Griežtojo Ivanovičiaus ranka padėjo: "Crvena Zvezda" pasiekė antrą pergalę

euroleague.net
Prie Belgrado "Crvena Zvezda" (2/6) klubo vairo stojusiam Duško Ivanovičiui Eurolygoje pavyko debiutuoti pergale.

Turnyrinės lentelės dugne tūnantys Serbijos flagmanai namuose po permainingos kovos paskutinėmis mačo akimirkomis 70:67 (17:14, 21:9, 16:30, 16:14) palaužė Vilerbano "LDLC Asvel" (3/5) krepšininkų pasipriešinimą.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai. Pavyzdinę gynybą demonstravę serbai po dviejų kėlinių pirmavo dviženkliu skirtumu - 38:23.

Vis dėlto svečiai iš Prancūzijos ginklų anksčiau laiko nesudėjo ir trečiajame kėlinyje sugebėjo pasinaudoti varžovų atsipalaidavimu bei visiškai ištirpdyti turėtą 15 taškų deficitą.

Lemiami įvykiai persikėlė į paskutinį ketvirtį, kuriame nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis. Likus žaisti nepilnas 2 minutes Nemanja Nedovičius pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą - 67:67.

Ir viena ir kita komanda rezultatyvių atakų suregzti nesugebėjo, o likus žaisti 8 sekundėms tas pats N. Nedovičius taikliu metimu sugrąžino fanus į euforiją - 69:67. "Asvel" dar turėjo puikią progą išplėšti pratęsimą, tačiau pražangą išprovokavęs ir prie baudų metimo linijos stojęs Yves Ponsas savo šansu nepasinaudojo, o aikštės šeimininkų baudų metimai įtvirtino pergalę.

"Crvena Zvezda": N. Ivanovičius (3/4 trit.) - 16, L. Vildoza - 12, N. Nedovičius (1/6 trit.) - 11, L. Mitrovičius (8 atk. kam.) - 8, B. Bentilis - 7 taškai.

"LDLC Asvel": D. Lighty - 16, Ch. Kahudi - 14, R. Obasohanas (7/7 baudos) - 13, Y. Fallas ir A. Noua po 8 taškus.

ASVEL išlaikė ryškiausią žvaigždę bei pasikvietė solidžios Eurolygos patirties sukaupusį aukštaūgį
Priešpaskutinę vuetą Eurolygoje užėmęs bei vietiniame fronte jau pusfinalyje kritęs Vilerbano ASVEL rikiuoja pajėgas ateinančiam sezonui.Prancūzijos krepšinio grandai pratęsė kontraktą
37-erių Teodosičius lieka Giedraičio komandos draugu
Vienas garsiausių šio šimtmečio Serbijos krepšininkų Milošas Teodosičius ne tik nekabina sportbačių ant vinies, bet ir lieka aukščiausiame lygyje.Belgrado "Crvena
Skandalas Serbijoje: finalas nutrauktas, Giedraitis – čempionas
Rokas Giedraitis ir Belgrado „Crvena Zvezda“ klubas skandalingai tapo Serbijos čempionais, nutraukus antrąsias rungtynes prieš „Partizan“ ir šiai įskaičius techninį
Giedraitis lieka rungtyniauti Serbijoje
Rokas Giedraitis lieka rungtyniauti Serbijoje bei toliau vilkės Belgrado "Crvena Zvezda" komandos marškinėlius.Šiuo metu Serbijos pirmenybių finale kovojantys Adrijos lygos čempionai
Serbijos lygos finalo starte – dramatiška rezultatyvaus Giedraičio ekipos pergalė
Dramatišką pergalę pirmajame Serbijos pirmenybių mače iškovojo Roko Giedfraičio atstovaujama Belgrado "Crvena Zvezda".Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai namie 89:88 (31:24, 20:28,
ASVEL sezoną užbaigė Europos taurės laimėtojai, "Anadolu Efes" – Turkijos lygos finale
Vilerbano ASVEL antrus metus iš eilės nepateko į Prancūzijos pirmenybių finalą, o šį kartą nepavyko įveikti Europos taurės laimėtojų barjero.Eurolygos autsaideriai išvykoje
Solidžiai žaidęs Giedraitis – Serbijos lygos finale
Eurolygoje fiasko patyrusi, tačiau Adrijos lygoje triumfavusi Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado "Crvena Zvezda" be problemų pateko į Serbijos pirmenybių finalą.Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai
"Baskonia" eilinį sykį išsiskyrė su Ivanovičiumi
Vitorijos „Baskonia“ pranešė, kad skiriasi su vyriausiuoju treneriu Duško Ivanovičiumi, rašo Krepšinis.lt.Šiemet Eurolygoje aštuntą vietą užėmę,
"Monaco" patyrė pirmą nesėkmę pusfinalyje, lygybė – ir kitoje poroje
„Monaco“ komanda patyrė pirmąjį pralaimėjimą Prancūzijos čempionato pusfinalyje. Šį kartą Donatas Motiejūnas rungtynėms buvo neregistruotas, rašo Krepšinis.lt.„Monaco“
Nušluoti "Partizan" padėjęs Giedraitis – Adrijos lygos čempionas
Adrijos lygos finale planuotos intrigos nesulaukta. Belgrado „Crvena Zvezda“ serijoje nušlavė „Partizan“ rezultatu 3-0 ir atėmė čempionų karūną, rašo Krepšinis.lt.Trečiose
Vėl Belgrado derbį laimėjęs Giedraitis – šalia Adrijos lygos čempiono titulo
Belgrado „Crvena Zvezda“ komandai su Roku Giedraičiu liko vienas žingsnis iki Adrijos lygos čempionų titulo, rašo Krepšinis.lt.Lietuvio ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 80:73
Giedraičio tritaškiai skriejo pro šalį, bet "Crvena Zvezda" finalo starte įveikė "Partizan"
Adrijos lygos finalą tarp amžinų varžovų pergale pradėjo Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“. Ji savų sirgalių akivaizdoje 85:82 (17:20, 22:19, 25:22, 21:21) įveikė
Giedraičio tritaškiai paklojo "Crvena Zvezda" kelią į finalą, "Partizan" patyrė nesėkmę
Belgrado „Crvena Zvezda“ pirmoji iškopė į Adrijos (ABA) krepšinio lygos finalą, tuo metu titulą ginančiam kitam Serbijos sostinės klubui „Partizan“ dar teks
ASVEL krizė gali paveikti ir Jocytės ateitį
Lietuvos moterų krepšinio žvaigždė Justė Jocytė ateinantį sezoną gali pradėti naujoje komandoje, praneša Prancūzijos žiniasklaida.Skelbiama, kad Vilerbano ASVEL mažins biudžetus
ASVEL ilgam pratęsė jauniausio Eurolygos vairininko sutartį
Vilerbano ASVEL vadovybė su prezidentu Tony Parkeriu priešakyje pasitenkino kukliais šio sezono rezultatais ir apdovanojo ekipos strategą Pierricką Poupet nauja sutartimi, rašo
"Crvena Zvezda" su minusiniu Giedraičiu vos išsigelbėjo atkrintamųjų starte
Adrijos lygos reguliariojo sezono laimėtoja Belgrado "Crvena Zvezda" vos išvengė sensacingo pralaimėjimo atkrintamųjų varžybų starte.Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai namie 83:81
Klaustukų dėl įkrintamųjų nebėra: "Anadolu Efes" pasityčiojo iš Giedraičio klubo
Išsisprendė paskutinis klausimas dėl Eurolygos atkrintamųjų varžybų, į kurias su trenksmu įšo Stambulo "Anadolu Efes" (17-17).Turkijos grandai namie 100:55 (15:11, 30:20,
"Crvena Zvezda" su Giedraičiu užsitikrino reguliariojo sezono nugalėtojos vardą
Užtikrintą pergalę Adrijos lygoje užsitikrino solidžiai pasirodžiusio Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado "Crvena Zvezda" (21-4).Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai namie 94:76 (30:18,
Adrijos lygoje – netikėtas "Crvena Zvezda" su Giedraičiu pralaimėjimas
Netikėtą nesėkmę Adrijos lygoje patyrė lyderė Belgrado "Crvena Zvezda" (20-4) komanda su Roku Giedraičiu.Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 83:89 (18:24, 30:17,
Giedraitis ir "Crvena Zvezda" nutraukė nesėkmių seriją
Keturių nesėkmių iš ilės sriją Eurolygoje nutraukė Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado "Crvena Zvezda" (11-20).Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai namie 94:79 (21:23, 27:19, 26:23,
Lietuviui papriekaištavęs "Baskonia" vairininkas nepanoro kolegoms patarti Evanso klausimu
Antrą kartą šiame sezone Kaune viešėjęs Duško Ivanovičius vėl buvo priverstas pripažinti „Žalgirio“ pranašumą, rašo Krepšinis.lt.Andrea Trinchieri
"Olympiacos" be Brazdeikio pagalbos tik lemiame kėlinyje palaužė vienus autsaiderių
Igno Brazdeikio atstovaujams Pirėjo "Olympiacos" (19-12) tik paskutiniame kėlinyje susitvarkė su vienais iš Eurolygos autsaiderių.Georgio Bartzoko auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje
"Žalgiris" ir antrą kartą užtikrintai nukovė baskus
 Kauno „Žalgirio“ (13-18) krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė iškovodami ir antrą pergalę. Andrea Trinchieri auklėtiniai pilnutėlėje „Žalgirio“
"Real" ir "Maccabi" turėjo vargo su Eurolygos autsaideriais
Netikėto pasipriešinimo Eurolygoje sulaukė su turnyro autsaideriais susidūręs Madrido "Real" (24-3) klubas.Čempionų titulą ginantys ispanai išvykoje tik po atkaklios kovos
Rezultatyvaus Giedraičio komanda išsivežė pergalę iš Kroatijos
Rokas Giedraitis svariai prisidėjo prie Belgrado "Crvena Zvezda" (20-3) triuškinančios pergalės Adrijos lygoje.Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai išvykoje 82:59 (21:14, 21:16,
"Anadolu Efes" nesustabdė netikėtai iššovusio ASVEL veterano ir dramatiškai krito Prancūzijoje
Stambulo "Anadolu Efes" (12-17) nesustabdė netikėtai iššovusio varžovų veterano bei patyrė netikėtą nesėkmę Eurolygoje.Turkijos grandai Prancūzijoje 80:84 (16:19, 23:27,
"Crvena Zvezda" brazilas po varžovo smūgio paguldytas į ligoninę
Kaip jau rašėme, didžiulį pranašumą išbarsčiusi Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado "Crvena Zvezd" Euolygos mče namie 80:84 nusileido Tel Avivo "Maccabi".Ketvirtojo
Nebo karjeros pasirodymas lėmė "Maccabi" pergalę prieš Giedraičio ekipą
Blankiai pasiroidžiusio Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado "Crvena Zvezda" (10-19) Eurolygoje patyrė penktą nesėkmę iš eilės.Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai namie po atkaklios

Krepšinio torentai (228) 05.16 00:00