"Hoptrans-Sirenos" sutriuškino Kazachstano čempiones ir įsirašė pirmą pergalę

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ iškovojo pirmąją pergalę Rytų Europos moterų krepšinio lygoje (EEWBL). Slovakijoje vykusiame pirmojo etapo susitikime Manto Šerniaus vadovaujamos garliaviškės 66:47 (16:11, 23:15, 12:11, 15:10) pranoko Astanos „Astana Tigers“ ekipą.

Rungtynių pradžioje į priekį šovė Kristės Druskytės vedamos „Hoptrans-Sirenos“ – 8:2. Garliaviškės ir toliau išlaikė atotrūkį, o likus žaisti 3 minutes, komandas skyrė 7 taškai – 14:7. „Hoptrans-Sirenos“ toliau išlaikė pranašumą, o kėlinį puikiu prasiveržimu baigė Gabija Šegždaitė – 16:11.

Antrajame kėlinyje ir toliau rungtynių tempą kontroliavo lietuvės, kurios įpusėjus ketvirčiui susikrovė dviženklį pranašumą – 28:18. Puikiai antroje kėlinio dalyje rungtyniavusios „Hoptrans-Sirenos“ ne tik išlaikė dviženklę persvarą, bet prieš ilgąją pertrauką ją dar kiek padidino – 39:26.

Trečiajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, tačiau pirmoje mačo pusėje „Hoptrans-Sirenų“ susikrauta persvara leido joms įtikinamai pirmauti įpusėjus kėliniui – 46:32. Komandinį žaidimą demonstravusios garliaviškės ir toliau puikiai kontroliavo rungtynes, o prieš lemiamą kėlinį išlaikė 14 taškų persvarą – 51:37.

Astanos ekipa pasktinį ketvirtį pradėjo 7 taškais be atsako ir aptirpdė „Hoptrans-Sirenų“ pranašumą per pusė – 51:44. Tačiau Dovilės Saurazaitės 5 taškai ir Livijos Sakevičiūtės baudos metimas leido ir vėl susikrauti dviženklę persvarą – 57:44. Galiaviškės iniciatyvos varžovėms nebeatidavė iki mačo pabaigos, padidino pranašumą ir įsirašė užtikrintą pirmąją pergalę – 66:47.

„Astana Tigers“: Tamara Jagodnika 19 (8 atk. kam.), Nadežda Kondrakova 10.

„Hoptrans-Sirenos“: Arina Bilotserkivska 13, Rasa Knyzaitė (8 atk. kam.) ir Kristė Druskytė (7 atk. kam.) po 10, Dovilė Saurazaitė ir Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė po 9.

Geriausias praėjusio sezono LKL treneris nespjautų į asistento kėdę Europos komandoje
Geriausias praėjusio LKL sezono treneris šiemet savo sėkmės nepakartojo ir liko už atkrintamųjų borto.Jei pernai Mantas Šernius su Prienų klubu užsiropštė net iki penktos
Šernius: vasarą nusprendėme pasirikti Selby, o ne Elmore'ą
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ baigė sezoną, kuriame liko už Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamųjų borto.9 pergales reguliariajame sezone iškovoję pasvaliečiai liko
Zdovcas įvardijo, kodėl "Žalgiris" nesusikuria gerų situacijų tritaškiams Eurolygoje
Kauno „Žalgiris“ sekmadienį „Betsafe-LKL“ rungtynėse namuose pataikė 14 tritaškių iš 26 (54 proc. taiklumas) ir nepaisant 20 prarastų kamuolių parbloškė
Dėl COVID-19 atvejų nukeliamos Citadele KMT rungtynės
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandos trenerių štabe – teigiami koronaviruso atvejai.Dėl šios priežasties, kartu suderinus su Alytaus „Dzūkijos“
Prienų ekipos trenerį supykdė teisėjų nepagarba: jis negali atsisukęs mane "tujinti"
„Manau, kad tai didžiulė nepagarba ir to neturėtų būti aukščiausio lygio Lietuvos krepšinio lygoje“, – po gautos techninės pražangos ir penkto pralaimėjimo „Betsafe–LKL“
Iš naujo suburtos "Pieno žvaigždės": ar metų treneris į Pasvalį atneš daugiau pergalių?
Skaičiuojant paskutiniąsias valandas iki pirmųjų 2021-2022 m. „Betsafe-LKL“ sezono rungtynių, LKL.lt užbaigia visų vienuolikos lygos ekipų vasaros darbų apžvalgos ciklą.Viena
Šernius: "Žalgiris" ir "Rytas" yra favoritų favoritai, bet didžiausią įspūdį daro "Šiauliai"
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ vasarą ėmėsi permainų trenerių štabe – po ketverių metų darbo Aukštaitijos klubą paliko Gediminas Petrauskas, kurį pakeitė komandos
Prie "Pieno žvaigždžių" vairo grįžta M.Šernius
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ artėjantį sezoną pasitiks su nauju vyriausiuoju treneriu.Pasvalio klubas į vyriausiojo trenerio kėdę pasikvietė Mantą Šernių. Su strategu pasirašyta
Geriausias sezono treneris Šernius – apie keturis savo tobulėjimo etapus bei likimą Prienuose
2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ čempionato sezonas pasiekė finišo tiesiąją – dėl vietos finale kaunasi keturios stipriausios šių metų komandos. Sezonui artėjant prie
Urbonas: vienas – Ronaldo, kitas – Rivaldo, trečias sėdi su "Grammy" statulėle
Nors Utenos „Juventus“ pergalingai pradėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamųjų varžybų seriją prieš Prienų „Cbet“, komandos vairininkas Žydrūnas Urbonas
Moterų rinktinės treneris paskelbė išplėstinį kandidačių sąrašą
Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyr. treneris Mantas Šernius prieš artėjančias Europos moterų krepšinio čempionato atrankos rungtynes su Turkijos ir Serbijos rinktinėmis,
Brazys į LKL žaidėjų penketuką įtraukė po žalgirietį ir rytietį bei sukritikavo Kairį
„Betsafe-LKL“ komentatoriams jau pateikus iš skirtingų lyogs komandų sudarytus žaidėjų penketukus bei solidžiausiai vadovaujančius strategus, savo nuomonę išreiškė
Į rūbinę išsiųstas Kairys džiaugiasi: norėjau emocingų rungtynių
„Buvau per aštrus“, – sakė Donaldas Kairys, iškart po rungtynių paklaustas, ar suprato, kodėl nuo trečiojo kėlinio vidurio Vilniaus „Rytą“ akistatoje su
Žaibais rūbinėje spjaudęsis Schilleris: patys matėte rungtynes
Kauno „Žalgiris“ antrą savaitgalį iš eilės nugali Prienų „CBet“, tačiau pastaroji dvikova buvo visiškai kitokia. Kauniečiai 103:100 įveikė svečius, tačiau
M.Šernius: rinktinė turi būti pasiruošusi "gyvenk arba mirk" rungtynėms su Serbija
Stambule (Turkija) viešinti ir Europos moterų krepšinio čempionato atrankos rungtynėms besiruošianti Lietuvos rinktinė šiandien sužinojo visų narių COVID-19 testų rezultatus.
Blaževičiui minučių atradęs Schilleris: jo žaidimas mums yra labai svarbus
Kauno „Žalgiris“ sekmadienio vakarą 96:72 sutriuškino Prienų „CBet“ klubą, o vyriausiasis kauniečių treneris Martinas Schilleris po pergalės gyrė varžovus ir pasidžiaugė
Paaiškėjo moterų rinktinės sudėtis, "burbule" – tik viena varžovė
Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyr. treneris Mantas Šernius išrikiavo sudėtį artėjančioms Europos moterų krepšinio čempionato atrankos rungtynėms su Serbijos rinktine.
Kairys negailėjo liaupsių Marčiulioniui, Šernius apgailestavo, kad nepavyko įkasti "Rytui"
„Jie mums neleido žaisti taip, kaip mes norėtume. Su gynyba ir charakteriu mums pavyko „perlaužti“ rungtynes“, – po sunkiai laimėtos „LKL-Betsafe“ dvikovos
Lietuvos moterų rinktinės treneris: sunku rasti perliukų, bet talentų vis tiek turime
Lietuvos moterų krepšinis išgyvena gilią krizę. Tarptautinėje arenoje tik retkarčiais blyksteli jaunosios žaidėjos, o moterų rinktinė iš vienos elitinių Europos komandų
Savaitgalį per TV – išskirtinės rungtynės: brolis prieš seserį, vaikinai prieš moteris
Liepa buvo dosni krepšinio aistruoliams – vyko ir „Hoptrans 3×3“ turnyras, ir išskirtinės Lietuvos krepšinio vyrų rinktinės treniruočių pobūdžio varžybos.
Krepšinis tęsiasi: moterų rinktinė pradėjo pasiruošimo stovyklą Druskininkuose
Lietuvos moterų krepšinio rinktinė susirinko į dviejų savaičių pasiruošimo stovyklą Druskininkuose. Vyriausiojo rinktinės trenerio Manto Šerniaus dispozicijoje bus net 20 krepšininkių,
Moterų rinktinės stovykloje – jaunos ir patyrusios krepšininkės
Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris paskelbė rinktinės kandidačių sąrašą, kurios liepos 27 – rugpjūčio 9 dienomis stovyklaus Druskininkuose. Sąraše
"CBet" pradėjo pasiruošimo stovyklą, peržiūroje dalyvauja ir "Ryto" talentai
Prienų „CBet“ komanda pradėjo pasiruošimo artėjančiam sezonui bei Lietuvos krepšinio lygos organizuojamam vasaros „3×3“ turnyrui stovyklą ir jaunų žaidėjų,
Rinktinė vasarą rinksis į stovyklą bei planuoja sužaisti kontrolines rungtynes (komentarai)
Dėl pasaulyje išplitusios koronaviruso pandemijos nukėlus olimpinės atrankos turnyrą ir pačias olimpines žaidynes, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė vasarą vis tiek rinksis į pasiruošimo
M.Šernius lieka prie Prienų klubo vairo, jam toliau padės D.Šalenga ir M.Leonavičius
Prienų „CBet“ komanda žengia pirmuosius žingsnius artėjančio sezono pasiruošime. Klubas pratęs bendradarbiavimą su 2019–2020 metų sezone ekipą treniravusiu strategu Mantu
Treneriai KMT laimėtoju mato "Žalgirį", tik A.Sireika finale mato ne "Rytą"
Į Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketvertą nepatekusių „Betsafe–LKL” komandų vyriausieji treneriai mano, kad šį savaitgalį Klaipėdoje triumfuos Kauno
"Protų kovos": M.Šernius prieš D.Šalengą
Praėjusią savaitę „Betsafe–LKL“ „Protų kovų“ rubrikoje išvydome Prienų „CBet“ žaidėjų Arno Veličkos ir Mindaugo Lukauskio, o šį savo žinias
M.Šernius po pergalės sugėdino A.Veličką ir atsiprašė A.Sireikos
Prienų „CBet“ (7-9) krepšininkai sekmadienį „Betsafe-LKL“ rungtynėse namuose 85:76 pranoko „Šiaulius“ (4-11), tačiau nugalėtojų vyriausiasis treneris