Mindaugas Stašys

Negestantis NKL čempionų varikliukas Stašys: kol apibėgu jaunimą, tol tęsiu karjerą
Mindaugas Stašys dar kartą įrodė, jog lemiamu metu nebijo imtis iniciatyvos ir ištempė „Gargždus“ ant „7bet-NKL“ čempionato pjedestalo.Rungtynių pabaigoje,
Istorinis NKL finišas: Stašio metimai atnešė "Gargždams" čempionų titulą
„7bet-NKL“ čempionato finalas buvo lyg tikra gladiatorių kova. Abi komandos kovėsi iki paskutinių sekundžių, o dramatišką pergalę, čempionų titulą ir bilietą į LKL iškovojo
"Gargždų" generolas Stašys: aš jau senas vilkas, todėl nebėgioju nuo pirmos iki paskutinės minutės
„7bet-NKL“ savaitės MVP tapęs „Gargždų“ gynėjas Mindaugas Stašys žaidžia puikų sezoną ir džiaugiasi komandos pasiekimais.Komandoje M. Stašys gauna itin daug
"Šilutės" gretose - LKL patirties turintis veteranas
„Šilutės“ gretose – ilgametis NKL pirmenybių žaidėjas. Komanda oficialiai paskelbė pasikvietusį Mindaugą Stašį.34-erių klaipėdietis praėjusį sezoną žaidė
LSKL didžiajame finale - kauniečiai ir klaipėdiečiai
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate kartojasi 2018 metų scenarijus – į didįjį finalą iškopė Klaipėdos universiteto (KU) ir Vytauto Didžiojo universiteto (KU)
Po pertraukos LSKL čempionate – solidžios lyderių pergalės
Po daugiau nei mėnesio pertraukos į krepšinio aikšteles sugrįžo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) kovos. Šįkart visos turo  rungtynės baigėsi dviženkliais
NKL veteranas M.Stašys keliasi į "Telšius"
„Telšių“ komandoje – naujas veidas. Klubas oficialiai paskelbė, jog prie ekipos prisijungė ilgametis NKL žaidėjas Mindaugas Stašys.33-ejų atakų organizatorius pastarąjį
M.Stašio karjeros rekordu pažymėtame trileryje tauragiškiai nukovė vilniečius (rezultatai)
Mindaugas Stašys pagerino asmeninį naudingumo rekordą ir vedė Tauragės krepšinio klubą (8-11) į pergalę pratęsime Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate.Šeštadienio
M.Stašys apie nesėkmingą "Tauragės" startą: jūs labai skubate, tai tik pradžia
Ilgametis Klaipėdos krepšinio atstovas Mindaugas Stašys šį sezoną rungtyniauja Tauragėje ir pergalių siekia jau ne su ilgamete savo komanda Klaipėdoje.Sezoną su „Tauragės“
M.Stašys papildė Tauragės komandą
Praėjusį sezoną Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) čempionu tapęs Mindaugas Stašys iš Klaipėdos keliasi į Tauragę.Tauragės krepšinio komanda paskelbė, kad artėjantį
"Nafta-Uni-Akvaservis" prieš NKL pusfinalį prarado vieną lyderių (interviu)
Šeštadienį nuo 16 val. Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) prasidės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL)pusfinalio iki trijų pergalių serija tarp Klaipėdos
NKL slalomo konkurso nugalėtojas - šešiolikmetis E.Maksvytis
Šešiolikmetis Eimantas Maksvytis triumfavo NKL įgūdžių konkurse „Vaigora-Slalomas 2016“. Audringai žiūrovų palaikytas „Palangos“ komandos gynėjas finale pranoko
R.Vaišvila atskleidė, koks svarbus jo komandai yra įžaidėjas M.Stašys (video interviu)
NKL čempionų sezoną laidoti pradėję skeptikai klydo – 1-2 serijoje Joniškio „Delikatesui“ pralaiminėję „Nafta-Uni-Akvaservis“ krepšininkai sugebėjo du
Vienas iš NKL čempionų lyderių M.Stašys iš rungtynių - į medikų rankas (komentaras)
Itin nesėkmingai paskutinės 2015 metų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynės susiklostė vienam iš Klaipėdos "Naftos-Uni-Akvaservis" ekipos lyderių Mindaugui Stašiui.