Naujienos kraunasi...

Ulanovas: pagrindinė motyvacija – iškovoti titulą (interviu)

Ulanovas: pagrindinė motyvacija – iškovoti titulą (interviu)
LKL nuotr.
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) kulminacija – jau visai čia pat. Jau šį savaitgalį Kauną sudrebins didžiausia krepšinio šventė Lietuvoje.

Nuo 2020-ųjų karališko šalies krepšinio sosto neužleidžia Kauno „Žalgiris“, kuris po septynerių metų pertraukos vėl šeimininkaus Citadele KMT finalo ketverte.

Tris pergales paeiliui Eurolygoje iškovoję kauniečiai eilinį sykį bus favoritai sekmadienio vakarą kelti į viršų nugalėtojų trofėjų, tačiau iki to juos skiria mažiausiai 80 minučių kovos prieš įkąsti nusiteikusius „Šiaulių“, Vilniaus „Ryto“ ar Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ klubus.

Pusfinalyje „Žalgiris“ kausis su Žydrūno Urbono atgaivintais šiauliečiais. Nors visai neseniai Kauno ekipa Saulės mieste pasiekė užtikrintą pergalę (87:73), Andrea Trinchieri nenori, kad jo komanda nusviltų nuvertindama daugelio nurašytą ekipą ir pakliūtų į savotiškus spąstus. Savo strategui pritaria ir „Žalgirio“ kapitonas Edgaras Ulanovas.

„Komandinė dvasia ir vieno tikslo siekimas yra, – apie šeštadienio oponentus kalbėjo E. Ulanovas. – Pavojinga komanda, kurią potencialiai slėgs mažesnis spaudimas nei mus. Kaip ir mūsų treneris sakė, tai yra spąstai, nes visi tikisi pergalės jau dabar. Rezultatas bus 0:0. Jei klaustumėte, koks mūsų pranašumas, tai švieslentėje pranašumo nėra – pradėsime nuo nulių.“

Žalgiriečių vedlys tikisi, jog gimtojo miesto aistruoliai neleis savo namuose šeimininkauti kitų komandų sirgaliams ir „Žalgirio“ arenoje pergalės dainas galiausiai trauks pilnos tribūnos.

„Manau, kad svarbiausias dalykas ir pagrindinis motyvas yra tas, kad tai galimybė iškovoti titulą. Daugiau motyvacijos niekam iš mūsų nereikia. Pusfinaliai visada būna intriguojantys, jau nekalbant apie sekmadienį, kuris būna kulminacinė diena. Renginys visada aukšto lygio ir pastaraisiais metais tik kyla į viršų. Ištikimiausi fanai, kurie mėgsta tokius renginius, myli krepšinį, turi nepraleisti šios progos“, – teigė Kauno klubo senbuvis.

Bilietus į Citadele KMT finalo ketvertą vis dar galite įsigyti čia. Visus savaitgalio mačus tiesiogiai transliuos LRT televizija.

Citadele KMT finalo ketverto išvakarėse – LKL.lt pokalbis su E. Ulanovu.

– Nuo Naujųjų metų Eurolygoje turėjote intensyvų laikotarpį ir dabar šiame turnyre turite kelių savaičių pertrauką. Kaip kol kas einasi ši savaitė, kuomet ketvirtadienį ar penktadienį neturėsite Eurolygos rungtynių ir pagrindinis veiksmas lauks tik savaitgalį?

– Sausio mėnesį, įskaitant ir vasario pirmas dienas, buvo trys dvigubos savaitės. Be galo daug rungtynių, mažai treniruočių. Kadangi žaidėme pirmadienį, o ne savaitgalį, turime kelias dienas pilnai pasiruošti taurei. Taurės savaitę visada nebuvo Eurolygos, sąlygos visiems vienodos. Džiaugiamės, kad turime daugiau laiko pasiruošti tiek fiziškai, tiek taktiškai ir laukiame savaitgalio.

– Atrodo, kad pastaruoju metu prie A. Trinchieri atsiradusį solidumą atsinešate ir į vietines pirmenybes, kur pasiekiate triuškinančias pergales. Ar pasikeitė požiūris į „Betsafe-LKL“?

– Požiūris yra toks pats. Visada eini žaisti dėl pergalės. Kitas dalykas – kadangi paskutiniu metu žaidžiame geriau, suprantame ir papildome vienas kitą, gal dėl to ir pergalės gaunasi lengvesnės. Treneris gali panaudoti didesnę rotaciją. Per mažiau minučių žaidėjai gal ir išsikrauna maksimaliai. Dėl to ir rezultatai tokie gaunasi. Bet sezonas ilgas. Kad visada taip bus, niekas negarantuoja. Reikia pasidaryti taip patiems. Smagu, kad pergalės labiau užtikrintos, bet jokiais būdais negalima jų vadinti lengvomis. Visa tai reikia pasidaryti ir stipriai ties tuo dirbti.

– Jūsų treneris nėra tas specialistas, kuris sukasi tik savo vietinėje rinkoje, tai – savotiškas krepšinio kosmopolitas. Galbūt jaučiasi, kad jis įdeda pastangų, norėdamas ir Lietuvoje gaudytis taip, lyg būtų vietinis?

– Net neabejoju, kad jis sulaukia daug patarimo iš mūsų štabo lietuvių, kurie pažįsta lygą ir žaidėjus puikiai. Treneris turi daug patirties, dirbdamas skirtingose šalyse, moka prisitaikyti prie visko. Iškart atėjęs palaipsniui daro korekcijas, daro, ko jis nori, ką mato. Tuo pačiu nepamiršta ir kitų nuomonės.

– Keenanas Evansas Europoje šiuo metu tikriausiai neturi sau lygių. Ar tas faktas, kad savaitgalį žaisite dėl titulo, leidžia tikėtis, kad jūsų lyderis rodys eurolyginę savo versiją?

– Manau, kad noras ir tikslas būtų matyti visus pikinėje formoje, atsinešime, koncentracijoje ir išpildyme. Ne vien Keenano, visų žaidėjų. Norisi, kad visi, kurie žais, būtų maksimaliai naudingi komandai. Apie Keenano svarbą yra daug apšnekėta, nereikia kažko pridėti. Visi ir taip suprantame, kad šiomis dienomis jis žaidžia ypač gerai ir demonstruoja gerą formą.

– Pastaruoju metu išskirtinis yra ir Laurynas Birutis, kuris „Betsafe-LKL“ yra naudingiausias žalgirietis. Kaip manote, ar dabartinės formos Lauryną gali pristabdyti kažkas iš Citadele KMT finalo ketverto komandų?

– Manau, kad visi varžovų treneriai bandys atimti tiek Keenano, tiek Lauryno stipriąsias puses. Norės pastatyti juos į nepatogias situacijas. Žinote, niekas jiems tikrai neleis lengviausiais keliais pelnyti taškus. Bus rimtas ir labai svarbus komandinis darbas, kad palengvintume jiems tas situacijas ir kad jie susirinktų tuos skaičius, kuriuos renka pastaruoju metu.

– Prieš kiekvieną Citadele KMT finalo ketvertą ar „Betsafe-LKL“ finalo seriją esate priskiriamas prie favoritų laimėti MVP prizą, nes tokių apdovanojimų savo kolekcijoje turite jau daug. Šiemet jau esate vienas vyriausių žaidėjų, sukaupusių tokių rungtynių patirties. Ar su laiku vis lengviau susitvarkyti su įtampa, ar jaudulys visada išlieka toks pats?

– Kad lengviau – nepasakyčiau. Visada tik sunkiau pagal mane. Kad ir laimi titulą ar kažkokį asmeninį apdovanojimą, būna sunkiau tai pakartoti. Natūrali žmogaus psichologija. Kažkas gal sako, kad laimėsi lengvai ar panašiai, bet taip nėra. Visada sunkiau apginti titulą ar pakartoti kažką.

– Pusfinalyje su „Šiauliais“ absoliuti dauguma mato lengvą jūsų pergalę ir rezervuoja vietą finale. A. Trinchieri teigia, kad tai yra spąstai, o į tokius spąstus kiekvienais metais taurės varžybose pakliūva vienas kitas Eurolygos klubas. Kaip jums išvengti šių spąstų?

– Pasižiūrėjus paprastai, „Šiaulių“ komanda atėjus naujam treneriui yra pakilime. Emocinis fonas geresnis, žaidėjų kūno kalba visai kitokia ir žaidimas kitoks, palaikymas. Tai atsispindi rezultatuose. Jei pradžioje sezono buvo prastesni rezultatai, dabar yra visai kitaip ir tas žaidimas kitoks. Ir rungtynėse su „7bet-Lietkabeliu“ matėsi, kad panevėžiečiai pabėga, bet „Šiauliai“ greitai sugrįžta.

Komandinė dvasia ir vieno tikslo siekimas yra. Pavojinga komanda, kurią potencialiai slėgs mažesnis spaudimas nei mus. Kaip ir mūsų treneris sakė, tai yra spąstai, nes visi tikisi pergalės jau dabar. Rezultatas bus 0:0. Jei klaustumėte, koks mūsų pranašumas, tai švieslentėje pranašumo nėra – pradėsime nuo nulių.

– Kitas pusfinalis vyks dar iki jūsų mačo, tad žengdami ant parketo jau žinosite, kas lauks sekmadienį. Kokių rungtynių tikitės tarp „Ryto“ ir „7bet-Lietkabelio“?

– Bus gera kova, gero lygio pusfinalis. Abi komandos žaidė Europoje, dabar baigė tuos pasirodymus. Treneriai tikrai paruoš vieni kitiems siurprizų. Abi komandos turi pakankamai ir patyrusių, ir jaunesnių žaidėjų, tam tikrų ginklų, kuriais gali bausti varžovą. Bus įdomus pusfinalis, bent jau iš žiūrovo pusės tokio norėtųsi. Laimės tie, kurie bus geresni ir to nusipelnys.

– Pernai „Betsafe-LKL“ finalo serijoje „Rytas“ net ir Kaune liko labai netoli titulo prieš Eurolygos atkrintamųjų „Žalgirį“, taip parodydami, kad varžovai gali atlaikyti atmosferą, o tuomet paskutinėmis minutėmis gali laukti nervų karas. Pergalės atveju, kiek skiriasi titulo šventimas, kai jį laimite lengvai nuo to, kai paskutinėmis sekundėmis dar nesate užtikrinti, kad netrukus apsivilksite čempionų marškinėlius?

– Jei atvirai, tai jokio skirtumo. Jei sugebi laimėti, tai visiškai nesvarbu, ar lengvai, ar sunkiai. Statai tą namą sezono metu, keli savo žaidimo kreivę į viršų, lipdaisi, kaip komanda, ir tu nori, kad titulas būtų laimėtas. Galų gale, ar lengvai, ar sunkiai, nėra jokio skirtumo. Dėl to ir žaidi, treniruojiesi, patitri išgyvenimus visą sezoną. Visada norisi lengviau, bet nebūtinai gaunasi. Viską vainikuoja titulas – ir sunkų darbą, ir lengvesnį. Jausmas toks pats, titulai visi vienodai svarbūs. Kai pamatai, kad jį laimėjai, po metų ar dvejų nelabai kam įdomu, kaip jis buvo laimėtas, matai tik tai, kad jis buvo laimėtas.

– Akivaizdu, kad Kauno publika yra pripratusi prie Eurolygos kovų, bet Citadele KMT finalo ketvertas čia vyks tik antrą kartą. Kodėl kauniečiams vertą gyvai stebėti šio savaitgalio kovas, nepaisant to, kad neatvyksta Madrido „Real“, „Barcelona“ ar kitas Europos grandas?

– Manau, kad svarbiausias dalykas ir pagrindinis motyvas yra tas, kad tai galimybė iškovoti titulą. Daugiau motyvacijos niekam iš mūsų nereikia. Pusfinaliai visada būna intriguojantys, jau nekalbant apie sekmadienį, kuris būna kulminacinė diena. Renginys visada aukšto lygio ir pastaraisiais metais tik kyla į viršų. Ištikimiausi fanai, kurie mėgsta tokius renginius, myli krepšinį, turi nepraleisti šios progos.

– Dar vienas savaitgalio akcentas bus Danieliaus Lavrinovičiaus pasirodymas „Betsafe Casino“ snaiperio konkurse. Kiek matote jo pasiruošimą ir kokio rezultato tikitės iš komandos draugo?

– Norėčiau iš jo daugiau pasiruošimo, kad skirtų laiko metimams (juokiasi). Bet dar liko kelios dienos, manau, kad įdės darbo. Pernai jo asmeninis rezultatas nebuvo geras. Manau, kad jis prieš save ir komandos draugus, kauniečių sirgalius, kurių bus nemažai, norės reabilituotis. Norisi palinkėti sėkmės, bet suprantame, kad nėra lengvas turnyras ir papildomo spaudimo jam uždėti nesinori. Yra daug gerų metikų, kurie mes sekmadienį – daug patyrusių, mačiusių, laimėjusių ar buvusių šalia to. Sunku nuspėti tokius turnyrus, kartais juos nulemia vienas metimas. Kitą kartą neužtenka ir 19 ar 2­0 metimų, reikia daugiau.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Neptūnas" nestabdo: darsyk patiesęs panevėžiečius kyla į penktąją vietą
"Neptūnas" nestabdo: darsyk patiesęs panevėžiečius kyla į penktąją vietą
Klaipėdos „Neptūno“ (13-12) pasaka su Georgios Vovoru tęsiasi.Klaipėdiečiai savo namų tvirtovėje 88:84 (20:27, 23:14, 31:22, 14:21) patiesė Panevėžio „7bet-Lietkabelį“
Legionieriaus vedami uteniškiai pratęsė tragišką "Pieno žvaigždžių" seriją
Legionieriaus vedami uteniškiai pratęsė tragišką "Pieno žvaigždžių" seriją
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) intrigos nepašykštėjo dar vienas Aukštaitijos derbis. Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (4-21) savo arenoje
Vovoro pakylėtas "Neptūnas": jausti spaudimą yra privilegija (įvertino grandų galimybes)
Vovoro pakylėtas "Neptūnas": jausti spaudimą yra privilegija (įvertino grandų galimybes)
Krepšinio sirgaliai uostamiestyje primiršo pralaimėjimo skonį. Paskutinį sykį Klaipėdos „Neptūnas“ aikštelę nuleista galva paliko dar vasario 12-ąją, kuomet Vido
Metus į dvi dalis skėlęs Ulanovas – apie trenerių kaitą, rinktinę ir "Žalgirio" va bank planą prieš "Real"
Metus į dvi dalis skėlęs Ulanovas – apie trenerių kaitą, rinktinę ir "Žalgirio" va bank planą prieš "Real"
Kauno „Žalgirio“ vyrai Eurolygos reguliariojo sezono finiše namuose vos per plauką neįkando titulą ginantiems čempionams Madrido „Real“ krepšininkams –
Lietuvos krepšinio ateitis? LKL rekordų knygą atsivertęs Tubelis įrašė savo vardą šalia Ilgausko
Lietuvos krepšinio ateitis? LKL rekordų knygą atsivertęs Tubelis įrašė savo vardą šalia Ilgausko
NBA lygoje bent jau kol kas neįsitvirtinęs Ąžuolas Tubelis siautėja Europos krepšinyje, rašo Krepšinis.lt.Po to, kai rudens viduryje Filadelfijos „76ers“ paskelbė,
Buvusiam "Lietkabelio" direktoriui – prasta žinia iš Aukščiausiojo Teismo
Buvusiam "Lietkabelio" direktoriui – prasta žinia iš Aukščiausiojo Teismo
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) patvirtino, kad buvęs krepšinio klubo „Lietkabelis“ direktorius Mantas Ignatavičius pagrįstai nuteistas dėl šio klubo lėšų
"Wolves" pristatė naują klubo bei arenos pavadinimą ir rėmėją – gaus milijonus eurų
"Wolves" pristatė naują klubo bei arenos pavadinimą ir rėmėją – gaus milijonus eurų
Tik antrus metus gyvuojantis ir jokių skambių pergalių dar neiškovojęs Vilniaus „Wolves“ klubas rado generalinį rėmėją ir nuo šiol bus pavadintas „Wolves Twinsbet“,
"Wolves Twinsbet" sutriuškino lyderio neturėjusius mažeikiškius
"Wolves Twinsbet" sutriuškino lyderio neturėjusius mažeikiškius
Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (18-8) pergalingai pašventino savo naująjį pavadinimą bei namų arenos parketą.Nedo Pacevičiaus ekipa sostinėje 104:78 (26:21, 30:23,
Ulanovas pasisako prieš įkrintamąsias bei nori gražiai užbaigti sezoną
Ulanovas pasisako prieš įkrintamąsias bei nori gražiai užbaigti sezoną
Kauno „Žalgirio“ komanda ketvirtadienį namų arenoje žais paskutines šio sezono Eurolygos rungtynes. Žalgiriečiai sezono uždangą nuleis susitikdami su praėjusio sezono čempionais
LKL komandų kapitonai "Fair Play" apdovanojimą vėl skyrė "Žalgirio" gynėjui
LKL komandų kapitonai "Fair Play" apdovanojimą vėl skyrė "Žalgirio" gynėjui
„Betsafe-LKL“ kartu su „Volfas Engelman“ bravoru ir toliau apdovanoja labiausiai džentelmeniškumu ir kilniu elgesiu pasižyminčius lygos bendruomenės narius.Šįsyk,
LKL ekspertai – apie likusio reguliariojo sezono intrigas bei galimą MVP
LKL ekspertai – apie likusio reguliariojo sezono intrigas bei galimą MVP
„Betsafe-LKL" reguliarusis sezonas sparčiai eina į pabaigą, liko vos mėnuo iki paskutinių reguliariojo sezono rungtynių, tačiau kova krepšinio aikštelėje tampa vis įdomesnė.
Šeškus – apie Tubelio benefisą: net "Rytas" netikėjo, kad jis gali taip žaisti
Šeškus – apie Tubelio benefisą: net "Rytas" netikėjo, kad jis gali taip žaisti
Po apmaudaus pralaimėjimo namuose Klaipėdos „Neptūnui“ (12-12) Virginijus Šeškus pripažino, kad jo vadovaujamas Jonavos „CBet“ (9-15) klubas jau atsisveikino su
LKL sezono rekordą pagerinęs Tubelis vedė į dramatišką pergalę Jonavoje
LKL sezono rekordą pagerinęs Tubelis vedė į dramatišką pergalę Jonavoje
Jonavos „CBet“ (9-15) komanda turėjo progą nutraukti Klaipėdos „Neptūno“ (12-12) penkių pergalių seriją Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), tačiau
Nusivylęs Žibėnas siuntė signalą žaidėjams: parodėme nepagarbą sau (Čanako komentaras)
Nusivylęs Žibėnas siuntė signalą žaidėjams: parodėme nepagarbą sau (Čanako komentaras)
Vilniaus „Rytas“ (20-4) per du kėlinius pelnė 69 taškus, turėjo 27 taškų pranašumą, bet vos neprisižaidė Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače su Panevėžio
"Šiauliai" pratęsė siaubingą "Pieno žvaigždžių" atkarpą
"Šiauliai" pratęsė siaubingą "Pieno žvaigždžių" atkarpą
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-20) komandos duobė Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) tęsiasi.Aurimo Jasilionio auklėtiniai svečiuose 98:89 (26:28, 25:19, 15:25,
Itin permainigame bei rezultatyviame mūšyje Vilniuje – "Ryto" pergalė prieš "Lietkabelį"
Itin permainigame bei rezultatyviame mūšyje Vilniuje – "Ryto" pergalė prieš "Lietkabelį"
Kardinaliai skirtingomis rungtynių pusėmis pažymėtame mače – jubiliejinė Vilniaus „Ryto“ (20-4) pergalė „Betsafe-LKL“ čempionate.Giedriaus Žibėno
Paliukėnas buvo arti trigubo dublio, o mažeikiškiai dramatiškai palaužė "Juventus"
Paliukėnas buvo arti trigubo dublio, o mažeikiškiai dramatiškai palaužė "Juventus"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iš patiriamos duobės ir toliau sunkiai lipa Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (13-11). Aukštaičiai išvykoje
Vilniuje – išvarytas Petrauskas ir nelengva "Wolves" pergalė
Vilniuje – išvarytas Petrauskas ir nelengva "Wolves" pergalė
Šeštadienio vakarą Vilniaus „Wolves“ (17-8) iškovojo septynioliktąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Nedo Pacevičiaus auklėtiniai namuose 102:83 (23:27,
Gecevičiaus karjera: nuo kieme šlifuoto metimo iki LKL legendos
Gecevičiaus karjera: nuo kieme šlifuoto metimo iki LKL legendos
Betsafe-LKL TV kūrybinė komanda pristato dar vieną savo darbą – naują „Papasakok apie tai plačiau“ dokumentikos epizodą.Šįkart dėmesio centre atsidūrė Martynas Gecevičius.
Traumą patyrusiam Butkevičiui be krepšinio teks praleisti ne vieną savaitę
Traumą patyrusiam Butkevičiui be krepšinio teks praleisti ne vieną savaitę
Kauno „Žalgirio“ puolėjas Arnas Butkevičius patyrė čiurnos traumą ir kurį laiką turės praleisti be krepšinio.Žalgirietis susižeidė Eurolygos 33-iojo turo rungtynėse su Monako
Koks sezonas, tokia ir kulminacija: paskutinės vilties žaltvykslės nepaviję žalgiriečiai sunkiai gaudė kvapą
Koks sezonas, tokia ir kulminacija: paskutinės vilties žaltvykslės nepaviję žalgiriečiai sunkiai gaudė kvapą
Tarsi būtų pusvalandžiu pramiegoję žadintuvą ir po to visą dieną turėtų tekinomis vytis suplanuotą darbotvarkę – taip Kauno „Žalgiriui“ klostėsi šis Eurolygos sezonas,
"Šiaulių" puolėjas Romančenko: kovingumo idealas yra Skučas
"Šiaulių" puolėjas Romančenko: kovingumo idealas yra Skučas
Interviu rubrikoje, kurią pristato perkybos tinklas DEPO – trumpas pokalbis su „Šiaulių“ atstovu Dovydu Romančenko.Klaipėdietis praėjusį sezoną praleido Utenos „Uniclub
Sankcijų sulaukė dar vienas teisėjas: LKL pripažino klaidas lemiamais "CBet" ir "Šiaulių" dvikovos momentais
Sankcijų sulaukė dar vienas teisėjas: LKL pripažino klaidas lemiamais "CBet" ir "Šiaulių" dvikovos momentais
Balandžio 2 d. tarpusavyje susitiko Jonavos „Cbet“ ir Šiaulių „Šiaulių“ komandos. Karštame mūšyje 81:80 pergalę šventė šeimininkų
Po kontroversijos Jonavoje – "Šiaulių" protestas
Po kontroversijos Jonavoje – "Šiaulių" protestas
„Šiaulių“ komanda prarado beveik visus šansus žengti į LKL atkrintamąsias. Šiauliečiai išvykoje 80:81 nusileido Jonavos „CBet“ krepšininkams,
Įspūdingame mūšyje Jonavoje – itin dramatiškas "Šiaulių" pralaimėjimas
Įspūdingame mūšyje Jonavoje – itin dramatiškas "Šiaulių" pralaimėjimas
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vis dar yra nemaža intriga dėl atkrintamųjų rikiuotės – ypač, aštuntosios pozicijos.Už šanso besikabinantys „Šiauliai“
"Neptūnas" išplatino rasistinius veiksmus smerkiantį pareiškimą
"Neptūnas" išplatino rasistinius veiksmus smerkiantį pareiškimą
Klaipėdos „Neptūno” klubas, reaguodamas į viešumoje pasirodžiusią informaciją apie mūsų klubo fano galimo rasistinio išpuolio prieš Mažeikių komandos žaidėją,
"Neptūnas" pratęsė kontraktą su vidurio puolėju
"Neptūnas" pratęsė kontraktą su vidurio puolėju
Klaipėdos „Neptūno“ gretose ir kitą sezoną rungtyniaus Martynas Pacevičius. Vidurio puolėjas savo žaidimu įtikino uostamiesčio klubo vadovus, kurie nusprendė dar nepasibaigus sezonui
#ArPažįstiŽalgirietį: netvarkingiausi, ilgiausiai duše trunkantys bei kvepiantys
#ArPažįstiŽalgirietį: netvarkingiausi, ilgiausiai duše trunkantys bei kvepiantys
Kauno „Žalgirio“ kūrybinė komanda pristato dar vieną laidų rubrikos #ArPažįstiŽalgirietį epizodą. Šį kartą „Žalgiris TV“ laidų vedėja Eglė Jurgaitytė žalgiriečius

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime