalę pasiekė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (14-12). Nenado Čanako auklėtiniai savo arenoje laimėjo Aukštaitijos
Potenciali Lietuvos rinktinės varžovė olimpinėje atrankoje gali verstis be ryškiausios žvaigždės
Potenciali Lietuvos rinktinės varžovė olimpinėje atrankoje gali verstis be ryškiausios žvaigždės
Italijos vyrų krepšinio rinktinė olimpiniame atrankos turnyre gali verstis be ryškiausios savo žvaigždės Simone Fontecchio. Italai – potencialūs Lietuvos varžovai dėl bilieto
"Barca" pratęs kontraktą su NBA antruoju šaukimu
"Barca" pratęs kontraktą su NBA antruoju šaukimu
Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" pratęs sutartį su šį sezoną Europoje debiutavusiu Jabari Parkeriu, praneša Ispanijos žiniasklaida.Amerikietį 2014-ųjų
Po ketvirto iš eilės pralaimėjimo – Šaro nusivylimas ir įspėjimas: turime labai mažai laiko
Po ketvirto iš eilės pralaimėjimo – Šaro nusivylimas ir įspėjimas: turime labai mažai laiko
Šarūnas Jasikevičius po ketvirto iš eilės pralaimėjimo bedė į skylėtą auklėtinių gynybą ir pasiuntė žinutę – ištaisyti klaidas laikas nėra daug, rašo Krepšinis.lt.Pirmadienį
"Žalgirio" fanai paaiškino, kodėl skandavo prieš Kauno merą nukreiptus šūkius
"Žalgirio" fanai paaiškino, kodėl skandavo prieš Kauno merą nukreiptus šūkius
Sekmadienį, prieš „Žalgirio“ ir „Ryto“ susitikimą krepšinio aikštelėje, žaliai baltų sirgaliai surengė triukšmingą eiseną, kurios metu aštrų
Šaro auklėtiniai gavo nelauktą antausį, Graikijos milžinų mūšyje – lemiamas Slouko žodis
Šaro auklėtiniai gavo nelauktą antausį, Graikijos milžinų mūšyje – lemiamas Slouko žodis
Netikėtą nesėkmę Turkijos Superlygoje patyrė Stambulo „Fenerbahče“ (21-5) krepšininkai, rašo Krepšinis.lt.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje
Kėdainiuose laimėję "Šiauliai" įsitvirtino devintoje vietoje
Kėdainiuose laimėję "Šiauliai" įsitvirtino devintoje vietoje
„Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje triumfavę „Šiauliai“ (7-18) išsaugojo teorines viltis pasiekti atkrintamąsias varžybas.Žydrūno Urbono
Urbonas registruotas pagrindinėje "Ryto" komandoje (Žibėno komentaras)
Urbonas registruotas pagrindinėje "Ryto" komandoje (Žibėno komentaras)
Pirmadienio popietę Vilniaus „Rytas“ pasidalino naujienomis – prie pagrindinės komandos sudėties LKL kovoms prisijungs FIBA jaunimo Čempionų lygos MVP – Ignas Urbonas.Šį
"Juventus" priekinę liniją sustiprino amerikietis
"Juventus" priekinę liniją sustiprino amerikietis
Prieš lemiamą „Betsafe-LKL“ sezono atkarpą Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ sulaukė pastiprinimo puolėjų grandyje. Aukštaitijos klubą papildė 207 cm
Grįžimu į Lietuvą besidžiaugiantis Doualla puikiai atsiliepia ir apie Kėdainius, ir apie Pasvalį
Grįžimu į Lietuvą besidžiaugiantis Doualla puikiai atsiliepia ir apie Kėdainius, ir apie Pasvalį
Kovo pradžioje prie Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ prisijungęs 19-metis Darylas Doualla Lietuvoje leidžia jau antrąjį mėnesį ir džiaugiasi pasirinkimu atvykti į Aukštaitiją. Talentingas
Gobertas: tapti NBA čempionais bus sunku, tačiau nuo to tik įdomiau
Gobertas: tapti NBA čempionais bus sunku, tačiau nuo to tik įdomiau
Prancūzijos rinktinės bei Minesotos "Timberwolves" centras Rudy Gobertas papasakojo apie komandos nusiteikimą prtieš NBA atkrintamąsias varžybas."Nesvarbu, kas prieš mus
Sabonis pergalingai užbaigė reguliarųjį sezoną ir sužinojo varžovą įkrintamosiose
Sabonis pergalingai užbaigė reguliarųjį sezoną ir sužinojo varžovą įkrintamosiose
Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse Sakramento „Kings“ (46-36) namų arenoje 121:82 (30:18, 35:19, 34:21, 22:24) nepaliko vilčių Vakarų konferencijos autsaiderei Portlando „Trail
Jameso kompanijai pralaimėję "Pelikanai" sezoną pratęs įkrintamosiose
Jameso kompanijai pralaimėję "Pelikanai" sezoną pratęs įkrintamosiose
Naujojo Orleano „Pelicans“ (49-33) sekmadienį namuose 108:124 (24:30, 29:40, 24:29, 31:25) neprilygo Los Andželo „Lakers“ ekipai (47-35) bei reguliariajame sezone Vakaruose užėmė
Spindėjęs Lekavičius įvertino pasikeitimą "Žalgirio" sirgalių palaikyme
Spindėjęs Lekavičius įvertino pasikeitimą "Žalgirio" sirgalių palaikyme
Po rungtynių Lukas Lekavičius džiaugėsi pasiekta svarbia pergale ir įvertino, jog pagrindinė fanų tribūna atsidūrė už krepšio, rašo Krepšinis.lt.Kauno „Žalgiris“
Serijos su "Rytu" besitikintis Trinchieri – apie savo nuostabą dėl žiūrovų ir neįtikėtiną Lekavičių
Serijos su "Rytu" besitikintis Trinchieri – apie savo nuostabą dėl žiūrovų ir neįtikėtiną Lekavičių
Puspenkto mėnesio vietiniame fronte nepralaimintis šalies čempionas Kauno „Žalgiris“ (22-2) sekmadienį įsirašė jau keturoliktą pergalę iš eilės ir praktiškai
Pralaimėjimo priežastis įvardinęs Žibėnas su nerimu žvelgia į likusią sezono dalį
Pralaimėjimo priežastis įvardinęs Žibėnas su nerimu žvelgia į likusią sezono dalį
Po pralaimėjimo derbyje Giedrius Žibėnas kalbėjo apie pralaimėjimo priežastis bei žvelgė į likusią reguliaraus sezono dalį, rašo Krepšinis.lt.Vilniaus „Rytas“ (20/5)
Žaidimą kontroliavusi Šeškaus kariauna laimėjo Mažeikiuose
Žaidimą kontroliavusi Šeškaus kariauna laimėjo Mažeikiuose
Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Jonavos „CBet“ (10-15) komanda, kuri svečiuose 79:62 (24:23, 22:13, 17:11, 16:15) įveikė Mažeikių
"Žalgiris" ir trečią kartą nukovė "Rytą", šįkart – užtikrintai
"Žalgiris" ir trečią kartą nukovė "Rytą", šįkart – užtikrintai
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vyko jau trečioji grandų akistata, kurią ir vėl laimėjo Kauno „Žalgiris“ (22-2).Andrea Trinchieri auklėtiniai namie 92:78 (27:22,
Tik vieną abejonę dėl Sirvydžio turintis Kurtinaitis: "Žalgiris" dėl to ir yra "Žalgiris"
Tik vieną abejonę dėl Sirvydžio turintis Kurtinaitis: "Žalgiris" dėl to ir yra "Žalgiris"
Po nepavykusių mėginimų tvirčiau užsikabinti NBA lygoje, kur per tris sezonus sužaidė tik 23 mačus, 23-ejų metų Deividas Sirvydis labai greitai užsirekomendavo grįžęs iš už Atlanto,
"Baskonia" su Sedekerskiu tritaškiu palaužė rekordinio Jogėlos ekipą
"Baskonia" su Sedekerskiu tritaškiu palaužė rekordinio Jogėlos ekipą
Sunkią pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Eurolygos įkrintamoioms varžyboms besirengianti Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (16-13).Duško Ivanovičiaus
Kaip su "Real", taip ir su "Rytu": "Žalgirio" fanai iššlavė visus bilietus
Kaip su "Real", taip ir su "Rytu": "Žalgirio" fanai iššlavė visus bilietus
Trečiasis šio sezono LKL grandų mūšis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ krepšininkų sekmadienį vyks sausakimšoje arenoje, rašo Krepšinis.lt.„Antras
Iš arčiau: 3 įdomūs faktai apie "Žalgirio" ir "Ryto" susitikimą
Iš arčiau: 3 įdomūs faktai apie "Žalgirio" ir "Ryto" susitikimą
„Betsafe-LKL“ čempionate laukia paskutinis reguliaraus sezono derbio mūšis, kuriame šį sekmadienį Kauno „Žalgiris“ (21-2) namuose priims svečių, Vilniaus
Ar "Rytas" gali pagauti Eurolygos sezoną pabaigusį "Žalgirį"? (Čeponio, trenerių ir žaidėjų komentarai)
Ar "Rytas" gali pagauti Eurolygos sezoną pabaigusį "Žalgirį"? (Čeponio, trenerių ir žaidėjų komentarai)
Praėjus trims dienoms nuo to, kai Nemuno saloje lankėsi Eurolygos čempionas Madrido „Real“ klubas (62:64), į, kaip prognozuojama, taip pat sausakimšą Kauno „Žalgirio“
Svarbiausius derbio akcentus minėjęs Birutis: kiekvienas turime suprasti, jog sezonas nesibaigė
Svarbiausius derbio akcentus minėjęs Birutis: kiekvienas turime suprasti, jog sezonas nesibaigė
Kauno „Žalgiris“ uždarė sezoną Eurolygoje ir gali pilnai koncentruotis „Betsafe-LKL“ batalijoms.Artimiausias kauniečių mačas laukia jau šį sekmadienį, kuomet
Įstabų proveržio sezoną sužaidęs Giedraitis: į rinktinę tikrai važiuočiau
Įstabų proveržio sezoną sužaidęs Giedraitis: į rinktinę tikrai važiuočiau
Jeigu Kauno „Žalgiris“ šį sezoną sugalvotų rinkti labiausiai patobulėjusį savo žaidėją Eurolygoje, užvirtų tikrai rimta kova, rašo Krepšinis.lt.Didelius žingsnius

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime