Dramblio Kaulo Krantas

Motyvacijos likučius sukrapštę prancūzai pasirodymą čempionate baigė pergale
Fiasko FIBA pasaulio čempionate patyrusi Prancūzijos rinktinė savo kančias baigė žaisdama klasifikacinėse varžybose dėl 17-32 vietų, kur P grupės antrose rungtynėse šeštadienį
Latviai sužinojo paskutinį savo varžovą antrame etape
Trečiadienio popietę pasaulio čempionate paaiškėjo dar viena antrojo etapo dalyvė. Ja tapo Brazilijos rinktinė (2-1), kuri G grupėje užėmė antrą vietą, rašo Krepšinis.lt.Be
Irano strategas apkaltino arbitrus vagyste: ne žaidėjai, o teisėjai nulėmė rezultatą (teisėjavo ir lietuvis)
Irano rinktinė (0/2) pirmadienį liko arti pirmosios pergalės G grupėje, tačiau paskutinėmis akimirkomis 69:71 nusileido Dramblio Kaulo Kranto (1/1) nacionalinei komandai, rašo Krepšinis.lt.Abi
Naujoji Zelandija triumfavo per pratęsimą, Iranas patyrė apmaudžią nesėkmę
Pirmadienį pasaulio čempionate sužaistos dvejos rungtynės, kuriose nugalėtojai paaiškėjo po itin dramatiškos kovos.C grupės mače Maniloje Naujosios Zelandijos (1-1) rinktinė po pratęsimo
Triuškinančia pergale pasaulio pirmenybėse startavo čempionai
Pergalingai pasaulio čempionatą pradėjo ir nugalėtojų titulą ginantys Ispanijos krepšininkai, rašo Krepšinis.lt.G grupės rungtynėse Džakartoje Sergio Scariolo auklėtiniai
Patyrusių vilkų grupė: ar vyriausi pirmenybių žaidėjai apsunkins čempionų titulo gynybą?
Iki pasaulio krepšinio čempionato pradžios pradedama skaičiuoti paskutines valandas. Kol komandos atlieka finalinius pasirengimo pirmenybėms darbus, Delfi kviečia susipažinti su visomis pirmenybių
Afrikos čempionato medalius išsidalino Tunisas, DKK ir Senegalas
Ruandoje finišavo Afrikos krepšinio čempionatas, kurio nugalėtojais antrą kartą iš eilės tapo Tuniso rinktinė. Turnyro finale Šiaurės Afrikos krepšininkai rezultatu
Lenkai pirmąjį etapą baigė be pralaimėjimų
Pekine vykusių pasaulio čempionato A grupės varžybų nugalėtoja tapo nė sykio nesuklupusi Lenkijos nacionalinė komanda.Pirmajame kėlinyje buksavę lenkai vėliau perėmė iniciatyvą ir 80:63 (20:24,
Naudingai žaidęs buvęs žalgirietis nepadėjo - DKK nusileido Venesuelai
Pirmąją pergalę pasaulio čempionato A grupėje Pekine iškovojo Venesuelos nacionalinė komanda.Venesueliečiai užtikrintai 87:71 (26:17, 23:15, 24:24, 14:15) įveikė grupės autsaiderią Dramblio
Čempionato šeimininkai įveikė buvusio žalgiriečio atstovaujamą Afrikos komandą
Kinijoje prasidėjusio pasaulio čempionato pirmajame mače šeimininkai pirmajame A grupės mače du kėlinius turėjo paprakaituoti su svečiais iš Afrikos.Šanchajuje vykusiose rungtynėse
Dramblio Kaulo Kranto rinktinė streikuoja, į neramumus įveltas ir buvęs žalgirietis
Iki pasaulio krepšinio čempionato likus mažiau nei trims savaitėms, vienos iš turnyro dalyvių – Dramblio Kaulo Kranto (DKK) rinktinės – stovykloje vyrauja itin neramios nuotaikos.Pranešama,