Arnas Labuckas

A.Labuckas kabina sportbačius ant vinies: visos pabaigos turi naujas pradžias
Arnas Labuckas pranešė baigiantis profesionalaus krepšininko karjerą. Puolėjas 11 sezonų praleido Lietuvos krepšinio lygoje, o pastarąjį sezoną atstovavo Prienų „Skycop“
"Skycop" privertė pasinervinti V.Šeškų - Kėdainiuose laimėjo tik po pratęsimo
„Betsafe–LKL“ čempionate Prienų „Skycop“ (10/18) komanda šiek tiek atitrūko nuo aštuntoje vietoje esančios Alytaus „Dzūkijos“ (9/19) ekipos,
A.Labucko vedamas "Skycop" po pratęsimo pranoko dzūkus (komentarai)
Solidžiai po rinktinių pertraukos į „Betsafe-LKL“ pirmenybes grįžo Prienų „Skycop“ (8/14) krepšininkai), kovingose ir permainingose rungtynėse iškovoję svarbią
Į Prienus sugrįžęs A.Labuckas: "Duodu žodį – paskutiniai neliksime" (interviu)
Arnas Labuckas tapo pirmuoju „Prienų“ komandos naujoku šį sezoną ir į Prienus sugrįžo po trijų metų pertraukos. Iš Rygos VEF atvykstantis A. Labuckas „Prienų“
K.Vecvagaro vedamas VEF su A.Labucku sutriuškino D.Domarko ekipą
Užtikrintą pergalę Latvijos pirmenybėse iškovojo Arno Labucko atstovaujamas Rygos VEF (6/2) klubas.Šalies čempionai išvykoje 86:61 (21:17, 26:15, 20:16, 19:13) sutriuškino
Latvijos grandų akistatoje - A.Labucko klubas neprilygo J.Juciko ekipai
Latvijos čempionų titulą ginanti Rygos "VEF" (4/2) komanda, kurios garbę gina Arnas Labuckas gavo skaudų antausį.Savo sirgalių akivaizdoje rygiečiai 58:75 (18:19, 16:20, 12:24, 12:12)
VEF su A.Labucku ir toliau neišsikapsto iš VTB turnyro lentelės dugno
Latvijos čempionė Rygos VEF (1/5) komanda, kurios garbę gina Arnas Labuckas ir toliau neranda kelio į pergales VTB Vieningoje lygoje.Rygiečiai svečiuose 70:83 (14:18, 25:28, 19:22, 12:15) nusileido
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" CSKA sutriuškino VEF su A.Labucku
Prieš penktadienį Maskvoje vyksiančią Eurolygos dvikovą su Kauno "Žalgiriu" lengvą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo čempiono titulą ginantis ir be pralaimėjimų
VEF su A.Labucku po dramatiškos kovos pralaimėjo Rusijoje
Arno Labucko atstovaujamas Rygos VEF (0/3) klubas patyrė dramatišką nesėkmę ir VTB Vieningoje lygoje lieka be pergalių.Latvijos čempionai Rusijoje paskutinėmis sekundėmis 83:84 (16:19, 26:22,
VEF vos nepaleido pergalės iš savo rankų, A.Labucko sąskaitoje - dvigubas dublis
Latvijos čempionų titulą ginantis Rygos VEF (2/1) klubas, kurio garbę gina Arnas Labuckas vos išvengė dar vieno pralaimėjimo.Rygiečiai išvykoje iki pat ketvirto kėlinio turėję užtikrintą
VEF su A.Labucku Rusijoje subyrėjo antroje rungtynių dalyje
Trečią pralaimėjimą VTB Vieningoje lygoje patyrė Arno Labucko atstovaujama Rygos VEF (0/3) komanda, kuri išvykoje po itin nesėkmingai sužaistos antros rungtynių dalies 64:80 (20:15, 16:19,
J.Jucikas ir A.Labuckas svariai prisidėjo prie triuškinamų savo klubų pergalių
Trečiadienį Latvijos pirmenybėse triuškinančias pergales šventė abi komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Juliaus Juciko atstovaujamas Ventspilio "Ventspils"
A.Labuckas pasižymėjo dvigubu dubliu, bet Latvijos čempionai startavo netikėta nesėkme
Netikėtą pralaijmėjimą Latvijos krepšinio lygos pirmenybių starte patyrė čempionų titulą ginanti Rygos VEF komanda su Arnu Labucku.Rygiečiai išvykoje 80:85 (14:23, 24:20, 25:18,
A. Labuckas pratęsė sutartį su VEF klubu
Pastarąjį sezoną Latvijos krepšinio lygos pirmenybėse rungtyniavęs ir Rygos VEF klubo garbę gynęs lietuvis Arnas Labuckas lieka šalies čempionų gretose.Į Latvijos sostinę 29 -erių
A.Labuckas - Latvijos čempionas, E.Želioniui teko tenkintis sidabru
Baigėsi Latvijos krepšinio pirmenybės, kurių finale susitiko komandos, kurių marškinėlius vilki žaidėjai iš Lietuvos.Arno Labucko atstovaujamas Rygos VEF klubas namie 78:69
A. Labuckas su VEF - per vieną pergalę nuo Latvijos čempionų žiedų
Arnas Labuckas šįsyk buvo rezultatyvesnis už Edgarą Želionį, o jo atstovaujama Rygos VEF ekipa atsidūrė ties Lativjos čempionato nugalėtojų slenksčiu.Sostinės klubas trečiose finalo
VEF parengė rimtą paraišką į čempionų titulą, lietuviai - šešėlyje
Rygos VEF klubas, kurio garbę gina Arnas Labuckas žengė milžinišką žingsnį Latvijos krepšinio lygos čempionų titulo link.Sostinės ekipa antrose finalo serijos rungtynėse svečiuose
E. Želionis pranoko A. Labucką, bet finalo seriją Latvijoje pergale pradėjo VEF
Latvijos pirmenybių finalo seriją pergale pradėjo Arno Labucko atstovaujama Rygos VEF komanda. Sostinės klubas išvykoje 76:66 (26:10, 18:19, 16:13, 16:24) nugalėjo Ventspilio "Ventspils"
VEF - per žingsnį nuo finalo, A. Labuckas - mažai pastebimas
Rygos VEF klubas su Arnu Labucku žengė tvirtą žingsnį Latvijos krepšinio lygos pirmenybių finalo link.Sostinės ekipa antrose pusfinalio serijos rungtynėse išvykoje 87:76 (23:14, 23:17,
J. Blūmo metimas atnešė pergalę VEF su A. Labucku Latvijos pusfinalio serijoje
Dramatiška pergale Latvijos krepšinio lygos pirmenybių pusfinalio serijoje startavo Rygos VEF klubas, kurio garbę gina Arnas Labuckas.Sostinės ekipa savo aikštėje po paskutinėmis
VEF su A. Labucku sezoną VTB lygoje baigė gėdingu pasirodymu
Arno Labucko atstovaujama Rygos VEF komanda VTB Vieningoje lygoje kalnų nenuvertė ir pasirodymą baigė jau ketvirtfinalyje.Rygiečiai trečiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse savo aikštėje
A. Labuckas Sankt Peterburge buvo komandos draugų šešėlyje
Rygos VEF klubas atsidūrė labai sudėtingoje situacijoje VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalio serijoje.Sostinės ekipa antrame serijos susitikime išvykoje dar kartą 74:79 (18:10, 21:29, 14:20,
VEF su A. Labucku nesėkme pradėjo VTB lygos atkrintamąsias
Rygos VEF klubas, kurio marškinėlius vilki Arnas Labuckas pralaimėjimu pradėjo VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalio seriją.Latvijos sostinės ekipa išvykoje 81:93 (15:26, 26:24, 21:23,
Pergalingame mače A.Labuckas buvo nepastebimas
Pergale Latvijos krepšinio lygos čempionato reguliarųjį sezoną užbaigė Arno Labucko atstovaujama Rygos "VEF" (14/4) komanda.Rygiečiai išvykoje 84:75 (24:19, 17:11, 20:19,
VEF su A.Labucku galingam varžovui iš Rusijos pralaimėjo vieną kėlinį - ir visą mačą
Tragiškai vieną kėlinį sužaidusi Rygos VEF (11/12) komanda su Arnu Labucku patyrė dar vieną nesėkmę VTB Vieningoje lygoje.Latvijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje tik dėl tragiškai
VEF su A.Labucku beviltiškai pralaimėjo Sibire
VTB Vieningoje lygoje sekmadienį beviltišką nesėkmę patyrė Arno Labucko atstovaujama Rygos VEF (11/11) komanda.Latvijos klubas Rusijoje 71:88 (21:19, 12:21, 17:22, 21:26) nusileido turnyrinės
Netikėtai sunki A.Labucko klubo pergalė prieš M.Kumpio ekipą
Latvijos pirmenybėse ketvirtadienį suitiko dvi komandos, kurių marškinėlius vilki krepšininkai iš Lietuvos.Arno Labucko atstovaujamas Rygos VEF (13/4) klubas namie po netikėtai
VEF su puikiai žaidusiu A.Labucku tik po pratęsimo nusileido "Uniks"
VTB Vieningoje lygoje vos nesuklupo vicečempionė bei Eurolygos dalyvė Kazanės "Uniks" (13/8) komanda.Rusijos klubas Latvijoje tik po pratęsimo 86:82 (20:17, 20:23, 20:14, 12:18, 14:10) įveikė