M.Gecevičius tūnojo šešėlyje, M.Budzinausko auklėtiniai rimtai kibo į atlapus

Rimtą iššūkį Lenkijos čempionei Zielionos Guros "Stelmet" (20/9) komandai, kuriai atstovauja Martynas Gecevičius metė Mindaugo Budzinausko vadovaujama Ščešino "King" (17/14) ekipa, kurios marškinėlius vilki Martynas Paliukėnas, Tauras Jogėla bei Kostas Jonuška.

"Stelmet" tik po dramatiškos kovos namuose 103:100 (20:24, 30:24, 30:30, 23:22) įveikė Ščešino klubo krepšininkus.

M.Gecevičius šiame susitikime buvo blankus - lietuvis per 18 minučių įmetė 3 taškus (1/3) trit., atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatatyvius perdavimus, dusyk suklydo, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius prasižengė bei surinko 4 naudingumo balus.

T.Jogėla buvo vienas rezultatyviausių pralaimėjusių gretose. Puolėjo sąskaitoje per 25 minutes - 13 taškų (5/7 dvit., 3/5 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, 4 sykius prasižengė bei mačą baigė su 14 efektyvumo balų.

Neblogą asmeninį pasirodymą užfiksavo ir M.Paliukėnas, kuris per 26 minutes pasižymėjo 12 taškų (6/7 dvit., 0/3 trit., 0/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, 4 sykius asistavo komandos draugams, 2 kartus suklydo, kartą perėmė kamuolį, išprovokavo pražangą, 4 sykius prasižengė bei užfiksavo 13 naudingumo balų.

Tuo tarpu 5 minutes aikštėje praleidęs K.Jonuška įmetė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), po sykį išprovokavo pražangą bei prasižengė pats ir surinko 1 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose sunkiausiai sulaikomas buvo Jamesas Florence'as, kurio kraityje 31 taškas, Przemyslawas Zamojskis pridėjo 21.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Pawelas Kikowskis su 27 taškais.

"Aris" pralaimėjo dramatišką trilerį, M.Gecevičius žaidė 46 minutes
Pralaimėjimų liūne Graikijos krepšinio lygos čempionate ir toliau skęsta Martyno Gecevičiaus atstovaujama Salonikų "Aris" (1/5) komanda.Ji namuose po dviejų pratęsimų ir dramatiškos
M.Gecevičiaus tritaškių šou mače prieš "Panathinaikos"
Martynas Gecevičius buvo rezultatyviausias ir naudingiausias mačo Graikijos pirmenybėse žaidėjas, bet jo komanda nepasipriešino Eurolygos grandams.Šeštadienį Salonikų "Aris"
J.Gintvainis neišsiskyrė, bet jo komanda laimėjo trilerį
Sudėtingą pergalę Lenkijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Stargardo "Spojnia" (2/3) komanda su Jokūbu Gintvainiu.Ekipa išvykoje per pratęsimą 97:93 (22:23,
M.Gecevičius žaidė naudingai, bet "Aris" toliau pralaimi
Trečią nesėkmę iš eilės Graikijos krepšinio lygoje patyrė Salonikų "Aris" (1/3) klubas su Martynu Gecevičiumi.Ekipa namie 72:77 (21:24, 23:19, 16:18, 12:16) turėjo pripažinti
Rezultatyvus M.Gecevičius komandai pergalės neatnešė
Salonikų "Aris" (1/2) klubas su Martynu Gecevičiumi patyrė antrą pralaimėjimą Graikijos krepšinio lygoje.Ekipa išvykoje 78:92 (24:21, 21:23, 21:27, 12:21) turėjo pripažinti
Rezultatyvaus P.Dambrausko žaidimo pergalei Lenkijos pirmenybėse nepakako
Lenkijos pirmenybėse vis dar be pergalių lieka Pauliaus Dambrausko atstovaujama komanda.Ostruvo "BM Slam Stal" (0/3) klubas išvykoje po atkaklios kovos 74:80 (16:24, 18:13, 28:14, 12:29)
Rezultatyviai žaidusio J.Gintavinio klubas nusileido Lenkijos lygos lyderiams
Antrą nesėkmę Lenkijos pirmenybėse patyrė po pertraukos atsibudusio, bet savo komandai jau nepadėjusio Jokūbo Gintvainio atstovaujamas klubas.Šeštadienį Stargardo "Spojnia"
M.Gecevičius Graikijoje pasirodė labai blankiai
Martynas Gecevičius pasirodė labai blankiai, o jo komanda patyrė pirmąją nesėkmę Graikijos pirmenybėse.Šeštadienį Salonikų ekipų derbyje lietuvio atstovaujamas "Aris"
P.Dambrauskas buvo vienas lyderių, tačiau Lenkijoje patirta jau antroji nesėkmė
Kol kas neseniai prasidėjusiame Lenkijos pirmenybių sezone pergalės skonio nepavyko patirti Pauliaus Dambrausko komandai.Ketvirtadienį Ostruvo "BM Slam Stal" (0/2) klubas namie po atkaklios
"Zenit" prieš debiutą Eurolygoje šventė triuškinančią pergalę Lenkijoje
Prieš debiutą Eurolygoje Sankt Peterburgo "Zenit" (1/0) klubas įspūdinga pergale startavo VTB Vieningoje lygoje.Joano Plazos auklėtiniai Lenkijoje 92:67 (19:16, 26:19, 26:14, 21:18)
M.Gecevičius buvo rezultatyvus, o "Aris" laimėjo dramatišką trilerį
Salonikų "Aris" (1/0) ekipa, kurios marškinėlius vilki Martynas Gecevičius dramatiška pergale startavo Graikijos krepšinio lygos pirmenybėse.Salonikų miesto derbyje
Puikaus P.Dambrausko pasirodymo pirmajame Lenkijos čempionato mače nepakako
Paulius Dambrauskas buvo rezultatyviausias ir naudingiausias dvikovos žaidėjas, tačiau jo komanda pralaimėjo pirmąjį Lenkijos pirmenybių mač.Ostruvo "Slam Stal" (0/1) klubas namie po
Vieningosios lygos čempionatas startavo sunkia R.Kurtinaičio auklėtinių pergale
Trečiadiuenį startavo VTB Vieningosios lygos čempionatas, o atidarymo mače triumfavo vicečempionas Maskvos srities "Chimki" klubas.Rimo Kurtinaičio auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje
P.Dambrausko taikiklis Lenkijos Supertaurės rungtynėse strigo
Pauliaus Dambrausko atstovaujamai Astravo "Slam Stal Wielkopolski" nepavyko iškovoti Lenkijos Supertaurės.Ekipa 66:95 (22:27, 10:17, 23:20, 11:31) neprilygo Vroclaveko "Anwil"
M.Gecevičius nesikelia į Saudo Arabiją, o grįžta į Graikiją
Anksčiau buvo skelbta, kad Martynas Gecevičius karjerą tęs Saudo Arabijoje, tačiau Graikijos žiniasklaida praneša, kad snaiperis grįžta į šią šalį.Vilnietis sukirto rankomis
Kovoje dėl septintos vietos amerikiečiams pasipriešino ir lenkai
Pasaulio čempionato kovoje dėl septintos vietos Pekine susitiko dvi komandos, kurios pirmenybėse pateikė dideles staigmenas - viena dėl labai žemos užimtos pozicijos, kita - dėl patekimo tarp aštuonių
Čekai ketvirtajame kėlinyje palaužė Lenkiją ir kovos dėl 5 vietos
Čekijos rinktinė pasaulio čempionate Kinijoje kovos dėl 5 -ios vietos su Serbijos krepšininkais.Tai, paaiškėjo po šiandien įvykusių rungtynių, kuriose čekai po atkaklios kovos
Ispanai tik lemiamame ketvirtyje palaužė atkakliai besipriešinusią Lenkiją
Antrąja pasaulio čempionato Kinijoje pusfinalio dalyve tapo Ispanijos rinktinė.Ketvirtfinalyje Sergio Scariolo auklėtiniai tik paskutiame kėlinyje įtvirtino savo pranašumą ir įveikė Lenkiją
Kovoje dėl pirmos vietos I grupėje Argentina tiesiog sumindė lenkus
Pasaulio čempionato I grupėje susitiko dvi dar nepralaimėjusios rinktinės, bet intrigos šiame susitikime nebuvo.Argentina (5/0) pratęsė pergalių seriją be jokio vargo 91:65 (20:14,
Ketvirtą pergalę iš eilės iškovoję lenkai laimėjo trilerį prieš Rusiją
Fošano mieste prasidėjusiopasaulio čempionato antrojo etapo rungtynėse įvyko įtempta ir permaininga kova tarp kaimyninių europos valstybių.Lenkijos nacionalinė komanda 79:74 (16:22,
Lenkai pirmąjį etapą baigė be pralaimėjimų
Pekine vykusių pasaulio čempionato A grupės varžybų nugalėtoja tapo nė sykio nesuklupusi Lenkijos nacionalinė komanda.Pirmajame kėlinyje buksavę lenkai vėliau perėmė iniciatyvą ir 80:63 (20:24,
Lenkai niršta: pergalę trukdė iškovoti už ausų Kinijos rinktinę tempę teisėjai
Po daugiau nei pusės amžiaus į pasaulio čempionatą sugrįžę Lenkijos krepšininkai po dviejų pergalių iš eilės užsitikrino pirmąją A grupės vietą, tačiau po pergalės prieš
Lenkai per pratęsimą palaužė pasaulio čempionato šeimininkus
Dramatišką pergalę Pasaulio čempionato antrajame grupės etapo ture pasiekė Lenkijos krepšininkai (2/0).Pastarieji A grupėje po įtemptos kovos, kurioje prireikė ir papildomų 5 minučių,
Kaimynai pergale startavo pasaulio čempionate Kinijoje
kinijoje prasidėjusiame pasaulio čempionate pergalingai startavo kaimyninės Lenkijos nacionalinė komanda.Pekine vykiusiame A grupės mače Mike'o Tayloro auklėtiniai 80:69 (22:24, 22:12, 16:15,
Pavasarį "Neptūną" palikęs amerikietis rungtyniaus Lenkijoje
Su Klaipėdos "Neptūno" komanda prieš prasidedant Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamosioms varžyboms atsisveikinęs amerikietis Kyle'as Weaveris rado naują klubą.Lengvabūdišku
Fantastiškas D.Schroderio pasirodymas lėmė vokiečių pergalę prieš lenkus
Hamburge vykstančiame "VGT Supercup 2019" turnyre susitiko dviejų kaimyninių pasaulio čempionatui Kinijoje besirengiančių valstybių rinktinės.Šeimininkai vokiečiai po permainingos
Lenkijos rinktinė draugiškame turnyre nusileido Afrikos komandai
Pasaulio čempionato kovoms besirengianti Lenkijos rinktinė draugiškame turnyre Čekijoje patyrė dar vieną nesėkmę.Lenkai 64:75 (16:21, 16:13, 15:26, 17:15) nusileido Tuniso krepšininkams,
Rusai tritaškiu išplėšė pergalę prieš Italiją, Antetokounmpo siautėjo Graikijoje
Itin dramatišką pergalę Italijoje vykstančiame Veronos taurės draugiškame turnyre išplėšė pasaulio čempionatui besiruošianti Rusijos rinktinė.Didžiąją susitikimo