Knicks

"Knicks" ir Hartas susitarė dėl didžiulės naujo kontrakto sumos
Niujorko "Knicks" susitarė su vienu komandos lyderių Joshu Hartu dėl kontrakto pratęsimo, liko tik suderinti paskutines detales, po ko amerikietis tęs pasiruošimą pasaulio čempionatui.Naujoji
Prie sienos priremti čempionai ir "Knicks" ginklų nesudeda bei sušvelnino serijos rezultatus
NBA pirmenybių atkrintamosiose ir San Francisko „Golden State Warriors“, ir Niujorko „Knicks“ namų arenoje pasiekė gyvybiškai svarbias pergales bei pusfinalių serijose
"Lakers" pavogė pergalę San Fransiske, "Knicks" išlygino serijos rezultatą su "Heat"
Vis labiau įsibėgėja NBA Rytų ir Vakarų konferencijų pusfinalio batalijos. Rytuose serijos iki keturių pergalių rezultatą pavyko išlyginti Niujorko „Knicks“ krepšininkams,
NBA Rytų konferencijos pusfinalyje – pirmasis "Heat" laimėjimas
Pirmose NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Majamio „Heat“ svečiuose 108:101 (21:32, 29:23, 31:20, 27:26) nugalėjo Niujorko „Knicks“ ir serijoje iki keturių pergalių
NBA apdovanojimą atsiėmęs Sabonis aikštėje jo nepatvirtino, o "Kings" prarado serijos kontrolę
„Kings“ krepšininkai – įsprausti į kampą. Jie naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Sakramente vykusiose penktose NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse
"Nuggets" fantastiškai išplėšė pratęsimą, bet ne pergalę; "Celtics" ir "Knicks" – per žingsnį nuo finalų
Denverio „Nuggets“ nepavyko tapti antra greičiausiai į kitą NBA atkrintamųjų etapą prasimušusia lygos komanda.Kolorado valstijos atstovai išvykoje 108:114 (22:23, 30:25,
Mirė legendinis "Knicks" vidurio puolėjas
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) bendruomenėje – netektis. Anapilin būdamas 80-ies išėjo vienas geriausių visų laikų lygos vidurio puolėjų Willisas Reedas, rašo
Trileris Bostone: dviejų pratęsimų dramoje – "Knicks" pergalės kalvio rekordas (rezultatai)
Dviejų pratęsimo prireikė sekmadienį Bostone, kur Niujorko „Knicks“ (39-27) po itin atkaklios kovos 131:129 (31:34, 23:27, 34:26, 25:26, 8:8, 10:8) palaužė vietos „Celtics“
Ispanijos žiniasklaida siunčia Jokubaitį į Niujorką
„Barcelona“ ekipos atakų organizatorius iš Lietuvos Rokas Jokubaitis kitą vasarą turėtų gauti progą peržengti NBA slenkstį, skelbia Ispanijos dienraštis „Mundo Deportivo“.Teisės
"Knicks" pasiųs skautus stebėti Jokubaičio, bet neplanuoja jo vežtis per Atlantą
Niujorko „Knicks“ klubas yra patenkintas pernai NBA naujokų biržoje pašaukto Roko Jokubaičio progresu, tačiau kitame sezone 21-erių įžaidėjas iš Lietuvos turėtų toliau
Ekspertas: "Knicks" pasirengę permokėti už "Lakers" žvaigždę Davisą, neliečiamas itik Barrettas
Garsus krepšinio apžvalgininkas Billas Simonsas pareiškė, kad po šio NBA lygos sezono Niujorko "Knicks" bandys įsigyti vieną Los Andželo "Lakers" lyderių
NBA naktis: subyrėję "Heat" ir sumaištis Rytų konferencijos viršūnėje (Top 10)
NBA čempionate trečią nesėkmę iš eilės patyrė Rytų konferencijos lyderė Majamio „Heat“ (47 pergalės/27 pralaimėjimai). Ketvirtame kėlinyje subyrėjusi Majamio komanda savo
S.A.Smithas: "Knicks" – tai nacionalinė gėda, ponios ir ponai
Garsus televizijos laidų vedėjas bei krepšinio analitikas Stephenas A. Smithas rėžė itin aštrios kritikos niujorko "Knicks" komandai.Timo Thibodeau auklėtiniai NBA lygos mače
Brazdeikiui – nemalonūs "Magic" ir "Knicks" fanų kirčiai: kodėl jis vis dar gauna minučių NBA?
Ignas Brazdeikis pradėjo trečiąjį savo karjeros sezoną NBA pirmenybėse, tačiau užsitarnauti pagarbos jam kol kas nepavyksta. Praėjusią naktį susitikusių dabartinės ir buvusios lietuvio komandų
Trileris Niujorke paženklintas pratęsimais ir rekordais, Brazdeikis žaidė ilgai (rezultatai)
Jayleno Browno pasiekto karjeros rekordo – 46 taškų – pergalei neužteko. Bostono „Celtics“ trečiadienį Niujorke po dramatiškos kovos ir dviejų pratęsimų 134:138
"Knicks" dovanojo šventę Niujorkui, "76ers" įpusėjo kelionę kito etapo link
Trečiadienį naktį Niujorko „Madison Square Garden“ arena turėjo progą švęsti: pirmą kartą nuo 2013 metų atkrintamosiose žaidžianti „Knicks“ 101:92 (20:27, 24:30,
Valančiūnas dominavo po krepšiais, bet "Grizliai" krito Niujorke (rezultatai)
Jonas Valančiūnas 13 kartą iš eilės NBA rungtynėse surinko dvigubą dublį, bet uteniškio atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (26 pergalės/24 pralaimėjimai) ekipa svečiuose
"Knicks" atleidžia Prancūzijos rinktinės vidurio puolėją
Niujorko „Knicks“ klubas ruošia dokumentus ir artimiausiu metu atleis 27-erių metų vidurio puolėją iš Prancūzijos Vincentą Poirier.Prieš keletą sezonų Eurolygoje
"Knicks" sirgalius buvo išvarytas iš arenos už užrašą "Užbaninkit Dolaną"
Niujorko "Knicks" sirgalius buvo išvarytas iš tribūnos NBA lygos namų mačo prieš Vašingtono "Wizards" (131:123) metu už marškinėlius, užrašą
Universalus Sabonio žaidimas nepadėjo: "Pacers" tęsia pralaimėjimų ruožą
Domantas Sabonis atkovojo mažiau kamuolių nei atliko rezultatyvių perdavimų, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (15-17) komanda pralaimėjo trečią kartą iš eilės.Nate'o
Judesys NBA lygoje: "Pistons" atsisveikino su savo žvaigžde Rose'u
NBA lygoje – pokyčiai. Detroito „Pistons“ klubas, kuriam šį sezoną formaliai atstovauja ir Deividas Sirvydis, atsisveikino su vienu iš garsiausių dabartinės savo sudėties
Paskelbti brangiausių ir pigiausių NBA klubų penketukai
Niujorko "Knicks" - daugiausia kainuojantis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klubas, skelbia "Sportico".Jo vertė sudaro 5,42 mlrd. JAV dolerių. Į brangiausiųjų
Draugiškose rungtynėse nefigūruojantis Brazdeikis – vienas iš kandidatų palikti "Knicks"
Lietuvos pilietybės siekiantis Ignas Brazdeikis kitą sezoną gali nežaisti Niujorko „Knicks“ komandoje. Nenumaldomai artėjant naujajam NBA sezonui, „Knicks“ savo sudėtyje vis
"Knicks" įsigijo teises į 33-ejų kroatą A.Tomičių
Prieš artėjančią NBa naujokų biržą Niujorko "Knicks" išmainė savo 23-ąjį šaukimą į 27-ąjį ir 38-ąjį bei formalias teises į Ante Tomičių.2009 metais "Jazz"
"Knicks" norėtų susigrąžinti C.Anthony
Niujorko "Knicks" klubas norėtų susigrąžinti praėjusiame NBA lygos sezone solidžiai Portlando "Trail Blazers" gretose rungtyniavusį Carmelo Anthony, praneša SNY.tv apžvalgininkas
Ch.Woodas - pagrindinis "Knicks" taikinys laisvųjų agentų rinkoje
Vienu pagrindinių Niujorko "Knicks" klubo taikinių laisvųjų agentų rinkoje bus Detroito "Pistons" aukštaūgis Christianas Woodas, praneša SNY.Įspūdingą pažangą
Ch.Paulas karjerą norėtų tęsti Los Andžele arba Niujorke
Oklahomos "Thunder" ekipoje praėjusiame NBA sezone antrąjį kvėpavimą įgijęs lygos veteranas Chrisas paulas norėtų tęsti karjerą Los Andžele arba Niujorke, praneša "Knicks
R.Feltonas: "Knicks" jaučiamas ypatingas spaudimas, tai daugeliui sugadino karjerą
Keturiolika sezonų NBA lygoje praleidęs Raymondas Feltonas papaskojo apie savo pojūčius rungtyniaujant Niujorko "Knicks" komandoje 2010-2011 ir 2012-2014 metais.Užpraeitą sezoną karjerą