Celtics

Istorijos sukurti nepavyko: dominavęs "Heat" duetas nuvedė komandą į finalą
Majamio „Heat“ krepšininkai užtikrintai laimėjo lemiamas septintąsias serijos rungtynes ir žengė į NBA finalą, rašo Krepšinis.lt.Jimmy Butlerio vedama „Heat“
Istorinio pasiekimo nuojauta: "Celtics" išlygino serijos rezultatą
Per visą NBA istoriją atkrintamosiose varžybose trimis pralaimėjimais startavusi komanda neišvengiamai pasitraukdavo iš kovos dėl titulo. Tačiau Bostono „Celtics“ gali pakeisti
Baltos vėliavos nekeliantys "Celtics" pradėjo neįmanomą misiją Rytuose
Bostono „Celtics“ sušvelnino bendrą santykį NBA Rytų konferencijos finale iki 1-3, išvykoje 116:99 (23:29, 27:27, 38:23, 28:20) įveikę Majamio „Heat“ klubą,
Karjeros šou surengusio gynėjo vedama "Heat" – per žingsnį nuo finalo
Karjeros rungtynes sužaidusio gynėjo vedama Majamio „Heat” surengė įspūdingą spurtą ir atsidūrė per vieną pergalę nuo NBA finalo. „Heat” namuose 128:102 (30:22, 31:24,
Ketvirtame kėlinyje aukščiausią pavarą įjungęs "Heat" lokomotyvas veržiasi į NBA finalą
NBA Rytų konferencijos finale antrą tvirtą žingsnį žengė Majamio „Heat“ komanda. Tik po papildomų „įkrintamųjų“ rungtynių į atkrintamąsias varžybas įžengusi „Heat“
"Heat" perėmė aikštės pranašumą ir dėjo pirmą žingsnį NBA finalo link
Trečiadienį naktį Bostono „Celtics“ nepavyko namuose pergalingai startuoti Rytų konferencijos finale: šeimininkai 116:123 (30:28, 36:29, 25:46, 25:20) nusileido Majamio „Heat“
Kertiniame serijos mūšyje – istorinis "Celtics" lyderio pasirodymas ir žingsnis į konferencijos finalą
NBA Rytų konferencijos pusfinalio 7-osiose rungtynėse Bostono „Celtics“ namų arenoje 112:88 (23:29, 32:23, 33:10, 24:26) pranoko Filadelfijos „76ers“ ir seriją laimėjo 4-3,
"Celtics" išsaugojo paskutinę gyvybę, "Suns" sezonas baigtas pažeminimu
Docą Riversą turėtų kamuoti įkyrus deja vu. Vienam žymiausių šio amžiaus NBA trenerių eilinį kartą sprūsta iš rankų atkrintamųjų varžybų serija, kurią bebuvo likę uždaryti.
MVP statulėlę atsiėmęs Embiidas užmynė varžovui ant galvos (laimėjo "Celtics" ir Suns")
Naktį iš penktadienio į šeštadienį NBA atkrintamosiose buvo sužaistos dar dvejos Rytų ir Vakarų konferencijos pusfinalio serijų iki keturių pergalių rungtynės, rašo
Ant savęs supykę "Celtics" nušlavė sugrįžusį Embiidą ir "76ers"
Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Bostone vykusiose antrose NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse vietos „Celtics“ krepšininkai net 121:87 (28:22, 29:27, 35:16,
Seriją laimėję "Celtics" išsiuntė "Hawks" ekipą atostogų
NBA atkrintamųjų pirmąjį etapą penktadienį užbaigė Bostono „Celtics“ ekipa, kuri varžovų arenoje 128:120 (35:34, 33:33, 30:33, 30:20) įveikė Atlantos „Hwaks“ krepšininkus
"Nuggets" fantastiškai išplėšė pratęsimą, bet ne pergalę; "Celtics" ir "Knicks" – per žingsnį nuo finalų
Denverio „Nuggets“ nepavyko tapti antra greičiausiai į kitą NBA atkrintamųjų etapą prasimušusia lygos komanda.Kolorado valstijos atstovai išvykoje 108:114 (22:23, 30:25,
Trileris Bostone: dviejų pratęsimų dramoje – "Knicks" pergalės kalvio rekordas (rezultatai)
Dviejų pratęsimo prireikė sekmadienį Bostone, kur Niujorko „Knicks“ (39-27) po itin atkaklios kovos 131:129 (31:34, 23:27, 34:26, 25:26, 8:8, 10:8) palaužė vietos „Celtics“
Valančiūno komandai – NBA lyderių pamokos Bostone (rezultatai)
Paskutiniu metu gerą sportinę formą demonstravusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (9 pergalės/7 pralaimėjimai) neperšoko NBA lyderių barjero, rašo Krepšinis.lt.Naktį
Įsbėgėję ir Rytuose pirmaujantys "keltai" nuskynė septintą pergalę paeiliui (rezultatai)
NBA Rytų konferencijos vienvalde lydere tapo Bostono „Celtics“ (11/3) komanda, į savo sąskaitą įsirašiusi jau septintą pergalę paeiliui, rašo Krepšinis.lt.Marcusas
NBA starte čempionų titulą ginanti Curry kariauna nuliūdino Jameso kompaniją
Antradienį naktį prasidėjusiame NBA sezone pergalėmis sirgalius džiugino šeimininkų komandos, rašo Krepšinis.lt.Bostono „Celtics“ namuose 126:117 (24:29, 39:34, 35:25,
Durantas gali tapti Valančiūno komandos draugu
Keletas komandų gali susigrumti dėl Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) superžvaigždės bei Bruklino "Nets" lyderio Kevino Duranto, kuris neseniai paprašė būti išmainomas.Kaip
Bostone – Curry šou ir svečių triumfas: čempionų titulą susigrąžino "Warriors" (pralenkė legendinius "Bulls")
2021-2022 m. NBA čempionate – „Golden State Warriors“ triumfas. Steve'o Kerro treniruojama ir Stepheno Curry aikštėje tempiama komanda stipriausia lygoje tapo po trijų sezonų
Curry pyškino pro šalį, bet „Warriors“ jau ima uosti čempionų žiedų kvapą
NBA finalo penktose rungtynėse „Golden State Warriors“ lyderis Stephenas Curry nepataikė nė vieno iš 9 mestų tritaškių, tačiau Oklando komanda vis tiek atsidūrė vos per
Kosminiu metimu sirgalius pradžiuginę "Warriors" sutriuškino Bostono komandą
Stepheno Curry vedama „Golden State Warriors“ po spurto trečiame kėlinyje nepaliko jokių šansų Bostono „Celtics“ ekipai ir sekmadienį San Franciske triumfavo 107:88
NBA finalo pradžią "Celtics" pažymėjo tritaškių salvėmis – "Warriors" neatsilaikė namuose
Bostono „Celtics“ atstovai NBA finale toną padavė efektingai laimėdami varžovų arenoje. Ketvirtame kėlinyje pataikę pirmus septynis mestus tritaškius, svečiai iš Rytų
Ar kibi "Celtics" gynyba NBA finale supančios "Warriors" snaiperius?
„Golden State Warriors“ sieks NBA čempionais tapti 7-tą kartą, o „Boston Celtics“ – net 18-tą. Šie klubai kovos 2021-2022 m. sezono didžiajame finale. Pirmosios
NBA finale – lemiamose rungtynėse "Heat" palaužę "Celtics"
NBA čempionato Rytų konferencijos pusfinalio 7-osiose serijos rungtynėse Bostono „Celtics“ svečiuose 100:96 (32:17, 32:23, 27:26, 18:21) įveikė Majamio „Heat“, seriją laimėjo
"Heat" pastangas spurtu nušlavę "Celtics" – per žingsnį nuo NBA finalo
Bostono „Celtics“ trečiadienį svečiuose 93:80 (17:19, 20:23, 32:16, 24:22) nugalėjo Majamio „Heat“ krepšininkus ir NBA Rytų konferencijos serijoje iki 4 pergalių pirmauja
Įspūdingais blokais "Heat" puolimą atšipinusi Bostono komanda išlygino serijos rezultatą
Geležinę gynybą pirmoje rungtynių dalyje demonstravusi Bostono „Celtics“ komanda pirmadienį namie 102:82 (29:11, 28:22, 19:19, 26:30) nugalėjo Majamio „Heat“ krepšininkus
"Heat" Bostone prarado lyderį, bet išsaugojo pergalę
NBA Rytų konferencijos finalo serijos trečiose rungtynėse Majamio „Heat“ du kėlinius žaidė be traumą patyrusio lyderio Jimmy Butlerio, bet vis tiek išvykoje 109:103 (39:18, 23:29,
"Celtics" kontratakuoja – 25 taškais sutriuškino "Heat"
Bostono „Celtics“ demonstruoja raumenis – ketvirtadienį Majamyje 127:102 (35:24, 35:21, 26:26, 31:31) sutriuškino vietos „Heat“ komandą ir NBA Rytų konferencijos
Rytų finalas prasidėjo permaininga kova ir lemiamu Butlerio žodžiu
Galingas spurtas trečiame kėlinyje padėjo Majamio „Heat“ apginti namų sienas NBA Rytų konferencijos finalo starte.Pirmąsias serijos iki keturių pergalių rungtynes šeimininkai

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07