"Ryto" jaunimas be didesnio vargo įveikė CSKA

bcvilnius.lt
Titulą ginanti Vilniaus „Ryto“ (2-0) jaunimo komanda iškovojo antrąją pergalę tarptautiniame „Adidas Next Generation Tournament“ grupių etape. Arvydo Gronskio auklėtiniai 85:64 (25:17, 21:18, 17:15, 22:14) įveikė Maskvos „CSKA“ (1-1).

Susitikimas Kaune prasidėjo rezultatyviu abiejų komandų žaidimu. Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus keturioms minutėms „CSKA“ turėjo 6 taškų pranašumą – 11:17. Per likusį kėlinio laiką Maskvos ekipa taškų nepelnė, o „Ryto“ jaunimo ekipa surengė spurtą 14:0 ir pirmąjį ketvirtį užbaigė turėdami 8 persvarą.

Sostinės ekipos žaidėjai kibiai rungtyniavo gynyboje ir vien per pirmąją susitikimo pusę jaunuosius „CSKA“ krepšininkus privertė suklysti net 17 kartų. Komandinį krepšinį demonstravusi „Ryto“ jaunimo ekipa ir toliau po truputį tolo nuo varžovų bei rungtynėms įpusėjus pirmavo 46:35.

Trečiajame kėlinyje „CSKA“ bandymai priartėti prie „Ryto“ jaunimo buvo nesėkmingi. Vos sumažinus persvarą, vilniečiai iškart ją atstatydavo ir prieš paskutinįjį ketvirtį dar šiek tiek padidino savo pranašumą – 63:50.

Visų rungtynių metu nuo varžovų tolę vilniečiai tai darė ir paskutiniame susitikimo kėlinyje. Solidžiai tiek puolime, tiek gynyboje rungtyniavę „Ryto“ jaunuoliai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 85:64.

„Ryto“ jaunimo ekipos gretose šiose rungtynėse išsiskyrė Ąžuolas Tubelis, kuris pelnė 8 taškus, atkovojo 5 kamuolius, 4 kartus kamuolį perėmė ir surinko 22 naudingumo balus.

„Rytas“: H. Pivorius 15, M. Rubštavičius 14, M. Blaževič 12 (6 atk. kam.), A. Marčiulionis 11 (4 rez. perd.).

„CSKA“: V. Goldin 12, D. Kovalev ir I. Belousov po 10.

CSKA Eurolygos ketvirtfinalį pradėjo triuškinančia pergale
Maskvos CSKA klubas neturėjo jokių problemų pirmajame Eurolygos ketvirtfinalio serijos mače.Armiečiai namuose užtikrintai 94:68 (23:24, 21:16, 29:12, 21:16) sutriuškino Vitorijos "Baskonia"
Nuotaikingame "Rytas Family" krepšinio turnyre - pozityvių emocijų pliūpsnis
Praėjusį savaitgalį „Ryto“ arenoje prašurmuliavo tradicinis „Rytas Family“ krepšinio turnyras skirtas klubo partneriams, rėmėjams bei draugams. Nuotaikingame
LKL apžvalga: atšalusios "Pieno žvaigždės" bei įtempta kova dėl antrosios vietos
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ buvo karščiausia lygos komanda, tačiau pastaruoju metu žvaigždės atšalo. Praėjusią savaitę pralaimėtos dvejos rungtynės apsunkino kovą
Lyg užsikirtusi plokštelė: Ž.Urbonas ir vėl skaičiavo kitų klubų turtus
Sekmadienio vakarą apmaudų pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse patyrė Utenos "Juventus" komanda, kuri namuose ketvirto kėlinio viduryje dar turėjo 14 taškų
Didžiulę persvarą išbarstęs "Juventus" nusileido "Rytui" (komentarai)
Lemiamu metu pabudęs Vilniaus „Rytas“ (23-7) neįtikėtinai laimėjo trilerį Utenoje. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 92:87 (24:22, 14:22, 20:26, 34:17) palaužė vietos „Juventus“
"Rytas" ir "Juventus" šį sezoną surems ginklus jau šeštą kartą (apžvalga)
Šį sekmadienį Vilniaus „Rytas“ mėgins sugrįžti į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate. Sostinės krepšininkai jau šeštąjį kartą šiame
M.Gebenas: turime sumažinti "Ryto" tritaškių skaičių ir susitvarkyti kovoje dėl kamuolių (prognozės)
Trečiadienį uostamiestyje Klaipėdos „Neptūnui“ nusileidęs bei kovą dėl antrosios vietos čempionate tęsiantis Vilniaus „Rytas“ į pergalių kelią sugrįžti mėgins
"Žalgiris" - septintas iš Eurolygos A lincecijas turinčių klubų
Iš vienuolikos Eurolygos A licenciją turinčių klubų Kauno "Žalgiris" pagal trijų pastarųjų sezonų rezultatus yra septintoje vietoje.Lietuvos čempionai ir turnyro bronzos medalių
E.Benžius: apie karjeros pradžią, kapitono pareigas, krepšinį Ispanijoje ir kita
Vilniaus „Rytas“ pristato antrąjį RYTO podkasto epizodą. Keletą kartų per mėnesį su komandos žaidėjais, treneriais ar klubo darbuotojais susitiksime prie mikrofono ir pakalbėsime
Visas rungtynes pirmavęs "Neptūnas" nepaliko vilčių "Rytui"
Klaipėdos „Neptūnas“ (22-7) revanšavosi Vilniaus „Rytui“ (22-7) dėl neseniai sostinėje patirto pralaimėjimo bei tęsia kovą dėl antrosios vietos „Betsafe–LKL“
D.Sirvydis prieš mačą Klaipėdoje: manau, tai dvigubos reikšmės rungtynės (visos prognozės)
Trečiadienio vakarą uostamiestyje bus labai karšta – Klaipėdos „Neptūnas“ itin svarbiame mūšyje namuose priims principinį varžovą Vilniaus „Rytą“.Šį
N.Giga pralaimėtose rungtynėse liko komandos draugų šešėlyje
Vilniaus "Ryto" ekipos Lenkijos klubui paskolintas Norbertas Giga šios šalies čempionate pergalėmis džiaugasi retai.Šį kartą lietuvio atstovaujama Ščecino Stargardo
K.Maksvytis prieš dvikovą su "Rytu": jie gal dairosi į "Žalgirį", o mums yra svarbūs varžovai
Klaipėdos „Neptūno“ trečiadienio vakarą „Švyturio“ arenoje laukia labai svarbus mūšis – į uostamiestį atvyksta turnyro lentelės kaimynas Vilniaus „Rytas“.Į
M.Echodo ir D.Needhamo vedamas "Rytas" neturėjo vargo su "Dzūkija" (komentarai)
Vilniaus „Ryto“ (22-6) krepšininkai savo namų arenoje du kėlinius vargo su Alytaus „Dzūkija“ (9-19), tačiau iškart po pertraukos spurtavo, susikrovė solidų pranašumą
"Ryto" naujokas D.Needhamas: kai pradėjau treniruotis su komanda, supratau, kad mano stilius čia tiks
Vilniaus „Ryto“ (21-6) laukia „Betsafe-LKL“ dvikova namuose. Sostinės komanda rytoj savo arenoje susitiks su septintoje turnyrinės lentelės vietoje žengiančiais Alytaus „Dzūkijos“
Po "Žalgirio" sėkmės Eurolygoje - korekcijos LKL tvarkaraštyje
Lietuvos krepšinio lyga (LKL) atliko pakeitimus kitos savaitės „Betsafe–LKL“ čempionato tvarkaraštyje.Pakeitimai atlikti po Kauno „Žalgirio“ sėkmės Eurolygoje
"Ryto" kapitonui atlikta operacija, šį sezoną į Lietuvą negrįš
Vilniaus „Ryto“ kapitonui Chrisui Krameriui vakar sėkmingai atlikta kelio raiščių operacija.Operacija atlikta krepšininko gimtinėje JAV, ten Ch. Kramerio laukia reabilitacija.
Įspūdingo lemiamo ketvirčio dėka CSKA palaužė baskus
Tris kėlinius pirmavusi ir situaciją aikštėje kontroliavusi Vitorijos "Baskonia" (15/15) lemiamo ketvirčio metu paleido pergalę.Paskutinio Eurolygos turo rungtynėse baskai išvykoje
"Žalgirį" iš sosto nuversti norintis R.Stipčevičius: sezonas yra daugiau nei geras
Rokui Stipčevičiui prireikė vos poros mėnesių, kad pažintų Lietuvą.Lapkritį prie Vilniaus „Ryto“ prisijungęs kroatas atsakys paklaustas, kas yra Baltijos kelias ir kas vyko 1989-ųjų
LKL reitingas: iš viršūnės neišstumiamas "Žalgiris" ir intriga dėl pozicijų ketverte (II dalis)
„Betsafe–LKL“ čempionato reguliariojo sezono nugalėtojas beveik aiškus, bet vyksta atkakli kova dėl antrosios ir ketvirtosios vietų.Elitinės Lietuvos lygos komentatorius Vaidas
"Ryto" talentas - tarp 50-ies perspektyviausių NBA naujokų biržos žaidėjų
Vilniaus „Ryto“ jaunasis talentas Deividas Sirvydis sulaukė įvertinimo iš JAV sporto žiniasklaidos giganto ESPN. Pastarieji įtraukė lietuvį tarp 100 geriausių potencialių 2019
VTB lyderių dvikovoje CSKA krito savo gerbėjų akivaizdoje
VTB Vieningoje lygoje pirmadienį įvyko lyderių dvikova. Pirmaujantis ir čempiono titulą ginantis Maskvos CSKA (19/4) klubas namie 73:83 (19:17, 12:24, 23:15, 19:27) nusileido antroje vietoje įsitvirtinusiai
Filmuojamas dokumentinis serialas apie "Ryto" sezoną
Didžiausia pasaulyje internetinė filmų bei serialų transliuotoja internetu „Netflix“ filmuoja dokumentinį serialą apie 2018-2019 metų Vilniaus „Ryto“ sezoną. Jau kurį laiką
"Ryto" taikiklyje - Kinijoje sezoną baigęs buvęs J.Valančiūno bendraklubis
Į antrą vietą LKL čempionate pakilęs Vilniaus "Rytas" gali sulaukti labai rimto pastiprinimo priekinėje linijoje, kurioje dabar sunkiojo krašto pozicijoje žaidžia tik Eimantas
Lemiamame kėlinyje pabudęs "Rytas" laimėjo kovą dėl antrosios vietos
Vilniaus "Rytas" (21/6) "Siemens" arenoje atsilikinėjo tpo trijų kėlinių puikiai sužaidė lemiamą ketvirtį ir 70:52 (15:14, 12:15, 11:11, 32:12) nugalėjo Klaipėdos "Neptūną"
"Rytas" įveiks "Neptūną" ir įsitvirtins antroje vietoje? (visos prognozės)
Iki reguliaraus sezono pabaigos liko 10 rungtynių, o lenktynės dėl antrosios vietos čempionate bei namų aikštės pranašumo atkrintamosiose tarp Vilniaus „Ryto“ ir Klaipėdos
A.Butkevičius: žaidžiant prieš buvusią komandą įgaunama papildomos energijos
Vilniaus „Ryto“ laukia dar vienas iššūkis „Betsafe-LKL“. Šeštadienį „Siemens“ arenoje – bekompromisė turnyrinės lentelės kaimynų
Į "Ryto" rėmėjų gretas įsiliejo "ORLEN Lietuva"
Vilniaus „Rytas“ sėkmingai plečia savo rėmėjų gretas. Šią savaitę sostinės ekipa pasirašė sutartį su viena didžiausių naftos perdirbimo įmonių Lietuvoje „ORLEN