Celtics

Rekordą pasiekęs 20-metis nukalė pergalę – "Heat" per žingsnį nuo finalo
Ketvirtose NBA Rytų konferencijos finalo rungtynėse trečiadienį Majamio „Heat“ 112:109 (24:23, 26:21, 27:32, 35:35) nugalėjo Bostono „Celtics“ ekipą ir serijoje iki 4 pergalių
Trečiame mače dominavę "Celtics" sušvelnino serijos rezultatą
Bostono „Celtics“ pirmavo visų rungtynių metu bei NBA Rytų konferencijos finalo serijoje iškovojo pirmąją pergalę.Brado Stevenso auklėtiniai 117:106 (31:22, 32:27, 26:24, 28:32)
G.Haywardas vaiko gimimo metu liks "burbule"
Tik šiąnakt į rikiuotę grįžęs vienas Bostono "Celtics" lyderių Gordonas Haywardas ketvirtojo vaiko gimimo metu bus Orlando "burbule", kur jo komanda kovoja NBA Rytų konferencijos
"Heat" po pertraukos panaikino 17 taškų atsilikimą ir padidino persvarą konferencijos finale
Majamio „Heat“ dar kartą išsiveržė kaip ugnikalnis trečiame kėlinyje ir panašiu scenarijumi įveikė Bostono „Celtics“ rezultatu 106:101 (28:31, 19:29, 37:17,
Įspūdingas blokas ir nerealusis slovėnas padovanojo "Heat" pergalę po pratęsimo
Nesulaikomas Goranas Dragičius ir Majamio „Heat“ pergalingai pradėjo NBA Rytų konferencijos finalą – antradienį po pratęsimo 117:114 (18:26, 37:29, 16:28, 35:23, 11:8) nugalėjo
"Celtics" konferencijos finale jau padės vienas lyderių
Puikios žinios pasiekė Bostono "Celtics" gerbėjus: į rikiuotę grįžta pasveikęs Gordonas Haywardas.Prieš mėnesį čiurnos traumą patyrusiam vienam komandos lyderių jau baigėsi
Lemiamose rungtynėse "Celtics" nukarūnavo NBA čempionus
Prireikė visų 7 serijos rungtynių, kad Bostono „Celtics“ prasibrautų į NBA Rytų konferencijos finalą.Lemiamoje dvikovoje Jayleno Browno ir Jaysono Tatumo vedama Bostono komanda 92:87
Pirmą kartą NBA istorijoje Rytų finale nežais abi geriausios reguliariojo sezono komandos
Penktadienį Bostono "Celtics" Rytų konferencijos pusfinalio lemiamose rungtynėse 92:87 nugalėjo Toronto "Raptors" ir nukarūnavo čempionus laimėdami seriją 4:3.Pirmą kartą
Po dviejų pratęsimų trilerio "Raptors" išplėšė pergalę ir žais lemiamas rungtynes
Orlando „burbule“ darosi karšta – NBA Rytų konferencijos pusfinalyje prireiks lemiamų septintųjų rungtynių. Trečiadienį Toronto „Raptors“ po dviejų pratęsimų
Serbiški Jokičiaus triukai "Nuggets" nepadėjo; čempionai – ties praraja
Denverio „Nuggets“ buvo netoli to, kad persvertų NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą savo naudai, tačiau išbarstė dviženklę persvarą ir sustojo ketvirtame kėlinyje
NBA čempionams – skaudi pamoka: "Celtics" dominavo visas 48 minutes
NBA Rytų konferencijos pusfinalio etapas prasidėjo kiek nelauktai: titulą ginantys Toronto „Raptors“ neprilygo Bostono „Celtics“ klubui beveik 20 taškų skirtumu –
Puolėjo krauju aplaistytose rungtynėse kritę "76ers" praleido "Celtics" į konferencijos pusfinalį
„Mūsų komanda yra sukurta atkrintamosioms varžyboms“. Tokią frazę NBA reguliariojo sezono metu ne kartą ištaręs Filadelfijos „76ers“ vyriausiasis treneris Brettas
"76ers" - ties prarajos riba, skaudų smūgį patyrė ir "Nuggets"
Filadelfijos „76ers“ buvo arti to, kad sušvelnintų NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatą, tačiau Bostono „Celtics“ mačo gale pelnė 10 taškų
B.Stevensas apie G.Haywardo traumą: panašu, kad koja sutino - tokia mano medicininė išvada
Kaip jau rašėme, pirmajame NBA lygos Rytų konferencijos ketvirtfinalio mače Bostono "Celtics" 109:101 palaužė Filadelfijos "76ers" krepšininkams, tačiau pergalę
Pernai į Šlovės muziejų priimtam P.Westphalui diagnozuotas smegenų vėžys
Pernai į Krepšinio Šlovės muziejų priimtam buvusiam žaidėjui bei treneriui Paului Westphalui diagnozuotas smegenų vėžys.69-erių legenda su Bostono "Celtics" 1974 metais
"Celtics" iškaršė kailį NBA čempionams – triuškino net 40 taškų skirtumu
Atnaujinus NBA sezoną nesustabdomai žaidę lygos čempionai Toronto „Raptors“ buvo sustabdyti su trenksmu.Vienų Rytų konferencijos lyderių tarpusavio dvikovoje Bostono „Celtics“
"Lakers" žaidė nerezultatyviausiai šį sezoną, "Celtics" – rezultatyviausiai nuo 1992-ųjų (rezultatai)
Atnaujintose NBA pirmenybėse favoritai Los Andželo „Lakers“ (51-16) kol kas stringa. Kalifornijos komanda sužaidė nerezultatyviausias sezono rungtynes ir patyrė triuškinančią
"Celtics" ketina J.Tatumui siūlyti maksimalų kontraktą
Bostono "Celtics" klubas ketina lyderiu tapusiam Jasonui Tatumui po šio sezono pasiūlyti maksimalų kontraktą, praneša krepšinio apžvalgininkas Brianas Windhorstas."Keltai"
P.Pierce'as patvirtino: taip, spjoviau į "Cavaliers" atsarginių suolelį
Bostono "Celtics" legenda Paulas Pierce'as patvirtino Kendricko Perkinso žodžius, kad 2004 metaispriešsezoninių rungtynių su Klivlando "Cavaliers" metu spjovė link varžovų
M.Smartas padovanojo K.Walkeriui 30-mečio proga korteles su 1,74 dolerio likučiu
Kol Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygos žaidėjai laukia dėl koronaviruso pristabdyto sezono atnaujinimo, galima ir papokštauti.Bostono "Celtics" gynėjas Marcusas
Skambūs NBA nusivylimai: suburti laimėti, bet priversti stebėti, kaip triumfuoja kiti (straipsnis)
Praktiškai visas pasaulis atsimena ir gali identifikuoti geriausias NBA istorijoje komandas, dominavusias lygoje ir pasipuošusias čempionų žiedais.Tarp išskirtiniausių –
P.Pierce'as papasakojo apie savo nesutarimus su R.Allenu ir dabartinius santykius
Bostono "Celtics" legenda Paulas Pierce'as atsiminė apie savo nesutarimus su kita buvusia NBA lygos žvaigžde Ray'umi Allenu bei papasakojo apie dabartinius savo santykius su buvusiu
Amžinų priešų dvikovoje "Lakers" palaužė "Celtics"  (rezultatai)
Amžinų priešų dvikovoje "Lakers" palaužė "Celtics" (rezultatai)
NBA pirmenybėse įspūdingą tarpusavio dvikovą lygos sirgaliams padovanojo amžini varžovai Los Andželo „Lakers“ (43-12) ir Bostono „Celtics“ (39-17).Angelų mieste vykusiame
Bostone - dviejų pratęsimų drama, Naujajame Orleane - Z.Williamsono rekordas
Prieš artėjantį NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalį ketvirtadienio naktį sužaistos dvejos rungtynės, kuriose Ziono Williamsono vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ namuose
"Celtics" sudavė "Lakers" skaudžiausią smūgį per pusšimtį metų
NBA pirmenybėse antrą pralaimėjimą per pastarąsias trejas rungtynes patyrė Vakarų konferencijos lyderiai Los Andželo „Lakers“ (34-9).Principinių varžovų dvikovoje Kalifornijos klubas
"76ers" principine pergale paguodė diagnozę išgirdusį lyderį (rezultatai)
Joelis Embiidas mintyse nusiteikė operacijai, kai jo komandos draugai namuose 109:98 (26:35, 22:20, 29:25, 32:18) išplėšė pergalę prieš amžinąjį varžovą Rytuose.Be savo pagrindinio
Dovana D.Saboniui ir "Pacers" – "Raptors" pralaimėjo ir praleido juos į priekį
NBA čempionams Toronto „Raptors“ (21/10) krepšininkams nepavyko pradžiuginti savo gerbėjų Kalėdų vakarą – Nicko Nurse'o auklėtiniai namuose 102:118 (19:28, 28:27, 22:33,
E.Kanteris: dabar neturiu namų, kasdien gaunu Erdogano banditų grasinimų
Bostono "Celtics" aukštaūgis Enesas Kanteris dar kartą pasiskundė, kad neturi ramybės dėl konflikto su Turkijos valdžia."Šiuo metu neturiu namų, - teigia  turkas.