Vlado Garasto taurė

Garasto taurės turnyre – "Neptūnas", "Wolves" bei kaimynų čempionai
Po trejų metų pertraukos į Klaipėdos „Švyturio“ areną sugrįžta Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) garbės prezidento, šalies krepšinio legendos Vlado Garasto
"Neptūnas" triumfavo V.Garasto taurės turnyre
Klaipėdos „Neptūnas“ triumfavo kasmetiniame draugiškame Vlado Garasto turnyre. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai finale 75:63 (20:16, 25:15, 18:13, 12:19) pranoko „Dnipro“
"Neptūnas" įveikė "Avtodor" ir pateko į V.Garasto turnyro finalą
Klaipėdos „Neptūnas“ namuose 96:87 (32:13, 24:26, 20:20, 20:26) įveikė Saratovo „Avtodor“ krepšininkus iš Rusijos bei pateko į draugiško Vlado Garasto
"Rytas" V.Garasto taurės finale neprilygo estams, mačo nebaigė M.Echodas
Vilniaus „Ryto“ komanda savo viešnagę Klaipėdoje baigė pirmuoju pralaimėjimu pasiruošimo cikle. Sostinės krepšininkai 68:85 (16:20, 24:14, 15:26, 13:25) nusileido
"Neptūnas" mažajame V.Garasto taurės finale tiesiog pasityčiojo iš Latvijos čempionų
Klaipėdos „Neptūnas“ namuose 85:38 (24:6, 23:6, 16:16, 22:10) sutriuškino Latvijos čempionę „Ventspils“ ekipą bei iškovojo trečiąją vietą draugiškame
Fantastišką trečią kėlinį sužaidęs "Rytas" sutriuškino Latvijos čempionus
Septintus metus paeiliui rengiamame draugiškame V.Garasto taurės turnyre Vilniaus „Ryto“ ekipa startavo pergalingai. Sostinės krepšininkai Klaipėdoje 82:61 (22:19, 21:18, 26:9,
V.Garasto turnyro starte "Neptūnas" nusileido svečiams iš Estijos
Klaipėdos „Neptūnas“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą pasirengimo sezonui cikle – Kazio Maksvyčio auklėtiniai V. Garasto taurės pusfinalyje 69:78 (9:21, 24:22, 16:24, 20:11) nusileido
Startuoja V.Garasto taurės turnyras: visų dalyvių pristatymas
Ketvirtadienio vakarą sostinės klubas išvyko į  Klaipėdą kovoti dėl Vlado Garasto taurės. Oficiali Vilniaus „Ryto“ interneto svetainė pristato komandas, kurios dalyvaus
"Lietuvos rytas" įveikė "Neptūną" ir iškovojo V.Garasto taurę (Maksvyčio komentaras)
Klaipėdos „Neptūnas“ Vlado Garasto taurės turnyre liko antras. Kazio Maksvyčio auklėtiniai sekmadienį šio tarptautinio keturių komandų turnyro finale rezultatu 82:94 (19:30,
V.Garastas: Klaipėdą galėčiau pavadinti tikru krepšinio miestu (komentarai)
Jau šį savaitgalį, rugsėjo 16-17 dienomis (šeštadienį ir sekmadienį), Klaipėdą sudrebins galingas tarptautinis krepšinio turnyras, kuriame bus kovojama dėl Lietuvos
"Neptūnas" neturėjo vargo su "Lietuvos rytu" ir iškovojo V.Garasto taurę
"Neptūnas" neturėjo vargo su "Lietuvos rytu" ir iškovojo V.Garasto taurę (17)
Lietuvos vicečempionas Klaipėdos “Neptūnas” iškovojo pirmąjį šio sezono trofėjų - Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) garbės prezidento, šalies krepšinio
D.Adomaitis: kiekvienos rungtynės mums kainavo po žaidėją (T.Pačėsas nekalbėjo)
D.Adomaitis: kiekvienos rungtynės mums kainavo po žaidėją (T.Pačėsas nekalbėjo) (1)
Penktą kartą vykusio V. Garasto taurės turnyro nugalėtojais pirmą kartą tapo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai, lemiamose rungtynėse įveikę Vilniaus „Lietuvos rytą“.Tačiau
"Neptūnas" paskutinę akimirką nusileido Rusijos klubui
Lietuvos vicečempionas Klaipėdos "Neptūnas" šeštadienį Vlado Garasto taurės krepšinio turnyre paskutinėmis dvikovos akimirkomis rezultatu 89:91 (21:18, 22:18, 19:26,
"Lietuvos rytas" palaužė ir "Avtodor" ekipą
"Lietuvos rytas" palaužė ir "Avtodor" ekipą (3)
Vlado Garasto taurės turnyre Tomo Pačėso auklėtiniai įveikė dar vieną Rusijos komandą. Šeštadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ 89:76 nugalėjo Saratovo „Avtodor“.Startinis
T.Pačėsas: darome nemažai klaidų ir yra problemų su atkovotais kamuoliais
Vilniaus „Lietuvos ryto“ vyriausiasis treneris Tomas Pačėsas teigė, kad jo auklėtiniai tobulėja, tačiau dar laukia nemažai darbo.Penktadienį sostinės klubas pergalingai pradėjo pasirodymą
"Neptūnas" į miltus sumalė "Avtodor" krepšininkus
Klaipėdos „Švyturio“ arenoje prasidėjusiame jubiliejiniame-penktame draugiškame tarptautiniame vyrų krepšinio turnyre, kuriame kovojame dėl Vlado Garasto taurės, pergalingai
V.Garasto taurės turnyre "Lietuvos rytas" įveikė Rusijos klubą
Vilniaus „Lietuvos rytas“ pradėjo kovas Vlado Garasto taurės turnyre Klaipėdoje. Pirmajame mače vilniečiai 81:69 nugalėjo Krasnojarsko „Jenisej“ komandą.Startinis „Lietuvos
"Švyturio" arenoje - jubiliejinis Vlado Garasto taurės turnyras (komentarai)
Jau ateinantį savaitgalį, rugsėjo 16-18 dienomis, Klaipėdos "Švyturio" areną sudrebins jau penktus metus organizuojamas draugiškas tarptautinis vyrų krepšinioturnyras,
T.Pačėsas: jau pabandysime paieškoti savo žaidimo ir laimėti kiekvieną mačą
„Lietuvos ryto“ ekipa pratęsė pergalių seriją pasiruošimo sezonui etape, kai draugiškame mače nugalėjo Permės komandą.Dabar sostinės klubo žvilgsnis krypsta į penktadienį
A.Gudaitis: lipdome gerą komandą, svarbiausia, kad visi sutariame
„Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas Artūras Gudaitis įrodinėja, kad vasarą praleido ne veltui. Sezonui besiruošianti vilniečių ekipa jau sužaidė ketverias rungtynes, o per mačą
"Lietuvos rytas" dalyvaus tradiciniame V.Garasto taurės turnyre
"Lietuvos rytas" dalyvaus tradiciniame V.Garasto taurės turnyre (1)
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda dėlioja draugiškų rungtynių tvarkaraštį. Naujam sezonui besiruošdami Tomo Pačėso auklėtiniai išmėgins jėgas tradiciniame
Vaikams - nemokamos krepšinio rungtynės
Penkias dienas Klaipėdos "Švyturio" arenoje vykęs tarptautinis Vlado Garasto taurės krepšinio turnyras neišdildomų įspūdžių paliko būriui vaikų, kurie į šias
V.Garastas: "Žalgirio" ir "Chimki" rungtynės nebuvo krepšinio puošmena"
V.Garastas: "Žalgirio" ir "Chimki" rungtynės nebuvo krepšinio puošmena" (1)
Kauno „Žalgiriui“ nepavyko apginti Vlado Garasto taurės turnyro nugalėtojo titulo. Aštuonių komandų tarptautiniame turnyre šiais metais triumfavo Maskvos srities „Chimki“
"Lietuvos rytas" įveikė "Neptūną" V.Garasto taurės turnyre
"Lietuvos rytas" įveikė "Neptūną" V.Garasto taurės turnyre (12)
Sekmadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa Klaipėdoje sužaidė paskutines Vlado Garasto taurės turnyro rungtynes. Vilniečiai 82:66 (15:18, 24:15, 23:16, 20:17) įveikė vietos „Neptūną“.Turnyre
"Žalgiris" po itin atkaklios kovos įveikė "Lietuvos rytą"
"Žalgiris" po itin atkaklios kovos įveikė "Lietuvos rytą" (38)
Po dienos pertraukos pajūryje tęsiasi Vlado Garasto taurės turnyras. Šeštadienį finalinio etapo rungtynėse Kauno „Žalgirio“ komanda įveikė Vilniaus „Lietuvos ryto“
"Neptūnas" patiesė R.Kurtinaičio auklėtinius
"Neptūnas" patiesė R.Kurtinaičio auklėtinius (19)
Eurolygos startui besiruošiantys Klaipėdos “Neptūno” krepšininkai “Švyturio” arenoje vykstančiame tarptautiniame Vlado Garasto taurės turnyre demonstruoja
"Lietuvos rytas" nesugebėjo pasipriešinti R.Kurtinaičio auklėtiniams
"Lietuvos rytas" nesugebėjo pasipriešinti R.Kurtinaičio auklėtiniams (12)
Vilniaus „Lietuvos rytui“ nepavyko pratęsti pergalių serijos Vlado Garasto taurės turnyre. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai Palangoje 52:75 (9:14, 17:21, 13:20, 13:20) neprilygo
"Žalgiris" įveikė "Neptūną" ir susitiks su "Lietuvos rytu"; tarp žaidėjų kilo susistumdymas (31)
Vlado Garasto taurės turnyre dalyvaujantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai grupės varžybas baigė be pralaimėjimų. Žalgiriečiai ketvirtadienį nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07