Fiasko: "Fenerbahce" eliminuota jau Turkijos taurės ketvirtfinalyje

Praėjusių metų Turkijos taurės nugalėtojai Stambulo "Fenerbahce" krepšininkai trofėjaus neapgynė.

Tai, tapo aišku jau po ketvirtfinalio mačo, kuriame Željko Obradovičiaus auklėtiniai 74:82 (19:17, 20:22, 11:20, 24:23) turėjo pripažinti Stambulo "Anadolu Efes" klubo pranašumą.

Pastarasis pusfinalyje susitiks su Izmiro "Pinar Karsiyaka" ekipa.

Nugalėtojus į pergalę vedė Thomasas Huertelis pelnęs 18 taškų, Bryantas Dunstonas įmetė 12, Tyleris Honeycuttas, Cedi Osmanas ir Derrickas Brownas pridėjo po 11.

"Fenerbahce" ekipoje Ekpe Udoh pasižymėjo 14 taškų, Janas Vesely - 13, Bogdanas Bogdanovičius - 12.

"Fenerbahce" Š.Vasiliausko klubui atseikėjo 119 taškų
Kone kiekvieną ataką - taškai. Štai tokį košmarą turėjo išgyventi Trabzonsporo "Trabzonspor" (3/6) komandos strategas.Lietuvio Šarūno Vasiliausko atstovaujama
Antrajame kėlinyje mačo eigą perlaužę Eurolygos čempionai išsivežė pergalę iš Vitorijos
Užtikrintą pergalę Eurolygos reguliaraus sezono dešimto turo rungtynėse iškovojo čempionų titulą ginanti Stambulo "Fenerbahce" (7/3) komanda.Željko Obradovičiaus kariauna
Iš rinktinės į Turkiją grįžęs E.Kairys prieš čempionus pasirodė kukliai
Evaldas Kairys su Lietuvos nacionaline vyrų krepšinio rinktine atrankoje į 2019 metų Pasaulio čempionatą pasiekė dvi pergales, tačiau tik grįžęs į Turkiją turėjo praryti ir karčią
"Fenerbahce" turėjo pavargti su Rusijos klubu
Šeštą pergalę Eurolygos reguliaraus sezono rungtynėse iškovojo čempionės titulą ginanti Stambulo "Fenerbahce" (6/3) komanda.Željko Obradovičiaus auklėtiniai savo
"Žalgiris" iškovojo dar vieną pergalę Eurolygoje (spaudos konferencijos video)
Ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ į savo sąskaitą įsirašė penktąją pergalę Eurolygoje. Devintojo turo rungtynėse „Žalgirio“ arenoje kauniečiai nugalėjo
Sužinokite, kodėl "Žalgirio" arenoje įsikurs Lietuvos kariuomenė!
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienį savų žiūrovų akivaizdoje ne tik sieks pergalės Eurolygoje prieš Stambulo „Anadolu Efes“ komandą, bet ir ypatingai
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" Stambulo klubas pralaimėjo Turkijoje
Prieš ketvirtadienį Kaune vyksiančią Eurolygos dvikovą su "Žalgiriu" Turkijos pirmenybėse suklupo Stambulo "Anadolu Efes" (5/2) klubas.Sekmadienį Velimiro Perasovičiaus
Maskvoje - neįtikėtina dvikova ir čempionų pergalė paskutinę pratęsimo sekundę
Eurolygos aštuntajame ture susitiko dvi komandos, kurios vadinamos vienomis favoričių laimėti turnyrą.Čempionų titulą ginantys Stambulo "Fenerbahce" (5/3) krepšininkai Rusijoje
E.McCollumo vedina "Anadolu Efes" išsivežė pergalę iš Tel Avivo
Antrą pergalę iš eilės po nesėkmingo starto Eurolygoje iškovojo Stambulo "Anadolu Efes" (2/5) komanda.Nesustabdomai žaidusio Erricko McCollumo vedinas Turkijos klubas svečiuose
Eurolygos čempionai neturėjo vargo Vokietijoje
Eurolygos čempionai Stambulo "Fenerbahce" (4/2) krepšininkai įsibėgėja.Željko Obradovičiuas auklėtiniai išvykoje 80:57 (21:16, 22:17, 11:13, 26:11) sutriuškino Vokietijos
Rezultatyviai žaidusio Š.Vasiliausko ekipa "Anadolu Efes" nusileido tik po pratęsimo
Šarūnas Vasiliauskas buvo vienas rezultatyviausių savo komandoje, tačiau jo atstovaujama Trabzono "Trabzonspor" (1/4) ekipa namuose po pratęsimo 89:96 (23:21, 20:19, 15:19, 26:25,
"Fenerbahce" užtikrintai pranoko Ispanijos čempionus
Įtikinamą pergalę Eurolygos reguliaraus sezono penkto turo rungtynėse iškovojo čempionų titulą ginanti Stambulo "Fenerbahce" (3/2) ekipa.Per penkis turus du sykius suklupę Turkijos
E.Kairio ekipa Turkijoje nusileido rezultatyviai žaidusio B.Motumu klubui
Evaldo Kairio atstovaujama Stambulo "Demin Insaat Buyukcekmece" (1/3) subyrėjo trečiajame kėlinyje ir patyrė dar vieną nesėkmę Turkijoje.Ekipa išvykoje 75:94 (21:22, 24:24, 12:31,
Buvusių žalgiriečių akistatoje pergale džiaugėsi L.Westermannas
Po puikaus sezono Kauno „Žalgiryje“ į galingesnes Eurolygos komandas sparnus pakėlę Leo Westermannas ir Brockas Motumas penktadienio vakarą pirmą kartą žaidė vienas prieš kitą.Pergale
Turkijos grandų dvikovoje Eurolygoje triumfavo čempionai
Trečiadienį Eurolygoje įvyko principinė Turkijos krepšinio grandų iš Stambulo dvikova.Čempiono titulą ginantis "Fenerbahce" (2/1) klubas savo žiūrovų akivaizdoje 81:70
Įspūdingai žaidusio E.Greeno vedama "Valencia" įveikė "Anadolu Efes" (video)
Pirmą pergalę Eurolygoje iškovojo Ispanijos čempionai Valensijos "Valencia Basket (1/1) krepšininkai.Aikštės šeimininkai trečią ketvirtį laimėjo net 18-os taškų
A.Gudaitis taškus rinko baudų metimais, o "AX Armani" išplėšė pratęsimą, bet ne pergalę
Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio atstovaujama Milano "AX Armani" (0/2) ekipa patyrė apmaudžią nesėkmę Eurlygoje."Dizaineriai" savo aikštėje po dramatiškos 45
Turkijos grandų dvikovoje "Anadolu Efes" nukovė Eurolygos čempionus
Turkijos pirmenybėse sekmadienį įvyko dviejų krepšinio milžinų ir amžinų varžovų dvikova.Stambulo komandų derbyje "Anadolu Efes" (1/1) klubas savo žiūrovų akivaizdoje 84:80
Eurolygos čempionai sezono starte krito Malagoje (video)
Naujo Eurolygos sezono starte susitiko du praėjusio sezono čempionai - Europos taurės turnyre tiumfavusi Malagos "Unicaja" (1/0) bei elitinio Senojo žemyno turnyro Eurolygos trofėjų ginanti
R.Vyšniauskas. Eurolygos komandų reitingas (1-8 vietos)
R.Vyšniauskas. Eurolygos komandų reitingas (1-8 vietos) (1)
Jau atslūgus emocijoms po Europos krepšinio čempionato, pradedu ruoštis klubinio krepšinio sezonui. Po truputį startuoja nacionaliniai čempionatai, o aš skirsiu dėmesį
Oficialu: buvęs žalgirietis V. Štimacas vilkės Turkijos grandų aprangą
Kauno "Žalgirio" klubo sistemoje praeityje ne vienerius metus praleidęs 29 -erių metų serbas Vladimiras Štimacas vėl žais Eurolygoje.Oficialiai paskelbta, kad praėjusį sezoną
B. Wanamakeris liks Stambule, tačiau pakeis komandą
Sėkmingai praėjusį sezoną Eurolygoje rungtyniavęs 28 -erių metų amerikietis Bradley Wanamakeris veikiausiai liks rungtyniauti Turkijoje.Užsienio šaltiniai praneša, kad 193 cm ūgio
"Žalgiris" bendradarbiaus su "Anadolu Efes" klubu
Kauno „Žalgirio“ krepšinio komanda pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Stambulo „Anadolu Efes“ klubu. Šia sutartimi siekiama dar labiau skatinti sporto
V.Štimacas keičia komandą Turkijoje ir žais Eurolygoje
Kauno "Žalgirio" klubo sistemoje praeityje ne vienerius metus praleidęs 29 -erių metų serbas Vladimiras Štimacas vėl žais Eurolygoje.Pranešama, kad praėjusį sezoną
Su "Emporio Armani" atsisveikinęs K. Simonas keliasi į Stambulą
Su "Emporio Armani" atsisveikinęs K. Simonas keliasi į Stambulą (1)
Pastaruosius du sezonus Milano "Emporio Armani" klubo garbę gynęs Kroatijos rinktinės snaiperis Krunoslavas Simonas palieka madų sostinę ir keliasi rungtyniauti į Turkiją.Oficialiai pranešama,
Vienas "Galatasaray" lyderių S.Guleras keliasi į "Fenerbahce"
Stambulo "Fenerbahce" klubas po sėkmingiausio istorijoje sezono nesirengia mažinti apsukų ir solidžiai stiprina sudėtį.Eurolygos ir Turkijos čempionai į savo gretas prisiviliojo Stambulo
Oficialu: buvęs žalgirietis B. Motumas - "Anadolu Efes" narys
Dvejus sezonus Kauno "Žalgirio" aprangą vilkėjęs ir dukart Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionu tapęs australas Brockas Motumas keliasi į Turkiją.Oficialiai pranešama,