Senegalas

Lietuvių varžovai Senegalo krepšininkai reabilitavosi įveikdami Venesuelą
Italijoje vykstančiame draugiškame Veronos taurės turnyre pirmąją pergalę iškovojo Senegalo rinktinė.Pasaulio čempionate kartu su Lietuvos krepšininkais H grupėje besivaržysiantys
Italai iš būsimo lietuvių varžovo Senegalo paliko šlapią vietą
Veronoje prasidėjusio keturių komandų kontrolinio turnyro antrose rungtynėse šeimininkė Italijos rinktinė 111:54 (31:10, 24:16, 30:15, 26:13) sutriuškino Senegalo krepšininkus.Italijos
Lietuvių varžovai trečdaliu sutrumpino kandidatų sąrašą - neliko NBA bokštų
Lietuvių varžovė pasaulio čempionato H grupėje Senegalo rinktinė paskelbė sutriumpintą nacionalinės komandos kandidatų sąrašą, iš 24-ių žaidėjų jame beliko 16 krepšininkų.Iš
Lietuvos varžovai paskelbė kandidatų sąrašą, kuriame - vienas aukščiausių pasaulio krepšininkų
Tik vakar paskirtas Senegalo rinktinės vyriausiasis treneris Moustapha Gaye ketvirtadienį paskelbė 24 žaidėjų sąrašą, kurie pretenduos patekti į galutinį dvyliktuką ir vykti į pasaulio
Turkai išvargo pergalę prieš Senegalą ir iškovojo bilietą į atrankos turnyro pusfinalį
Svarbią pergalę olimpiniame atrankos turnyre pasiekė Turkijos krepšinio rinktinė. Filipinuose vykstančiame turnyre turkai tik po atkaklios kovos 68:62 (11:10, 12:23, 20:13, 19:22) įveikė
Turkus įveikę kanadiečiai turėjo vargo su Senegalo rinktine
Antradienį Turkijos rinktinę privertusi pasiduoti Kanados komanda šįkart turėjo paprakaituoti su Senegalo krepšininkais. Šiaurės Amerikos atstovai tik po atkaklios kovos Filipinuose
Ispanai nušlavė nuo savo kelio Senegalo krepšininkus
Ispanijoje vykstančiame pasaulio vyrų krepšinio čempionate šeštadienį baigėsi pirmoji aštuntfinalio etapo varžybų diena. Paskutinėse rungtynėse vietą ketvirtfinalyje
L.Scola atvedė argentiniečius į triuškinančią pergalę
Trečią pergalę pasaulio čempionato B grupėje iškovojo Luiso Scolos vedama Argentinos rinktinė, kuri 81:46 (20:15, 21:9, 12:14, 28:8) sutriuškino Senegalo krepšininkus, laimėjusius
Senegalo rinktinė netikėtai patiesė kroatus
Senegalo rinktinė netikėtai patiesė kroatus (5)
Antrą pergalę Pasaulio čempionato B grupėje kiek netikėtai iškovojo Senegalo nacionalinė komanda.Pirmadienį senegaliečiai po itin atkaklios kovos 77:75 (18:16, 23:16, 18:20, 18:23) palaužė
Senegalo rinktinė pateikė siurprizą įveikdama puertorikiečius
Senegalo rinktinė antrajame Pasaulio taurės Ispanijoje ture pateikė siurprizą. Afrikiečiai B grupės rungtynėse po įnirtingos kovos 82:75 (20:29, 21:11, 22:18, 19:17) palaužė Puerto Rikos
Milžinišką pranašumą pirmojoje mačo pusėje įgiję graikai sutriuškino Senegalo krepšininkus
Graikijos rinktinė užtikrintai startavo Ispanijoje vykstančiame Pasaulio taurės turnyre.Šeštadienį graikai net 23 taškų skirtumu 87:64 (18:9, 27:8, 19:19, 23:28) sutriuškino