Nikola Jokič

Denveryje – išvarytas Jokičius ir sausai laimėta "Suns" serija; "Nets" prarado Irvingą ir vėl pralaimėjo
NBA atkrintamųjų antrą etapą be didesnių problemų įveikė Finikso „Suns“, kuri svečiuose 125:118 (28:22, 35:33, 33:28, 29:35) pranoko Denverio „Nuggets“ ir laimėjo seriją
Pripažinimas: trečią kartą iš eilės naudingiausias NBA žaidėjas – europietis
Nikola Jokičius sulaukė garbingiausio karjeros įvertinimo. Denverio „Nuggets“ atstovas iš Serbijos turėtų būti paskelbtas naudingiausiu šio sezono NBA lygos krepšininku,
Permainingoje NBA atkrintamųjų serijoje "Jokeris" juokėsi paskutinis
NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio pradžioje vytis varžovus turėjęs Denverio „Nuggets“ klubas užbaigė seriją antra pergale iš eilės ir žengė į pusfinalį.Michaelo Malone'o
Trileryje su dviem pratęsimais "Grizzlies" nusileido su karjeros rekordu flirtavusio Jokičiaus gaujai
Be Jono Valančiūno Memfio „Grizzlies“ nesugebėjo pratęsti pergalingo turo išvykoje. Pirmadienį „grizliai“ po dviejų pratęsimų 137:139 (35:27, 25:29, 35:31, 21:29,
Jokičiaus perdavimas per nugarą ir Gaffordo dėjimas su pražanga – NBA Top 10 viršūnėje
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) penktadienį įvyko vienuolika susitikimų, net devyniuose iš jų pergales šventė aikščių šeimininkai.Lyga pristatė balandžio
Hardenas ir Dončičus išstūmė Jamesą ir Embiidą iš pretendentų į MVP titulą penketo
Oficiali Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) svetainė pristatė atnaujintą pagrindinių kandidatų į sezono MVP reitingą, kuris neturi įtakos galutiniam apdovanojimo paskyrimui.Pirmoje
Per plauką nuo trigubo dublio likęs Jokičius atvedė į triuškinančią pergalę (rezultatai)
Aarono Gordono debiutas Denveryje paženklintas įtikinama pergale. Iš Orlando „Magic“ į „Nuggets“ persikėlęs puolėjas sekmadienį pelnė 13 taškų, o Denverio
Jokičius surengė įspūdingą šou, "Nuggets" strategas nelaikė ašarų dėl tragedijos Boulderyje (rezultatai)
Nikola Jokičius surinko 12-ą trigubą dublį šį sezoną, o jo vedama Denverio „Nuggets“ antradienį Orlande 110:99 (30:15, 31:24, 19:30, 30:30) įveikė vietos „Magic“
NBA savaitės žaidėjais tapo Europos krepšinio superžvaigždės
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) tryliktosios savaitės naudingiausiais žaidėjais Rytų ir Vakarų konferencijose tapo Europos superžvaigždės Giannis Antetokounmpo ir Nikola Jokičius.Graiko
Jokičius pakilo į pirmą vietą kovoje dėl MVP oficialiame NBA reitinge
Oficiali Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) svetainė pristatė atnaujintą pagrindinių kandidatų į sezono MVP reitingą, kuris neturi įtakos galutiniam apdovanojimo paskyrimui.Į pirmą
Intensyvios ir sekinančios Valančiūno ir Jokičiaus dvikovos baigtį nulėmė vieno taško skirtumas
Apmaudžią nesėkmę įstabaus grožio NBA rungtynėse patyrė Memfio „Grizzlies“ (17-17) ekipa.Tenesio valstijos krepšininkai po po atkrintamųjų varžybų intensyvumu pasižymėjusio
Giannis įdėjo tris kartus iš eilės likdamas vienas prieš vieną su Jokičiumi
Pastarųjų dviejų NBA sezonų MVP bei Milvokio "Bucks" superžvaigždė Giannis Antetokounmpo tris atakas iš eilės baigė dėjimais likdamas vienas prieš vieną su Denverio "Nuggets"
Dončičiaus perdavimas per nugarą bei Jokičiaus skrydis – įspūdingiausi NBA momentai
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pirmadienį įvyko septyni susitikimai, keturiuose iš jų pergales šventė svečiai.Lyga pristatė kovo 1 dieną sužaistų rungtynių gražiausių
NBA "Visų žvaigždžių" starto penketuose – rekordinis užsieniečių skaičius
NBA paskelbė dešimt krepšininkų, pradėsiančių kitą mėnesį vyksiančias „Visų žvaigždžių“ rungtynes. Rinkimuose balsavo sirgaliai, žiniasklaidos atstovai ir patys
Hardenas išplėšė pergalę "Nets", Jokičiui to paties padaryti nepavyko (rezultatai)
Visas rungtynes sekti varžovus turėjęs Bruklino „Nets“ (18/12) klubas paskutinę minutę ištraukė pergalę Finikso „Suns“ (17/10) iš rankų, laimėjęs išvykoje
57 Curry taškai nublanko prieš Dončičiaus rekordą, istorinį mačą sužaidė ir Jokičius (rezultatai)
NBA pirmenybėse praėjusią naktį sužaista 10 susitikimų, o įspūdingus benefisus pavyko surengti Europos krepšinio žvaigždėms.Dalaso „Mavericks“ (10-14) komanda namuose 134:132
Jokičius sumetė beveik pusšimtį, o "Wizards" su "Nets" – kone 300 taškų
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį NBA lygą nuprausė taškų lietus.Pirmasis taškais it iš kibiro varžovus nuliejo karjeros rekordą pakartojęs Nikola Jokičius, kuris
NBA savaitės žaidėjai – serbas ir kamerūnietis
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė naudingiausius praėjusios savaitės žaidėjus Rytų ir Vakarų konferencijose.Jais atitinkamai tapo Filadelfijos "76ers" centras Joelas
"Nuggets" strategas: kartą užrakinau Jokičių biure ir sumušiau skardinėmis
Denverio "Nuggets" vyriausiasis treneris Mike'as Malonas į klausimą, kaip jis motyvuoja komandos lyderį bei NBA lygos superžvaigždę Nikolą Jokičių, nutarė atsakyti pajuokaudamas."Kartą
Jokičius pergale pasirūpino per tris kėlinius, Campazzo perdavimas sulaukė susižavėjimo
Galvą švariai nusiskutęs Nikola Jokičius per tris kėlinius pelnė 27 taškus, o Denverio „Nuggets“ antradienį namie 119:101 nugalėjo Oklahomos „Thunder“ krepšininkus.Denverio
Su Jokičiumi rusiškai atsisveikinti bandęs O'Nealas: galvojau, kad jis rusas
Denverio „Nuggets“ komandai atstovaujantis serbas Nikola Jokičius NBA čempionate surengė dar vieną įspūdingą pasirodymą, po kurio, dar būdamas aikštėje, tiesiogiai buvo sujungtas
N.Jokičius pakartojo legendinio O.Robertsono pasiekimą
NBA superžvaigždė ir Fenverio "Nuggets" lyderis Nikola Jokičius pakartojo legendinio Oscaro Robertsono pasiekimą.Serbas tapo antruoju krepšininku lygos istorijoje, kuriam pavyko pelnyti
Karštoje Dončičiaus ir Jokičiaus dvikovoje prireikė pratęsimo (rezultatai)
NBA pirmenybėse ketvirtadienį susigrūmė europietiškais lyderiais išsiskiriančios komandos. Denverio „Nuggets“ (3-5) namie po pratęsimo 117:124 (28:22, 24:21, 26:33, 31:33,
Serbų agento žodžiai įskėlė diskusiją: ar Jokičius jau dabar geresnis už Sabonį?
Denverio „Nuggets“ klubui atstovaujantis ir NBA čempionate žibantis aukštaūgis Nikola Jokičius savo talentu ir atliekamais rezultatyviais perdavimais žavi viso pasaulio gerbėjus.Šiame
NBA naktį nušvietė Jokičius, "Bulls" ir "Spurs" išplėšė pergales prieš favoritus
Nikola Jokičius surengė ryškiausią solo pasirodymą trečiadienio naktį ir vedė Denverio „Nuggets“ (3/4) į pergalę prieš Minesotos „Timberwolves“ (2/5) rezultatu
NBA rungtynių ištrauka linksmina internautus: karštą bulvę gainiojo ir Hardenas, ir Jokičius
Praėjusią naktį sužaistų NBA lygos rungtynių tarp Denverio „Nuggets“ ir Hjustono „Rockets“ ekipų ištrauka paplito socialiniuose tinkluose.Tai – toli gražu ne
N.Jokičius pakartojo legendinio W.Chamberlaino pasiekimą
Pirmadienį NBA lygoje Denverio "Nuggets" (1-2) klubas namie 124:111 įveikė Hjustono "Rockets" (0-2) krepšininkus.Aikštės šeimininkų lyderis Nikola Jokičius
LeBrono ir AD debiutai neapkarto, Jokičius buvo arti trigubo dublio
Likus jau mažiau nei savaitei iki naujojo, 75-ojo, NBA reguiariojo sezono starto komandos vis dar šlifuoja savo veiksmus aikštėje kontrolinėse rungtynėse.Jose ir toliau neklumpa dabartiniai